Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #test_nivea2

  Zruš hledání
  jitulkabobulka
  29. bře 2020    Čtené 49x

  Recenze Nivea

  Co se mi vybaví, když se řekne NIVEA? Je to dětství, modrá plechovka s bílým nápisem. Používala ji nejen moje maminka, ale i babičky. A nás jako děti s ní pravidelně promazávaly.

  A když jsem se já stala mámou sáhla jsem po kosmetice Nivea. Tuto kosmetiku používám již u třetího dítěte. A proto jsem naší modrou rodinu s radotí obohatila o nové produkty. 

  Všichni synové, i já, jsme atopici s velmi citlivou pokožkou. Dávám velký pozor na jakoukoliv novou kosmetiku a málo co se nám osvědčí.

  Byla jsem velmi zvědavá na tyto novinky. Náš tester byl roční Jonášek, ale namazala jsem i prostředního. Ten má pusinku jak struhadýlko a tak to byla hodně velká výzva. A Nivea obstála.

  Co se testovalo?

  NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL

  - velmi jemný k dětské pokožce, nedráždí a neobsahuje ethylalkohol

  - moc nepění

  - příjemná vůne

  Prodává se v láhvi s punpičkou o obsahu 500 ml za průměrnou cenu 109 ,-.

  Oceňuji, že se dá použít na tělo i vlasy.

  NIVEA BABY MY FIRST CREAM 

  - vhodný na celé tělo

  - obsahuje mandlový a slunečnicový olej

  - hutnější, ale velmi dobře roztíratelný

  - příjemná vůně

  Prodává se v pleché krabičce o obsahu 150 ml za průměrnou cenu 79,- Kč.

  Osobně velmi oceňuji plechovou krabičku, která se dá vymazat úplně. 🙂 Velmi dobře promazává.

  S produkty NIVEA jsem byla velmi spokojena a značka NIVEA mě opět nezklamala. 

  Produkty můžu jen doporučit a u nás si své místo udělaly.

  petuzen
  29. bře 2020    Čtené 51x

  Naše voňavé testování

  Má první věta obsahuje velké díky za možnost testovat Nivea produkty pro děti. Přiznávám se, že jsme doposud za těch dva a půl roku, co mam syna, zkoušeli pouze Nivea krém do zimy a větru. Teď mě to dost mrzí.

  Testovanými produkty byly micelarni gel a krém pro děti. Tedy především pro děti, u nás testovala ale celá rodina. Hlavně zmiñovaný gel. Neboť je perfektní! Krásně voní, takže každá vana a mytí byla jedině s ním. Je prima, že má dávkovač a synek ho nevyleje do vany rovnou celý 😂 Krém on moc neocení, nesnáší mazání (to má po mamince 😱). Ale párkrát se zadařilo i to. Testovala jsem zda dětem nebude tato kosmetika vadit skrz ekzémy, ale ani náznak alergie. Krém má opět přijemnou vůni i konzistenci a dobře se roztírá. Není přehnaně mastný. Nicméně to chce mazat 2x denně susší kůži miminka, neboť k ránu už měla dcerka nožky opět suché. Což nemusí být každý případ.

  Celkově hodnotím produkty velice kladně a určitě si je opět pořídíme, hlavně micelární gel.

  leniczka23
  29. bře 2020    Čtené 78x

  Nivea je láska, láska je Nivea

  Je to téměř 14 dní, co jsme dostali na testování dva úžasné přípravky Nivea. Jak jsem tušila už před tím, nebylo to testování jen pro Matýska, ale krém využívá taky šestiletý Maxim a třicetiletá maminka 😁😁

  Začneme sprchovým gelem. Nivea pro nás není žádná novinka, máme doma už slušný arzenál a na něj nedám dopustit. Nivea ale přece jen s novinkou přišla a tou je dětský sprchový gel Nivea Baby Micellar Gel má tu svojí úžasnou jemnou Niveáckou vůni. Je to jedna z věcí, kterou na Nivea produktech miluju.

