Výsledky vyhledávání pro slovo #test_nobilis

  Zruš hledání
  nocinoci
  Zpráva byla změněna    21. lis 2016    

  Testovali jsme dětskou kosmetiku Nobilis Tilia
  Ukončili jsme testování na vynikající přírodní kosmetice Nobilis Tilia a musím říct, že překvapila nejen mě, ale i mé děti. Když nám došel balíček, děti se vyptávaly, očichávaly, ihned měly potřebu vše zkoušet. Jakmile jsem napustila vanu, hrnuly se do ní, aby "prubly" první výrobky. Samotný šampon Toník ohromil nejen svou vůní, ale i výsledky 🙂. Jedna z dcer má opravdu dlouhé vlasy a po používání této heřmánkovo medové slaďoučké pěny se jí vlasy podstatně méně zacuchávají a mastí. Jsou krásně lesklé a voňavé. Dokonce natolik, že i její spolužačky ve škole ji několikrát řekly, jak krásně jí voní vlasy 🙂. A mladší dcera zase chodí každý podvečer se slovy "koupat - šampon". Ta pro změnu myslí sprchový gel Vendelín. Strašně si zamilovala jeho pěnivost, pochopila, že ji vůbec neštípe do očí a pořád čichá k lahvičce. Nedivím se jí, protože je to další produkt, který nezklamal. Jemná vůně pomeranče by se mohla linout z naší koupelny stále. Navíc díky obsahu rakytníkového oleje zanechává dětskou pokožku opravdu jemnou, dokonce lehce pomáhá na slabý ekzém a jako bonus je pro mne to, že není třeba velké množství na jedno umytí 🙂. Náš nový osvěžovač vzduchu, kterému doma neřekne nikdo jinak než "číča", získal takovou oblibu u mých dětí, že samy chodí a stříkají do vzduchu kdykoli si vzpomenou. Jsou chvíle kdy už je musím opravdu krotit 🙂. Krásně a jemně provoní celý dům a opravdu pročistí vzduch. Jemná vůně eukalyptu se neovoní podle mého nikdy pokud je "podávána" v malých dávkách. Takže jak píši, velká oblíbenost a nejen na spaní. A to jistě samy víte, dětem jen tak něco nevoní 🙂. Na řadu přichází krém nejen proti nepřízni počasí Olinka a to se musím přiznat, že jsem trochu váhala zda jej dát. Je to z toho důvodu, že mám všechny děti atopiky a jen tak jim na tvářičky něco nenamažu. No, přesto jsem to riskla, protože jeho vůně mě kupodivu opět nezklamala 🙂. A složení krému je na rukou i pleti velice příjemné. Na to jak je tužší, roztírá se nádherně. Má kouzelnou vůni mandarinek, do které jsem se vážně zamilovala. A co se týče ekzemu, ač se mi tomu nechtělo věřit, funguje naprosto dokonale. Dokonce natolik, že se kamarádky ptají jestli jsem u dětí vyměnila kosmetiku a jak se jmenuje, protože samy by to pro svá dítka potřebovaly. Když jsem jim řekla, že jsme začali používat Nobilis Tilia, byly opravdu velice překvapené. Spousta z nich tuto kosmetiku zná, ale nevěřily, že by opravdu takhle pomáhala a jak už to tak bývá, vůně byla pro ně také překvapující 🙂.
  Tímto bych chtěla opravdu velice poděkovat týmu Modrého koníka za možnost testovat přírodní a co mě baví snad ještě víc, český produkt. Díky této možnosti jsem objevila opravdu novou kosmetiku nejen pro své děti do naší domácnosti a rozhodně se od ní jen tak "neodlepíme". Moc děkuji a všem, kteří ještě váhají či váhali zda si ji pořídit a vyzkoušet doporučuji, začít s okamžitým "testováním" 🙂.
  #test_nobilis

  (4 fotky)
  irenka
  19. lis 2016    Čtené 121x

  Testování kosmetiky Nobilis Tilia

  Dobrý večer,

  přidávám i já svůj článek o testování kosmetiky Nobilis Tilia.

  Když jsem zjistila, že jsem byla vylosována mezi desítkami maminek, byla jsem nadšená. V životě se mi nestalo, že bych  mohla něco otestovat a napsat závěrečnou zprávu jak testování dopadlo.

