Novinky

#forkids

apacheee AMBASADORKA
Včera v 19:20
Na sobotní večer a #odpoved_za_srdicko se určitě některé z vás těší :slight_smile: slíbila jsem další "pěknou vraždu", tak tady ji máte :

Muž zavraždil svoji ženu ve svém autě nožem. Okolo nebyl nikdo, kdo by to mohl vidět. Mrtvou ji vytáhl z auta, dal si pozor, aby na ní nikde nezanechal otisky prstů. Nůž hodil do propasti, kde ho už nikdy nikdo nenajde. Poté odjel domů.

O hodinu později mu volá policie, že byla jeho žena nalezena mrtvá, ať se dostaví na místo činu. On zavěsil a jel.

Hned poté, co vystoupil z auta, ho policie zatkla. Jak je to možné?

Nepište prosím odpověď, zajímá mě jen, zda myslíte, že víte či nikoliv? Za každou odpověď se můžete těšit na srdíčko a já samozřejmě později napíšu i vysvětlení.

Krásný sobotní večer!
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
17. srp 2018
S pátečním odpolednem přináším zase jeden #tip_na_vylet

Již zítra můžete vyrazit do Mirakula a pomoci zkusit překonat některý z rekordů. Nezapomeňte, že pokud chcete mít vstupné zdarma či zvýhodněné, je potřeba být registrovaný dopředu.

Jinak Mirakulum mohu z vlastní zkušenosti opravdu doporučit a najdete tam i Pigypark - tedy domov prasátka Pigyho, kterého jste mohli vidět i na veletrhu #forkids

Chystáte se někdo?
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 15. srp 2018
Velice často dostávám otázku, jaká hračka nejvíc "frčí" u nás doma? Spousta hraček se těší oblibě jen chvíli, ale takovou Eliáškovou nejoblíbenější stálicí již přes rok je Mluvící tužka od Albi a knížky k ní. Spousta lidí z mého okolí ví, že jsem vystudovaná učitelka a mám pár let praxe ve školkách, takže se se mnou dost často někdo radí o tom, zda pořizovvat. Můj názor je, že rozhodně ANO. Odpůrci téhle hračky namítají, že oni takovou věc nepotřebují, protože svým dětem čtou. Ale v tomto případě si myslím, že vůbec neví, na jakém principu tahle věc funguje. Tahle tužka nesupluje ČTENÍ a rozhodně nemá za cíl nahradit rodiče.

V následujícím článku píšu o tom, co je cílem téhle aktivity a najdete v něm i podrobnou recenzi knihy Moje první čísla z edice Kouzelné čtení.

Mimochodem, co jsem měla možnost všimnout si na veletrhu #forkids, tak Albi tužka a knížky k ní, šly vážně na dračku. A já se fakt ani trochu nedivím! Baví to totiž i nás s manželem. A když knihy poprvé viděly v akci babičky, říkaly, jak je to něco úžasného:slight_smile:

https://slaskouapacheee.blogspot.com/2018/08/mo...

Kdopak na Mluvící tužku také nedá dopustit? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
14. srp 2018
Něco se chystá... A bude to velké:slight_smile:

Pro více informací sledujte můj blog a již velmi brzy se dozvíte víc...

Těšíte se? Já jo a moc :smiling_imp:
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
13. srp 2018
#odpoved_za_srdicko
Dovolte mi ještě jeden příspěvek o kolech a odrážedlech:slight_smile:

Eliášek začal o tom, že chce pořídit šlapací kolo, mluvit po veletrhu #forkids, kde bylo k vidění spousta krásných kol a odrážedel. Od té doby o tom mluvil vlastně pořád. Pořizovali jsme ale až teď ze 2 důvodů:
1) Chtěli jsme kolo jako hlavní dárek k narozeninám
2) Chtěli jsme, aby se na něj pořádně těšil a i viděl, že na některé věci je nutné si chvíli počkat

A teď mě zajímá, kdy jste dali svým dětem koloodrážedlo a kolo poprvé vy? Za každou odpověď se můžete těšit na srdíčko pro radost:heart:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 11. srp 2018
Sobotní večer je tu a s ním po delší době #odpoved_za_srdicko.