  Matýsek koupání zbožňuje a testování tak byla radost. Gel krásně pění, Matýsek měl po ní pokožku hezky vláčnou a hydratovanou. Maxik už se koupe/sprchuje sám, zvládá to úžasně, jen má problém s tím, správně si nadávkovat sprchový gel. Jeho spotřeba je opravdu astronomická, ale díky šikovné pumpičce, která nadávkuje sprchový gel tak akorát, jsem to měla uz bez hlídání 😁

  Ja sama trpím na atopický ekzém a jen tak něco na mytí nesnesu, vlastně tím vždycky otestuju jak moc soft to je. A jak jsem tušila i moje pleť je s Nivea Baby Micellar naprosto v pohodě.

  Druhý výrobek, který jsme testovali je Nivea BABY my first cream.

  Klasický Nivea krém v plechovce znám, v obchodech jsem registrovala i tento dětský, ale nikdy nekoupila. Velkym příjemným překvapením pro mě bylo, že není tah hustý jako klasický, je krásně jemný a skvěle se tím pádem roztírá i vstřebává. Moc jsem od něj nečekala, těšila jsem se spíše na Nivea Baby Micellar, ale musím říct, že jsem si ho totálně zamilovala.

  Matýsek měl od neustálého plazení suché lokty a kolena a tak jsme povolali Nivea Baby krém a zabral skvěle. Po 10 dnech má suchá místa téměř pryč. Starší, Maxim na něj zas chodí, aby si namazal obličej. Má to jak svůj rituál, přijde, sedne si, prstíkem si naťupká puntíčky na tváře, čelo, nos a bradu a promaže se. Nebudu lhát, chodím na něj taky, mažu si s ním ruce, protože jsou teď víc namáhané od častého pečení, vaření a máchání rukou, tak potřebují promastit. No a jako bonus je prostě ta plechovka, já tohle balení miluju.

  Přemýšlím taky nad nějakými minusy, ale v tomhle případě prostě nejsou žádné.

  Kosmetiku Nivea doporučuji všema deseti, spousta z vás ji určitě používá a tak doporučuju dokoupit tyhle dva pomocníky pro péči o pokožku našich (nejen) nejmenších.

  Nivea Baby Micellar a Nivea BABY my first cream.

  Přeji všem krásné a klidné dny a Nivee děkuji za možnost testovat.

  Ahoj

  Lenka

  drnkla
  28. bře 2020    Čtené 141x

  Modrá klasika: Nivea baby

  Já a moje děti jsme byli vybráni na testování produktů značky Nivea. Byli jsme nadšení a tímto moc děkujeme.

  Nejdříve představím moje dva malé testery -

  Matěj (téměř 3 roky) - neustále špinavý malý brebenta, od malička moc nemusí koupání a mytí vlasů je jakk souboj matky lvice a něčeho jako malého čtyřhlavého draka.

  Amálie (téměř 5 měsíců) - absolutní prototyp jemného pohlaví, miluje koupání a prostě plná vana teplé vody, to je vrchol dne. Je to ženská 😊.

  Bohužel obě mé děti mají velmi suchou pokožku, Matěj až se sklony k ekzému. Máme doma dost nízkou vzdušnou vlhkost a tvrdou vodu, takže mažeme mažeme mažeme.

  Jako první jsme testovali Nivea baby micelarní gel. Vůně je velmi příjemná, dávkování pomocí pumpičky je super praktické. Obzvlášt, když držím na jedné ruce Amálku a tou druhou prostě jen pumpnu 😁. Gel mě velmi překvapil a to z toho důvodu, že mám i jiný mycí přípravek Nivea baby a tak mohu porovnat. Ten testovaný micelární je lepší a pokožka je po něm pěkně vláčná.

  Druhý testovaný produkt je Nivea baby My first cream a jsem z něj absolutně nadšená. První dojem byl příjemné překvapení co se týká konzistence. Čekala jsem, že bude hutnější, tak jako klasická Nivea v plechovce. Ten pro děti je jemnější, ale stále krásně hydratuje, rychle se vsákne a na pokožce nezůstane mastný film. Velmi pěkně se roztírá a pokožka je po něm vláčná. Příjemně voní a mazali jsme s ním tvář i celé tělo. A já si s ním chodím mazat ruce, je super 😊.

