Doslova mrknutím oka uběhly dva měsíce a období toho malinkého miminka je prostě definitivně pryč🥲. Benjamínek rozdává úsměvy, miluje koupání, brouká a mimo moji náruč je to nepsavec🤪.
Maminky, taky vám to s každým dalším dítětem ubíhá rychleji a rychleji?⏳️
A které období s dětmi pro vás bylo nebo je nejhezčí?❤️
@pavlapavlapavlapavla Věřím že dvojčátka musí být pořádný zápřah. Holčičky mají krásná jména 🙂 Jsou jedno- nebo dvojvaječná? Moc děkuju, narodili se mi dva plešounci a dva vlasáčci😁
@mamikajuli jsou jednovaječné. Málo kdo je od sebe rozezná. Jmena vymyslel jejich tatínek a myslím, že se k holkám hodí. A i ony jsou spokojené a říkají, že by se nechtěly jmenovat jinak 😄. Holky byly dlooooooho bez vlásků a teď mají obě vlasy do pasu 😆. Uzivejte s miminkem ..
Každé období je hezké,ale nejhezčí období je za mě do jednoho roku,ano utíká to rychleji a rychleji, nejmladší dceři budou dva roky v červnu 🥲 a mě chybí to malé miminko a je mi líto,že už žádné mít nebudu a teď už počkat jenom na vnoučata
@oplatecka Ano, dcerka měla tři v lednu, takže taky tohle upovidané období máme doma😁
@oplatecka
@mamikajuli máme osmiletou a tohle upovídané období ještě trvá 🙏🏿
Myslela jsem si, že víc upovídané dítě není. Pak se narodil náš Adámek.
Přísahám, že jsem každý večer jsem ko. Oni mluví pořád 🙈
@petaov To bych chtěla někdy zažít 😁❤️ mně spali málo už v porodnici🤪😃
Nejhezčí období bylo když jsem byla na mateřské a rodičovské. Žádné starosti, žádné lítání.
Já mám zatím pocit, že čím je starší tím líp. Teď je mu 5 a je to fajn. Věřím, že až mu bude třeba 10, bude to ještě lepší. Nejsem typ na miminka a batolata. Nebavilo mě to na mateřský a na rodičáku jsem taky dlouho nevydržela. Když už dítě mluví, chodí, něco vydrží, tak už je to za mě na pohodu.
@mamikajuli rodila jsem oba císařem a taky šli oba dříve ven, tak byli dost spaví.


No ja jsem si s dvojčatama moc neužívala. Uběhlo to tak strašne rychle a je mi to líto. Malinký je úplně nádhernej vlasacek ...😍