Dobré ráno, všem!!!!
Včera jsem dostala potvrzené informace, že všechny výhry FISHER PRICE budou do konce tohoto týdne odeslány na adresy všech výherců!!!!!!! Vydržte tedy, výhry jsou již připravené a nachystané k odeslání👏.
Těším se na Vás příští týden, kdy nám začína další TÝDEN SE ZNAČKOU FISHER PRICE!
Míša
VESELÉ PASTELKY od FISHER PRICE vyhrávají:
@pouzarovaj
@anetka1701
@eliskan
@drex951
@simdan
@1miska
@zuzka130288
@blenny
@brendamonique
@ammmi
@pandice
@kveta1
Tak tedy výherci TABLETU od FISHER PRICE se stávají:
@claudie89
@shak29
@perla28
@kuliseks
@nikinnna
@igiana
@marcetta_k
@germaine
@dvoraiv
@andrejka_the_mum
@hhranolka
@smallinka
Výherci telefonu jsou:
@minonnka
@veselyanesak
@luciska82
@kkaatte
@sfinga12
@elinka90
@mandyn
@tereza2016h
@sitemaka
@misar91
@mina
@pomoztekacence
Děkuji za informaci
Tesime se a dekujeme❤
Dobré ránko všetkým 🙂 Tiež už sa veľmi tešíme a na ďalšie dni s FP taktiež 🙂
Děkuji za info 🙂
Dekujeme za informace 🌹
Dekujeme!
Dobré ráno, dnes mi volal řidič z PPL, že pro mě má balíček, takže se to už asi veze🙂 těšíme se na výhru i na další dny s Vámi!
Super děkujeme😊
moc děkujeme 🙂 těšíme se
Parada, moc dekuji za informace 🙂
Parada,moc se tesime na dalsi dny s vami😍😍😍
Díky za info... Dny s Fisher Price byly super a už se těšíme na další 🙂
super těšíme se 😍🌹👍
super, už se těšíme na další soutěže a dny s FP🙂
Děkuji za info 😉 A už se těšíme na další dny 😍
Dekujeme a tešíme se 😍
Děkuji, aspoň už můžeme vyhlížet poštu 😉 hezký den, díky moc!
Děkuji moc se tesime 😇
Dekujeme. Uz se tesime az budeme tvorit :-*
moc děkujeme. Je neuvěřitelné, kolik radosti jste rozdali a ještě rozdáte. děkuji za všechny 👏
J8 moc děkuju 🙂
děkuji za zprávu
Děkujeme 🙂
Děkuji za informaci a těším se na další FP dny plné inspirace.
@misa_fisherprice jee, ted se divam..nenapsala jsem tel.cislo, vadi? Mam dopsat?
Míšo, moc Vám děkujeme !!! 🙂
@eliskan ted nemusite, az priste vyhrajete🙂tak ANO🙂.
Ja taky číslo nenapsala,vůbec jsem si to neuvedomila,příště budeme chytrejsi😉
FP nás ale hezky napíná 🙂
Jen se zeptám, my totiž máme problémového pošťáka a někdy se neobtěžuje dát ani lístek do schránky,tak se ptám. Máte už balíček s výhrou doma ? Děkuji
Ach jo, já věřím, že dnes první balíky dorazí....je to již týden, co všechny odešly z Fisher Price....kdo bude první, kdo ho dostane, tak nám to oznámí - souhlas?
@misa_fisherprice Já dám určitě vědět 😀 Ale zatím tu myslím nikdo nehlásil, že by měl už doma 🙂
@kveta1 já to snad příště rozvezu😅
@misa_fisherprice Mě je jedno kdy dorazí, děti se moc těší. Spíš mě jde o to, aby se to nevrátilo zpět! Kvůli našemu "úžasnému" pošťákovi.
@kveta1 však jsem s vámi ve spojení, budeme si vyměňovat informace a věřit, že vše dorazí v pořádku!
@misa_fisherprice 🙂 Jj, taky věřím, že už jsem pošťáčkovi promluvila do duše 😀
My zatim take nic, ale tesime se moc a dame vedet 🙂
My zatím také nic a už netrpělivě vyhlizime 😊
@misa_fisherprice prosím nějaké info? Mě ještě nedorazilo :(
@misa_fisherprice Zdravím, tak právě dorazila výhra 😀 Moc děkujeme 🙂
@hhranolka
@kveta1
tak jupííííí, začíná to chodit, vydržte, všem to teď dorazí....
Take dorazila 😍 uz se tesim, az se Ella vzbudi 🙂 dekujeme moc
@misa_fisherprice tak dorazilo!! Děkujeme!
I u nás už se radujeme ž výhry.jen madlenka musí počkat na ježíška🙂
A my porad nic :(

Super, už se těšíme a na další dny také