icon

Po čtyřech letech bez umělých řas.
Hrozný nezvyk.
Manžel by mě na ně nejraději nahnal znovu. 😅
Ale měla jsem chuť to zkusit bez nich.
A líbí se mi to. 😊

avatar

Vypadá to stokrát líp👍

18. zář 2022
avatar

Moc ti to takhle sluší 🤩

18. zář 2022
avatar

Slusi ti to!

18. zář 2022
avatar

Sluší ti to takhle mnohem víc ❤️

18. zář 2022
avatar

Vypadáš mnohem lépe, než předtím. Tak nějak přirozeněji. Sluší ti to.

18. zář 2022
avatar

Je to mnohem lepší teď popravdě ❤️

18. zář 2022
avatar

Máš hezké oči a uměle řasy rozhodně nepotřebuješ. A abych byla upřímná, měla si je až moc výrazné, no nelíbilo se mi to. Takhle je to 100%lepší, fakt moc hezká ženská.

18. zář 2022
avatar

👏🏼 Tak tohle se povedlo. Vypadáš teď mnohem líp. Kdybys do řas zase šla, tak i umělý řasy můžou vypadat přirozeně 😉

18. zář 2022
avatar

Moc příjemná změna..za mě určitě lepší!😊👍

18. zář 2022
avatar

Perfektní změna, moc ti to sekne, máš krásné oči, co bych za to dala 🙂 fakt super 👍

18. zář 2022
avatar

Nádherná!!! Mladší, přirozenější, krásnější.

18. zář 2022
avatar

Jste všechny moc hodné. 🙏 Děkuji vám! ♥️

18. zář 2022
avatar

já musím souhlasit s ostatníma, máš krásné oči, ale předtím prostě zanikaly v té zbytečné cloně umělých řas, takhle je to fakt mnohem lepší 🙂

18. zář 2022
avatar

Tobě ty oči teď úplně krásně vynikly! Otevřely se, bomba! Nechoď už do umělých, vážně ti to takto sluší mnohem víc 👏

18. zář 2022
avatar

Lepší jak mrkaci panna 😊

18. zář 2022
avatar

Moc ti to takhle sluší! ☺

18. zář 2022
avatar

Super!

18. zář 2022
avatar

Tohle je parada 👍

18. zář 2022
avatar

Jsi krásná 🙂 řasy ti škodily

18. zář 2022
avatar

Moc Ti to sluší 👍👍👍

18. zář 2022
avatar

Vypadáš moc hezký. Já éru řas a umělých nehtů moc,, nechápu,,. Nejsem příznivec ani jednoho. Můj přítel říká, že jako chlap si všímá jiných věcí než jsou dlouhé umělé nehty a řasy ☺️

18. zář 2022
avatar

Fakt paráda👏. A docela mě překvapuje, že manžel hlasuje pro ty umělé. Mám zkušenost, že chlapům se to většinou nelíbí.

18. zář 2022
avatar

Moc krásná změna, máš nádherné oči ❤️

18. zář 2022
avatar

Krásná změna

18. zář 2022
avatar

Většinou se k takovým věcem nevyjadřuju, ale tady musím 🤭 Ta změna ti neskutečně prospěla, vynikly ti oči, vypadáš opravdu úžasně 😊

18. zář 2022
avatar

Umele rasy jsou peklo. Neni na tom vubec nic pekneho. Kdyz potkam zenu, ktera to ma, pripada mi jak vychodoevropska stetka, pardon. Sve rasy mas krasne, tak neblbni.

18. zář 2022
avatar

Také komentuju málokdy vzhled ale todle je super krok !

18. zář 2022
avatar

Ahoj, take ja vnimam Tve oci bez ras vice a za me zmena 100% k lepšímu. Ty umělé jak byly moc dlouhé a husté tahly víčko oka trochu dolů zdalo se mi ue ksou oci o dost mensi , nyní vynikne krása oci mnohem vic. Manzel si určitě zvykne, je to paráda.

18. zář 2022
avatar

Super, vypadas moc pekne👍

18. zář 2022
avatar

Moc Ti to sluší. Oči "prokoukly" 🙂.

19. zář 2022
avatar

Takhle mi přijde, že máš potom výraznější oči 🙂 Ale tak jako tak, stejně seš moc krásná ženská. ❤

19. zář 2022
avatar

Opravdu všem moc děkuji! Je to pro mě velký nezvyk, takže každý komentář mě neskutečně potěšil. 😊

19. zář 2022
avatar

Opravdu ted je to super, mas krásné oči

21. zář 2022