icon

Patříte mezi ty maminky, které si nenechají ujít žádnou příležitost ke tvoření s dětmi nebo pro děti? Napište nám, z čeho nejraději vytváříte vaše výtvory:

A) Z papíru nebo fotek
B) Z textilu nebo korálků
C) Z modelíny nebo modurity
D) Z potravin nebo z darů přírody
E) Z něčeho jiného (napište z čeho)

Za každou odpověď posíláme 3 ❤️ 🙂 Již za týden dáme prostor několika z vás, abyste popustily uzdu své fantazie a daly se do tvoření s Canonem 😉

#test_canonpixma

avatar

Radi s dcerkou tvorime z modeliny. Ja osobne mam rada fotky a alba. 🙂

20. led 2020
avatar

Tvoříme ze všeho z čeho to jde 🙂
A) Z papíru nebo fotek
B) Z textilu nebo korálků
C) Z modelíny nebo modurity
D) Z potravin nebo z darů přírody
E) boží jsou různé bublinkové folie a výplně z balíků (tím se děti zabaví na celé dny 😀)

20. led 2020
avatar

Rádi tvoříme z papíru, recyklujeme ruličky a krabičky... Zrovna odpoledne chce starší vyrábět dinosaury a nefunguje mi tiskárna, tak budu muset improvizovat 🙈🤣

20. led 2020
avatar

Nejvíc tvoříme z různých papírů, lepících očí, drátků a tak 😊

20. led 2020
avatar

Z A) a D) protoze takovej jezek z kastanu je nej 🙂

20. led 2020
avatar

Se synem nejraději tvoříme z potravin a darů přírody a také papíru a fotek. U nás na malém městě v papírnictví pořádají jednodenní kursy různé tvořivosti, tak se rádi účastníme. Teď ovšem nejvíce tvoříme z krabic a darů bytu, poněvadž se budeme za 14 dní stěhovat 😬😆

20. led 2020
avatar

A i B

20. led 2020
avatar

A) B) i C)

20. led 2020
avatar

S kluky tvoříme z čehokoliv najdeme, nejraději teď kluci modelují🙂 Nedávno jsme dělili pro dědečka k narozeninám koláž z fotek, kluci tam vždy něco domalovali, dopsali.) takže klidně škála A-E

20. led 2020
avatar

My hodně tvoříme vlastně z čehokoliv 🙂Nedávno jsme právě z fotek, vstupenek atd..dodělaly s dcerou prázdninový deník 🙂

20. led 2020
avatar

Za A) papír u nás vede na plné čáře. Bílý papír barevný papír, vlnkovaný, ruličky od toaletního papíru nebo kuchyňských utěrek. A protože takové výrobky jsou rozměrné a byt není nafukovací, tak výtvory fotím a fotky zakládám dětem do alba 🙂

20. led 2020
avatar

U nás se tvoří z uuuuplne všeho a moji "úchylku" už začíná chytat i 4 letá dcera 😁

20. led 2020
avatar

víceméně cokoliv, ale nejvíce z darů přírody a z papíru 🙂

20. led 2020
avatar

Nejvíc asi používáme papír všeho druhu, jak nový, tak zbytky z krabic, roličky od toaletního papíru apod. Ale většinou je to vždy doplněno o ozdoby z korálků, drátků, barevných pěnovek nebo washi pásek.

20. led 2020
avatar

A) B) C) D) E) cokoli co se namane a dá se použít . Tvoříme z čehokoli ale většinou se něco vymyslí a podle toho se hledá či dokupuje 😉

20. led 2020
avatar

U nás vedou prstové barvy a kameny

20. led 2020
avatar

Určitě A. Papír a fotky jsou top

20. led 2020
avatar

Rádi tvoříme z fotek, plastelína, přírodních věci hlavně že u toho můžeme být spolu s dcerou

20. led 2020
avatar

Ještě když jsem byla v družině, tak to bylo od A do Z 😁 Zužitkovali jsme úplně všechno včetně třeba plat od vajíček nebo starých CD. Super byly třeba drátky na čištění dýmek nebo polystyrenové polotovary.
Teď jsme zatím u pastelek, voskovek a play doh... 😊

20. led 2020
avatar
20. led 2020
avatar

Nejčastěji tvoříme z papíru a přírodnin. Na těch je nejlepší, že se to vždy spojí s pobytem venku, protože si musíme materiál nasbírat🙂

20. led 2020
avatar

Nejraději papír, fotky, korálky, textil 🙂

20. led 2020
avatar

My tvoříme jen z papíru, ale jsme dost kreativní 😊😂

20. led 2020
avatar
20. led 2020
avatar

Tvořilme z A,B,C,D -mozaika,sklíčka,plsť,filc atd

20. led 2020
avatar

Co jsme začali chodit se starším synem společně na výtvarný kroužek, tak tvoříme opravdu že všeho..nejvíc tedy papír a dary přírody..ale taky ze zbytků látek, z hlíny, z dřívek od nanuků..

