Novinky

#forkids

apacheee AMBASADORKA
Včera v 18:59 Čtené 137x

    Že to znáte? Že jo? Určitě se ptáte co... Nebojte, samozřejmě vám to povím. Jdete nakupovat...samozřejmě s dětmi, protože pokud děti máte, tak to většinou jinak nejde. No a tím to začíná. Kromě toho, že táhnete děti, (dosaďte si libovolný počet podle svých dispozic) přebalovací tašku, plíny, jídlo, pití, 2 plyšáky, 3 auta a autobus a máte pocit, že jste výkonnější než Emil Zátopek ve své nejlepší formě, za chvilku začnete poslouchat některý z těchto otravných evergreenů:

"Mně už bolí nožičky"

"Mám hlad."

"Mám žízeň"

"Mě už to nebaví a chci domů (na hřiště, do auta, do pralesa...)

"Koupíš mi to červené autíčko? Modrý bagr? Velkého plyšového koně."

"Ale já to strašně potřebuju."

"Mamííííííí,...."

    Samy určitě víte, že zpočátku se dá s dětmi ještě docela dobře domluvit a dohodnout se na nějakých kompromisech či je nějak zabavit, ale s ubíhajícím časem se jejich otrávenost stupňuje raketovou rychlostí a ke  zprvu obyčejně vysloveným větám se začíná přidávat hýkání, pláč, řvaní a jiné divné zvuky, které děti vyluzují, pokud se jim něco nechce. Řekněte mi prosím, že to tak není jen u nás:slight_smile:

    No a teď si představte, že to jde i jinak a vy můžete nakupovat v klidu bez dětí. Ne, opravdu tím nemyslím, že je zamknete na záchodech a rychle utečete. I když i tyhle představy se mi občas honí hlavou, ale jako správná milující maminka se těmito výjevy ve své hlavě jen uklidňuju:slight_smile: Ale teď vážně. Můžete nakupovat v klidu, bez dětí, a ony si přitom budou hrát a bude se jim věnovat někdo, kdo to s dětmi umí a navíc za to nebude chtít zaplatit nekřesťanský peníze. Moc se nepošklebujte, ono je to fakt možný. Čestný skautský, pionýrský a přísaha na holej pupek:slight_smile:

    Pokud se chystáte na veletrhy For Toys a For Babies, můžete navštívit stánek Modrého koníka, kde si nejen můžete v klidu odpočinout, ale taky zde můžete beztrestně odložit své děti a nebýt přitom večer ve zprávách na všech televizních stanicích:slight_smile:

Stánek Modrého koníka na veletrzích For Babies a For Toys

    Možná že jste stánek Modrého koníka potkaly už na minulém veletrhu. Pokud ano, určitě se vám tam líbilo. Mně teda rzhodně jo. Ale vězte, že tentokrát to bude vážně velkolepé. Koník uznal, že pro tak ušlechtilé zvíře a jeho návštěvníky je potřeba pořídit výrazně větší stáj, takže tentokrát se můžete těšit na 7 x 8 metrů velkou oázu klidu, kde si mohou vaše děti pohrát a vy odpočinout a načerpat síly na další nakupování. Ve stánku  se můžete v klidu najíst a zrelaxovat. O komfortní posezení a zábavu vašich dětí se postarala partnerská společnost Nábytek Harmonia, jejíž sortiment si zde budete moct nejen vyzkoušet, ale také něco z něj vyhrát ve slosovací soutěži. Do té věnovaly ceny společnosti Nábytek Harmonia, Manufaktura a Canpol Babies. Na stánku vám bude také volně k dispozici neperlivá voda značky Lucka.

I Ježíšek potřebuje klid...

    Je mi jasné, že spousta rodičů by na veletrzích ráda nakoupila nějaké vánoční dárky, což není s dětmi za zadkem tak úplně jednoduché. Obzvlášť v případě, kdy děti věří, že všechno co si přejí, obstarává kouzelná mýtická bytost v podobě malého miminka. Ale i v případě, kdy děti už vědí, že aby byly uspokojeny jejich mnohdy neskromné tužby, vy musíte po celý rok tvrdě makat jako šroub,  nechcete, aby děti dárky viděly. Naštěstí to vědí i lidé z Modrého koníka a proto tu jsou. A s tímto problémem vám rádi pomohou. Děti zde můžete opravdu s klidným svědomím zanechat a jít si zařídit, co potřebujete.

