Je to borec 👍
29. lis 2021
Andílek, ha, ha 🙂.
29. lis 2021
Fešák
29. lis 2021
Uz teď je lapač na holky. Co za pár let😍😍😍
29. lis 2021
vlaxyz
autor@nokarkulka no, víš... Zatím na kluky 🤣🤣🤣
29. lis 2021
Krásný kluk👍
29. lis 2021
Ty jo, krásný fotky. Moc se mi líbí. Nepřeplácané. A syn je sympaťák. ❤️
29. lis 2021
@vlaxyz To se ještě vykrystalizuje🤣 A když náhodou ne,tak taky dobře😍
29. lis 2021
Ten to má v sobě... Tu jiskřičku 😍
29. lis 2021
To je Úžasňák. Pro takového budu hodná tchýně 🙋😍🤣
29. lis 2021
Úuuuuplnej andílek.
29. lis 2021
vlaxyz
autor@lenkabukov ale o tom by se dalo přemýšlet 😀😀😀
30. lis 2021
Je to fešák!!!
30. lis 2021







No to je frajer ♥