  S testováním jsme byla velice spokojena, oba produkty mě velmi mile překvapily. Krém v plechovce bych určitě koupila znova. Pokud bych měla najít nějakou výtku, tak snad jen to, že plechovka se snadno otlapká a krém rychle mizí. 😁 Ale je to Nivea - takže kulatá plechová dóza k tomu neodmyslitelně patří!

  Oba produkty rozhodně doporučuji všem dětem a maminkám, které si rádi užívají společné hýčkání. 

  denny27
  27. bře 2020    Čtené 116x

  Kosmetiku NIVEA, zná i moje rodina

  Co se Vám vybaví, když se řekne NIVEA? Mně rozhodně tmavě modrá plechová dózička, ve které se skrývá krém na celé tělo. Používaly ho nejen naše maminky, ale i naše babičky, ba dokonce i prababičky.

  Nenechte se však zmást, tato plechová dózička původně nebyla vůbec modrá, ale žlutá se zelenými lístky. Až někdy kolem roku 1925 se její podoba změnila a získala modrý design, který přetrvává i teď, ve 21.století.

  Historie kosmetiky NIVEA sahá až do roku 1911, kdy farmaceut a vizionářský podnikatel Dr. Oscar Troplowitz objevil možné využití Euceritu, emulgátoru vyvinutého chemikem Dr. Isaacem Lifschützem.

  Dnes má NIVEA na trhu více než 500 produktů pro všechny věkové kategorie. Jak pro ženy a děti, tak i pro muže.

  Můj syn Tobiasek měl tu možnost otestovat NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL a NIVEA BABY MY FIRST CREAM.

  NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL

  • k pokožce děťátka je velmi šetrný, protože neobsahuje ethylalkohol a byl vyvinut ve spolupráci s dermatology a pediatry.
  • má moc příjemnou vůni
  • má mýdlovou konzistenci a tolik nepění
  • díky pumpičce si můžeme nadávkovat, kolik potřebujeme
  • obsah 500ml
  • cena ā 109 Kč

  O Tobiaskovi je známo, že je to vodní živel. Zbožňuje vodu. Od narození ho myji každý den. NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL je vhodný na tělo i vlásky. Vlásky po něm zůstávají voňavé, hebké a tím, jak se Tobiaskovi vlásky vlní, tak po koupání má nádherné kudrlinky. Žádná alergická reakce se u něj neprojevila.

  NIVEA BABY MY FIRST CREAM

  • vhodný na tvář, tělo, i zadeček
  • inspirován tím nejlepším z prvního NIVEA CREME
  • obsahuje přírodní mandlový a slunečnicový olej.
  • obsah 150ml
  • cena ā 79 Kč
  • příjemně voní
  • lehce se roztírá

  Děti a krémy. Asi to zná téměř každá maminka. Necháte někde omylem dózičku s krémem a Vaše ratolest už v ní boří prsty a maluje. Maluje po zemi, po sobě, po zdi, občas i po televizi, kdo má doma zvířátko, tak třeba i po něm.

  Asi jedinou nevýhodu NIVEA BABY MY FIRST CREAM shledávám právě v tom, že v přítomnosti akčního batolete je použití krému dost nepraktické a riskantní. Třeba našeho Tobiaska to neustále lákalo k tomu, se v krému ,,matlat'', takže jsem ho musela usměrňovat, aby v dóze něco zbylo.

  Věřím, že většina maminek by uvítala raději krém s pumpičkou nebo v tubě.

  Každopádně, krém se dobře roztírá, rychle se vstřebává, nenechává mastný filtr, moc hezky voní a pokožka po něm zůstává hebká a jemná. Alergická reakce se neprojevila.

  S produkty jsme jinak moc spokojeni. Kromě Tobiaska je totiž používá celá moje rodina.