!!!Jen prosím pozor, veletrh sice trvá od čtvrtka do neděle, ale je opravdu  bezpodmínečně nutné a nezbytné, abyste si děti vždy vyzvedly ve STEJNÝ den, kdy je v koutku ponecháte. Fakt:slight_smile:!!!

    Stánek Modrého koníka najdete v sekci 1C07 v Hale 1, tedy v hale veletrhu For Babies. Tak přijďte pobejt!

#forkids #for_babies 

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
Včera v 11:48
Tak jdeme na to... Omlouvám se za zdržení, ale tenhle týden byl asi tím nejšílenějším, jaký jsem kdy zažila a dřív jsme to prostě nezvládli:slight_smile:

Držím pěsti:four_leaf_clover:
#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
18. říj 2018
V nové sedačce jezdí už asi 4 měsíce, ale až teď jsem si ho tam vyfotila :slight_smile: Mimochodem - tohle je prostě ta nejkrásnější autosedačka na trhu... A to dítě je nejlepší, nejúžasnější a nejmilovanejsi, když SPÍ...

Že jo @panihk?
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
17. říj 2018 Čtené 145x vybrali jsme

    Už přes půl roku jsem ambasadorkou pro veletrhy For Kids, For Babies a For Toys, takže věřím, že minimálně každá z vás ví, že tyto veletrhy existují. V dubnu proběhl veletrh For Kids a již za pár dní začínají veletrhy For Babies a For Toys. Já na nich samozřejmě nemůžu chybět, protože ten dubnový se mi líbil vážně moc. Nicméně, pokud jste na takovém veletrhu ještě nebyly, je možné, že vlastně nemáte ani tušení, co všechno se tam děje:slight_smile:

Proč vyrazit na veletrhy...

    Úplným základem těchto veletrhů je prohlédnutí si toho, co trh pro děti (a samozřejmě i pro jejich rodiče) nabízí a možnost výhodnějších nákupů. Takže pokud sháníte výbavu pro miminko, hračky, knížky či oblečení pro větší děti, určitě si vyberete. Ohromnou výhodou je to, že na jednom místě seženete snad opravdu úplně všechno, co vás jen napadne. V době, kdy spousta z nás nakupuje na eshopech, podle mě nenajdete lepší místo, kde je tak ohromná nabídka a vše si navíc můžete reálně prohlédnout. Navíc odpadá protivné placení poštovného.

    Kromě toho ale na veletrhu můžete potkat a vidět spoustu zajímavostí a věřím, že úplně každý návštěvník si vybere  z poměrně bohatého doprovodného programu. A to jak dospělák, tak dětský návštěvník. Eliášek byl z minulého veletrhu nadšený tolik, že se několik týdnů pořád ptal, kdy tam vyrazíme zase:slight_smile: Pokud vás zajímá, co všechno Eli viděl a zažil na posledním veletrhu For Kids, nakoukněte do mého článku "Kdy už tam konečně budeme" aneb výlet očima tříleťáka.

Dětská tvář veletrhu

    Pokud jste některý z výše uvedených veletrhů navštívili, jistě vám neunikla soutěž Dětská tvář veletrhu. O co jde? Při návštěvě veletrhu můžete využít služeb fotoateliéru a  za příznivou cenu nechat vyfotit své děti. Pokud souhlasíte, je vaše dítě zařazeno do soutěže, ve které se udělují 3 místa a výherce 1. místa se pak stane tváří následujícího veletrhu. Výherce vybírají pořadatelé veletrhu ze všech fotek, které byly vyfoceny a rodiče udělily souhlas.

Co na veletrhu najdete?

    Abych byla upřímná, nemůžu odpovědět jinak, než že ÚPLNĚ VŠECHNO. Nesmějte se, opravdu je to tak:slight_smile: Samozřejmostí jsou kočárky, dětské pokojíčky, nábytek pro děti, kola, odrážedla, hračky, knížky, potřeby pro kojení, těhotenské oblečení, oblečení pro děti i dospívající, plenky (látkové i jednorázové), potřeby pro nošení dětí, boty,... Už mě snad nic nenapadá, ale opravdu si nevybavuju snad jednu jedinou věc, kterou jsem chtěla pořídit a nesehnala.