Vaším úkolem je zjistit, kdo je vrah. Zadání je následující:

Na samotě u lesa, v jedné chaloupce, žil starý muž. Jednoho dne, ve čtvrtek ráno, si pošťák, který mu šel přinést poštu všiml, že muž je mrtvý. Neváhal a zavolal proto policie. Když policie dorazila na místu činu, našli dvě neotevřené láhve mléka z mlékárny, pondělní noviny od muže, který je rozváží a následně neotevřenou poštu od pošťáka. Policii v ten moment bylo okamžitě jasné, kdo je vrahem. Vaším úkolem je zjistit, kdo ze zmíněných mužů je vrahem.

Nepište prosím, jak jste na hádanku přišli , napište mi jen, kdo podle vás vraždil. Za každou odpověď ode mě získáte :heart: pro radost:slight_smile:

#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
10. srp 2018
Není to tak dávno, co jsem vám jako #tip_na_vylet doporučovala Stezku korunami stromů v Krkonoších. My ji navštívili krátce po jejím otevření a moc se nám tam líbilo. Dokonce jsem psala na svém blogu i recenzi z pohledu maminky malého dítěte a miminka, takže pokud vás zajímá, nakouknete zde:

http://slaskouapacheee.blogspot.com/2017/07/v-o...

#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
8. srp 2018
Po dovolenkove pauze už se zase rozjíždí činnost ve skupině #forkids a já vás tam velice ráda uvítám :slight_smile:

Aktuálně zde najdete soutěž o srdíčka, soutěž o věcné ceny je ve fázi přípravy a těšit se můžete i na spoustu zajímavých informací :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/group/8296/odpoved-za...
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
7. srp 2018
Většina citátů o rodičovství a rodičovské lásce je krutě pateticka a občas nicnerikajici, o to víc vás pak překvapí, když najdete naprosto dokonalý citát v knížce, kde byste ho fakt nečekali. Tohle je totiž tak krásně řečeno a naprosto s tím souhlasím!
(z knihy Medvědín - opravdu moc doporučuji k přečtení, je to pecka)
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
19. črc 2018
Dovolte mi se s vámi pro nadcházející cca 2 týdny rozloučit. Jako maminka i jako ambasadorka #forkids využiji právo na (snad) ničím nerušené volno a budu se věnovat především jen své rodině, poznávání nového nádherného místa. A všechny ty internety na čas s chutí vypnu :slight_smile:

Užívejte si nejkrásnější léto se svými blízkými, ať je na co vzpomínat :slight_smile:

PS : a držte nám pěsti, ať Tobi zvládne dobře let v ne úplně ideálním časovém plánu. Pokud v noci kdekoliv v ČR uslyšíte protivné, urvane a hlasité mimino, tak pravděpodobně právě letíme nad vámi :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
19. črc 2018
Kolikrát mám pocit, že peču pořád dokola to samé a pak mě vždycky chytne rapl a potřebuju najít něco nového:slight_smile: Ne vždycky to vypadá dobře, ne vždycky to chutná dobře, ale tentokrát se objev nového receptu jen a jen podařil.

Tentokrát jsem dělala snad poprvé nákup potravin v Lidlu. Musím říct, že v mém okolí v Lidlu nakupuje hodně lidí, ale já k tomu pořád nějak neměla chuť. Když jsem se ale stala ambasadorkou #forkids, zjistila jsem, že Lidl byl dokonce jedním z vystavovatelů na veletrhu, tak jsem se rozhodla dát mu šanci:slight_smile: A musím říct, že především nabídka mléčných produktů mě velice mile překvapila - tenhle koláč je plněný ricottou a mascarpone a chuťově jsou teda výborné, navíc za lepší cenu, než nakupujeme běžně.

Poraďte mi, co z Lidlu máte rádi vy, ať můžu taky zkusit:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
18. črc 2018
Přiznávám, že v příštích dvou týdnech vás budu hodně zanedbavat, tak vám ještě udělám radost srdíčky :slight_smile:

Dnešní #odpoved_za_srdicko bude tedy vyloženě prázdninová - napište mi, jaké je vaše vysněné místo pro dovolenou kdekoliv na světě a proč vás láká zrovna toto?

Za každou odpověď se můžete těšit hned na 2 :heart:
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
17. črc 2018
Začínám pomalu balit na dovolenou a přináším tematickou #odpoved_za_srdicko

Zajímá mě, co určitě nesmí chybět ve vaší cestovní lékárničce?