  Na závěr takové moto : NIVEA je jen jedna 😊

  Tímto chci poděkovat #konik_testuje za testování #test_nivea2 .

  Veškeré uvedené informace jsou dohledatelné na webu, tyto konkrétně na www.nivea.cz

  barton
  26. bře 2020    Čtené 61x

  Testování Nivea Baby

  Měla jsem ohromnou radost, když mě koník vybral na testování 🙂 Nikdy se mi to za ta léta nepovedlo a teď s druhým miminkem byla radost o to větší 🙂

  Baby Nivea mne zaujala před pár měsíci, kdy jsem v drogerii viděla už jen obal, hlavně u First baby cream 🙂 Ovšem rozhodla jsem se nekupovat, protože doma ještě nějaké        zásoby dětské kosmetiky byly s tím, že až vypotřebujeme, tak půjdu a zkusím. A když se ukázalo testování zde, nelenila jsem.

  Takže, balíček k testování došel již 13.3. a hned jsme začali.

  Večer jako první přišel na řadu micerální gel, 8 měsíční syn miluje koupání. Vždycky byl krásně jemňoučký opravdu jako to čerstvé miminko 🙂 Nebylo skoro nutné mazat, ale  po každém vykoupání dostal masáž celého těla s first baby cream, ten to jen vše podtrhl a syn šel spát jako novorozeně 🙂 Nesmím zapomenout, že jsme samozřejmě zkoušeli krém i na zadeček, byla jsem mile překvapena. Poté každé ráno jsme namazali obličej, syn měl sušší tvářičky a po testování je má krásně heboučké. Už po pár dnech jsem opravdu viděla výsledky a tak jsem mazala i staršího 8letého syna a též s úspěchem. 

  Za mě opravdu jen samá chvála, mycí gel je super, protože je s pumpičkou, tu opravdu oceňuji a to nejlépe u všeho pro malé děti, kdy si může dávkovat i starší. 

  U krému mám tím pádem lehce problém s balením, kdy je to trošku nevýhoda, pokud je    dítě akčnější a tak i mne se podařilo občas zabořit prst víc, než jsem chtěla a to nemluvě o starším synovi... Ale brali jsme to jako legraci vždy 🙂

  Shrnula bych tedy pro a proti... 

  * MICELLAR GEL 

  PRO      

  • krásná jemná vůně, myslím si že pro Niveu typická 
  • jemná pokožka
  • pumpička 
  • opravdu neštípe 🙂
  • přijde mi přijatelná cena, protože gel vydrží poměrně dlouho 

    PROTI  

  • nezaznamenala jsem nic co by mělo být nevýhodou 

  * MY FIRST CREAM

  PRO 

  • opět krásná jemná vůně, zase pro Niveu typická 
  • hezky se roztírá, není to žádný "hutný" krém
  • skvělé 3v1  na obličej, tělo i zadeček ( to se mi opravdu velmi, ale velmi líbilo, že není potřeba jiných krému a vše zastane jeden)
  • též cena, kdy opravdu stačí na vše jeden krém

  PROTI

  • jediné co beru jako nevýhodu tohoto výrobku je balení, na které musí být člověk opatrný. 

  Celkově jsem mile překvapená a určitě vím, že toto balení bylo sice první, ale ne poslední.

  Jsem ráda, že jsem testování mohla podstoupit a ráda bych poděkovala společnosti 

  Nivea a především Koníkovi, že rozšířil mé obzory co se týká dětské kosmetiky. Rozhodně DOPORUČUJI.