    Jako bezkonkurenční výhodu pak vidím to, že snad všechny věci můžete nakoupit s veletržní slevou. Hodně často se ptáte, jak vysoké jsou veletržní slevy - zde záleží na konkrétním vystavovateli, ale většinou se sleva pohybuje mezi 10 - 15 %. Nicméně u vybraných prodejců může být i vyšší (až 50 %). Navíc mnohde k jakémukoliv nákupu dostanete dárek zdarma. A u některých stánků jsme dostali dárky i bez nákupu - pastelky, omalovánky, vzorky,...

    Veškeré přihlášené značky zjistíte pro veletrh For Toys zde a pro veletrh For Babies tady

Doprovodný program veletrhu

    Aby to nebylo jen o nákupech, je potřeba do toho vložit také trochu poučení a zábavy, proto pořadatelé připravili doprovodný program, ze kterého si vybere snad každý. Pokud vás zajímá kompletní program, koukněte na oficiální stránky

Nás nejvíce zaujalo:

  • Výstava Galerie ocelových figurín
  • Dětské dopravní hřiště
  • přednáška Jak připravit děti na budoucnost
  • Kouzelnická show Pavla Kožíška
  • Soutěžení s prasátkem Pigy

Kdy se veletrhy konají?

25. 10. (čtvrtek) 10.00 - 18.00
26. 10. (pátek) 10.00 - 18.00
27. 10. (sobota) 9.00 - 18.00
28. 10. (neděle) 9.00 - 16.00

Kde se veletrhy konají?

PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Kolik stojí vstupenky?

    Základní vstupenka zakoupená na místě v den konání veletrhu stojí 180 kč a opravňuje vás ke vstupu na všechny veletrhy, které se konají souběžně:

For Toys

For Babies

For Games

Model Hobby

Tvořivý svět

Děti (do 140 cm) vstupné neplatí.

Pokud by kdokoliv z vás měl nějaký dotaz, ptejte se. Co budu vědět odpovím, co vědět nebudu, zjistím:slight_smile:

#forkids

Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
16. říj 2018
Prosím vás, znáte někdo zpěvačku Míšu Mervartovou? Právě pro vás píšu článek o tom, co můžete všechno vidět a zažít na veletrhu For Toys a v doprovodném programu jsem našla, že tahle holčina tam bude mít koncert. No, nebudu machrovat, musela jsem si ji vygooglovat a stejně nevím:slight_smile:

Tak jen jestli jsem už tak moc za zenitem, nebo nás je víc, kdo ji nezná? :slight_smile:

Předpokládám, že ji budou asi znát spíše děti a puberťáci- takže pokud by ji některé z vašich ratolestí chtělo potkat naživo, pošlete je v sobotu 27.10.2018 do Expo areny v Letňanech:slight_smile:

#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
16. říj 2018
Všimli jste si, že již za pár dní dorazí do kin nová pohádka - Když draka bolí hlava?

V sobotu 27.10. proběhne v rámci veletrhů For Toys a For Babies ve vstupní hale v rámci doprovodného programu zábavné pásmo plné písniček s touto pohádkou. Ale to ještě není vše, naživo tam můžete potkat postavy z pohádky - princeznu Adélku, draka Cmoudika či zlého skřeta Blivajze (mimochodem fakt dobrý jméno :wink:slight_smile:

Postřehli jste, že tato pohádka existuje? Mně to nějak minulo, až do minulého víkendu, kdy jsem na D1 viděla hned několik billboardů. Jinak jsem o ní neměla ani tušení, což by byla škoda, protože vypadá zajímavě :slight_smile:

#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
15. říj 2018
Veletrhy For Toys a For Babies začínají již příští týden, takže v následujících dnech se ode mě dozvíte ta největší lákadla, proč tam rozhodně nesmíte chybět :slight_smile:

Zítra také vyhlásím výsledky zatím poslední soutěže s #forkids, takže rozhodně sledujte, protože další velké soutěže jsou již v dohledu :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
13. říj 2018
Sobota večer je tu a s ní i tradiční #odpoved_za_srdicko s #forkids a potrápení mozkových závitů :slight_smile:

Dnes trochu jinak než obvykle - vaším dnešním úkolem je pořádně prozkoumat obrázek a do komentáře mi napsat, kolik se na obrázku ukrývá tygrů. Je to o něco složitější, než se na první pohled zdá :slight_smile:

Do komentářů mi napište, kolik jste jich našly a pro každou z vás budu mít :heart:️ pro radost. A první správný komentář jich obdrží hned 10.