  Balíček s kosmetikou přišel velice brzy a mé nadšení sdílela i Kačenka, jelikož mohla se mnou výrobky vybalovat. Pro ni byla na prvním místě papírová taštička, do které vše nandala a utíkala si hrát.

  Hned ten večer jsem dětem umyla vlasy šamponem Toníkem. Nevím jak v ostatních rodinách, ale u našich dětí je mytí vlasů dosti neoblíbená činnost. 😀 TOník mě opravdu mile překvapil, nejen, že nádherně voní, ale krásně pění a vlasy po něj jsou hebké a krásně se rozčesávají.  PO pár dnech jsem šampon otestovala na vých vlasech a je opravdu senzační.

  Sprchový gel Vendelím je oblíben u mé mužské části rodiny. Krásně a nevtíravě voní. Je příjemný a snadno se oplachuje. Což je pro mne hodně důležité, šetříme totiž hodně vodu. Nejstarší syn by si s ním myl nejraději i ruce místo mýdla.

  Olinka - ochranný krém. Tak Olinka pro nás byla oříškem. Testovala jsem v době (a stále testuji), kdy miminku lezou zoubky a tudíž má opruzelou zadnici z divného zubového průjmu. Bohužel Olinka nezabrala jak bych očekávala. Ale v tomto případě zklamaly i osvědčené recepty. Co mě mile překvapilo, byla krásná vůně krému. Medový vánek. Na ruce jsem si mazala a budu snad mazat celou zimu. Po prvních namazání jsem měla ruce opět hebké a nepřipadala jsem si jako stařena.

  Táák a to nejlepší si nechávám nakonec. Osvěžovač vzduchu pro miminka.

  Za mě nejlepší produkt, který jsme mohli testovat. Opravdu překrásná vůně, osvěžovač opravdu osvěžuje vzduch a lépe se dýchá. V naší domácnosti bude nepostradatelný v jakémkoliv období, nejen  v tom rýmovém.

  Holky mi sprej zabavily s tím,že se s ním budou sami vonět.

  Závěrem bych ráda napsala, že jsem byla s kosmetikou Nobilis Tilia moc spokojená, jsem nadále. Už jsem domluvená i s kamarádkou, kde a jak budeme kosmetiku objednávat. Největší TOP je u mě Osvěžovač vzduchu, jakmile dojde, musím objednat jiný.

  Ráda bych poděkovala organizátorům akce KONIK TESTUJE, že jsem mohla testovat skvělou přírodní kosmetiku.

  Irena s dětmi. 🙂

  kalkulantka
  19. lis 2016    Čtené 105x

  Kosmetika Nobilis Tilia je pro nás jednička

  Díky projektu "koník testuje" jsem měla s rodinou možnost vyzkoušet kosmetiku Nobilis Tilia a nyní bych se s Vámi ráda podělila o poznatky z testování.

  Přiznám se, že jsem o této značce Bio kosmetiky slyšela poprvé až díky tomuto projektu. Veliké překvapení pro mne bylo zjištění, že je tato firma česká. Já osobně ráda podporuji český trh a je to pro mne veliké plus.

  Když nám balíček s kosmetikou dorazil, vše jsme důkladně očichali a seznámili se s produkty. Součástí balíčku byly: sprchový gel Vendelín, šampon Toník, ochranný krém Olinka a osvěžovač vzduchu pro miminka. Mě i dcerkám vonělo všechno, jen manžel měl výhrady k ochrannému krému (vůně ho vůbec nelákala). Všechny testované produkty mají opravdu pěkný obal...pro starší dceru (3,5roku) jsou postavy zvířátek velikým lákadlem a hned si pamatovala, že sloník bude na tělo a pejsek na vlásky. Níže naleznete podrobnější popis jednotlivých produktů.

  Sprchový gel Vendelín:

  Sloník Vendelín má příjemnou vůni po pomerančích, není zbytečně přeslazený, jako bývá většina dětské kosmetiky. Má skvělou konzistenci připomínající želé, takže člověk najednou nevyplácá zbytečně moc.

  Šampon Toník:

  Na šampon jsem byla velice zvědavá, protože má mladčí dcerka (14 měsíců) má stále problémy se šupinatostí pokožky hlavy. Musím říct, že šupinky jí během týdenního testování nezmizely úplně, ale má jich podstatně méně. Celá rodina tedy hodnotí šampon s pejskem opravdu kladně a to i proto, že neštípe v očích a voní po heřmánku.

