tyjo ted jsi mi udělala radost, ja celej den ziju v domnění, ze bude noc o hodinu kratší 😀
30. říj 2021
"miluju" to o hodinu déle. Děti vstávají v 6, tzn zítra se vstává v 5 😂
30. říj 2021
No a ted si vemte, ze jdete na nocni 12tku.. dnes tedy 13tku 🙈🤣 tata byl nadsenej 😁
My jsme nastedti uz tyden doma, tak mala vstava dyl, jinak by to bylo taky fuj.. takhle to nebude pekny, ale ne tak hrozny 🙈
30. říj 2021
@l_ já tohle zažila na benzínce na noční, mazec.
30. říj 2021
Takže v 6:30 😂😂😂😂 Ohhh.
30. říj 2021
Takže starší kousek už v 10 😂 juch 😂😂😂🙃 to bychom mohli i něco stihnout 😂
Mladší to vyrovnává, abyste neřekly 😘😂
30. říj 2021
Jestli budem vstavat v 5,tak jsem mrtvej Homolka 🤣
30. říj 2021

Řekni mojí dvouleté, že dnes spíme o hodinu déle 😂 myslím, že já budu vstávat už ve 4 😡🤦♀️