Krásný sobotní večer vinsuju :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
13. říj 2018
Objevila jsem pro vás další krásnou soutěž - značka Little Angel nabízí možnost vyhrát jejich dokonalý fusak!

Pokud nebudete mít štěstí, tak nesmutnete, Little Angel najdete za pár dní na veletrhu For Babies a veškeré jejich zboží tam můžete zakoupit s veletržní slevou 10%.

Soutěž najdete zde :
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=101...

#forkids #soutez
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
12. říj 2018
Už jen pár dní zbývá do veletrhů For Toys a For Babies.

Kdopak se chystáte vyrazit?
#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
12. říj 2018
Ještě jeden tip na zajímavá zvířátka z kaštanů - tak trochu při spojení s Halloweenem :slight_smile:
#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
11. říj 2018
Jako bezdetna jsem si vždycky říkala, jak asi budou vypadat moje děti. Já už to sice vím, ale pokud to zajímá vás, nakouknete do téhle tabulky, která vám prozradí, jaké šance máte s barvami očí u vašich dětí :slight_smile:

A pokud už děti máte, tak aspoň můžete potvrdit, jestli to sedí :slight_smile:
#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
10. říj 2018
Už jen do dnešní půlnoci se můžete zapojit do soutěže o 2 vstupenky do Aqua Palace Čestlice :slight_smile:

Stačí jen přidat příspěvek #knizni_tip_forkids

Veškeré informace najdete například zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 10. říj 2018
Slíbila jsem další #knizni_tip_forkids, tak ho tu máte. Jedná se opět o knížku od Svojtky a je skvělá v tom, že je potřeba pracovat při čtení se světlem. Když knížku prosvitite baterkou, tak vám ukáže obrázky, které jsou původně neviditelné.

Asi nemusím dodávat, že Eli ji úplně zbožňuje.

Znáte? A co na to říkáte, bavilo by to vaše děti?
#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
9. říj 2018
Tak koukám, že knížky od Svojtky jsou tady na Koníkovi hodně oblíbené. To vás určitě potěší i zpráva, že mezi vystavovateli na veletrhu For Toys nakladatelství Svojtka naleznete právě mezi vystavovateli. Já se k jejich stánku těším fakt moc. Nutno dodat, že moje peněženka již zajisté méně :slight_smile:

Pokud vás zajímá kompletní seznam vystavovatelů, které v Letňanech 25. - 28. 10. najdete, koukněte na tento odkaz :
http://fortoys.cz/znacky/

#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
8. říj 2018
Za necelé 3 týdny už začnou veletrhy For Toys a For Babies, kde mezi vystavovateli najdete i prodejce knížek - celá aktuální #soutez se tedy bude točit kolem knih. Tématem jsem se nechala inspirovat vašimi tipy, takže moc děkuju za takhle krásné téma:heart:

O co si zasoutěžíme?
Výherce 1. místa se bude moct těšit na 2 vstupenky do Aquapalace Čestlice v hodnotě téměř 1500 kč. (cenu do soutěže věnují pořadatelé veletrhů #forkids a srdíčka věnuji já:slight_smile:slight_smile:
2. místo obdrží 20 :heart:
3. místo obdrží 10 :heart:
A každý, kdo se soutěže zúčastní získá jako poděkování 3 srdíčka:slight_smile:

Jak se do soutěže zapojit?
Na svůj blog zde na Modrém koníkovi přidejte krátkou zprávu, kterou nezapomeňte označit tagem #knizni_tip_forkids a doporučte mně a i ostatním uživatelkám a uživatelům Modrého koníka knihu, kterou máte z nějakého důvodu rádi. Klidně může být ze sekce dětské literatury, klidně z dospělácké a pro mě za mě to může být třeba i vaše oblíbená učebnice:slight_smile:
Zprávu nezapomeňte doplnit fotkou (vámi vyfocenou) - můžete vyfotit konkrétní knížku, nějaký úryvek z ní, vaši sbírku knih, nebo klidně vaše děti, jak si čtou. Vím, že spousta z vás nechce zveřejňovat fotky svých dětí, takže to, co bude na fotce, nechávám čistě na vás. Stačí, když se budete držet knižního tématu:slight_smile:

Soutěž probíhá od této chvíle až do středy 10. 10. 2018 (deadline je tradičně o půlnoci). Poté proběhne losování výherců, kteří budou uveřejněni na mém blogu.