  Ochranný krém Olinka:

  Hrošice Olinka je všestranná pomocnice miminek a malých dětí. Výrobce uvádí, že je dobrá jako ochrana proti vlhku a zároveň dokáže chránit před mrazem/větrem a také vyživovat vysušenou pokožku. Všechno jsme otestovali a krém dopadl skvěle.

  Zarudnutí pokožky zadečku při opruzení bylo rychle pryč. Když jsem dcerkám mazala tvářičky do mrazu, skvěle se roztíral. Starší dcerka měla vzhledem k začínajícím mrazům suché ruce a tak jsme krém využili i k regeneraci a jak jsem již zmiňovala, funguje na výbornou. 

  Osvěžovač vzduchu pro miminka:

  Během týdne testování měla mladší dcerka zrovna rýmu, proto jsme hojně využívali i osvěžovač vzduchu s kočičkou. Tento osvěžovač by měl napomáhat ke klidnému spánku v období nachlazení a dále by měl rozpouštět hleny a zmírňovat zduření nosní sliznice.

  Během celého dne jsem tedy vystříkávala byt a hlavně pokojíček. Poznatky jsou takové, že vůně osvěžovače je opravdu neodolatelná. Dcerka spinkala klidně, ale zda jí osvěžovač pomohl ke zmírnění rýmy si netroufám říct. Dle mého rýma trvala stejně dlouho jako jindy, ale měli jsme nádherně provoněný byt a zvlhčený vzduch

  Pár slov na závěr:

  Jsem velice ráda, že jsem se mohla zapojit do projektu testování kosmetiky Nobilis Tilia. Při testování jsme si užili spoustu legrace, ale bohužel né všechny fotografie z testování se dají uveřejnit 🙂 Kosmetika na mne zapůsobila opravdu pozitivně a myslím, že brzy vyzkouším sama další produkty a to ne jen z řady Dětské kosmetiky, ale zkusími něco pro sebe i pro manžela. #test_nobilis #konik_testuje

  wlcodlac
  18. lis 2016    Čtené 129x

  Testovali jsme kosmetiku Nobilis

  Testující: Míša 33, Matýsek 7, Mišutek 1,5

  Nejsem konzerva, ale jsou věci, které už léta neměním. Mám jeden parfém na podzim a zimu, druhý na jaro a léto. Mám už nějaký ten pátek jednoho chlapa, oblíbenou značku nábytku, čokolády..... A taky kosmetiky. Už několik let používám pouze jednu značku pro sebe i děti. Když něco funguje, neměním to.

  Možnost testovat kosmetiku Nobilis přišla v době, kdy jsem začala pátrat po ochranném krému na zimu pro svoje děti. A převážně pro toho mladšího, který je venku prakticky pořád. Zaujal mě i osvěžovač vzduchu a tak jsem si o balíček "napsala" a ono to vyšlo.

  Už jsem byla přesvědčená, že balíček ten den nedorazí, děti svlečené, nastoupené v koupelně na večerní koupel a v tom telefon od dopravce, že mám běžet před barák. Starší syn byl nadšený, že to všechno hned může vyzkoušet.

  Sprchový gel přišel na řadu jako první. Chlapci byli poctivě vymydleni, použili ho i jako pěnu do koupele. Po sprše pokožka krásně jemná. A protože mám ráda přehled, použila jsem gel i já. Mám extrémně suchou kůži na nohou, takže proč to nezkusit. Konec konců koupací kosmetiku svých kluků používám s velkou oblibou už dlouho. Taky možná proto, že jsem zvyklá na určitou vůni, nemůžu přijít rakytníkovo-pomerančové vůni "na chuť". Neoslovila mě při samotném mytí a bohužel po opláchnutí se mi vůně pokožky nelíbí vůbec. Přizvala jsem na konzultaci i manžela a ani jemu se nelíbila. Ale znáte to, sto lidí, sto názorů a co nevoní naší rodině, bude vonět spoustě dalším.

  Druhým testovaným produktem byl šampon. Krásně pění, stačí málo a dětské vlásky jsou po oschnutí moc příjemné na dotek. Bohužel mám opět problém s vůní. Po přičichnutí k lahvičce se mi vůně nelíbí, při mytí už ale není tak špatná. Určitě oceňuji, že šampon neštípe do očí. Tady testování na sobě vynechávám, protože vlasy jsou jediná část těla, kde s přípravky už vůbec neexperimentuji.

