icon
avatar
modrykonik
Zpráva byla změněna    19. lis 2021    

Tuto noc (19.11.) od 22:30 až do rána Koník nepoběží. Potřebujeme udělat důkladný předvánoční technický úklid. Díky všem za pochopení!

sticker
avatar

Aspoň půjdu včas spát🙂

19. lis 2021
avatar

Děkujeme za upozornění, aspoň nebudeme nadávat, že to zase nefunguje 😘 hlavně ať to netrvá dlouho 😂

19. lis 2021
avatar

Takže dnes všechny dámy povinné spát a nebo spát ;)

19. lis 2021
avatar

jste smazali další diskuzi???

19. lis 2021
avatar

Ať se Ti Koníčku hezky uklízí!

19. lis 2021
avatar

Tak hlavně spravte to upozornění, které už přes rok nefunguje 🙏

19. lis 2021
avatar

Hlavně ať se to dá brzo doporadku

19. lis 2021
avatar

Bude i vánoční design ? 🙂 👍 díky za upozornění

19. lis 2021