Holky,v cem perete pro novorozence,co se vam nejvice osvedcilo?
Taky Persil sensitive 🙂
Já peru v eurone 😊
SA8 Baby tekutý
Lovela
Persil sensitive gel
Lovela
Lovela ;)
Frosch Baby
Lovela
Lovela
Persil sensitive gel
Tekuty pwrsil sensitive
Persil non bio
Mydlovy sliz, ale ja v nem peru vsem
Batole
Pokud chceš bez vůně je fajn z dm takový pro mimina asi 1kg to má za 99kc jinak voňavý je fajn batole (lovela mi teda nevoní) nejlepší je asi persil sensitive buď gel nebo prášek jinak je taky fajngel Formil z lidlu Marseiske mýdlo to hezky voní ale to bych spíš použila později na dětské 👍
Pokud chceš bez vůně je fajn z dm takový pro mimina asi 1kg to má za 99kc jinak voňavý je fajn batole (lovela mi teda nevoní) nejlepší je asi persil sensitive buď gel nebo prášek jinak je taky fajngel Formil z lidlu Marseiske mýdlo to hezky voní ale to bych spíš použila později na dětské 👍
Persil sensitiv, ale prasek, gely nemam rada, ze zaneradi pracku.
Holky,moc vsem dekuju.

Persil senstive gel 🙂