#test_canonpixma

tratatundra AMBASADORKA
14. únor 2020
:heart:️Přestože Valentýna neslavíme, #test_canonpixma se nabídl jako dokonalá záminka, proč dát tomu mému nejdražšímu muži alespoň ručně vyrobenou valentýnku. Canon Creative Park nabízí spoustu vzorů k výrobě různých přání, tak jsem sáhla po tomhle "pop-up" přáníčku. S jakými problémy jsem se u výroby potýkala sepíši v recenzi. Nicméně, myslím, že výsledek je oku lahodící a je vyrobený z lásky. A o to vlastně jde. :heart:

PS: Dříve, než mi vytknete nesprávnou gramatiku... S manželem spolu mluvíme slovensky. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
coreprincess
12. únor 2020
Představují Vám slečnu Růženku :heart_eyes::gift_heart: její celé jméno je :cherry_blossom::hibiscus:Canon PIXMA TS5350:hibiscus::cherry_blossom:
A je to teda určitě tiskárna.. do které se zamilujete na 1.pohled. :heart_eyes_cat:
Budeme tuto krásku T E S T O V A T.🤩:clap:
A rádi se s Vámi podělíme o to jaká je s ní sranda. Je to fakt sympaťanda :blush::cherry_blossom:

#test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
tuliberka
12. únor 2020
Byla jsem vybrána k testování multifunkční tiskárny Canon PIXMA TS5350!!! :sparkles::sparkles::sparkles:

Kráska je doma. :sparkles::sparkles::sparkles:

Mám velkou radost. :four_leaf_clover: Moc děkuji.

:white_check_mark: Jde se testovat! :heart_eyes::camera::heart_eyes:

#test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
tratatundra AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 11. únor 2020
Čas od času se mi stávají věci mezi zemí a nebem. Je to cca měsíc, co jsme se s manželem rozhodli, že si pořídíme tiskárnu, ale nějak jsme se nemohli rozhodnout. Já už byla zoufalá, ale nějak mě to táhlo ke značce Canon. Byla jsem na ni zvyklá ještě od našich. Pak se najednou objevila na Koníku výzva k testování od @konik_testuje a já to brala jako znamení a musela jsem to zkusit. A k mému překvapení se to povedlo!!! Canon PIXMA TS5352 je od dneška u nás doma, zabydlená a v plném provozu. A první dojmy? Je božííííííí!!! Přišla k nám v době, kdy ji fakt využijeme naplno, jelikož tento týden budeme vyrábět pozvánky a výzdobu na oslavu Katčiných narozenin. A Katka je taky ta, co se těší z nového pomocníka snad nejvíc. :slight_smile: Uvidíme, jak v testování tiskárna uspěje! #test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
30. led 2020
Už brzy budete mít možnost vyzkoušet tiskárnu Canon PIXMA. Kromě toho, že na ní vytisknete, naskenujete nebo okopírujete téměř cokoliv, bude také stylovým doplňkem vaší domácnosti. V jakých barvách je tiskárna k dostání?

a) Černá, bílá
b) Černá, bílá a růžová
c) Černá, bílá, růžová a zelená

Nápovědu najdete na https://www.canon.cz/printers/pixma-ts5350-series/. Za správné odpovědi vám pošleme 5 :heart:️. Ještě máte čas se přihlásit k testování https://i.modrykonik.cz/zkusenosti_s_canon.

#test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
27. led 2020 Čtené 1932x
Čti celý článek
konik_testuje
20. led 2020
Patříte mezi ty maminky, které si nenechají ujít žádnou příležitost ke tvoření s dětmi nebo pro děti? Napište nám, z čeho nejraději vytváříte vaše výtvory:

A) Z papíru nebo fotek
B) Z textilu nebo korálků
C) Z modelíny nebo modurity
D) Z potravin nebo z darů přírody
E) Z něčeho jiného (napište z čeho)

Za každou odpověď posíláme 3 :heart::slight_smile: Již za týden dáme prostor několika z vás, abyste popustily uzdu své fantazie a daly se do tvoření s Canonem :wink:

#test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další