Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
30. kvě 2020    

Dnešní plán dne byl úplně jasný - připravit na prodej naše auto 😉

Pokud neznáte, tak absolutně doporučuji tyhle utěrky z #dm. Já se k nim dostala díky doporučení v naší skupině a od té doby už jiné nekupuju. Jsou velmi podobné zázračnému hadříku od Viledy, ale cenově vycházejí naprosto peckovne. V balíčku najdete 5 ks a stojí 54,90 Kč. Jsou perfektní snad na cokoliv vás napadne - okna, kuchyň, běžný úklid, mytí auta,... Dají se opakovaně prát v pračce, a dokonce i v myčce. A navíc mají nádherné barvy a v balíčku je každá barva jiná 👏

#hura_na_vylet

Tak u nás asi jen Mirakulum.. Milovice

Maminky, jaké jsou vaše tipy na vyprání skvrn z dětského oblečení? Třeba ty od jídla?

Má strašně rád borůvky, maliny a tady má v krmícím dudlíku ostružiny. Šťáva se z nich dostane všude a on si to rád na sebe i napatlá 🤣.

#drbrowns

avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. kvě 2020    

"Kluci, zabalte si batůžky, jedeme do Zoo 🐫"

Konečně se už zase dočkali, čekali jsme, až nebudeme muset mít venku roušky 😎

Jsou to praví výletnici, všechno si nachystali sami a na nic důležitého už ani nezapomenou, včetně svačinky z #dm 👏

Jak jsem se stala BYSTROZRAKOU…

Zhruba za dva měsíce, při cestě autem do Prahy jsem si všimla, že se mi ta “svině” začíná v oku dělat zas… V tu chvíli se můj sen rozplynul jak pára nad hrncem, ale jelikož jsem s touto možností vlastně tak nějak počítala, nebyla jsem v šoku. Pár dní jsem se pořád zkoumala, jak moc to roste. Zůstávalo to pořád stejné, takže jsem si toho po nějaké době přestala všímat a přemýšlela, jestli má cenu se pokoušet o odstranění ještě jednou, nebo jestli to mám brát jako znamení, že mi to prostě není souzeno...

Přišlo léto a já se naplno začala věnovat svému snu o focení. S klukama jsme pořád někde cestovali a vlastně nějak nebyl na nic čas. Někdy na podzim při čekání v autě  jsem si vzpomněla, že už jsem si dlouho nezkoumala oko. Takže jsem stáhla zrcátko a začala ho podrobně prohlížez. V tu chvíli mi najednou došlo, že tam nic navíc nevidím. Jakmile dorazil manžel, tak jsem ho hned angažovala, ať se podívá se mnou. Moje “podezření” potvrdil. Mezitím už přišel čas, abych se znovu objednala na kontrolu ke své oční doktorce. Objednala mě nějak na leden 2020. Na kontrole zjistila, že oko je opravdu čisté a podle jejího názoru i moc pěkně zhojené. Laserové operaci by tak prý nemuselo nic bránit. Takže jsem se znovu objednala na vyšetření do Gemini, aby odborně posoudili, jestli už jsem vhodný adept na odstranění dioptrií. Objednali mě ale bohužel až na půlku března 2020.

Znovu v Gemini

Na prohlídce v Gemini jsem opět musela absolvovat kolečko všech testů před operací. Nebudu zdržovat, tentokrát to dopadlo dobře a před odchodem už jsem měla stanovený termín operace: 18. dubna. No a po pár dnech přišel COVID a nouzový stav a s ním byly zrušeny všechny termíny neakutních operací, tedy i té mojí. Měla jsem hrozný strach, aby se mi zase neobjevilo to proradné pterygium a nezkazilo mi to splnění snu takhle v závěru. Ale nedalo se nic dělat. Nový termín operace byl nakonec stanoven na 16. května a já se jen modlila, ať už to konečně klapne. A zároveň se užírala strachy, protože jestli fakt něco nesnáším, je to to, když se mi někdo “hrabe” nebo ochomýtá kolem oka. Jsem v tomhle fakt expert a mám problém i s tím, když mi někdo cizí maluje řasy. Každopádně ten sen pro mě byl tak obrovský, že jsem se rozhodla, že to vydržím!

