To je bimbaaaaas 😂😂😂😂😂
30. kvě 2016
30. kvě 2016
ja se tomuhle smala pred rokem pri vyberu :D
30. kvě 2016
Křeček s hřívou 😀
30. kvě 2016
Ty sprostacko :D
30. kvě 2016
30. kvě 2016
téééda, ale bimbas s rozštěpem 😀
30. kvě 2016
Tyhle máme doma. 😀 Ale až do teď jsem v nich naivně viděla fakt lvíčka. 😀
30. kvě 2016
Kruci, vidím lva, přečtu komentáře a vidím ptáka... ženy no tááák🙂)))
30. kvě 2016
30. kvě 2016
Nejsi divná lásko, jsi nadržená 😉😂
30. kvě 2016
Aspon se pozna,e je to kluk!!🙂
30. kvě 2016


Mně teda jo 😀