#test_nivea2

jitulkabobulka
29. bře 2020 Čtené 17x
Čti celý článek
petuzen
29. bře 2020 Čtené 25x
Čti celý článek
leniczka23
29. bře 2020 Čtené 49x
Čti celý článek
drnkla
28. bře 2020 Čtené 83x
Čti celý článek
denny27
27. bře 2020 Čtené 91x
Čti celý článek
barton
26. bře 2020 Čtené 32x
Čti celý článek
matulka93
Zpráva byla změněna 25. bře 2020
Dnes jsme mely další rande při večerním koupanim s testovacím balickem od Niveii :heartpulse:. Musím říct, že ta vůně je prostě skvělá..Ano hodně lidí řekne typická Nivea , jo je typická ale i tak naprosto skvělá! :slight_smile: Trochu jsem se bála jak bude reagovat nicolky pokožka na nové věci na koupání, protože většinou změna znamená šupinky na kůži. Ovšem nic takového nenastalo! Super.
Co je za mě super, že lahvička je krásně stabilní a při koupání zvládám gel nandat na houbičku jednou rukou, možná když bude gelu už minimum tak tomu tak nebude, ale zatim krásné stojí a zmáčknout se dá opravdu jednou rukou ve které mám i žínku.. takže druhou mohu přidržovat zvíře řádící ve vodě :bathtub:.. Po koupeli přichází na řadu oblíbené mazání. Nicolka vždy vše pečlivě očichá. Kontrolu krém splnil. Krásné se roztírá, není mastný, dítě se může hned obléknout a vyrazit do postýlky :bed:️.. #test_nivea2
Zobraz celou zprávu
matulka93
24. bře 2020
Mám vždy strašnou radost, když se mi do rukou dostane nějaká věc na testování. Nyní mám radost obzvlášt. Za prvné je to od mé oblíbené značky kosmetiky u Nicolky a za druhé je to příjemné v této nelehké situaci která v republice nastala.
Na testování jsem dostala Nivea baby krém na tvář, tělo a zadeček. Který slibuje ochranu dětské pokožky od vnějších vlivů a podporuje její ochranou bariéru. Krém je krásně jemný a úžasně voní :heartpulse:... Druhá věc je Nivea baby Micelární gel. Gel slibuje šetrné mytí citlivé dětské pokožky a ochranu před vysušováním a podrážděním. To chceš! :slight_smile: Gel je bez alkoholu, parabenu a barviv.. Vůně je také moc příjemné, ne zbytečně výrazná.:slight_smile: Balení je praktický, s pumpičkou. Těším se na další zkoumání :relaxed::blush: #test_nivea2
Zobraz celou zprávu
etmargareth
24. bře 2020 Čtené 35x
Čti celý článek
lucik_1990
23. bře 2020 Čtené 23x
Čti celý článek
jitulkabobulka
23. bře 2020
K naší Nivea osvědčené sestavě jsme přidali dva nové kousky. A od nás mají palec hore. :heart_eyes:#test_nivea2
Zobraz celou zprávu
petuzen
22. bře 2020
#test_nivea2
Tak dnešní testování bylo parádní. Nejdříve jsme zkoušeli vůni gelíku jen na ručky.. a když.. joo voní.. prohlásil synáček, tak jsme mohli pokračovat koupelí.
Oba jsem úspešne i namazala, bez protestů :hugging:. Krémik má příjemnou vůni a krásne se roztírá, asi na něj bude chodit i maminka:joy:.
Ps: Testujem později, balíček máme od pátku, ale děti jsou marodné a s teplotou nekoupem.
Zobraz celou zprávu
barton
21. bře 2020
Být kreativní v téhle době, je opravdu těžké... Těšila jsem se jak dnes vyjedeme někam do lesa a tak vemu produkty #test_nivea2 co #konik_testuje sebou a udělám jim hezkou fotku v přírodě, jakože na cestách s nami, ale bohužel.... Ale podstatné je to, že nám testování jde skvěle :thumbsup: už teď přemýšlím nad článkem :thumbsup::wine_glass:
Zobraz celou zprávu
petuzen
20. bře 2020
#test_nivea2
Dnes nám přišel parádní balíček, už se těšíme na dnešní testování 🥰
Zobraz celou zprávu
leniczka23
20. bře 2020
#test_nivea2
Od pondělí máme doma dva nové pomocníky na testování. Musim říct, že kromě manžela oba produkty využíváme všichni a zatím jsme všichni tři moooc spokojený.
