icon

Pokukuju pro Toníka po kožených capáčkách. A jako já nevím, jestli jsem divná, ale mě to na první dobrou nikdy "lvíčka" nepřipomene 😀 😀 😀 😀

avatar

Mně teda jo 😀

30. kvě 2016
avatar

@pajinka85 mě až na druhý pohled, no 😀

30. kvě 2016
avatar

To je bimbaaaaas 😂😂😂😂😂

30. kvě 2016
avatar
30. kvě 2016
avatar

@katt0512 no že jo!!! 😀 😀 😀 přece nekoupim dítěti boty s pindíkem, žejo! 😀

30. kvě 2016
avatar

ja se tomuhle smala pred rokem pri vyberu :D

30. kvě 2016
avatar

Křeček s hřívou 😀

30. kvě 2016
avatar

Ty sprostacko :D

30. kvě 2016
avatar
30. kvě 2016
avatar

téééda, ale bimbas s rozštěpem 😀

30. kvě 2016
avatar

Tyhle máme doma. 😀 Ale až do teď jsem v nich naivně viděla fakt lvíčka. 😀

30. kvě 2016
avatar

Kruci, vidím lva, přečtu komentáře a vidím ptáka... ženy no tááák🙂)))

30. kvě 2016
avatar
30. kvě 2016
avatar

@alyssa18 my jsme asi velký slušňačky 🙂 Mně to chvíli dalo než jsem tam viděla "to druhé"

30. kvě 2016
avatar

Nejsi divná lásko, jsi nadržená 😉😂

30. kvě 2016
avatar

@zuzana.79 no, to by i odpovidalo, vzhledem k tomu, ze Radek jezdi domu uz ctyri tydny v noci 😀

30. kvě 2016
avatar

Aspon se pozna,e je to kluk!!🙂

30. kvě 2016