20. led 2020
avatar

Tvoreni, to je nase ..!! ❤️ .. Tvorime z cehokoliv, co nas napadne, co nas trkne do oka 😊 ..

20. led 2020
avatar

Milujeme tvoření, tvoříme že všeho něco. Máme 4 děti a každé baví něco jineho. Z nejstarší jsme teď začali vyrábět takovou knížku na rok 2020 z fotek, korálků, obrázků, všeho. Syn si včera vyrobil garáž z papíru a ty dvě nejmladší tvoří třeba z piškot kytičku u snídaně 🤣

20. led 2020
avatar

Se synem tvoříme moc rádi ze všeho, co najdeme. Z papíru, přírodnin, na vánoční stromeček jsme vytvářeli ozdoby ze samotvrdnoucí hmoty... Prostě co nám padne pod ruku, z toho vyrábíme 🙂

20. led 2020
avatar

Rádi tvoříme z papíru , protože syn miluje dělat různá přání

20. led 2020
avatar

A, B, D. Převážně papír a textil. Chystáme teď do pokojíku velikou koláž z fotografií a výrobků za školky 😆 starší se těší a mladší se stará aby měl mlíko ve správný čas 😆😂

20. led 2020
avatar

Se starší dcerkou využíváme k domácímu tvoření prakticky všechny druhy materiálů, ze kterých je možné vyprodukovat, co nás zrovna napadne - a že toho je!🙂 A s čím vším pracujeme? S A+B+C+D+ výjimečně také s E = co kuchyň "daruje". S dovolením upřesním, že jde o rozbitý kráječ na vajíčka, sítko bez síťky, také vyřazené vařečky, plastové misky nebo kelímky aj. Nejen z těchto dosloužilých kuchyňských pokladů vzniknou spolu s dalšími odpadními materiály (papírové krabičky od čajů, sýrů, zubních past, dále mikrotenové sáčky, provázky, víčka atd.) různá strašidla, hybridní roboti, dopravní prostředky... Do společných tvořeníček pomalu zapojujeme i roční dcerku. Jako správné batole mívá z natrhaných papírků a ruliček ohromnou radost!
Tyto kreativní aktivity se však neodehrávají pouze na domácí půdě. Již třetím rokem navštěvuje starší dcerka výtvarku, kde se i nadále seznamuje s různými výtvarnými technikami (včetně keramiky).
Postupem času jsme se dopracovali k soukromé mini galerii; sobě a mladší sestřičce zútulnila dcerka dětský pokojíček vlastními výtvory jak z domácí, tak i z "výtvarkové" produkce.

20. led 2020
avatar

Nejvic A🙂

21. led 2020
avatar

A 😊 dělám synovi album kde má všechno od prvního ultrazvuku i s nějakým povídáním co jsme spolu dělali když byl ještě v bříšku 💛

21. led 2020
avatar

Starsi syn rad tvori z papiru, lepidla a nesmi chybet nuzky😁 Ja pro kluky vyrabim z krabicek, rulicek od toaletniho papiru, z pet lahvi, ze skorapek orisku i dalsich prirodnin. A taky jim delam albumy, kde samozrejme pouzivam hromady fotek jak ze zrcadlovky, tak z mobilu (kouzlo okamziku zrvadlovkou proste nechytim😅). Takze za nas odpovedi A), D), E). Jo jeste vlastne nas tata, ten zase tvori z "elektro srotu" - draty, soucastky apod. a vyrabi takove technicke veci pro nas, treba osvetleni nasich vytvoru. Ten strasidelny hrad jsme delali na haloween a porad si s nim kluci hraji. A v noci sviti!🤩

21. led 2020
avatar

Nejčastěji tvoříme z papíru nebo fotek.. Inspirací je nám časopis Puntík a teď navíc Tečka pro předškolní děti 🙂 malá miluje tvoření.😇Každý den něco stříhá a lepí 🙂 takže ani dary přírody nepřijdou nazmar.. Takové namalované kamínky u nás taky frčí, potom jimi obdarovává babičky 🥰

21. led 2020
avatar

S dcerkou tvorime z cehokoliv🙏 nejradeji vsak z papiru, fotek, koralku😍 je to pro nas obe krasne straveny spolecny cas❤️

21. led 2020
avatar

Syn je sice zatím maly, ale jestli bude po me tak budem nejraději tvorit z papiru, fotek a koralku☺️

22. led 2020
avatar

A,B 🙂

22. led 2020
avatar

Tvoříme ze všeho co jde 🙂..Nejraději máme papír, barvičky, fotky, ruličky od toaletního papíru a chtěli bysme se naučit tvořit šperky.
A+B 🙂

23. led 2020
avatar

Rádi tvoříme 😊 A),B),C).V poslední době malá ráda děla pro každého přáníčka.