Zobraz celou zprávu
lucik_1990
18. bře 2020
#test_nivea2 tak posílám další hlášení, že testování kosmetiky Nivea prozatím dopadlo na výbornou a jsem nadšená! Tomáškovi ve vaně vůbec nevadí a tak si dnes dopřávají vodní hrátky se sestřičkou Terezkou a nejoblíbenějším kuřátkem, které je třeba taky pořádně okoupat 🥰
Zobraz celou zprávu
jitulkabobulka
18. bře 2020
Balíček dorazil a náš malý tester začíná #test_nivea2 Niveu používáme od narození, tak jsem na novinky velmi zvědavá.
Zobraz celou zprávu
drnkla
18. bře 2020
#test_nivea2
Naše denní náplň se zúžila na kojení, přebalování, vaření a v neposlední řadě šití roušek. Ale poctivě testujeme a musím říct, že mě produkty opravdu mile překvapily. Ten krém je boží a máme ho celkem spotřebu. Nejen děti. :sweat_smile:
Zobraz celou zprávu
barton
18. bře 2020
Testujeme #test_nivea2 a konkrétně First Baby Cream a miceralni gel do vany... Dokonce už od patka :relaxed:️ musím říct, že jsem zatím celkem spokojená :relaxed::thumbsup: #konik_testuje
Zobraz celou zprávu
lucifux
16. bře 2020 Čtené 50x
Čti celý článek
etmargareth
16. bře 2020
#konik_testuje
#test_nivea2
V pátek 13. nam doručili balíček s produkty Nivea k otestování..všechny tři naše děti miluji koupání ve vaně, mydlinky a poté namazání pokožky voňavým krémem..od miminek se jim takto věnují denně :wink: tak hurá!!! Jde se testovat :four_leaf_clover: Moc děkujeme za tuto příležitost, kterou si vyzkoušíme, díky Konikovi, poprvé ️:heart:
Zobraz celou zprávu
denny27
Zpráva byla změněna 16. bře 2020
Tobiasek je vodní živel.
Pokaždé, když mu v koupelně říkám, že už půjde z vany ven, vždy na mě koukne takovým výrazem jako: ,,No, opovaž se mě vyndat, ještě tu chci být!!''
Asi si dokážete představit, jak pak takové vyndání vypadá. Z batolete se stává hadrová panenka:joy::joy::grinning:
Dnes nám přišel balíček k testování a veřejně přiznávám, že ho nevyzkouší jen Tobiasek, ale celá naše rodina:blush::hugging:

#test_nivea2 #konik_testuje
Zobraz celou zprávu
drnkla
14. bře 2020
Moc děkujeme za produkty Nivea, máme velkou radost a těšíme se na testování :blush: Moji malí vysušení testeři už jsou připraveni :boy::girl:
A díky za tu bohatou zásobu těch zelených pufíků. Syn je nadšený a já mám co uklízet. :joy:
#test_nivea2
#konik_testuje
Zobraz celou zprávu
lucik_1990
Zpráva byla změněna 13. bře 2020
#test_nivea2 #konik_testuje Kdo nás sleduje tak určitě ví, že Tomáška trápí atopický exém. Měsíčně za přípravky na exém utratime přes 2.000kc, proto se snažíme hledat všude možně, co by Tomáškovi ulevilo a pomohlo. Dnes nám dorazil balíček s produkty Nivea a to micelární mycí gel a krém. Byla jsem ráda, že balíček došel už dneska, protože se Tomík musí koupat co "nejméně" a dneska měl vanu slíbenou :wink: jinak se jen rychle sprchuje, neboť jakýkoliv delší pobyt ve vodě kůži o 100% zhorší. A jelikož se snažím vyhýbat kortikoidum (použili jsme jen dvakrát), musel si Tomášek koupele odpustit. Dneska pár fotek z koupání a kremovani, reakce zatím žádná, Tomášek vypadal spokojeně a po vytáhnutí z vany hrooooozne krásně voněl:heart_eyes: další reakci uvidíme ráno. To se vzbudí buď úplně v pohodě, nebo doškrábaný až do krve :pray::rolling_eyes::pensive:
Zobraz celou zprávu
lucifux
13. bře 2020
#test_nivea2
Tak nám došel balíček s testovacími produkty od nivea, dnešní koupání je jasné. Nikdy jsem nebyla v ničem vylosovaná/vybraná, takže to že to na mě padlo, potěšilo.
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další