Nakrajet na hodně úzké platky, to půjde 😀
Udelej kulatej kolac a hodne tenky platky broskve a drobenku nahoru 🙂
😀 tak tvuj komentar me rozesmal 😀 ...ja jsem internetovy ´´varic´´ ... tak ti moc neporadim 😀
Taky by mě zajímal recept, asi vam nezbude než si udělat vycházku 😀
když nemáte broskve, dejte tam třeba uzený 😀 😀 😀
@koncita hehe dobre ty 😀
Ja taky koupila včera kilo a zůstala mi jen jedna 😄😄jsou hodně dobrý 😄
@anulina jsou kyselý a tvrdý jak kráva ale nemám čokoládu tak sem si to vynahradila těma broskvema 😀 😀 už to mám 😀 řeknu že byli vevnitř zhnilý, že sem je tam nemohla dát, ale že byli zhnilý ze vnitř, že to Chudáček nemohl vědět 😀 😀 a ty 2 mu smíchám s jogurtem teda pokud je do té doby nesežeru 😀
Já bych sežrala i ty dvě a když by se ptal kde jsou broskve, řekla bych.... No to by si je taky musel koupit. Si nepamatuješ, že si na ně zapomněl?? 😀
Nemáš doma plechovku broskví ? Že by si řekla, že si je oloupala 🙂
ja sem si udělala předevčírem buchtu ze dvou nektarinek..a luxus. jen 9 čtverečků je to..na malej pekacek. jestli mas malej pekacek a trochu hery či jineho tuku např floru ramu...a ještě porad ty broskve napisu ti super recept
@vlaxyz no nic .. odepis mu at ti koupi dalsi dve vanicky broskvi,jestli chce tu buchtu 😀
@alushenka88 to víš že jo 😀 pošlu ho pro broskve a on donese ananas 😀 musela bych pro ně sama 😀 😀 na něho už se nedá spolehnout 😀
tak to pak muzes udelat ovocny salat,kdyz budes mit i ananas 😀
@alushenka88 už nejsou broskve 😀 😀 😀
Holky mě je zle ☹ ☹ ☹
Už se tak pět minut chechtám..
@nebetka se nedivim .. ja taky 😀
udělej do kulatý formy klasický hrk těsto, nakrájej na to na kostičky těch broskví svařených s troškou vody a cukre, zakydej to kysanou smetanou posyp kakaem a máš buchtu jak fík 🙂
@nebetka
@alushenka88 taky jsem se smála než mi začalo být blbě 😀D
@bobule2015 nemám broskve 😀 ale mám hodně hermelínů.... Co?? 😀 😀
@vlaxyz hmmmm hemrelínová buchta.... 😀 třeba to ocení.. 😀
@bobule2015 snaha!! Ta byla 😀 😀 😀
@vlaxyz tak mu udělej alespoň ten puding 😀 a nebo mu napiš na tu zprávu že máš upéct tu buchtu odpověď : A koupíš je cestou? 😀 by mě zajímala reakce 😀
@bobule2015 já asi pro ně ještě skočím... 😀 😀 a udělám žemlovku mám moc rohlíku 😀 😀 jo a puding taky nemám 😀
@vlaxyz noo žemlovka.. 😀 a nebo s tou smetanou.. hrk buchta je jednoduchá a moooc dobrá 🙂
Hod těsto na plech a dej jen na kousek ty broskve a řeknu že zbytek byl divnejsi tak jsi to radši vyhodila

@nenulka4 ona už ale sežrala i ty dvě 😀
@bobule2015
@vlaxyz aha :D to bych napsala chlapovi : '' kup si'' 😀
😂😂😂😂😂😂
Já z těch vašich debat doma nemůžu 😀 😀 😀
bublaninu ??
Covece ty jsi expertka 😉

udělej to jako on s těma bramborama včera 😅