Holky, vy, co jste prechazely z MM na UM - jak jste krmily? lahvi? zajima me, jestli vam to deti hned akceptovaly - jak tu lahev, tak to UM. my to museli v noci zkusit a nechce ani flasku, ani UM. je to jen o zvyku? diky za zkusenosti.
Nas starsi zacal pit z lahve az v jedenacti mesicich. Do te doby videl bily obsah a lahev nevzal do pusy...
dávala jsem v lahvi, ze které normálně pije přes den, ale vždy si jen cucnul a nic... zkoušela jsem to asi měsíc a beze změny.. Mléko nepostřádá a každý den má mléčný výrobek, takže nedávám už UM
Asi záleží, jakou láhev má. Lucka pila jedině z Tommee Tippee lahviček, tvar dudlu je hodně podobný bradavce. Lukáš zase chtěl jedině mam lahvičky. A u UM je to taky důležité co sedne. Lucka měla nutrilon a Luky zase jen Nutra defense (sunar premium je to teď). Každému sedělo něco jinýho.
Mladsi si vzala flasku az kdyz jsem ji v 16m odstavila, ale nemela problem s UM. Mladsi vubec flaska nevadila, ale UM po odstaveni v 15m proste nechce.
malý je dávno bez dudlíku a nechtěla jsem ho zase učit na lahvičku se savičkou.. Byl by to velký krok zpátky.. Odstavila jsem ve 23měsících a bylo mi řečeno, že mlíko už není až tak potřebné, hlavně, aby měl mléčné výrobky
Oba bez problému mladší na Avent savičky natural a pak DM starší to samé ale aventky měla dlouho
Jo a ani jedna nemela dudlik nikdy, starsi jedla i jogurty ... Mala nechce nic mlecneho a nemani to UM.
lahvičku jsme měli MAM, UM snesl do půl roka, než začal jíst, pak jedině odstříkané MM (jezdím do školy, tak ho měl jako zálohu)...
Já začala syna dokrmovat ve 3,5 měsících a na začátku to bylo peklo - brečeli jsme oba. Vyzkoušeli jsme 3 hlavičky a teprve 3.den mi vzal na milost MAM. A od narození byl na dudlíku. Přeji pevné nervy, drž se!
14 dní řev, pak to postupně šlo, MAM láhev a savička rychletekoucí
Pises "my to museli v noci zkusit",to znamena,ze nemas dost mm? Ony kojene deti vetsinou um nechcou no.kamosce pil kluk jen z te lahve s brckem,ale to uz mu bylo pres rok.
@panickatlamicka presne tak...malej byl nemocnej, byli jsme i v nemocnici a odmital se kojit. Zrejme v dusledku toho mi klesla laktace a uz pet dni bojuju o kojeni...
@sasanka033 bojkot kojeni ,lze prekonat ( chces?) treba @sisstin poradis? Ja bojkotare nemam. Plus navysit laktaci. Drzim palce!
mě to normálně tolerovaly obě