  matulka93
  Zpráva byla změněna    25. bře 2020

  Dnes jsme mely další rande při večerním koupanim s testovacím balickem od Niveii 💗. Musím říct, že ta vůně je prostě skvělá..Ano hodně lidí řekne typická Nivea , jo je typická ale i tak naprosto skvělá! 🙂 Trochu jsem se bála jak bude reagovat nicolky pokožka na nové věci na koupání, protože většinou změna znamená šupinky na kůži. Ovšem nic takového nenastalo! Super.
  Co je za mě super, že lahvička je krásně stabilní a při koupání zvládám gel nandat na houbičku jednou rukou, možná když bude gelu už minimum tak tomu tak nebude, ale zatim krásné stojí a zmáčknout se dá opravdu jednou rukou ve které mám i žínku.. takže druhou mohu přidržovat zvíře řádící ve vodě 🛁.. Po koupeli přichází na řadu oblíbené mazání. Nicolka vždy vše pečlivě očichá. Kontrolu krém splnil. Krásné se roztírá, není mastný, dítě se může hned obléknout a vyrazit do postýlky 🛏️.. #test_nivea2

  Mám vždy strašnou radost, když se mi do rukou dostane nějaká věc na testování. Nyní mám radost obzvlášt. Za prvné je to od mé oblíbené značky kosmetiky u Nicolky a za druhé je to příjemné v této nelehké situaci která v republice nastala.
  Na testování jsem dostala Nivea baby krém na tvář, tělo a zadeček. Který slibuje ochranu dětské pokožky od vnějších vlivů a podporuje její ochranou bariéru. Krém je krásně jemný a úžasně voní 💗... Druhá věc je Nivea baby Micelární gel. Gel slibuje šetrné mytí citlivé dětské pokožky a ochranu před vysušováním a podrážděním. To chceš! 🙂 Gel je bez alkoholu, parabenu a barviv.. Vůně je také moc příjemné, ne zbytečně výrazná.🙂 Balení je praktický, s pumpičkou. Těším se na další zkoumání ☺️😊 #test_nivea2

  (2 fotky)
  etmargareth
  24. bře 2020    Čtené 58x

  Testujeme produkty NIVEA BABY u nás doma

  V pátek 13.3. nám pošťák doručil balíček, ve kterém se skrývalo překvapení. Produkty značky NIVEA k testování našimi dětmi. Všechny tři se moc těšily a hned první večer vyzkoušely mycí gel i krém. 

  Mycí gel si dokázaly nadávkovat obě starší děti – syn 2,5 let a dcerka 4 roky. Mohly se tedy umývat samy, což považuji za přínosné, vede k samostatnosti. 

  Při používání krému asistoval vždy jeden z rodičů, děti vždy zabořily prst do krému a pak se namazaly. Každý večer si to v rámci koupání moc užívaly. 

  I náš nejmenší, 8 měsíční syn, si péči s produkty Nivea BABY užíval. Jak s mycím gelem, tak s krémem, kdy jsem mu po koupeli pěkně namazala celé tělíčko i zadeček, vždy se radostně smál 🙂 

  Po třech dnech užívání jsem si u staršího, 2,5 letého syna, všimla vyrážky na zádech, pažích, bocích. Po konzultaci s pediatrem mi bylo sděleno, že se jedná o alergickou reakci na nějakou kosmetiku. U syna jsem tedy ihned přestala používat. Syn nemá citlivou pokožku, jeho reakce na produkty Nivea Baby mě překvapila. Ostatní dvě děti neměly žádné kožní obtíže po používání produktů NIVEA BABY.

  Zde shrnuji výhody a nevýhody z našeho testování:

  Výhody + mycího gelu:

  • velmi chválím pumpičku na micelárním mycím gelu, díky ní si gel dokážou děti nadávkovat samy
  • příjemná (a též pro Niveu typická) vůně mycího gelu
  • děti si za krátký čas velmi oblíbily
  • lehce pění

  Nevýhody - mycího gelu:

  • neshledala jsem
  • alergická reakce syna /ostatní dvě děti bez potíží/

  Výhody + krému:

  • krém se hezky roztírá, má příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává do pokožky,     nezanechává bílé fleky    
  • příjemná (a též pro Niveu typická) vůně krému
  • děti si za krátký čas velmi oblíbily

  Nevýhody - krému:

  • při používání krému dětmi  je nutný dozor rodiče, neb dítě má tendenci si vzít do ruky     velké množství (uvítala bych též pumpičku)
  • alergická reakce syna  /ostatní dvě děti bez potíží/