Za každou odpověď se můžete těšit na srdíčko a já třeba díky vám nic důležitého nezapomenu :slight_smile:

#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
16. črc 2018
V souvislosti s veletrhem #forkids jsem vám představovala prasátko Pigy, které je doma v zábavním parku Mirakulum. Mirakulum je naprosto fantastické místo a za mě (jak u pohledu maminky, tak učitelky) se jedná o nejlepší místo tohoto typu v Čechách, které jsem měla možnost navštívit. Pokud jste tam ještě nebyli, opravdu doporučuji na 100%. Pokud nosíte své dítě nebo děti, můžete se tam podívat dokonce i zadarmo :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
13. črc 2018
Pro všechny, které rády soutěžíte, přináším skvělou zprávu. Něco se chystá... Víc vám zatím prozradit nemůžu, ale právě pro vás připravuji s organizátory #forkids novou skvělou soutěž. Pro více informací sledujte můj MK blog a skupinku:
https://www.modrykonik.cz/group/8296/

Kdopak se taky těší?
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
11. črc 2018
I u nás se na kolo či odrážedlo může jen s helmou. Musím teda ale říct, že s tím nikdy nebyly sebemenší problémy. Od začátku se vysvětlilo, že na kolo může jen s helmou a sám ji teď dokonce i vyžaduje. Bohužel pěkně nahlas komentuje, když vidí jiné děti bez helmy a nutno dodat, že někteří rodiče na nás pak vysloveně zahlizi :slight_smile:
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ewik_a
11. črc 2018
Když chceš silikonové kousátko, tak je určitě nejlepší si ho vyrobit, protože z toho máš velikou radost, tak snad se bude líbit :slight_smile:. #silikonovekousatko #potravinarskysilikon #mojeprvni #handmade #forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 9. črc 2018
Dnes večer zase jedna #anketa. Bude se týkat bezpečnosti dětí při jízdě na odrazedlech.

Dáváte (či dávali jste) svým dětem při jízdě na odrážedle venku ochrannou přilbu?

Díky za odpovědi a přeji krásný zbytek večera :slight_smile:

#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
4. črc 2018
Pokud ještě nemáte plány na prodloužený víkend a budete někde poblíž, doporučuji vyzkoušet Stezku korunami stromů v Krkonoších.

My ji máme otestovanou už z loňského roku a potvrzuji,že je fakt boží. A nahoru se dostanete klidně i s kočárkem či vozíkem!

#tip_na_vylet #forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
3. črc 2018
Přijde mi, že hodně častým "problémem" rodičů, kteří mají ten ideální páreček, je vymyslet pokoj pro děti tak, aby holčička i chlapeček měli to své. Narazila jsem na jednu nádhernou inspiraci, která se mně osobně líbí neskutečně moc, tak třeba se bude hodit i někomu z vás. Realizace navíc není vůbec složitá :slight_smile:
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
2. črc 2018
#anketa #forkids Maminky i budoucí maminky, dnes na vás jdu s otázkou, která mě vážně moc zajímá :slight_smile:

Kolik vás stála kompletní vybavicka pro miminko? (myslím opravdu všechno, včetně kočárku). Je mi jasné, že většina z vás nebude znát přesnou částku, bohatě mi bude stačit odhad :slight_smile:

Děkuji a jsem moc zvědavá na vaše odpovědi :heart:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
30. čer 2018
Sobota večer a s ní tradiční hádanka a #odpoved_za_srdicko.

Tentokrát otázka zní :
Které z postav na obrázku přežijí a které nikoliv?

Za každou odpověď vám ode mě přiletí srdíčko pro radost:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
30. čer 2018
Dnes na rychlo ještě jeden #tip_na_vylet - pokud nevíte, co dnes podniknout, srdečně vám doporučuji návštěvu Strašidelné bažantnice v Lázních Bělohrad. Přísahám, že je to ta nejlepší akce nejen pro děti, kterou jsem kdy osobně navštívila - a že těch akcí už bylo :slight_smile:
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 28. čer 2018
Jako učitelka vím, jak moc se některé děti a i studenti bojí vysvědčení. V těchto řádcích je ohromná spousta pravdy - takže pokud někdy budete lamentovat nad vysvědčením svých dětí - zkuste si na tohle vzpomenout!
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
apacheee AMBASADORKA
27. čer 2018
Po delší době zase jeden #test_osobnosti, který na mě sedí jako ulity.

Pokud chcete, napište mi do komentáře, které okno byste si vybraly vy a já vám napíšu, co to o vás vypovídá :slight_smile:

Krásný slunečný den :heart:
#forkids
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
Strana
Předchozí Strana
Další