Tak už toho mám dost. Člověk je těhotnej a hned je nějak postiženej nebo co?? V životě bych nevěřila, že si budu víc rozumět s váma cizíma holkama než s vlastními přáteli. Takže jsem udělala razantní krok a po moooc letech smazala Facebook. Nebudu pořád poslouchat jak jsem hrozně trapná když si fotím břicho. Tady mám svý lidi který mám ráda a na Facebook z vysoka se*u...
Ser na to. Aspon budes mit vis casu na Kona 😆😆😆
@veronikastrmiskova je... Se tam neumí nic jinyho než pomlouvat.
Nevím proč by ste měla být trapná, ja mít břicho , taky si fotím ;)
@denulkaolomouc nevím... Keci kolem toho jak kdybych točila porno 😀
Vycitaj fotecky bříška.. Noo aby zakoooly ahha takovy lidi :D
To je správné... lidi jsou blbí... můžeš si fotit co chceš... je to Tvoje věc... 😉 já už na FB tak moc nechodím a už delší dobu uvažuju o tom že ho zruším, ale zas se mi nechce ztratit kontakt s bývalými spolužáky a tak,... přeci jen, srazy se moc nedělají a takhle aspoň trošku vím jak se mají a co je u nich nového... kolik má kdo dětí a tak... 😉 ale tady je mi rozhoděn lépe 😉 🙂
@vlaxyz kdo nebyl těhotnej, nemuže pochopit lásku k roustoucímu bříšku 🙂
@beruska1889 já si nechala mesenger takže s lidma si můžu psát furt akorát mě nikdo neuvidí. Neměla bych jak posílat fotky mamce
FB jsem smázla už před 3 lety a hned je život lepší 🙂
Nic si z toho nedělej, lidi jsou praštěný.
@vlaxyz aha, tak to jo.... to jsem ani nevěděla, že to takhle taky jde... já mesenger nepoužívám vůbec...
@beruska1889 já na to přišla taky až teď 😀 ale můj ho taky nemá a žije... Já mám koníka a tady nejsou aspoň závistivý a pomluvačny lidi 🙂
@vlaxyz no to je pravda.... 😉 občas se tu sice taky strhne nějaká kauza, ale jinak jsou tu fajn ženský 😉
@beruska1889 do takových se nezapojuju 😀 😀
@vlaxyz taky se konfliktům raději vyhýbám 😉 😀
Tak hlavu si asi fotit nebudeš ze...blbecci 😁
Mě zase lidi říkali proč na FB nemám fotku s bříškem, když jsem jí tam dala tak se zase ozvali druzí co je to za hroznou fotku tak jsem to nějak neřešila. Usmála jsem se a řekla že je to má věc kdy a co tam budu davat
Blbečci můžeš si fotit co chceš kdy chceš 🙂
Zlato ja to tak mam stejne, pouzivam jen instagram kde mam prevazne "cizi" lidi a to stejne konik kde jsou super "cizi" lidi 😊 obcas se tu najde nejaka 🐄 a 🐐 ale lepsi to prehlidnout kvuli te spouste dalsich 🐐 jako jsi treba ty 😂❤️
Abych se vyhla recem, neboť vim ze na fb se i mezi "prateli" najde nejaky blbec, tak jsem tehotenstvi prozivala tady v terminove skupince. Tem kteri chteli videt brisko jsem to poslala ve zprave. Ale zase je to tvuj fb a muzes si tam davat, co chces.
no ono taky přijde na to, koho máš na fb za "přátele" ... Já si fakt vybírám, koho si přidám, ať si o mě myslí kdo chce co chce. 😀 A kdo bude chtít rýpat, ten bude - až se prcek narodí, tak nejspíš budou jeho fotky - to taky někteří nedávají...
