Holky kolikrát zehlite a jak často když máte sušičku 🙏😁
Moc jsem zvědavá na odpovědi, zajímá me "statistika" kolik ženských opustilo žehličku když se nastehovala sušička 😁😍😅
Pošlu všem ❤️
Jen manzelovi kosile, obcas. Tak jednou za mesic :D
Nemám sušičku a nežehlím vůbec 🤷😃
Vůbec 😀. Jen manželovi košile jednou do roka, když jdeme na ples 😀
Před sušičkou jsem žehlila tak 1-2x týdně. Aktuálně se sušičkou tak 1x za 3 měsíce jen takový ty košile apod co se jinak nedá vzít na sebe 😀
Nezehlila jsem pred susiskou ani ted. Pradlo vesim tak, aby se nemuselo zehlit😉
Před sušičkou jsem žehlila obden. Teď se sušičkou nežehlim vůbec
Já žehlím věci, ve kterých chodíme mezi lidi, zvlášť když nejsou vypasované
Nežehlím
Žehlím to co nedávám do sušičky. Ale je to tak jednou za 2 měsíce.
Nezehlim 😀 a manzel si kosile zehli sam 😀😀
@mirunka4 hele ja nezehlila pred susickou :D asi delam neco spatne, ale tech par kosili za meisc me nezabije 🙂
co jsem doma s detmi,tak jsem zehlit prestala,cca 7 let,susicku mam 2 roky 🙂))
Před sušičkou jsem žehlila,všechno kromě ponožek a spodního prádla. Sušičku mám necelý rok. V létě jsem ji tolik nepoužívala a bylo i víc oblečení, které do sušičky moc vhodné nebyly,tak to jsem žehlila,1x týdně. Teď jsem žehlila naposledy asi před 2 měsíci. Výjimečně něco žehlím,třeba manželovu košili.
Ja opustila zehkicku asipred rokem a susicka k nam jeste nezavitala 😂
Sušičku nemám a skoro nežehlím 😎
@kikinka13914 skvela odpoved :D zasmala jsem se :D diky moc :D
Já mám susicku cca týden, předtím jsem zehlila vše a teď nic a je to paráda. Nesnasela jsem to 😅
Já z 8 praček tak 3, 4 kousky😉
Ja teda sušičkou nemám, ale rozmýšľame nad ni. A zehlila sem naposledy asi rok dozadu a iba synovi. A už nezehlim vubec jen kdyz deme na oslavu tak presvihnu rýchlo 😉
Pokud vyndam hned ze susicky,tak to urovnam rukama a nezehlim. Pokud nevyndavam hnedka,tak na obcas zehlim.
Žehlila jsem před sušičkou krom ponožek a kalhotek vše co bylo možné žehlit, po příchodu sušičky jsem nezehlila nic jen košile a teď, po dvou letech žehlím vše co vytahnu ze sušičky, i ponožky. Prostě to mám radši
Susicku mam asi 2 mesice. Zehlim mene, ale ze bych se zehlicky zbavovala, to urcite ne. Ze susicky do skrine jdou veci ditete (uz to neni kojenec), rucniky, svetry, dziny a bavlnene spodni pradlo a ponozky. Jinak zehlim porad dal - tricka, kosile (manzel nosi denne), saty, lehci svetriky, povleceni atd. Bez zehlicky si to neumim predstavit 🙂
Jen kosile,tj max 3ks tydne
Nežehlila jsem před sušičkou a nežehlím ani teď.
Bez sušičky jsem žehlila vše, kromě ponožek a krajk.spodního prádla. Se sušičkou jsem přestala žehlit pyžama a pak ručníky, utěrky (kapesníky jo, ty mám ráda vyhlazené), cejchy.
Před sušičkou jsem velmi precizně věšela prádlo, tudíž nebylo nutné žehlit. Se sušičkou skládám rovnou, takže opět nežehlím.
Stejně jako bez susicky.
Tak 2x do roka manželovo košili 😉
Žehlila jsem před sušičkou skoro vše, sušičku mám 2 roky, žehlím tak 25%. Precizně skládám, ale bez žehlení si to neumím představit, vypadá to prostě úplně jinak, nevzala bych to na sebe.
sušička hm no doufám že mě Ježíšek vyslyší :D žehlení hm...fuj sprostý slovo ... protože žehličku sice mám, ale používám jen když už je krize a o tom vypovídá ten stromeček z prádla co mi tu roste :D předpokládám že se sušičkou by nás mohl opustit a nedělat tu takovou parádu :D
Žehlička jsem vše před i teď se sušičkou. Jsem zvyklá mít vyzehleno, mám parní stanici a je to hned a se sušičkou i bez prachu při žehlení a jak je prádlo mekcci tak je to rychlejší. Zkoušela jsem jenom rovnat, ale jsem zvyklá mít kominky a prádlo srovnané 😉
Opustila jsem žehličku a to i přestože manžel má místo montérek košile
Žehlím 1x týdně manželovi košile, jinak vůbec
Kdyz jsem se seznamila s mou novou suskokamaradkou, za druha zehlokamoska sla do kytek 😀
Asi mám divnou sušičku. Žehlím Všechno
@stratford musi se hned vyskladat, jak stoji minutu uz je to pomackane.
Susim vše a nezehlim nic a už nikdy nebudu! Kvůli tomu jsem ji kupovala 😂
Tak 10x do roka. Korálky 😀
Ja ji mam tyden..nevim,co delam spatne... Ale pradlo mam ze susicky zmuchlane😂a radeji bych zehlila😂😂
od té doby co mám sušičku (díky bohu za ní) 🙂 Tak žehlím jen povlečení a občas nějaké to tričko. Jinak se.re pes.... Pardon 😀 Chlap naštěstí košile nenosí, takže tím pádem je to jednodušší. Žehlení fakt nesnáším. 🙂
Nemám sušičku a nemám ani žehličku a nikdy jsem neměla.Nenávidím žehlení. Nikdy jsem nežehlila,co mám svoji domácnost a to mi je už 40 let. Prádlo normálně skládám a nikdo nikdy neřekl,že vypadá nevyžehleně.
@kyticka1986 zkusila jsem všechno,mám ji 8 let a trička a věci do práce se žehlit prostě musí
Třeba povlečení suším nejraději venku, pokud to počasí dovolí, protože to je ze sušičky neuvěřitelně zmuchlané a povlečení se zipovým zavíráním mi sušička likviduje, zipy jdou stále hůř.
Detske vecicky zehlim❤❤jinak jsme rozvazaly spolupraci...
Já před sušičkou žehlička vše, teď žehlím pouze košile😉
My nezehlime vubec. Pkkud nepocitam cca 5kosil za pul roku. Sušičku nemame. 🙂
@adasky přesně tak. Nezehlim, ani kdyz nemám susicku.
Sušičku mám asi měsíc a jsem nadšená. Do té doby jsem žehlila tak 2x do týdne a teď nežehlím už vůbec, není potřeba.
mooooc dekuji za vase odpovedi,je zajimave si číst,kolik nas ma ruzné oko 🙂 dekuji vám ženy 🙂 u nas se taky nežehlí 😀 a nechodíme ani zmuchlany 😀 a ten ušetrečny čas venuji raději detem 😍
Dotaz na všechny, kterých se týkají košile- na který program je sušit, aby nebyly zmačkané? Zatím jsem zkusila smíšené prádlo a hrůza, to to že sušáku bylo lepší.

Vůbec 😀