  Takže stejně jako sprchový gel, i šampon chválím, co se mycích vlastností týká, ale kvůli vůni obou už bych si další lahvičky už nepořídila.

  Protože balíček přišel večer, musela jsem otestovat osvěžovač vzduchu. A pro ten mám jen jedno jediné hodnocení. BOMBA!!! Mám permanentní chuť hodit si ho do kabelky a cákat ho kolem sebe všude. V autě, v mhd, jen tak při procházce v parku, na návštěvách... Tu vůni jsem si naprosto zamilovala. Byt provoňuji třikrát denně. Dopoledne, než jde mladší syn spát, večer, když se jdou kluci koupat před spaním a naposledy trošičku ještě než jdu později spát já. Účinky na spaní zatím posoudit nemůžu, protože děti mají obě rýmu. Ale rozhodně se v provoněné místnosti usíná skvěle.

  Než začnu hodnotit ochranný krém, musím na sebe prásknout, že nesnáším med. A to tak, že ho nesnesu v čaji, na chlebu a představa, že bych ho musela pozřít jen tak na lžičce, je pro mě nepředstavitelná. Ale medová vůně krému Olinka je božská. Takže to máme 2:2 co se vůní týká.

  Obě moje děti mají hodně citlivou kůži, v zimě a větru jim ihned červenají tváře a pokožku obličeje mají suchou. Krém je mastný, ale po rozetření na obličeji se rychle vstřebá a obličej se neleskne. Vyzkoušeno i mnou, protože jsem při prvním mazání neodhadla množství a tak zbylo. A tu krásnou vůni jsem z tváří cítila venku hodně dlouho a bylo to prostě boží. Kluci chodí červeňoučcí domů pořád, ale už nemají suché tváře.

  U Olinky už určitě zůstaneme, s krémem jsem opravdu maximálně spokojená. Stejně tak ve vypěstované závislosti na levandulovém spreji pojedeme dál.

  Moc děkuji "koníkovi" za možnost testování, bylo to super.

  mauta87
  18. lis 2016    Čtené 93x

  Dětská kosmetika Nobilis Tilia

  Jmenuji se Martina a jsem maminkou malého dvouletého chlapečka jménem Tadeášek. Jako každá maminka i já chci pro svého syna to nejlepší počínaje stravou, oblečením a v neposlední řadě i kosmetikou, kterou užívám na péči o jeho pokožku.

  Již od narození syna jsem hledala tu nejlepší kosmetiku, která mu bude vyhovovat. Přírodní kosmetika od tuzemských výrobců byla jasnou volbou, stále si totiž cením vysoké kvality naších výrobků. Hned jak jsem si na mnou oblíbených webových stránkách Modrý koník, všimla v projektu Modrý koník testuje možnosti vyzkoušet přírodní kosmetiku od společnosti Nobilis Tilia, neváhala jsem a hned se o možnost testování také přihlásila. Byla jsem šťastná, když jsem za necelý týden zjistila, že jsem byla vybrána jako jedna z adeptek na testování.

  Nemohla jsem se dočkat doručení a bylo to tu, konečně zazvonil kurýr a já si převzala balíček. Uvnitř balíčku se nacházela krásná papírová dárková taška s logem společnosti, tři plastové lahve o objemu 200 ml s dětskou kosmetikou, sprchový gel Vendelín, šampón Toník, osvěžovač vzduchu Pro Miminka a 50 ml plastová nádobka s ochranným krémem Olinka.

  První, co mě zaujalo, byl vzhled balení, oceňuji jejich jednoduchý vzhled uzpůsobený uživatelům, tedy dětem, líbí se mi, že společnost jde svou cestou, nestydí se za svůj původ a nemá potřebu se přizpůsobovat vzhledu zahraničních výrobků. Synovi se obaly velice líbili, dlouze si je prohlížel, poznal, že se jedná o kosmetiku pro něj.

  Mám velice citlivý čich, a tak jsem byla zvědavá, jak kosmetika bude vonět, v tomto ohledu jsem byla velmi potěšena, vůně všech výrobků byla jemná, přirozená, příjemně lehká a přesto dostatečně intenzivní, zkrátka přírodní. Navodila u mě pocit klidu a pohody.