Budu moc ráda za sdílení i vaše lajky k této KZ, aby se zpráva dostala mezi co nejvíce uživatelů. Moc děkuji, přeji krásný středeční večer a moc se těším na vaše soutěžní příspěvky, protože u nás doma jsou knížky prostě srdcovka :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
8. říj 2018
Uhádnete, copak to držím v ruce? Nepište prosím, co si myslíte, že to je, do komentářů pište jen, zda víte či nikoliv:slight_smile:

Za každou odpověď pošlu srdíčko :heart:
#odpoved_za_srdicko #forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
5. říj 2018
Dnes je mezinárodní #den_usmevu. Tady na Koníkovi je to většinou o dětech, ale je strašně důležité nezapomínat i na sebe. Možná že to zní jako fráze, ale je to tak : "Šťastná máma znamená i šťastné děti".

Pojďte se mnou v dnešní den zahltit Koníka fotkami vás, jak se smějete. Úsměv nestojí nic a přitom je to ten nejkrásnější doplněk ženy. S ním jsme prostě nejkrásnější. Fotku nezapomeňte označit tagem #den_usmevu a vy ostatní prosím lajkujte, komentujte, klidně napište, že to mamince sluší a společně si všechny uděláme hezčí den. Každý, kdo se zúčastní, ode mě navíc dostane 3:heart:️ pro radost.
#forkids

A prosím o lajk k této zprávě, ať se o téhle akci dozví, co nejvíce maminek. Děkuji :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
4. říj 2018
Knížky miluju já, i moje děti, takže se v příštích dnech můžete těšit hned na několik #knizni_tip_forkids #forkids. Výběru knížek věnuju vždycky hodně pozornosti a musím říct, že jsem poměrně náročná. Chci, aby každá knížka, kterou koupím, byla povedená jak výtvarně, tak literárně. A bohužel musím podotknout, že to je mnohdy vážně oříšek.

Z dětských knížek mám opravdu nejraději ty od Svojtky - pokud je znáte, tak mi určitě rozumíte, protože ty knížky jsou prostě skvělé, vymakané a vymazlené do posledního detailu. A snad vůbec ty nejlepší jsou tyhle okénkové - koupila jsem je už Eliáškovi, který je od 2 let "četl" snad denně a musím říct, že i teď ve 4 letech po nich sáhne vždy s chutí.

Největším plusem těchto knížek je to, že mají různá otevírací okénka, kde se vždy něco ukrývá.

Tobiášek je už miluje také, jen na něj člověk musí dávat pozor, aby okénka neroztrhal:slight_smile: Kniha má pevné desky i stránky a oba tyto tituly bych zařadila mezi vůbec nejlepší dětské knížky, které jsem kdy měla v rukou. A jako učitelka v MŠ a vystudovaná češtinářka jsem těch knížek měla v rukou už fakt moooooc.

Opravdu vám garantuju, že tyhle knížky si musí zamilovat každé dítě:slight_smile:

Co na ně říkáte vy? Znáte, neznáte? Líbí, nelíbí?
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
4. říj 2018
Pro redakci Modrého koníka budu dělat rozhovor s nutriční specialistkou z dětské léčebny @olivovna na téma POTRAVINOVÉ ALERGIE , otázky jsou zcela na mě, tak mě napadlo, zda některá z vás nemáte dotaz k tématu, na který byste rády znaly fundovanou odpověď. Pokud ano, napište mi ho do komentářů a já se ho pokusím zařadit do seznamu otazek.