Vůbec se tím nezatěžuj, je to jejich problém, ne tvůj. A sousedce bych s úsměvem řekla, že mi focení břicha trapné nepřipadá, tak ať si to svoje nefotí, no... 😀
@nicollegita už jen kvůli tobě nemůžu toho koňa smazat 😀 😀 😀 😘😘 do koho bych pak répala 😀
@ginev tak já sem si vždycky myslela že je to hezký když je baba těhotná. Ne že se sejdou všechny sokyně světa a začnou te za to pomlouvat 😀 😀
@elvira měla jsem jich dost, protože mě zná celkem dost lidí. Ale rozhodně to nejsou přátelé jak jsem zjistila 😀
Já už tohle neřeším v práci mě říkají jak mě to sluší a doma také obkloupuji se lidma s pozitivní energii :D Nebudu se teď stresovat s někým kdo má prostě nějaký mindrák, mám svých dost:D :D:D
@vlaxyz no jeste ze te mam jen na konovi 😀 kdyby jsi mela moje cislo tak me furt bombarfujes nekde 😀😀😀
@nicollegita holka... Nepřej si až zjistím, kde bydlíš 😀 😀 i když v té vaší prdeli je baráku málo takže bych tě našla raz dva 😀
@vlaxyz to nevim teda 🙈 i kdyby ses nekoho zeptala tak nevi 😀 treba o me mamce si mysli ze bydli v Praze pac vyleze na dedinu jednou za rok a vzdy pred nejvetsi drbnou rekneme ze prijela s Pahy na navstevu 😂😂😂
@vlaxyz jeee tak to si te musim smazat protoze jsi tehotna a my se snazime 😂😂😂
@nicollegita ta uřvaná, pokérovaná s filajovéma vlasama s dítětem co kaká na trávu a hned budou všichni vědět 😀 😀 😀D
@vlaxyz jak urvana tvl 😄😄😄
@nicollegita hádám 😀 😂😂😂
@vlaxyz ja jsem ticha a nemluvna 🙈😋
@nicollegita jak já že?? 😂😂😂
@vlaxyz anooo 😂
Na facebook si dám sem tam nějakou tu pupíkatou, lajků to má tři prdele, rozkošných komentů ještě víc a pak jen mimo FB slyším jak jsem trapná, ale neřeším to, je to opravdu jen závist 😀 Mám tam spoustu zbytečných lidí v přátelích asi, ale jsem líná to promazávat a založit nový účet to by znamenalo, že tam mám ty "přátele" znovu, prostě to neumím 😀
@adelchotivkova přesně tak... I ti co pomlouvali ty lajky dávali... Aspon jde vidět jak jsou falešní 😂
No jo. Me by komentovali: Jsi jako fakt tehotna, jo? Proc se fotis kdyz nemas bricho.... oo dio.. to je des 😆😆😆 udelalas dobre
@vlaxyz A kdy založíš nový FB? :D nebo na to házíš bobka úplně a definitivně? :D
nemusela jsem být těhotná a přišla jsem na to už před čtyřmi lety... Opravdoví přátelé ti k narozeninám nepopřejí po upozornění facebooku, ale zazvoní u tvých dveří a přinesou ti čokošku... nedrbou tě za rohem, sotva se odhlásíš... 🙂 a prostě facebook je zlo... 🙂
@adelchotivkova měla jsem nový fb cca 7 měsíců protože před tím jsem měla cca 2 roky společný s bývalim manželem. Ale už na to prdim... Mám koňa a už tak ztrácím hromadu času 😀
@bobule2015 tak tak
@vlaxyz vyfot si klidne i řiťaňu 😀
@ivana123321 chceš??? 😀 😀 bude to jen a jen pro tebe 😀 😀
@vlaxyz jooo ja chcuuu řiťu 😀
@ivana123321 tady jsem se včera byla projet na kole ... Tuhle fotku nyní věnuji jen tobě a byla bych ráda, kdyby si to nikomu neukazovala. Začala jsem na sobě pracovat a nerada bych aby mi někdo mou krásnou postavu záviděl 😀 😀 😀
@vlaxyz luxus holka 😀 a proc na sobe pracujes?řitka jak dva kmínky 😀
@ivana123321 jenom to chci lehounce zaoblit. Zdálo se mi že ji mám trošičku rozjetou, ale už je to dobrý 😀 to víš, to kolo je hrozný lék 😀 😀 😀
@vlaxyz no to vuuuubec 😀 krasny zadecek..i tvuj musi byt nadseny kdyz si na neho sednes 😀 ale nezasedni nekdy pejska,uz by to nerozdychal 😀