16. května 2020 - konečně přišel Den D

Na kliniku jsem se měla dostavit v 9:00. Jelikož to máme do Prahy kus cesty, vyjeli jsme dříve. Samozřejmě, že jsem byla nervózní a měla jsem strach z toho, co mě čeká, ale snažila jsem si to nepředstavovat. Z tohoto důvodu jsem si ani nic dalšího o operaci nezjišťovala, negooglila a jen jsem si představovala, jaká nádhera bude, až se zvednu ze stolu a uvidím všechno.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. kvě 2020    

Za tu dobu, co na koníku funguje #dm skupina, tak bych řekla, že jedním z nejvíce nakupovaných výrobků u vás jsou ovocné kapsičky Babylove, a musím říct, že se tomu ani trochu nedivím. Chuťově jsou výborné a moje kluky moc baví jejich příchutě. Z počátku mi přišlo, že některé jsou sice trochu netradiční, ale po ochutnání jsem změnila názor😎 Navíc jsou bez přídavku cukrů, mléčných produktů a lepku. V běžné stravě pro své děti samozřejmě i tak preferuji čerstvé ovoce, ale na výlety, nebo do auta je tohle prostě naprosto ideální svačinka 👏

Kapsičky Babylove se vyrábí v těchto příchutích:
🛒 BIO příkrm v sáčku jablko, šípky & hruška
🛒 BIO příkrm v sáčku meloun, banán & jablko
🛒 BIO příkrm v sáčku jahoda, banán & müsli
🛒 BIO příkrm v sáčku kiwi, banán & hruška
🛒 BIO příkrm v sáčku mango & papája
🛒 BIO příkrm v sáčku banán & ananas, jablko
🛒 BIO příkrm v sáčku mango, banán & mrkev
🛒 BIO příkrm v sáčku broskev, jablko & banán
🛒 BIO příkrm v sáčku jahoda, borůvka & jablko
🛒 BIO příkrm v sáčku jablko, mango & broskev

Mým klukům sice chutnají všechny, ale pokud si mohou zcela vybrat sami, tak Eli sáhne vždy po té s kokosovým mlékem a Tobi po jahodové 😉

Která je TOP u vás doma?

PS: cena za kus je 14,90 Kč a kapsička obsahuje 90 g náplně.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    27. kvě 2020    

Když už tu máme to výletnicke téma, tak mě napadá i #odpoved_za_srdicko 😁

Co vaše děti a svačinky na výletech? Co mají nejraději?

U nás to bývá vždy něco ze seznamu:
✔️ čerstvé ovoce či zelenina (salátová okurka, rajčata, jablka, banány)
✔️ tyčinky a kapsičky dm značek (babylove, dmBio), nebo od Hippu
✔️ různé směsi a druhy oříšků
✔️ semtam čokoládová tyčinka - pro dospělaky 😁

A já na výletech téměř nikdy neodolám, pokud někde mají langose, to je takový můj mor 🙈

Ps: na obrázku je Eli se svyma oblíbenýma tyčinkama od Hippu - pokud je neznáte, tak fakt doporučuji 👏 opět mají krásný obal, který je pro děti lákavý, ale o tom to samozřejmě není. Jako rodič oceníte spíš to, že obsahují hodně vlákniny, nejsou doslazovane a jsou ze 100% zralého ovoce. Jo a můžete je samozřejmě koupit i v #dm 🛒

Fotka je pořízena na hlavním turistickém okruhu v Prachovskych skalách, pokud jste ještě nebyli, tak taky doporučujeme, je to naprosto nádherné místo, které rozhodně stojí za návštěvu ❤️

avatar
apacheeeAMBASADORKA
26. kvě 2020    

Před nedávnem jsem vám ukazovala fotku Tobinka s dárky, které dostal k narozeninám. Elimu se ta fotka moc líbila a pořád kručel, že by se s těma zvířátkama od Hippu potřeboval taky vyfotit, takže...

Moji kluci jsou teda kachny v podstatě od narození, koupání a vodu naprosto milují - jo, konečně aspoň v něčem se taky projevily geny po mně!!! Každopádně , tuhle sadu si naprosto zamilovali oba dva a já se jim ani trochu nedivím 😍

Pokud ji neznáte, tak můžeme opravdu doporučit. Ty obaly jsou fakt povedené (to nejvíc oceňují kluci) a všechny přípravky voní krásně a jemně (to zase moc oceňuju já). Seženete je v běžné síti obchoďáků, drogérií a samozřejmě i v #dm 🛒

#hura_na_vylet

Kam letos na výlet?? dopročuji navštívit Hradec Králové a jejich městské lesy. Byli jsme již 3x a za nás úžasné místo.
Můžete navštívit rytířské hradiště, pohádkovou a vodnickou stezku, obory s divokými prasaty, daňky, muflony a jelenem sika.
Za zmínku stojí též nedávno zrpovozněný a rozšířený lanový park na větvi.

(5 fotek)

#hura_na_vylet Naše oblíbená destinace nedaleko Slapské přehrady vyhlídka Máj u Teletína. krásný pohled na Vltavu a zároveň procházka i pro malé nožičky.