  Prvním testem prošel sprchový gel Vendelín, který je na kontakt s pokožkou příjemný, má hustou gelovou konzistenci, nemusíte se bát, že vám proteče mezi prsty ruky, k umytí celého těla mého syna stačilo opravdu malé množství, které vytvořilo dostatečné množství pěny, syna koupání bavilo a stále se dožadoval dávky Vendelína do svých rukou, aby se mohl sám mýt. Pokožka po osušení byla vláčná a já nemusela užít tělové mléko. Tadeášek krásně voněl.

  Šampón Toník, při mytí Tadeáška vlásků splnil veškerá má očekávání, stejně jako Vendelín, poskytnul z malého množství přípravku, dostatečné množství pěny, krásně provoněl vlásky a celý prostor koupelny, charakteristickou vůní heřmánku.  Vlásky po usušení jsou krásně lesklé a hebké. Když Tadeášek usínal, měla jsem neustále potřebu čichat k vláskům, úžasně voněli.  Další věc, kterou na šampónu Toník musím ocenit, je skutečnost, že synovi vydrží vlásky dlouho voňavé a svěží, nemastí se a stačí je umýt jednou za 3–4 dny.  Běžně jsem musela vlásky umývat každý den. Tadeášek se hodně potí ve vlasové části, a k večeru bylo vidět, že ho hlava hodně svědí, to už naštěstí neznáme, hned po prvním umytí se přestal na hlavě drbat.

  Když přišel čas spánku, vyvětrala sem synovi pokoj a do ovzduší pokoje v celém prostoru rozstříkala osvěžovač vzduchu Pro Miminka, vůně je to příjemná a svěží a pokoj skutečně provoněla, jestli jej zvlhčila nevím, aktuálně nejspíše ano, že by byl vzduch zvlhčený delší dobu, to jedním nastříkáním není nejspíš možné, k tomuto by bylo nejspíše potřeba užít nějakého difuzoru, který by v pravidelných intervalech rozstřikoval látku do ovzduší. Nicméně já jsem z osvěžovače měla příjemný pocit, vůně je skutečně uklidňující a zpříjemní dítěti usínání. Když se Vašemu dítěti nebude chtít spát, tak ho to určitě neuspí, to ale nikdo od přípravku tohoto charakteru ani nemůže očekávat.

  A nakonec krém Olinka. Hned s příchodem balíčku se venku dost ochladilo, a tak se nám vytvořili ideální podmínky pro vyzkoušení Olinky. Olinka má neutrální vůni, nemohu o ní říct, že mi voní ale určitě mi není nepříjemná. Oceňuji na ní, že po aplikaci na tváře nejsou lepkavé, krém se krásně vpije do pokožky a vytvoří na ní film, navíc synovi mazání krémem vůbec nevadí, běžně si obličej namazat nenechá, dokonce před procházkou a ne, jen před ní, zamnou přijde s krémem v ruce a dožaduje se namazání obličeje. Shodou náhod se mu v koutku úst pár dní

  před doručením vytvořila opruzenina a nechtěla se hojit, po třech dnech mazání krémem však krásně začala hojit a dnes po týdnu pravidelného užívání, skoro není poznat, že syn měl nějaký problém. Vyzdvihnout bych chtěla dávkovač krému, který se jednoduše ovládá, pouhým jedním stisknutím si dávkujete přesné množství krému, který momentálně potřebujete.

  Pokud mám nějak shrnout celé testování, tak mohu jednoznačně říct, že výrobky splnili plně mé očekávání, není nic, co bych vytkla, určitě se nejedná o poslední výrobky, které jsem od této společnosti měla doma.  Nelze označit výrobek, který byl ze všech 4 nejlepší, všechny byly pro svůj účel použití skvělé. Za sebe a svého syna mohu jedině doporučit.

  Společnost Nobilis Tilia, znám, nachází se v obci Krásná Lípa v rekreační oblasti Vlčí Hora, kde jsem nějaký čas žila se svým přítelem. Obec se nachází v katastru Národního parku České Švýcarsko. Pokud máte rádi přírodu a budete se v okolí pohybovat na svých turistických toulkách, doporučuji navštívit přímo společnost Nobilis Tilia, která zde má opravdu krásnou prodejnu s čajovnou a příjemným personálem.  Nevím, jak popsat atmosféru místa, to si člověk musí vyzkoušet sám, obzvlášť to pocítí člověk z velkého města.

