Byl prosinec 1999, a já čekala svoje první miminko. Termín jsem měla 30.12.1999. Každý mi ale říkal že když je to první porod, určitě porodím později. Jak já se divila, když mě ráno 23.12.1999 probudilo mokro - byla to prasklá voda 😀 Tak jsem si přesně před 2️⃣5️⃣ lety porodila ten nejkrásnější dáreček - Terezku ❤️
@heidi_z_hor Je to tak, pamatuji si každý detail 🤗
Děkujeme ❤️
@evaviki @plksv Holky, přeji také vše nej !! 🎉🎉🎉
Já porodím až za 4 a půl hodiny 😀
@misicka1988 Terezce taky vše nej 🙂. U nás to bude až v noci. Termín jsem měla 24. 🙂, u mě to bylo obráceně, od září jsem ležela v nemocnici a nikdo nevěřil, že vydržím do termínu.
Vše nejlepší 🎂 Já si na svuj dárek musim jeste počkat, na Ježíška jsem mela mašli kolem břicha 😅 a to termín byl 16.12. Letos to je 10 let 😮
@plksv ❤️❤️❤️
Taky mám jedno "miminko " z roku 1999, je to tak strašně dávno a přitom jako včera 🤩
@misicka1988 @plkev @evaviki tak to my máme dneska teprve 4 roky 😂😂😂 dort už čeká ve sklepě
@myspule1 Přesně.... Někdy mi přijde, že to ani není možné 😀
Ja to mela opacne. Termin (uz posunuty) jsem mela 21.12. Prej si neziju vanoce😅🤣. Uzila uplne v klidu. Jeste mezi svatky jsme byli s muzem na chodicim vylete po lesich. Nas darecek se narodil az na silvestra kolem poledniho. Letos uz to bude 17 let😲😊
Těch Terezek bylo v té době hodně, taky jednu v rodině máme🙂.
Na fotce jsi jak princezna! Krásnou oslavu🥂
@hojda Když jsme vybírali jméno, žádnou Terezku jsem neznala. Až po porodu jsem si jich začala všímat 😀 Každopádně já tenkrát chtěla aby to byla Viktorka, to mi ale před těmi 25 lety neprošlo. Viktorku mám až teď, osmiletou 😊
@duvera Na fotce je dcera 😊 Díky 🌹
Já už viděla třídu, kde se třetina třídy jmenovala Jakub😂

Krásné miminko a krásná slečna 🥰. Určitě si to vše pamatuješ, jako by to bylo před týdnem, že? Takový vánoční dáreček každý nemá ❤️
Užijte si oslavu toho čtvrtstoletí 🌹 a prožijte Vánoce v lásce a pokoji 🌲💜