#hura_na_vylet Urcite uz mnoho z Vas o ni slyselo ale mozna se najde nekdo, kdo o ni neste neslysel! Rec je o Stramberske Trube (viz foto), ktera se nachazi na novojicinku ve meste Stramberk. Od parkoviste je k ni krasna prochazka, pres jeste krasnejsi namesti, kde si muzete dat kaficko, obidek a nebo mistni specialitu stramberske ucho a nebo plnene stramberske ucho viz foto v komentari🙈😂🤤🤤🤤 Kdo nezna, urcite doporucuji navstivit😊

#hura_na_vylet
Ve svem okoli urcite doporucuji areal Mlyn vodnika Slamy. Pro deti tam maji male hriste, minizoo s osliem, kozamy, oveckami a poniky. Ty si muzete pujcit na prochazku arealem, nebo jim zaplest krasne copanky. 😉 a kdyz by byl hlad, da se tam i dobre najist 🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
25. kvě 2020    

🚂 🚗 📷 HURÁ NA VÝLET s dm 🚂 🚗 📷
--------------------------------
O co soutěžíme:
--------------------------------
Pojďte si se mnou a s #dm zasoutěžit o speciální balík produktů, které se perfektně hodí jako svačinky na výlety s dětmi. Najdete v něm:
10x kapsičku Babylove - můžete tak ochutnat všechny nabízené příchutě
7x dmBio tyčinku jablko a hroznové víno
7x dmBio tyčinku s banánem a borůvkami
7x dmBio tyčinku jablko, banán a višeň
-------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit:
-------------------------------------
1) Lajkněte tuto zprávu
2) Do komentáře mi dejte vědět, že se účastníte soutěže (každému komentáři pak přiřadím číslo do slosování)
3) Na svou zeď přidejte zprávu a označte ji tagem #hura_na_vylet - zde dejte tip na místo v okolí vašeho bydliště, které byste rádi doporučili jako tip na prima výlet ostatním maminkám z Modrého koníka. Když to nebude úplně notoricky známé místo, bude to o to lepší, protože se pak určitě najde víc uživatelek, které nebudou místo znát a přibyde jim tak další tip na výlet. K příspěvku přidejte i fotku místa (nemusí být vyfocená vámi, ale bude lepší, když jo) a můžete připsat i pár slov o tom, co je na místě k vidění, jak se k němu dá dostat či zda se platí vstupné,...
------------------------------------------------------------------------
Soutěž trvá od této chvíle až do pondělí 1. června do 12:00. Poté soutěž ukončím a co nejdříve s klukama vylosujeme šťastného výherce, kterému přihrajeme na Den dětí moc prima dárek 🎁

Těším se na vaše příspěvky a držím pěsti ❤

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    25. kvě 2020    

Hurá, hurá, hurá... mé rtěnky se vrací na scénu 😀

Než se budu moct namalovat celá, tak si budu muset ještě 3 týdny počkat, ale aspoň něco 😎 Má #dm zásoba už netrpělivě čeká 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. kvě 2020    

Víte, jak se říká, že chlapi moc neumí barvy? Tak o víkendu se mi to potvrdilo asi na 1 000 000% 😂

Vzala jsem si tuhle tašku z #dm (o kterou jste se mnou mohly soutěžit k MDŽ) a ukázalo se, že ženy a muži na ní vidí úplně jinou barvu. Jelikož muži byli zastoupeni v mnohem větší míře, tak jsem jako ženská byla přehlasována a potřebuju váš poradní hlas, aby se mi muž přestal smát, že jediný, kdo neumí barvy, jsem já 😂 😂

Takže prosím vás, je to otázka života a smrti 🙈🙉🙊 - JAKOU BARVU MÁ TA TAŠKA?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. kvě 2020    

Mám takové tušení, že příští týden já a #dm uděláme někomu z vás moc velkou radost 😉

A doufám, že tu bude i velká dávka inspirace pro všechny ostatní 💪

Podle tohoto obrázku myslím, že můžete uhodnout nejen téma soutěže, ale vlastně i část hodně bohaté výhry 🐼

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. kvě 2020    

Po delší době jsem zase byla na nákupu v #dm, tak jsem vám ho musela aspoň vyfotit a dám vám pár tipů na věci, které kupujeme pravidelně:
🛒 ubrousky Denkmit proti zabarvení prádla - absolutní TOP produkt
🛒 opalovací přípravky Sundance (privátní dm značka), loni nás při používání naprosto nadchly a mají i super cenu
🛒 čokolády DmBio - holky, pokud nechcete mít tunu, nekupujte to, už pak nebudete chtít jiné 😂
🛒 čaje DmBio
🛒 kapsičky Babylove - ony skoro nejsou vidět, ale je jich tam asi 20 kusů, kluci je milují na výletech
🛒 pár dobrot od Hipp - ty zvířátkové tyčinky jsou super

