icon
avatar
mummy88
Zpráva byla změněna    19. lis 2019    

Která barva nového kočárku Joie Versatrax by byla ta vaše? 🙂🤷 Za mě je to jasná zelená! 😍 .. i když modrá, je taky dobrá.. 😉

#joie #joie_czsk

avatar

chybi ruzova😀

19. lis 2019
avatar

Za mě modrá 👌

19. lis 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Ta světle šedá je nejhezčí😍 ale po zkušenosti vím, že z praktického hlediska je lepší tmavá šedá😅

19. lis 2019
avatar

Ta šedivá ☺️

19. lis 2019
avatar

Ta zelená je 🔝. Až mě štve, že Joie pustilo tuhle sadu o rok později, než jsem potřebovala 🙄😂

19. lis 2019
avatar

Za mě modrá

19. lis 2019
avatar

Zelená byla moje láska na první pohled...

19. lis 2019
avatar

Mě se líbí modrá 🙂

19. lis 2019
avatar
apacheee
AMBASADORKA

Klasika, černá 👏

19. lis 2019
avatar

Máme modrý Mytrax a jsme spokojeni, takže za nás by byla určitě modrá zase dobrá 🙂

19. lis 2019
avatar

Obě šedé.

19. lis 2019
avatar

Mně chybí hnědá a nějaká víc holčičí, třeba vínová. Z těchhle bych asi vybrala modrý, ale byla by to volba rozumem, ne srdcem.

19. lis 2019