  Testování nás moc bavilo a rádi se opět do nějakého projektu zapojíme 🙂

  petrusew
  14. lis 2016    Čtené 165x

  Testování u nás

  Naše testování mě velmi překvapilo. Už při rozbalení jsem cítila jemnou vůní, která provoněla  celý obývák. Při rozbalování ochotně pomáhala naše Anetka, kterou velmi zaujala krabice, výplň a praskací fólie😁 

  Nadšení bylo ohromné😁 Ovšem mé nadšení z následného úklidu už ne.

  Jako první prošel testem osvěžovač vzduchu pro miminka. Jeho vůně je jemná, nevtíravá a prcci krásně spinkali až do rána😍

  Šplíchám ho všude, šplíchám ho pořád a to i na muže na WC. (ale pssst 😂)

  Hned večer po rozbalení přišel na řadu test koupací a mycí...no..z tohoto testu bohužel nejsou publikovatelné fotografie, objekt testování odmítal spolupracovat a svou zaputilist mi dával najevo šíleným řevem.

  Ovšem umytí neunikl. Musím říct, že Vendelín i Toník jsou skvělými spolubojovníky v boji proti křupkám! Ty totiž drží a drží. 

  Lahvičky jsou naprosto funkční, dávkování na vzpouzející se hádě proběhlo bez komplikací.  Háděti byly nejdříve odstraněny zásoby křupek uschovaných fikaně ve vlasech😒  naivně si myslel, že na ně nepřijdu, ovšem díky Toníkovi a jeho síle mu to nevyšlo. 

  K Toníkovi ještě doplním několik informací. Krásně pění, neštípe v očích - toto jsem testovala i na sobě. Umeje opravdu snadno a rychle (křupkovým testem prošel na výbornou) Vlasy zůstávají hebké, lesklé a jemné a to i dospělých, anoo, testováno na mamince😂 A super je i na seborelu ve vlasech.

  Vendelín byl postaven před nelehký úkol. Hádáte dobře! Zase ty KŘUPKY! Každý, jehož dítě jim holduje zná ty chvíle hrůzy, když je uklízí. Rozbaptlané po všem,všech a naprosto všude. Nejhorší je to mezi prsty našich ratolestí...Maty je přeborník,má je totálně všude i pod oblečením. Toník vyhrál, ale jak se s nima popral Vendelín?

  Vendelín se rval jakou Rambo. Křupkám rozdával ránu za ranou. Sice vzdorovaly, ale ještě na konci prvního kola bylo jasné, že je porazí. Dostal je na K.O. 

  Vendelín příjemně voní.Lehounce se roztírá po telíčku, jemně pění, dobře se oplachuje. A pocit hebkosti je dlouhotrvající anoo, i Vendelín byl testován mnou. Stačí opravdu trocha i na maxi tělo Venušiných rozměrů.

  Jako poslední se testovala Olinka. Olinka je úžasná! Na vrch i spodek. Já s ní zkusila i jizvu po pegu. Mohu říct, že po týdnu vidím velký rozdíl! Výhodou Olinky je dávkování! Je skvělé! Olinku a její jemnost a vůni po včeličkách, jak jí říká Anetka, si naše starší dcera zamilovala! S ní i já😁

  Jak jinak.  Musím konstatovat, že Nobilis u nás už zůstane!!!

  My ho totiž milujeme😍

  konik_testuje
  28. říj 2016    Čtené 5846x

  Vaše zkušenosti s Nobilis Tilia

  Aktualizace: Recenze našich uživatelek z tohto testování si můžete přečíst v tomto fóru.

  ----

  Dát dětem to nejlepší z přírody je pro všechny maminky samozřejmostí. Péče o jejich jemnou pleť se stává každodenním rituálem, který si zasloužíte užívat naplno.

  Česká certifikovaná přírodní a BIO kosmetika Nobilis Tilia proto pro vás připravila balíček produktů, které budete moci otestovat. Tahle aromaterapeutická a tělová kosmetika, jejíž historie sahá do roku 1994, se může chlubit certifikacemi CPK a CPK BIO. S přírodními materiály zacházejí šetrně a ctí poctivou práci. Jste zvědavé, co budete testovat? Čtěte dál 🙂

  Co testujeme:

  Sprchový gel Vendelín - přírodní sprchový gel s pomerančovou vůní si užijí všechny děti od 9. týdne. Je lehce pěnivý, šetrný a jemný k pokožce, zároveň s hydratačními účinky. Dětskou pokožku zvláčňuje, vyživuje a zachovává její zdravou odolnost. V obsažených složkách najdete cenný rakytníkový olej, který díky velkému množství karotenoidů a vitaminu E chrání kožní buňky před oxidačním stresem. Gel udržuje zdravé pH pokožky a hodí se pro každodenní použití, kterému lze jen těžko odolat. Vaše koupelna bude totiž ještě dlouho po použití gelu vonět sladkými citrusy a připomínat vám všechny radosti života. Je to novinka letošního podzimu!

