icon

❤Jedem jedem jedem..... 3: 58 h..... Odtekla mi plodovka i s hlenovou zatkou..... Chtelo se mi nejak ukrutne curat. Tak na nas myslete...ozvu se ❤ kontrakc zatim nikde,tak jdu vzbudit polovicku a pak ditka...

avatar

Držím palce a tesim se na dobre zprávy 🙂

24. únor 2016
avatar

Přeji rychly porod 🙂 a zdravé miminko 😍

24. únor 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Ať vše dobře dopadne 🌈

24. únor 2016
avatar

Myslime na vas :-* ♥

24. únor 2016
avatar

Jeee, držím pěsti, ať je to fofr.

24. únor 2016
avatar

myslím na TEBE!!!

24. únor 2016
avatar

držím palce 🙂

24. únor 2016
avatar

Přeji hladký průběh 😉

24. únor 2016
avatar

Drzim palce !!!

24. únor 2016
avatar

Držíme pěsti, hlavně at je vse v poradku

24. únor 2016
avatar

Huráá..xted to tu jedéé..at je vše superrychlééé 😵

24. únor 2016
avatar

Hodne stesti. Preji porod podle predstav.

24. únor 2016
avatar

Drzume palce at to mate rychle zasebou

24. únor 2016
avatar

Myslím na Tebe i na miminko! Hodně štěstí! A přeji ať Ti vyjde porod přesně podle Tvých plánů!

sticker
24. únor 2016
avatar

držím pěsti, ať je všechno v pořádku a oba to zvládnete

24. únor 2016
avatar

užijte si krásný porod, určitě bude, večer přijdu s velkou gratulací 🙂

24. únor 2016
avatar
24. únor 2016
avatar

palečky držím 🙂 a těším se na zprávu a obrázek...

24. únor 2016
avatar

Přeji hodně zdraví vám obema🙂

24. únor 2016
avatar

myslím na vás ♥ a ať už jste brzy spolu 🙂 (ať to jde co nejhladčeji!!!)

24. únor 2016