A na zkoušku jsem vzala i pár věcí, které jsme zatím neměli, ale nechala jsem se inspirovat tipy ze skupiny:
🛒 sáčky do mrazáku
🛒 dobroty v podobě sušeného ovoce
🛒 alverde koupelová sůl na nohy

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    20. kvě 2020    

Minule jste psaly, že taky milujete šeříky a já slíbila, že ukážu výsledek jednoho focení🙂

Tak tady je 📷

Jo a líčení je kompletně kosmetikou značky Trend IT Up z #dm 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
19. kvě 2020    

Asi jste už pochopily, jak moc nadšená po operaci jsem!

Ale ať jsem fakt opravdová, povím vám i ta "negativa", která to přináší. Po laserové operaci máte MĚSÍC!!! zakázáno malovat se. A cvičit a jakkoliv sportovat! Vydržet bez líčení pro mě vlastně zase taková hrůza není, ale přiznávám, že na denní sportování jsem si zvykla a moc mi to chybí. Už teď, 4. den po operaci 😂

Jak moc by pro vás bylo náročné nemoct se měsíc absolutně malovat?

A ještě jednou moc doporučuji podkladovou bázi od značky Trend It Up. Stojí pár kaček a je absolutně ta nejlepší, kterou jsem ve svém životě kdy vyzkoušela. A že už jich bylo hodně! Koupíte ji samozřejmě v #dm 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. kvě 2020    

Chodíte do #dm taky pro jídlo a dobroty?

Pokud ano, dejte prosím 👍

Když tak občas náhodou bloudím mezi regály, tak si všímám, že ve spoustě vozících je především jídlo!

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. kvě 2020    

A už jsem tu s výsledky soutěže s #dm ke Dni matek 💃

Opravdu děkuji za tak vysokou účast a doufám, že vás soutěž bavila. Musím říct, že jsem si všechny komentáře pečlivě přečetla a děkuju za záplavu nádherných citátů ❤

Ale víte, jak to je - vyhrát bohužel mohla jen jedna z vás. Výherkyni moc gratuluju a zároveň se oumlouvám, protože mám pocit, že jsem ti trošku zprznila tvůj nick 😂 Ale věřím, že se v něm rozhodně poznáš 😇

PS: A nezlobte se za brýle, nehledejte v tom nic neuctivého. Oči mám po operaci ještě citlivé a mám do zítřejší kontroly nakázáno poctivě je nosit. Aspoň venku 😎

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    16. kvě 2020    

Kdybych chtěla, mohla bych vám napsat, že tohle je pohodička s #dm 😁 ale to bych strašně kecala 🙈

Naopak, tohle je stres jak prase, kdy čekáte na operaci a splnění jednoho obrovského mnohaleteho snu. Chvíle, kdy máte hlad takový, že vám je skoro na omdleni, ale jste tak nervózní, že víte, že prostě nedokážete nic sníst. Tak se aspoň napijete smoothie, mimochodem je moc dobrý a perfektně s ním zapijte i premiérový lexaurin 😂

A abyste trochu zaměstnali hlavu, tak se snažíte číst magazín, na který vám děti jindy nenechají chvíli klidu.

Tak hurá na to 🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
15. kvě 2020    

Hezký večer,
pomalu začínám vymýšlet výhry do soutěží pro příští měsíce. Jelikož jsem tu hlavně pro vás, chci, aby vás soutěže bavily a výhry vám udělaly radost.

Podělte se do komentáře, o co ze sortimentu #dm byste rády soutěžily?

PS: Vím, že asi nejlepší výhrou jsou poukázky do prodejny, ale hoďte mi spíš tipy na konkrétní výrobky, nebo oblasti sortimentu😍

A díky za pomoc ❤

avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. kvě 2020    

Dneska přináším zase jeden #tip_ambasadorky 😀

Myslím, že většina z nás už má ve své domácnosti myčku a ta je samozřejmě občas potřeba vyčistit. Pokud stejně jako já bojujete s tím, že se málokdy poštěstí, že je myčka prázdná, tak určitě zkuste tenhle čistič myčky.

Jsou od #denkmit, tedy privátní #dm značky - balíček vás vyjde na 47,90 Kč a obsahuje 3 tablety na čištění. S produktem jsem moc spokojená, ale co na nich považuju opravdu za nejlepší je to, že se používají normálně při mycím cyklu myčky. Myjete tedy nádobí a zároveň čistíte myčku. Ušetříte tak vodu, energie a hlavně čas 👏

Znáte je? A jak často svou myčku čistíte?

Strana