Tak se řadíme do skupiny těch, kteří už zahájili prázdninovou sezónu!!! U nás je to zlomenina loketní kosti u zápěstí. Byl to naprosto nevinný pád ze špalíku dřeva do pilin, který jsem viděla na vlastní oči a nepřikládala mu žádnou váhu 🙂. Děsím se příštích dnů - bez bazénu, kola, koloběžky, kluk je zvyklý každý den lítat do večera s kamarády na hřišti a kolem domu. Uf!
Ajaj :(a jak dlouho to chudák má?
Uf.. Vítejte do klubu
U nas to same, v zime sel po byte, zakopl, spadl, nic dramatickeho, po par dnech mi prislo divne, ze jej to jeste porad boli, jeli jsme k doktorovi - a zlomenina. Doted se tomu nestacim divit.
To je mi líto☹ Nedá se nic dělat, na druhou stranu, ta děcka to nesou ohromně statečně, naučí se klidně na kole i s jednou rukou, lítat bude tak jako tak, jen jak to po těch prvních dnech přestane bolet.
My taky zahájily prazdniny mnohočetná zlomenina loketního kloubů a kosti takže operace šroubování a teď na celé léto sádra jsou to ale sikulky
U nas noha, pri zapase mu protihrac stoupl na nohu a je z toho zlomenina zanartni kustky, minim na tri tydny sadra.musela jsem zrusit mini dovcu, na kterou se moc tesil, je mi ho lito, taky byl zvykly dojit ze skoly a sup za klukama na hriste kopat.tak at ti nasi kluci uz maji po a muzou si uzit prazdniny
Noo, paráda☹( dcera loni v červnu odcvicila mistrovství ČR v gymnastice s tím, že ji trochu bolí kotník... po návratu jsme preventivně zajeli na rtg a odjížděli se sádrou
Vy taky?? Ten cerven je nejaky zaklety 😓



dcdra mela to same, spadla na mekkou matraci, počitala jsem s narazenym zapestim a mela obe kosti zlomene. vylety , zoo atd... drzim palce at se moc nenudi