@ivana123321 ano... On je moooc šťastný muž 🙂 Pořád se se mnou chce fotit a je k sežrání 🙂 opravdu jsme se hledali a našli se. Tady ukazuje jaké má špíčky a říkal, že já jsem jako tyčinka na rajčátka. Moc ho miluju. No a s pejskem je to horší ☹ mockrát už jsem ho hledala a ta mrška se mi schovávala mezi půlkama a řeknu ti, že už jsme ho pár krát oživovali ale šikulka vždy přežil 😀 😀 a doooost hej! 😀
@vlaxyz chčím smíchy 😀 😀 vy ste páreček do časipisů..a stim pejskem sem si to tak myslela,chudáček 😀
@ivana123321 já si teď asi taky cvrkla 😀 😀

@vlaxyz dnes sem jeste ani nehla kotem a jsem porad tady 😀 milacek spi uz 2hodiny a ja nic nedelam 😀
@ivana123321 já zvládla otevřít okno a zapnout televizi 😀 tak jak každé deň s koněm 😀 😀
@vlaxyz ka dnes jen vytrit,nakrmit malou,pohrat si sni a jinak taky nic 😀 uz bych normalne mela uvarene,uklizene,pradlo vyprane,povesene a poskladane 😀
@ivana123321 já mojemu napsala že je mi hrozně moc špatně že dnes nemůžu nic dělat 😀 nooou stres 😀 😀
@vlaxyz néééé 😀 😀
@vlaxyz no a já si fakt cvrkla 😀 😀 já z Vás fakt nemůžu 😀
@bobule2015 jsme pocvrkane obě Tři 😀
@vlaxyz ty vo*e však to kolo nejde ani vidět na tý fotce 😀
@bobule2015
@ivana123321 pochcal se i pes protože panička s ním nebyla ještě venku 😀 😀 😀
@bobule2015 to je těma svalama!!! 😀 😀
@vlaxyz konec srandy 😀
@vlaxyz že jo, taky si myslím..... to je sen každé ženy mít taký svaly 😀 😀 a táhni už s tím psem na vzduch... chudák malá 😀
@ivana123321 hahaaaa práca se ti vzbudila 😀 😀
@bobule2015 je tam horko, mu se taky nechce 😀
@vlaxyz alespoň před baráčkem ho nechat zvednout pacičku 😀 😀
@bobule2015 to stejně neumí 😀 chčije jak baba a mě se nechce z pyžama 😀
@vlaxyz di v pyžamu.. ty kráso to byhc vůbec neřešila 😀
@bobule2015 bydlim přímo na městě ty osle!!! 😀 😀 😀
@vlaxyz no a co? 😀 si hovno odvážlivec 😀 já šla minule v pyžamu i do krámu a to ho mám 500 metrů přes hlavní silnici 😀 né li víc 😀 anějak mě to netrápilo.... můžou bejt rádi, že sem nešla nahá 😀 jooo a zejtra nám dovezou sedačku.. 😀 jupíííí
@bobule2015 já jsem pro každou pičovinu, ale dělala jsem servírku v hospodě kde se denně vystřídalo 100 lidí a už mě tu někdo zná. A Nezapomeň... Bydlim v Kroměříži, ti by mě rovnou převezli na pokoj 😀 😀 😀
No a kdyz si hubena vyfoti pupek tak ji vseci chvali.Jak je sikovna
@vlaxyz hele mě tu zná taky dost lidí, z týhle Hradecký čtvrti 😀 ale každej ví, že mám o kolečko navíc 😀 😀 😀
@bobule2015 já se na veřejnosti chovám zatím v mezích normálně 😀
@vlaxyz já taky 😀 ale stejně jdu věčně vytlemená 😀
@bobule2015 jenže ty nebydlíš kousek od psychiatrické léčebny 😀 já si to prostě nemůžu dovolit 😂😂😂😂
@vlaxyz to asi nééé mno 😀 já jí mám daleko.. nevím kolik je Jihlava 😀 myslím že 59 😀
@bobule2015 tak ty si choď klidně nahá 😀 tam tě nikdo nepoveze 😀 😀
Na fb ví minimum lidí,ze jsem v tom. Co je komu do toho? Stejně porodny nedostanu 😭😭😭
krásná fotka páru 😀 😀
já si takhle udělala docela slušnej "promaz" "přátel".. jako aby mi někdo psal, že ho moje dítě obtěžuje.. tak to ne.. čůů... závidí 😉 klííd..
@andelkaprdelka já jsem uuuuplně klidná 😀 mě může nasrat jen inteligent 😀
@vlaxyz moje slovaaa... ukaž jim sprostej prst 😉





To je jen jejich závist 🙂 Facebook je zlo 🙂