Do toho virového kolotoče jeden velice vtipný nastávající tatínek.
Manželce zaplatil focení s bříškem, ona se ale fotit odmítla, a tak, když už to měl zaplacený, nechal se vyfotit sám. 🤣🤦♀️
Tak to je borec 🤣💪
13. říj 2020
To nema chybu 😆
13. říj 2020
pobavilo :D
Tohle focení bych možná taky odmítla :D
13. říj 2020
To muselo byt velice zabavne foceni a prcek se s tatou asi taky nudit nebude 😆 Frajer 👍
13. říj 2020
13. říj 2020
Tak to jsem se pobavila 😀
A hezky to ukazuje, jak je to focení často kýč.
13. říj 2020
🤣🤣🤣
13. říj 2020
Ten je boží. 🥰
13. říj 2020
Tatínek je frajer 👍😉
13. říj 2020
13. říj 2020
To je borec 😂
13. říj 2020
To je pecka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍👍
13. říj 2020
To nemá chybu 😂
13. říj 2020
Skvele to vystihnul
13. říj 2020
Škoda, měla by hezké fotky. Taťka je frajer
13. říj 2020
Tady cloveku teprve dojde, jak vetsina tech materskych fotek je prez kopirak. Pobavilo😂
13. říj 2020
Bříško tak 8 měsíc 😁
15. říj 2020
😂😂😂
26. led 2021












😂😂