Holky vypijí vam děti normálně rybí olej, nebo ho do něčeho přidáváte? Malý mi ho nechce pozřít.
syn ne, proto dávám rybí olej v kapsli, tu kapsli rozkouše a nevadí mu, ale klasický ze sklenice mu vadí :D
Obě děti si ho dávají normálně, chutná jim to (většinou kupuju citronovej). Starší mě vždycky upozorňuje, že dneska ještě olej neměly 🤷🏻♀️😂 No ale já to nedávám. Mě ta olejová konzistence vadí
Dávám mu to do jídla 😂😂😂
Davam na lzicku, rekla jsem ze to je ňamka a neprotesuje 😂🙈
Já se mu nedivím, mě se po tom navalovalo a to jsem ho měla jíst na podporu chuti k jídlu🙂 Jestli zvládne kapsle, přijde mi to lepší.
Dcera zvládá normálně na lžičku...
děti mají v oblibě citronový, dávám na lžičku a chutná jim to
Taky dávám na lžičku a malá si ho moc pochvaluje. A to máme ten bez prichute 😂😂😂
Děti ho mají rádi... Což nechápu já to nedám ale zvláštní.. Jedině ten obyčejný.. Ten ovocný nechtějí prý je hnusný 😂 😂 já si kupuju v kapslích ale děti to požadují na lžičku 😂
Za mě je to hnus. Naše Emča to má jako sladkost za odměnu. Nechápu 😁🙈
Detem chutna 🤷🏻♀️ Coz teda nechapu 😀