Dnes skoro po patnácti měsících jsem oficiálně, se všemi náležitostmi, předala
Myšu plyšovou do náruče milující rodiny.
Konec předávání. Jsem šťastná i trochu smutná. Šťastná že 🐭už nemusí jezdit sem a tam. Že má mámu a tátu. Že se milují. Že je krásně navázaná. Že ví ,která náruč je pro ni. Jsem ráda, že se můžeme vídat.
Smutek je přirozený. Bylo by divné, být po tak dlouhé době skvěle naladěná. Je třeba prožít syndrom prázdné postýlky....
Díky Vám i novým rodičům, že jste dali holčičce tolik lásky.
❤️❤️
Jste skvělí, všichni ❤️
Úžasní jste všichni a máte můj velký obdiv .
❤❤❤
❤️❤️❤️
Zase jedno šťastné dítě a to hlavně díky tobě ❤️, protože ty jsi dala ten krásný start a šanci žít úplně normální krásný život. Ať ji je doma s rodiči hezky ❤️❤️❤️.
slzím tady.jste skvělí😍
obdivuji vás
To je úžasné! Díky vám a vaší mapě "skládků" jsem se dala dohromady a přechodnou pěstounkou a postupně se z nás staly kamarádky, i když nás od sebe věkově dělí 2 generace 🙂 všichni pěstouni by si měli zasloužíit veškerou podporu, lásku a obdiv nás "obyčejných" rodičů, protože vaše práce je neskutečná!
Četla jsem i na FB. To je tak krásný a zároveň smutný. Ať je ji s rodicema krasne princezně ❤️❤️❤️
Delate krásnou práci Miladko ❤️Mate zlaté srdce ❤️
Pro mě jste ohromě silná žena 🌹
❤️❤️❤️ Jste skvělá! ❤️❤️❤️ Ať jsou všichni 3 šťastní!
Jste úžasná žena se zlatým srdcem. Poklona před tím, co děláte. ***
Pacinka malinká, ať jí provází štístko celým životem💜
Jsi úžasná ❤️❤️❤️
Jste neuvěřitelná žena 🙏🏼❤️. Smekám .....
♥️ já vždy úrovním slzu, slzu radosti, že děťátko našlo svojí rodinu a slzu smutku, že musíte miminko předat. ♥️ Jste skvělá. ♥️♥️♥️
Jsi úžasná!!! A tohle je tak překrásná i tesknivá zpráva ❤️
Miladko jsi statecnejsi, nez vsichni prezidenti a politici tohoto sveta.
A jsi lepsi a nenahraditelna.
Oni nahraditelni jsou .
Zazracne zachranit sedm deti a mit tu silu.......







To je tak smutně Krásné 😊