Tramtadadá! 😲
Představuji vám novinku od Joie! Konečně pořádná kombinace, která má vše co potřebujete! 😍
Dokonale univerzální kočárek Versatrax odvozí dítě od miminka do 22 kg v hluboké korbě, autosedačce i ve sportovní nástavbě nasazené po i proti směru jízdy!
Kočárek snadno obsloužíte jednou rukou. Má kola z odolné pěny, takže se nemusíte bát defektu. Vyšší maminky a tatínky potěší nastavitelná teleskopická rukojeť! 😲 No a samozřejmostí, jak už i Joie bývá, jsou příjemné materiály, rozkládací stříška s UV filtrem a prostorný košík. Skladnost kočárku je příjemným bonusem. 😉👍
U nás se teď zabydlel na testování v krásné světle zelené barvě Laurel, ale kdo by neměl stejný vkus, má na výběr z dalších tří barev. 🙂
Bližší informace najdete na tomto webu:
https://babypoint.cz/qx?searchtext=Versatrax&Se...
Tak co na něj říkáte??? 🙂
Takhle z toho prvniho obrazku to dokonce i vypada, ze kosik bude konecne dobre pristupny, za to palec nahoru 👍
A hlavne by mel byt i lehky, 11,7 kg 👍
Jsem zvědavá, vypadá hezky a brzy mě čeká výběr kočárku... 👍
V té modré je taky moc pěkný... 🙂
@krtikkrtovaty jj, taky jsem koukala 😁
Jako dobre, ale taky bych tam chtela videt vetsi dite. Ja mam problem s operkama na nohy, vsude mi pripadaji kratke na ty vetsi deti.
A teď budu kousavá, totéž ale s nafukovacíma? 😉 Já ty pěňáky do lesa prostě vzít nemůžu. A kočár beru prakticky jen do terénu, nejsem městskej typ, tam tahám šátek/nosítko.
@alneka Souhlasím ☺ jen já mám ráda ty nafukovací i do města.. u nás jsou všude kostky a drncá to jako prase..
Kočárek vypadá boží, tak snad se dočkáme druhého👶, aby se zabydlel i u nás ☺
@tristazmista přéšně! Jako jo, byla jsem s kočárem už ve městě párkrát, ale to je samá kostka, obrubák, schody ... moje nervy. Mi přijde, že pěnový kola jsou tak na cyklostezku a do obchoďáku.
Marcí, chápu to dbře, že není přehazovací rukojeť, ale otočné sedátko? O krok horší, ale pořád dobré. Bude mě zajímat hmotnost, skládánía rozměry po složení a nastavování rukojeti (nejnižší a nejvyšší poloha). Těším se na recenzi!
@alneka no zatím k náhradních kolech nevím 😕🤔 mě přijde, že v poslední době se pěnová kola používají víc a víc. Osobně mám taky nejraději nafukovací, resp. jsem na ně zvyklá a s jinými není tolik zkušeností , ale na druhou stranu to neustálé dofukování mě taky medí.. tak jsem zvědavá... Určitě zkusíme i terén. 👍
@rebe ano, musíš otočit sezení. Jako jde to lehce, ale přece jen to není taková super pohoda jako jen otočit madlo. Ale to už bychom asi chtěly moc, když toho je v podstatě trojkombinace. 🙂
Je opravdu pěkný a ten obří košík je super 🙂 . Mě se víc zamlouvá tedy v modré 🙂 .
Prosím jaká je celková délka lehu? Děkuji🙂
Je krásný. Vidím dobře, že se skládá sedadlem dovnitř?
@mummy88 dnes jsem na nej akorat koukala, prosim o zoetnou vazbu, sportak vybiram uz 3 tydny, skoro z toho nespim a dnes uolne nahodou jsem narazila na tento, ktery splnuje vsechny me vymysly a jeste se sklada jenou rukou! Mam chut ho okamzite objednat a to jsem ho videla jen na fotce🙂 jak se s nim jezdi a jak zvlada jizdu po trave?
@lobella dnes jsem na tebe myslela při procházce. 😉 Zkoušela jsem různé terény a úplně v pohodě! Na hodnocení je zatím brzy po dvou dnech, ale přijde mi že se s ním jezdí dobře. Neshledala jsem zatím nic, co vy mi vadilo nebo mě štvalo. Na mě by
sporťák mohlo být hlubší, ale Kristián se v něm vyspal v pohodě.
Úplný leh není? prosim prosim
@mummy88 uz jsem to tu objela vsechno, nejblizsi je Praha, coz s kojenim nedam jet sama, a malou tahat nechci, v aute moc nevydrzi...ale vcera jsem ho objednala v modre, tak jsem to riskla a tesim se na nej jak decko na vanoce😁nemam s cim srovnavat, zadny sportak jsem v rukou jeste nemela krom toho z kombinace Roanu, o to jednodussi pro me, ale ze vsech otocnych mi prijde nejlepsi, hlavne ze jde skladat obema smery sedacky a jeste dovnitr!🙂
@alneka
@lobella holky, do úplného lehu se mi dát nepodařilo, jako myslím vodorovnou polohu.
Kočárek je ale skutečně testován a schválen pro použití od narození. Je jasné, že korba je korba, ale kočárek splňuje všechny požadavky dle aktuální normy EN 1888 z roku 2018 pro použití od narození.






Ja to vedela! 😀 a jako fakt se mi libi 😍