icon

Nedá mi to a ptám se.Budete nechat očkovat děti 6+? Zajimá mne opravdu jen a čistě čirá statistika,prosim tedy pouze o kliknutí na příslušný komentář.Já upřímně nevím, budu to diskutovat s naší pediatrou.Díky 🙂

avatar
viridie
autor

Ano.

27. říj 2021
avatar
viridie
autor

Ne.

27. říj 2021
avatar
viridie
autor

Nevím.

27. říj 2021
avatar
apacheee
AMBASADORKA

Zatím si myslím, že ne, ale uvidíme, čím budou vydírat - chci, aby moje děti mohli normálně "žít"

27. říj 2021
avatar

Dala jsem ano, ale očkovat budu jen proto,aby moje děti nebyli součástí honu na neočkované… Kdyby koment vadil smažu ho ;) jen jsem měla potřebu to objasnit 🙂

27. říj 2021
avatar

Dcera 6 let, budu očkovat

27. říj 2021
avatar

Zrovna dnes jsem se o tom bavila s pediatričkou. Báře je 10. A spíš se přikláníme k tomu, že jo.

27. říj 2021
avatar

Já bych přidala ještě koment- rozhodnu se po konzultaci s pediatrem 🙂 🙂 tak to tedy budu mít já, pediatře věřím a její slovo má pro mě velkou váhu. Sama jsem zatím nejistá.

27. říj 2021
avatar

Nevím…moc se mo do toho teda nechce 🥺 nevím proč by to měli odskakat děti…ať se proockujou všichni dospelaci…děti nemají,,ZATÍM ,, žádné problémy

27. říj 2021
avatar
viridie
autor

@kristynkal mám to naprosto stejně.😊

27. říj 2021
avatar

Zatím vůbec nevím, rozhodnu se podle vývoje epidemiologické situace a názoru pediatra. V tuto chvíli se kloním k ne.

27. říj 2021
avatar

U jednoho syna o tom celkem uvažuju. Druhého nenechám ani náhodou, protože má po každém očkování nějaké problémy.

27. říj 2021
avatar

@lmartinkova85 U dětí je spíš problém postkovidový syndrom než kovid sám. ☹

27. říj 2021
avatar

Neříkám, že je nikdy očkovat nenechám, ale kdybych se měla rozhodnout teď, tak řeknu ne.

27. říj 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Zajimavy, kolik lidi cte jenom prvni vetu 😁.

27. říj 2021
avatar
viridie
autor

@alamo Exactly..😄😄😄

27. říj 2021
avatar

@alamo No jo, když člověk tu odpoveď chce rozvést 🙂

27. říj 2021
avatar

Ne, nedám. Nevidím důvod cpát to do dětí, když je slavná "ohrožená skupina" z větší části neočkovaná, myslím si, že ty děti toho už ods_ali dost. Sama jsem po tom celá rozes_aná.

27. říj 2021
avatar

nečetla jsem jen první větu, dala jsem NE, ale mám silné puzení to rozepsat, nevidím jediný jediný jediný důvod proč tyto malé děti očkovat, žádný přínos, žádný smysluplný argument, a mám kolem sebe už i tolik lékařů, kteří jsou jednoznačně proti u této věkové kategorie, tedy NE, NE, NE

27. říj 2021
avatar

@alamo to nejde nekomentovat, i kdyby ta věta tam byla tisíckrát. Leč jsem nasraná na kdejaký opatření a výmysly, tohle je pro mě prostě úplně top pitchovina

27. říj 2021
avatar

@viridie proste je jedno, co Te zajima nebo nezajima, lidi maji puzeni 🙂

27. říj 2021
avatar

Zatím ne....

27. říj 2021
avatar

@alamo když dám jen lajk, tak mi nebudou chodit upozornění 😄😉

27. říj 2021
avatar

@malenka3 chybi tady funkce 'sledovat' 😀

27. říj 2021
avatar

Syn 11 let, jsme rozhodnutí nechat očkovat. Ale. Hlavně z důvodu, aby mohl chodit do školy, na tréninky, na ryby. V zimě na hory na Slovensko. Mrzí mě, že jsou tohle důvody pro ockovani, ale syn při distanční výuce drsné trpěl. Žádné sporty, žádní kamarádi. Minimální kontakt se všemi

27. říj 2021
avatar

Nenechala bych ani sebe,natoz male decko.

27. říj 2021
avatar

Dala jsem NE, cerstve sedmiletá nema jeste dockovanou ani 2.davku Priorixu, takze jen myslenka na covid vakcinu mi prijde totalne mimo! Ja ockovana jsem, manzel ne a ac v tomto s nim nesouhlasim, co se tyce ocko dětí, jsme zajedno, ani jsme o tom nemuseli vest debatu. Pro menší deti covid není strasak, drtiva vetsina si ho projde uplne bez priznaku nebo mozna dva tri dny kasel, to mi opravdu neprijde jako duvod k ockovani. Dokud bude vakcina v "dobrovolnem" rezimu, nikoliv jako zakonem povinna (se vsim tim okolo jako odpovednost vyrobce a statu za pripadne NU atd.), nepripada v uvahu.

27. říj 2021
avatar

@zzuzinda ockovane dite muze mit uplne stejne postcovidovy syndrom, protoze muze mit covid i jako ockovane. Tak jaky je v tom rozdil? U ockovani se jedna o lehci prubeh, i deti s PCS mely lehky/bezpriznakovy prubeh. V tomhle mi to prijde jako zbytecny

27. říj 2021
avatar

@kristynkal Mám to stejně. V tomto dám hodně na názor naší pediatričky. Ale spíš se přikláním k tomu, že ano.

27. říj 2021
avatar

@evaviki uprimne, zatim jsem to uplne nezjistovala. Nase pediatricka mi prave rikala, ze samce, ze covid ockovane dite chytne je vyzamneensi a i poscovodovy syndrom neni tak zavazny.

28. říj 2021
avatar
viridie
autor

Díky všem za účast v anketce ! 💚

28. říj 2021