Za mě modrá 👌
19. lis 2019
Ta světle šedá je nejhezčí😍 ale po zkušenosti vím, že z praktického hlediska je lepší tmavá šedá😅
19. lis 2019
Ta šedivá ☺️
19. lis 2019
Ta zelená je 🔝. Až mě štve, že Joie pustilo tuhle sadu o rok později, než jsem potřebovala 🙄😂
19. lis 2019
Za mě modrá
19. lis 2019
Zelená byla moje láska na první pohled...
19. lis 2019
Mě se líbí modrá 🙂
19. lis 2019
apacheee
AMBASADORKAKlasika, černá 👏
19. lis 2019
Máme modrý Mytrax a jsme spokojeni, takže za nás by byla určitě modrá zase dobrá 🙂
19. lis 2019
Obě šedé.
19. lis 2019
Mně chybí hnědá a nějaká víc holčičí, třeba vínová. Z těchhle bych asi vybrala modrý, ale byla by to volba rozumem, ne srdcem.
19. lis 2019

chybi ruzova😀