❤Jedem jedem jedem..... 3: 58 h..... Odtekla mi plodovka i s hlenovou zatkou..... Chtelo se mi nejak ukrutne curat. Tak na nas myslete...ozvu se ❤ kontrakc zatim nikde,tak jdu vzbudit polovicku a pak ditka...
Přeji rychly porod 🙂 a zdravé miminko 😍
Ať vše dobře dopadne 🌈
Myslime na vas :-* ♥
Jeee, držím pěsti, ať je to fofr.
myslím na TEBE!!!
držím palce 🙂
Přeji hladký průběh 😉
Drzim palce !!!
Držíme pěsti, hlavně at je vse v poradku
Huráá..xted to tu jedéé..at je vše superrychlééé 😵
Hodne stesti. Preji porod podle predstav.
Drzume palce at to mate rychle zasebou
Myslím na Tebe i na miminko! Hodně štěstí! A přeji ať Ti vyjde porod přesně podle Tvých plánů!

držím pěsti, ať je všechno v pořádku a oba to zvládnete
užijte si krásný porod, určitě bude, večer přijdu s velkou gratulací 🙂
palečky držím 🙂 a těším se na zprávu a obrázek...
Přeji hodně zdraví vám obema🙂
myslím na vás ♥ a ať už jste brzy spolu 🙂 (ať to jde co nejhladčeji!!!)

Držím palce a tesim se na dobre zprávy 🙂