@smuffynka i ja 😊
@smuffynka
@snazilek89 já nevydržela a louskám to v originále...aspoň procvičím to zakrnělé v mé hlavě 😀
@pipetulaa ja anglicky umim maximalne Hallo a Good morning-night 😃😃
Tesim se hrozne, ale v aj zrovna harryho nedam 😕
@kristinandbaby Není to tak hrozný. Sem tam nerozumím nějakému slovíčku, ale význam pochopitelný z kontextu 🙂
To je nějaký nový díl? Já myslela, že toho už je konec. Asi musim do knihkupectví...-
Taky čekám na české vydání 😀 v aj nečtu, mluvím jak prasopes a v nj se mi to shánět nechce, když to časem půjde do dětské knihovničky 😀
Já čekám na paperback 🙂 Mám celou sadu v paperbacku, tak nechci kazit partu ;)
já byla asi před 14 dni rezervovat v češtině a dnes mi napsali,že je k vyzvednuzí.Tak snad by měla bejt už všude.
a nebo to spletli,nvm.Půjdu to možná zítra zjistit.
Jsem tu koukám jediná, co to odmítá číst🙂 Četla jsem negativní recenze a nechci si znesvětit oblíbený příběh nepodařeným nastavováním. Pak dej vědět, jaký to bylo.
A nějaké info o filmu ...? Bude nebo ne?
@barborelka netuším 🙂
@barborelka film nebude, tenhle dil je podle divadelni hry
@luidisek aha, skda.....i když možná ani ne😂 třeba by to zkazilo celek. Dekuji

čekám na české vydání 🙂