Tuto noc (19.11.) od 22:30 až do rána Koník nepoběží. Potřebujeme udělat důkladný předvánoční technický úklid. Díky všem za pochopení!

Děkujeme za upozornění, aspoň nebudeme nadávat, že to zase nefunguje 😘 hlavně ať to netrvá dlouho 😂
19. lis 2021
Takže dnes všechny dámy povinné spát a nebo spát ;)
19. lis 2021
jste smazali další diskuzi???
19. lis 2021
Ať se Ti Koníčku hezky uklízí!
19. lis 2021
Tak hlavně spravte to upozornění, které už přes rok nefunguje 🙏
19. lis 2021
Hlavně ať se to dá brzo doporadku
19. lis 2021
Bude i vánoční design ? 🙂 👍 díky za upozornění
19. lis 2021
Aspoň půjdu včas spát🙂