Nedá mi to a ptám se.Budete nechat očkovat děti 6+? Zajimá mne opravdu jen a čistě čirá statistika,prosim tedy pouze o kliknutí na příslušný komentář.Já upřímně nevím, budu to diskutovat s naší pediatrou.Díky 🙂
Ne.
Nevím.
Zatím si myslím, že ne, ale uvidíme, čím budou vydírat - chci, aby moje děti mohli normálně "žít"
Dala jsem ano, ale očkovat budu jen proto,aby moje děti nebyli součástí honu na neočkované… Kdyby koment vadil smažu ho ;) jen jsem měla potřebu to objasnit 🙂
Dcera 6 let, budu očkovat
Zrovna dnes jsem se o tom bavila s pediatričkou. Báře je 10. A spíš se přikláníme k tomu, že jo.
Já bych přidala ještě koment- rozhodnu se po konzultaci s pediatrem 🙂 🙂 tak to tedy budu mít já, pediatře věřím a její slovo má pro mě velkou váhu. Sama jsem zatím nejistá.
Nevím…moc se mo do toho teda nechce 🥺 nevím proč by to měli odskakat děti…ať se proockujou všichni dospelaci…děti nemají,,ZATÍM ,, žádné problémy
@kristynkal mám to naprosto stejně.😊
Zatím vůbec nevím, rozhodnu se podle vývoje epidemiologické situace a názoru pediatra. V tuto chvíli se kloním k ne.
U jednoho syna o tom celkem uvažuju. Druhého nenechám ani náhodou, protože má po každém očkování nějaké problémy.
@lmartinkova85 U dětí je spíš problém postkovidový syndrom než kovid sám. ☹
Neříkám, že je nikdy očkovat nenechám, ale kdybych se měla rozhodnout teď, tak řeknu ne.
Zajimavy, kolik lidi cte jenom prvni vetu 😁.
Ne, nedám. Nevidím důvod cpát to do dětí, když je slavná "ohrožená skupina" z větší části neočkovaná, myslím si, že ty děti toho už ods_ali dost. Sama jsem po tom celá rozes_aná.
nečetla jsem jen první větu, dala jsem NE, ale mám silné puzení to rozepsat, nevidím jediný jediný jediný důvod proč tyto malé děti očkovat, žádný přínos, žádný smysluplný argument, a mám kolem sebe už i tolik lékařů, kteří jsou jednoznačně proti u této věkové kategorie, tedy NE, NE, NE
Zatím ne....
Syn 11 let, jsme rozhodnutí nechat očkovat. Ale. Hlavně z důvodu, aby mohl chodit do školy, na tréninky, na ryby. V zimě na hory na Slovensko. Mrzí mě, že jsou tohle důvody pro ockovani, ale syn při distanční výuce drsné trpěl. Žádné sporty, žádní kamarádi. Minimální kontakt se všemi
Nenechala bych ani sebe,natoz male decko.
Dala jsem NE, cerstve sedmiletá nema jeste dockovanou ani 2.davku Priorixu, takze jen myslenka na covid vakcinu mi prijde totalne mimo! Ja ockovana jsem, manzel ne a ac v tomto s nim nesouhlasim, co se tyce ocko dětí, jsme zajedno, ani jsme o tom nemuseli vest debatu. Pro menší deti covid není strasak, drtiva vetsina si ho projde uplne bez priznaku nebo mozna dva tri dny kasel, to mi opravdu neprijde jako duvod k ockovani. Dokud bude vakcina v "dobrovolnem" rezimu, nikoliv jako zakonem povinna (se vsim tim okolo jako odpovednost vyrobce a statu za pripadne NU atd.), nepripada v uvahu.
@kristynkal Mám to stejně. V tomto dám hodně na názor naší pediatričky. Ale spíš se přikláním k tomu, že ano.
Díky všem za účast v anketce ! 💚
Ano.