😂 chytry klucina a jak se neboji rict nazor, to se.mi libi!! 🙂
@svetluluska maturant 🙂.
Hmm uhledne pismo na kluka a na dnesni dobu ...
Můj mladej by měl za 5 😂😂😂
Tvl..... před 20 lety jsem učila na zvláštní, kdyby to nebyl tak těžký diktát, tak bych to tipovala na nějakého našeho absolventa podle písma nebo max. třetí třídu zakládky.to je fakt masakr 😨
A ještě jsem si říkala, že jsem si myslela že učíš na střední a tam pak ten rukopis tak si říkám, že jsem to asi popletla 😂
Ale jako za 4 chyby za 3 🙂)) to jsem vzdycky nesnasela :D
Ona pred "ZE" neni carka? Hlavne, ze....
Podle písma bych to taky tipovala na třeťáka, ale kluk pobavil😁😁
Na střední trojku za 4 chyby? I na učňáku nejsme to měli za 5, bez ohledu na délku diktátu.
Nam teda na střední znamkovala učitelka diktát stejně. 1chyba 1-,2chyby 2, 3chyby 2-,4chyby 3,...atd. záleží na vyucujicim 😉
...a komentář má vč. správné interpunkce👌
Diktaty jsou neco, z ceho mi beha mraz po zadech jeste dnes. Vetsinou jsem mela za 5, vynechana pismenka, y/i. Zbytek jsem s velkym usilim vetsinou dala. Byl to strasny teror do doby, nez jsem se smirila s tim, ze holt to tak mam ☹ A desim se, az budou moje deti chodit do skoly, snad nebudou mit s pravopisem takove problemy jako ja.
A podle pisma bych to tipla na maximalne treti tridu 😀
@plksv pardon, ted jsem si vsimla, zes odepsala 😀
@dita_a_ivan diky za vysvetleni, i kdyz ja carky frkam vetsinou vsude, kde mi to veli prirozenost a stara skola🙂
@dita_a_ivan díky za gramatické okénko 🙂
@misa357
@lvicek2000
@evuleb nemyslím si, že jsem málo přísná. Je to jeden ze Svěrákových diktátů, které jsou opravdu těžké a plné chytáků, takže na ně mám mírnější stupnici. Myslím, že není smyslem diktátu ve studentovi vypěstovat odpor, jak o tom píše Verunka. Navíc tento diktát jsem v průběhu pololetí dala cca 150 studentům a jen 2 ho napsali bez chyby. To znamená, že by byly 2 jedničky a 50 pětek. Do toho nejdu. Otevřeně přiznávám, že na každou písemku, diktát, pravopisné cvičení, test... mám samostatné známkování podle obtížnosti. Za těch 14 odučených let se mi to osvědčilo.
u nas na zš by to byla tez 5
@plksv jsem sice též vystudovaná cestinarka , ale konkrétně tohle jsem si chtěla vědecky ověřit😉 Ústav pro jazyk český je moje studnice poznatků🙂
@plksv Máš super přístup k hodnocení, to se mi líbí! 🙂
Jak muze byt za 4 chyby 5 👿👿👿
@plksv Jste super 👍👍👍
Kdyby byla za 4 ch 5 tak priste bych ho ani nemusela psat...odevzdala bych prazdny papir a vyslo by to nastejno.... Co je to za motivace 😵
Já už jsem si snad ve svých třídách odbyla vysvětlování variabilního hodnocení.😂 Každopádně perly ze sešitů miluju.😍
jo kez by to tak bylo prave na vice skolach..
Pobavilo 😀😅 mladík je dobrý komik, ten se neztratí ! Písmo mě také překvapilo, na maturanta bych to netipovala 😉👍


Ktera trida?