Co vás zajímá? Za každý komentář se odměním :heart:
#forkids
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
4. říj 2018
Před nedávnem jsem objevila jeden moc krásný #test_osobnosti, tak zase pojďte s #forkids zkusit, co o vás vypovídá :slight_smile:

Vyberte bez dlouhého rozmyšleni domeček, který se vám nejvíc líbí. Jeho číslo mi napište do komentáře a já vám pak napíšu, co to o vás vypovídá!
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
3. říj 2018
Za necelé 3 týdny už začnou veletrhy For Toys a For Babies, kde mezi vystavovateli najdete i prodejce knížek - celá aktuální #soutez se tedy bude točit kolem knih. Tématem jsem se nechala inspirovat vašimi tipy, takže moc děkuju za takhle krásné téma:heart:

O co si zasoutěžíme?
Výherce 1. místa se bude moct těšit na 2 vstupenky do Aquapalace Čestlice v hodnotě téměř 1500 kč. (cenu do soutěže věnují pořadatelé veletrhů #forkids a srdíčka věnuji já:slight_smile:)
2. místo obdrží 20 :heart:
3. místo obdrží 10 :heart:
A každý, kdo se soutěže zúčastní získá jako poděkování 3 srdíčka:slight_smile:

Jak se do soutěže zapojit?
Na svůj blog zde na Modrém koníkovi přidejte krátkou zprávu, kterou nezapomeňte označit tagem #knizni_tip_forkids a doporučte mně a i ostatním uživatelkám a uživatelům Modrého koníka knihu, kterou máte z nějakého důvodu rádi. Klidně může být ze sekce dětské literatury, klidně z dospělácké a pro mě za mě to může být třeba i vaše oblíbená učebnice:slight_smile:
Zprávu nezapomeňte doplnit fotkou (vámi vyfocenou) - můžete vyfotit konkrétní knížku, nějaký úryvek z ní, vaši sbírku knih, nebo klidně vaše děti, jak si čtou. Vím, že spousta z vás nechce zveřejňovat fotky svých dětí, takže to, co bude na fotce, nechávám čistě na vás. Stačí, když se budete držet knižního tématu:slight_smile:

Soutěž probíhá od této chvíle až do středy 10. 10. 2018 (deadline je tradičně o půlnoci). Poté proběhne losování výherců, kteří budou uveřejněni na mém blogu.

Budu moc ráda za sdílení i vaše lajky k této KZ, aby se zpráva dostala mezi co nejvíce uživatelů. Moc děkuji, přeji krásný středeční večer a moc se těším na vaše soutěžní příspěvky, protože u nás doma jsou knížky prostě srdcovka :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
2. říj 2018
Právě jsem objevila super soutěž, kde můžete vyhrát jednu z 5 videochuvicek. My videochuvicku máme a je to skvělá věc, tak mě napadlo, že se třeba někdo rád zúčastní :slight_smile: Pokud budete soutěžit, budu moc držet pěsti :four_leaf_clover:

https://mama.pigy.cz/vyhrajte-video-chuvicku/

A prasátko Pigy znáte i z veletrhů #forkids :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
2. říj 2018
To si takhle uvaříte čaj, nachystáte si na ochutnání nový koláč a máte v plánu pořádně se začíst do dětského časopisu, abyste si ho prohlédli v klidu sami a co tam člověk nenajde? #forkids mě pronásleduje všude. Asi znamení, že mám máknout a konečně zítra spustit tu soutěž, kterou vám slibuju:slight_smile: Takže zítra se těšte...

PS: koláč je naprosto vynikající. Nejlepší jablečný koláč, který jsem kdy pekla, zpracovala jsem do něj 600 gramů jablek, kterých máme ohromnou úrodu. Pokud by někoho zajímal recept, pekla jsem podle tohoto:
http://www.foodlover.cz/2013/03/americky-jablec...
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
1. říj 2018
Časopis Puntík se nám líbí doma tak moc, že jsme původně chtěli pořídit předplatné, ale pak jsem si uvědomila, že si Eliášek strašně užívá ty chvíle, kdy ho jdeme na poštu nebo do krámu koupit. Takže každý měsíc kupujeme.

Dneska jsme se spolu dohodli, že ho koupím zatímco on bude ve školce, takže dneska má premiéru Tobiášek :slight_smile: A jak pyšně si ho nese!
#forkids
Zobraz celou zprávu
misa_lovi
Dnes v 17:42
Hezký podvečer přeji! Mám ještě otázečku - používáte na autech nálepky typu "dítě na palubě"? :baby::red_car: V LOVI taková dáváme k nákupu výrobků a máme krásné pozitivní komentáře na jejich design :heart_eyes: Co myslíte vy? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další