  Šampon s medem a heřmánkem Toník - jemný přírodní šampon s vůní heřmánku šetrně myje dětské vlásky, vyživuje vlasovou pokožku, usnadňuje rozčesávání a neštípe do očí. Obsažený zinek má na vlasovou pokožku zklidňující účinky. Šampon je účinný při ošetření šupinatosti ve vláskách miminek.

  Ochranný krém Olinka - jemný k pokožce díky šetrné přírodní receptuře, přesto silně vyživující a ochranný. Takový je přírodní krém pro citlivou dětskou pokožku. Obsahuje vysoké množství BIO olivového oleje a včelího vosku, proto je vysoce odolný proti vlhkosti a skvěle chrání pokožku proti podráždění a vysušení, způsobenému mrazem či větrem. Vytváří na pokožce účinnou aktivní ochrannou vrstvu, aniž by zabraňoval jejím přirozeným funkcím. Hodí se stejně dobře k ochraně obličeje dětí při nepříznivém počasí, tak i k ochraně pokožky pod plenkami proti opruzeninám. Využijete jej v létě k péči o vysušené nožky z písku nebo na pokožku ruček, zmoženou tvořením z nejrůznějších materiálů. Krém pokožku zjemní, dodá jí potřebnou výživu a zacelí drobné prasklinky. Sladce balzámová vůně pryskyřice benzoe zklidňuje mysl a navozuje pocit bezpečí a láskyplné péče.

  Osvěžovač vzduchu pro miminka - Osvěžovač vzduchu s rozprašovačem provoní, pročistí a zvlhčí vzduch v místnosti. Obsahuje velmi jemnou koncentraci BIO éterických olejů, proto je vhodný už od narození na usnadnění dýchání miminka při zahlenění. Podporuje klidné dýchání a pokojný spánek, rozpouští hleny, zmírňuje zduření nosní sliznice.

  Koho hledáme:

  Hledáme 10 žen, které mají BIO přírodní kosmetiku v oblibě a chtějí svým miminkám dát to nejlepší. Hledáme maminky, které se do testování pustí s nadšením a budou si všímat veškerých detailů.

  Po testování na svém blogu zveřejníte recenzi - článek - plnou fotografií, dojmů, názorů a postřehů. Recenzi zveřejníte i ve fóru, které bude věnováno tomuto testu.

  Jak se zapojit:

  Do boje o testování se zapojíte komentářem pod tento článek. Čas na napsání komentáře máte do neděle 30. 10. 2016. Buďte kreativní, hravé a zajímavé a dejte si na něm záležet. 🙂

  Zástupci Nobilis Tilia i tým Modrého koníka se již velmi těší na výběr testovatelek, proto vám držíme palce.

  PS: Na závěr vám položíme malou (nesoutěžní) otázku - víte proč balí Nobilis Tilia své produkty do tmavých lahviček? 🙂

  Mějte se krásně,

  Váš konik_testuje

  Laboratoře přírodní kosmetiky Nobilis Tilia mají pro vás připravené kosmetické výrobky na nejrůznější potíže. Neumíte se zorientovat v jejich široké nabídce?

  Prohlédněte si tuhle interaktivní mapu a budete v tom mít jasněji: http://radce.nobilis.cz/cz/4851-interaktivni-pr...

  Pomohla vám? Dejte nám vědět a odměníme váš komentář srdíčky.

  Mějte se moc hezky!

  #test_nobilis

  “S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.”

  Takhle zní poslání společnosti, jejíž výrobky budete moct testovat již za dva týdny. Víte, kdo mluví tak krásně o své vizi? Dejte nám kompletní název té společnosti a každou správnou odpověď odměníme 3 srdíčky.

  Už za týden zveřejníme výzvu k testování.

  Mějte se moc hezky!

  #test_nobilis