24. led 2020
avatar

Kombinujeme A a C

24. led 2020
avatar

Nejlepší tvoření u nás z papíru, nebo přírodních materiálů které nejdeme ( listy, kaštany, větvičky, suché rostliny a plody) 🙂

24. led 2020
avatar

vetsinou tvorime z kde ceho- z rulicek od toaletaku na adventni kalendar, z obrich krabic domecek, malujeme na to akrylovyma barvama a rukama, stejne jak vystrihujeme zviratka na magnetickou tabuli z papiru, vyrabime z vetvicek, kastanu, skorapek a kaminku dekorace do naseho domova, drive jsem vyrabela z fimo hmoty, ted z prizi hackuju.. ale co nejradeji tvorim, jsou nase vzpominky- vytvarim z fotek scrapbookova alba (dcery, svatebni, okamziky vsednich dni) ☺️❤️

25. led 2020
avatar

nejraději tvoříme z papiru at už novin, barevných nebo ruliček od toaletakůůů..ale i z přírodních daru jako na podzim bylo zbarvené listí,

25. led 2020
avatar

Dělám dceři od narození deníček-Scrapbook, všechny pokroky zapíšu a doplním fotkama a ozdobím. Dcera si ho ráda prohlíží a hlásí mi, že byla mimi 🙂 jinak malujeme, lepíme, vystřihujeme moc rády, jsme kreativní.

25. led 2020
avatar

Především za A)
Moje dětí dokáží nakombinovat všechny možnosti, tak vznikne vždy něco naprosto originálního jenž mě upřímně dojme 😀

25. led 2020
avatar

S dětmi rády vyrábíme z papíru, fotek (nejraději tvoříme koláže), z listů, kaštanů, i z kamínků pak tvoříme zvířátka (klasika) tvořily jsme i z větví stromů obydlí pro křečka. Vyrábíme pořád něco. 🐱

26. led 2020
avatar

Z papíru,z fotek,z modeliny 😊

26. led 2020
avatar

A) Zatím jsme u tvoření převážně z papíru. Jelikož je dceři teprve rok papír zatím hlavně trháme 😁, ale už zkoušíme i kreslit. No a já všechny tyto pokroky fotograficky dokumentuju a pak z fotek tvořím knihy s popisky...

26. led 2020
avatar

My se synem nejraději tvoříme z papíru, ale i z přírodního materiálu. A těším se až začneme i s druhým synem

26. led 2020
avatar

A), B), C), D) i E) - prostě vyrábíme ze všeho "co nám přijde pod ruku" 👍 Dcerky to moc baví. Já jsem ráda, že sdílíme stejné nadšení a užíváme si u toho spoustu legrace. Náš poslední výrobek je "Rýžulák" - zima bez sněhu? Nevadí, i rýže děti zabaví 😉👍

27. led 2020
avatar

Ja miluji papír 🤩🤩 poctivě tvořím rodinné album

27. led 2020
avatar

U nás A a hodně pracujeme se dřevem

27. led 2020
avatar

Jsem maminka dvou holčiček,ktere technologie prave taky objevuji 😀 tiskarna by se nam urcite hodila k tvoreni vzpominkovych alb z výletu. Porad vymyslim, v cem se mohu kreativne vyradit. A vzhledem k tomu, ze se jsem si udelala kurz foceni se zrcadlovkou, tak by sme byli rádi aby se tiskrna stála naším parťákem.

2. únor 2020
avatar

Nejčastěji tvořím za A z papíru a fotek (trenujeme vystrihovani a lepení) .
My milujeme i tvoření z kamenů, kaštanů, dřeva pomocí barviček a tavné pistole a taky provázků ❤️
Za mě jako maminku je 😍 tvoření z textilu .. ať se jedna o šití, děravění, našícání korálků🥰 nebo malba na textil🥰 potisk oblečení jsem už dlouho nezkoušela takže nějaké super nažehlovačky by se nám určitě hodí jo a taky by jsme potřebovali nějaký nový obal na telefon vytvořit pro naší babičku k 50tinám a mohl by se zapojit i synek v tvoření😍 rovnou i s balícím papírem 🤩😱🌸🎀 to by byl panečku dárek ❤️

2. únor 2020
avatar

Já tvořím ráda ze všeho. Nejradši tedy z bodu A a B. Dvojčátka mají zatím 16 měsíců, ale už jsem s nimi malovala vodovými barvami a těším se na další tvoření s nimi. Mám moc ráda dárky vytvořené doma a k tomu tvoření patří, takže určitě v následujících letech bude rodina dostávat dárky, které vytvoříme spolu s dětmi. ❤️🥰

2. únor 2020