icon

Holky,v cem perete pro novorozence,co se vam nejvice osvedcilo?

avatar

Persil senstive gel 🙂

16. únor 2019
avatar

Taky Persil sensitive 🙂

16. únor 2019
avatar

Já peru v eurone 😊

16. únor 2019
avatar

SA8 Baby tekutý

16. únor 2019
avatar

Lovela

16. únor 2019
avatar

Persil sensitive gel

16. únor 2019
avatar
16. únor 2019
avatar

Lovela ;)

16. únor 2019
avatar

Frosch Baby

16. únor 2019
avatar
16. únor 2019
avatar

Lovela

16. únor 2019
avatar

Persil sensitive gel

16. únor 2019
avatar

Tekuty pwrsil sensitive

16. únor 2019
avatar

Persil non bio

16. únor 2019
avatar
16. únor 2019
avatar

Mydlovy sliz, ale ja v nem peru vsem

16. únor 2019
avatar

Batole

16. únor 2019
avatar

Pokud chceš bez vůně je fajn z dm takový pro mimina asi 1kg to má za 99kc jinak voňavý je fajn batole (lovela mi teda nevoní) nejlepší je asi persil sensitive buď gel nebo prášek jinak je taky fajngel Formil z lidlu Marseiske mýdlo to hezky voní ale to bych spíš použila později na dětské 👍

16. únor 2019
avatar

Pokud chceš bez vůně je fajn z dm takový pro mimina asi 1kg to má za 99kc jinak voňavý je fajn batole (lovela mi teda nevoní) nejlepší je asi persil sensitive buď gel nebo prášek jinak je taky fajngel Formil z lidlu Marseiske mýdlo to hezky voní ale to bych spíš použila později na dětské 👍

16. únor 2019
avatar

Persil sensitiv, ale prasek, gely nemam rada, ze zaneradi pracku.

16. únor 2019
avatar

Holky,moc vsem dekuju.

17. únor 2019