  Po týdenním testování produktů NIVEA BABY mohu všem vřele doporučit 🙂

  Koníkovi děkujeme za možnost produkty testovat!

  lucik_1990
  23. bře 2020    Čtené 43x

  Jak jsme s koníkem testovali produkty Nivea

  Díky koníkovi jsme byli vybráni na testování produktů značky Nivea a to krému a micelárního koupacího gelu. Jelikož mají hlavně děti sklony k atopii, je úžasné a zároveň i velká pomoc, když můžete vyzkoušet kosmetiku zdarma. 

  A tak jsme začali hned první den malou koupelí našeho největšího ale nejmladšího "šupináče" 🐟  dvouletého Tomáška. Tomášek kosmetiku přijal velmi dobře, krém se dobře vstřebává a není přehnaně parfémovaný, což se ale nedá říct o Micelárním gelu, který voní naprosto úžasně a oblíbila si ho celá rodina! 

  Celkově kosmetiku obě děti přijali velmi dobře a já jako maminka musím kosmetiku doporučit. Určitě je vhodná i pro děti se sklonem k atopii. My jdeme testovat dál a pokud bude dlouhodobá reakce tak výborná jako doposud, tak u této kombinace "před" a "po" koupání určitě zůstaneme! Ještě jednou musím poděkovat týmu MK za možnost testovat 🍀.

  K naší Nivea osvědčené sestavě jsme přidali dva nové kousky. A od nás mají palec hore. 😍#test_nivea2

  #test_nivea2
  Tak dnešní testování bylo parádní. Nejdříve jsme zkoušeli vůni gelíku jen na ručky.. a když.. joo voní.. prohlásil synáček, tak jsme mohli pokračovat koupelí.
  Oba jsem úspešne i namazala, bez protestů 🤗. Krémik má příjemnou vůni a krásne se roztírá, asi na něj bude chodit i maminka😂.
  Ps: Testujem později, balíček máme od pátku, ale děti jsou marodné a s teplotou nekoupem.

  (2 fotky)

  Být kreativní v téhle době, je opravdu těžké... Těšila jsem se jak dnes vyjedeme někam do lesa a tak vemu produkty #test_nivea2 co #konik_testuje sebou a udělám jim hezkou fotku v přírodě, jakože na cestách s nami, ale bohužel.... Ale podstatné je to, že nám testování jde skvěle 👍 už teď přemýšlím nad článkem 👍🍷

  #test_nivea2
  Dnes nám přišel parádní balíček, už se těšíme na dnešní testování 🥰

  #test_nivea2
  Od pondělí máme doma dva nové pomocníky na testování. Musim říct, že kromě manžela oba produkty využíváme všichni a zatím jsme všichni tři moooc spokojený.

  #test_nivea2 tak posílám další hlášení, že testování kosmetiky Nivea prozatím dopadlo na výbornou a jsem nadšená! Tomáškovi ve vaně vůbec nevadí a tak si dnes dopřávají vodní hrátky se sestřičkou Terezkou a nejoblíbenějším kuřátkem, které je třeba taky pořádně okoupat 🥰

  (2 fotky)

  Balíček dorazil a náš malý tester začíná #test_nivea2 Niveu používáme od narození, tak jsem na novinky velmi zvědavá.

  #test_nivea2
  Naše denní náplň se zúžila na kojení, přebalování, vaření a v neposlední řadě šití roušek. Ale poctivě testujeme a musím říct, že mě produkty opravdu mile překvapily. Ten krém je boží a máme ho celkem spotřebu. Nejen děti. 😅

  Testujeme #test_nivea2 a konkrétně First Baby Cream a miceralni gel do vany... Dokonce už od patka ☺️ musím říct, že jsem zatím celkem spokojená ☺️👍 #konik_testuje

  lucifux
  16. bře 2020    Čtené 59x

  Otíkova první vana

  Ahoj maminy, 

  vůbec poprvé jsem měla to štěstí něco vyhrát, nebo být pro něco vybraná, a proto jsem z toho nesmírně nadšená a to, že to je něco pro mé uličníky, mě těší o to víc. 

