Tak snad moje poslední hysterická otázka 🙈Stalo se Vám některé, že Vám dr na kontrole řekl/a, že se u Vás nic nechystá, miminko je nahoře, čípek že drží a přesto se porod za pár dní sám od sebe rozjel? Děkuji předem za odpověď 🙈😁
Za par hodin, dvakrat 😀
Poprve na příjmu v porodnici mi dr řekl ze nechápe co tam dělám, na porod to rozhodne není, za 4 hodiny byla dcera venku. Podruhé zase naopak, 3 týdny jsem chodila doslova “na spadnutí”, otevřená na 2 prsty, dr nechápal čeho se syn drží a ono pořad nic 😂🙈
Kontrola ve 39+5, prý se nic nechystá a ještě ten večer jsme jeli.
Jj stalo stalo😉😂😂
15.6 kontrola v porodnici žádná změna planovani vyvolani. 16.6 malej na světě🙂 takže je to změna z hodiny na hodinu
Ráno,mi řekl,že se nic nechystá,že se uvidíme další týden a večer v 10 jsem jela do porodnice a v 11 hotovo.
Podle čípku doktoři téměř nic nepoznají, žena zamčená na 100 západů může porodit během několika hodin a žena, co má vše nachystané jen porodit může tak chodit i měsíc (jsem živý důkaz, měsíc se se mnou loučili, že na příští kontrolu za 3 dny už určitě nedojdu a já došla 😀 )
ano, dopoledne na kontrole a ještě ten den večer už jsem začala rodit😉
Odcházela jsem se slovy, že jsem zabetonovaná a příští týden se určitě uvidíme. To byl pátek dopoledne. V noci mi praskla voda, sobotu se malý narodil...
Ano, v pátek na kontrole mi řekli že se nic neděje, v pondělí nástup na vyvolání a v sobotu večer mi praskla voda 😊
taky jsem od dr. odcházela se slovy že se nic nechystá a že se při příští kontrole domluvíme na vyvolávačku- to bylo asi ve 14 hodin odpoledne a v noci už jsme jeli do nemocnice - otevřená na 6cm a za nějaké 4 hodiny od příjezdu do porodnice se malý narodil 🙂
Ano- v pátek dopoledne kontrola, nic se nechystá, rodit nebudete. V sobotu ve 2h ráno už jsem byla v porodnici 🙂
Tvrdili, 2x 🙂 Poprvé jsem stihla dvě kontroly v porodnici. Ve čtvrtek se slovy "to je spousta času" a v neděli praskla voda a jelo se. Podruhé jsem stihla jen tu předávací do porodnice a opět se slovy "na shledanou příští týden". To jsem sice splnila, ale porodem 🙂 Po porodu jsem hlásila sestřičce, že na kontrolu v 11h už asi nedorazím 🙂
Ano, den předem mi doktor řekl, že to na porod vůbec nevypadá, ani podle monitoru a druhý den mi ve dvě odpoledne praskla voda a večer byl malý na světě. 🙂
Na poradně ráno řekl doktor že určitě dřív neporodím, odpoledne jsem šla ten den zazimovat zahradu ,druhý den rano začala odcházet hl.zatka, v 7 večer voda a před půlnoci byl syn na světě ✌️
U prvního porodu - dopoledne jsen byla na kontrole, a večer ten den mi praskla voda, holka se narodila az den a půl
Ráno kontrola + monitory, CS 2, nic se nechystalo....večer malá na světě 🙂
Ve středu mi dr řekl, že se nic nechystá, v pátek v porodnici se taky nic nechystalo a ze soboty na neděli se malá narodila 🙂 a chystala se v sobotu od rána .. 🙂
Takových příběhů tu jsou mraky. Miminka narozená pár hodin po "nic se nechystá"... 😀
V poledne dle dr. vše ok, nález žádný, nic se prý nechysta, ale měla jsem špatny tlak. Takže kontrola v porodnici (asi 4 hodiny od kontroly), tam otevřená na 2 prsty. To byla středa večer. V sobotu dopoledne byla malá na světě.
Dopoledne na kontrole a odpoledne už v porodnici 😁
U obou. Vasik - dopo kontrola "ani omylem" a v 6:00 rano uz v naruci. Bara - ve 22:00 PA tvrdila, ze odchazi domu, ale ze si me zitra odrodi, mala se narodila v 1:16 😀
Jj,nic se nechystalo a druhý den ráno už nás bylo 9 jednoho víc😉
Ženy děkuji, ani nevíte kolik optimismu jste mi vlily do žil!! 👏👏😁
Já přijela do porodnice, že druhý den mám jít na vyvolání a že jsem začala trošičku krvácet. Doktorka říká manželovi, že může být v klidu, že jestli něco bude zítra odpoledne, když ráno dáme vyvolavacku, tak si budeme gratulovat.... A za tři hodiny jsem byla otevřená o 3,5cm a za další tři a půl hodiny byl malej venku 😂😂😂
Mně ve čtvrtek a v neděli se Karolínka narodila po rychlém porodu. V pondělí už jsem měla jít na vyvolání.
Joo stalo, Dr. tvrdil, že miminko ještě vůbec nesestoupilo dolů a že s tímhle nálezem budu zaručeně přenášet (to mi říkal v pondělí) a že další týden tomu pomůžeme (chtěl mi udělat Hamiltona) a v sobotu jsem za 2,5h porodila jak nic 😂
Jojo, stalo.
V patek na kontrole se nic nechystalo a v nedeli rano byl maly na svete 🙂.
Stalo se mi něco podobného.Na monitoru mi sestra řekla že se zatím nic nechystá a 5 minut na to mi doktorka řekla že jsem na 4cm a rodim! Pak má člověk poznat porod a neplatit zbytečně 😂
* neplašit
Ano u prvního a stalo se mi to i naopak,vše nachystané a ne a ne rodit 😁
Odcházela jsem z ordinace, kdy doktor prohlásil že se nic neděje, popsal to jak ty, prý času dost a příští týden se určitě uvidíme 😀 ...den před kontrolou (37+3) praskla voda a za 6 hodin byl venku 😀