icon

Byl prosinec 1999, a já čekala svoje první miminko. Termín jsem měla 30.12.1999. Každý mi ale říkal že když je to první porod, určitě porodím později. Jak já se divila, když mě ráno 23.12.1999 probudilo mokro - byla to prasklá voda 😀 Tak jsem si přesně před 2️⃣5️⃣ lety porodila ten nejkrásnější dáreček - Terezku ❤️

avatar

Krásné miminko a krásná slečna 🥰. Určitě si to vše pamatuješ, jako by to bylo před týdnem, že? Takový vánoční dáreček každý nemá ❤️
Užijte si oslavu toho čtvrtstoletí 🌹 a prožijte Vánoce v lásce a pokoji 🌲💜

23. pro 2024
avatar

Vše nejlepší k narozeninám ji přeji. Taky @plksv 🙂 u nás dnes 16, už měl 40 minut v tomhle čase..🤣🤣

23. pro 2024
avatar

@heidi_z_hor Je to tak, pamatuji si každý detail 🤗
Děkujeme ❤️

23. pro 2024
avatar

@evaviki @plksv Holky, přeji také vše nej !! 🎉🎉🎉
Já porodím až za 4 a půl hodiny 😀

23. pro 2024
avatar

@evaviki Musím se smát, chtěla jsem Tě označit, bylas rychlejší 🙂. Mladému muži vše nejlepší.

23. pro 2024
avatar

@misicka1988 Terezce taky vše nej 🙂. U nás to bude až v noci. Termín jsem měla 24. 🙂, u mě to bylo obráceně, od září jsem ležela v nemocnici a nikdo nevěřil, že vydržím do termínu.

23. pro 2024
avatar

Vše nejlepší 🎂 Já si na svuj dárek musim jeste počkat, na Ježíška jsem mela mašli kolem břicha 😅 a to termín byl 16.12. Letos to je 10 let 😮

23. pro 2024
avatar

@plksv ❤️❤️❤️

23. pro 2024
avatar

Taky mám jedno "miminko " z roku 1999, je to tak strašně dávno a přitom jako včera 🤩

23. pro 2024
avatar

@misicka1988 @plkev @evaviki tak to my máme dneska teprve 4 roky 😂😂😂 dort už čeká ve sklepě

23. pro 2024
avatar

@myspule1 Přesně.... Někdy mi přijde, že to ani není možné 😀

23. pro 2024
avatar

Ja to mela opacne. Termin (uz posunuty) jsem mela 21.12. Prej si neziju vanoce😅🤣. Uzila uplne v klidu. Jeste mezi svatky jsme byli s muzem na chodicim vylete po lesich. Nas darecek se narodil az na silvestra kolem poledniho. Letos uz to bude 17 let😲😊

23. pro 2024
avatar

Těch Terezek bylo v té době hodně, taky jednu v rodině máme🙂.

23. pro 2024
avatar

@alpakovo vítej v partě 🙂.

23. pro 2024
avatar

Na fotce jsi jak princezna! Krásnou oslavu🥂

23. pro 2024
avatar

@hojda Když jsme vybírali jméno, žádnou Terezku jsem neznala. Až po porodu jsem si jich začala všímat 😀 Každopádně já tenkrát chtěla aby to byla Viktorka, to mi ale před těmi 25 lety neprošlo. Viktorku mám až teď, osmiletou 😊

23. pro 2024
avatar

@duvera Na fotce je dcera 😊 Díky 🌹

23. pro 2024
avatar

Já už viděla třídu, kde se třetina třídy jmenovala Jakub😂

23. pro 2024
avatar

@hojda já mám ve třídě (střední škola, takže naštěstí ne na extra dlouho) 3 Matěje (a to loni byli 4), 2 Adély (obě příjmení na B), 2 Tomáše. A to ze 23 studentů, z toho je 7 holek... Loni po adaptaku jsem měla pocit, že to nemám šanci zvládnout a zapamatovat si je 😁

23. pro 2024