  A tak jsme s radostí začali. Moji kluci se hrozně rádi koupou. Do nedávna jsem Otíka ještě koupala ve vaničce, je to asi měsíc, co jsem učila na velkou vanu. Zpočátku se opravdu bál, nechtěl tam být, plakal. Nepomáhalo ho ani zasypat hračkami. Až mě napadlo, že si tam vlezeme všichni, že mu to třeba pomůže. Já byla sice oblečená, ale to vem čert, co bych pro ty moje zlatíčka neudělala. Hezky jsme si tam tak seděli já, Vítek a Otík. Otíka jsem měla na klíně, máchal si jen nožičky a já ho omývala houbou. Snažila jsem se rychle, šup, šup. 

  Další den, už se spolu koupali jen kluci, ano, plakal, snažil se tlačit ven, nechtěl si ani sednout, propnul se v zádech a v nožičkách a ani to s ním nehlo. Rychle jsem ho opláchla a umyla zadeček. Víťa byl nadšený, měl ve vaně kamaráda, se kterým si mohl hrát. Brášku strašně miluje.

  Jak šel den za dnem, tak z drastického a uplakaného koupání se najednou stala zábava. A teď mi pláče, když ho beru ven z vany. #test_nivea2

  #konik_testuje
  #test_nivea2
  V pátek 13. nam doručili balíček s produkty Nivea k otestování..všechny tři naše děti miluji koupání ve vaně, mydlinky a poté namazání pokožky voňavým krémem..od miminek se jim takto věnují denně 😉 tak hurá!!! Jde se testovat 🍀 Moc děkujeme za tuto příležitost, kterou si vyzkoušíme, díky Konikovi, poprvé ️❤️

  Moc děkujeme za produkty Nivea, máme velkou radost a těšíme se na testování 😊 Moji malí vysušení testeři už jsou připraveni 👦👧
  A díky za tu bohatou zásobu těch zelených pufíků. Syn je nadšený a já mám co uklízet. 😂
  #test_nivea2
  #konik_testuje

  lucik_1990
  Zpráva byla změněna    13. bře 2020

  #test_nivea2 #konik_testuje Kdo nás sleduje tak určitě ví, že Tomáška trápí atopický exém. Měsíčně za přípravky na exém utratime přes 2.000kc, proto se snažíme hledat všude možně, co by Tomáškovi ulevilo a pomohlo. Dnes nám dorazil balíček s produkty Nivea a to micelární mycí gel a krém. Byla jsem ráda, že balíček došel už dneska, protože se Tomík musí koupat co "nejméně" a dneska měl vanu slíbenou 😉 jinak se jen rychle sprchuje, neboť jakýkoliv delší pobyt ve vodě kůži o 100% zhorší. A jelikož se snažím vyhýbat kortikoidum (použili jsme jen dvakrát), musel si Tomášek koupele odpustit. Dneska pár fotek z koupání a kremovani, reakce zatím žádná, Tomášek vypadal spokojeně a po vytáhnutí z vany hrooooozne krásně voněl😍 další reakci uvidíme ráno. To se vzbudí buď úplně v pohodě, nebo doškrábaný až do krve 🙏🙄😔

  (3 fotky)

  #test_nivea2
  Tak nám došel balíček s testovacími produkty od nivea, dnešní koupání je jasné. Nikdy jsem nebyla v ničem vylosovaná/vybraná, takže to že to na mě padlo, potěšilo.

  #test_nivea2 musím se pochlubit, že jsme s dětmi byli vybráni na testování kosmetiky Nivea ☺️ už teď se těším na večerní koupání spojené s testováním a doufám, že sedne i synovi se sklony k atopii 🙏 tak již brzy přidám průběžně recenze na můj profil, kdo by se chtěl podívat nebo už máte vyzkoušeno, dejte vědět 👍😉

  (2 fotky)