icon

Puberťák o prázdninách 🙂. Když je doma, má za úkol každý den dělat dřevo - naštípat, odvozit, poskládat. Neprotestuje 🙂, prý ho to baví.

avatar

Dobra posilka

16. črc 2019
avatar

Posilovna zadarmo 😁

16. črc 2019
avatar

Nejsem puberťák a dělám totéž 😁

16. črc 2019
avatar

Toho bych chtěla do rodiny 😀

16. črc 2019
avatar

Idealni traveni prazdnin 👍 Asi se inspirujeme, az kluci dosahnou dostatecneho veku.

16. črc 2019
avatar

Šikovnej kluk👍

16. črc 2019
avatar

Až bude mít hotovo, může veselé pokračovat u nás na chalupě 👌👍

16. črc 2019
avatar

Mně se moc líbí, jak vedete děti, opravdu tleskám 🙂 Nejen, že maká, ale navíc bez reptání a baví ho to. Toho bych taky chtěla dosáhnout. Před rokem jsem se odstěhovali do domku se zahradou, jsme ráda, holky se snad naučí, co je to práce.

16. črc 2019
avatar

Až skončí, můžeš ho poslat i k nám. 😁

17. črc 2019