Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #zpatky_do_skoly

  Zruš hledání
  ivakalinovaAMBASADORKA
  1. zář 2018    Čtené 505x

  Úklid? Nutné zlo nebo relax?

  Víte, že úklid má svá pravidla a někdy se dopouštíme chyb? I když se nám zdá, že o této rutinní a neoblíbené činnosti víme vše. Zaběhnutá praxe, kterou kopírujeme od maminky, ale nemusí být efektivní.

  V českých domácnostech je zažitá představa: čím větší množství čisticích přípravků, tím lépe. To je omyl! Příliš chemikálií nám škodí, navíc se může poškodit povrch materiálů.

  Velkým nešvarem je použití známého přípravku Jar na vytírání podlahovin, stírání nábytku. Ten je určen pouze na mytí nádobí, dřevěné povrchy totiž odmastí, poškodí a konkrétně podlaha se nám pod nohama lepí a postupně ničí její povrch.

  Špatně zacházíme i s leštěnkami: chybně je stříkáme několikrát za sebou rovnou na povrch, čímž se tvoří další a další vrstvy. Stačí jemně nanést na hadřík a pečlivě materiál ošetřit.

  Pravidla správného úklidu:

  • při úklidu postupujeme systematicky. V rodinném domě je to směrem odshora dolů. V jednotlivých místnostech po směru hodinových ručiček. Začínáme vždy koupelnou a toaletou
  • máme-li v ruce během úklidu jeden hadřík, může se případná bakterie přenést po celé domácnosti. Odborníci doporučují zakoupit mikrovláknové utěrky, minimálně ve čtyřech barvách, a používat je na zvolený prostor v domácnosti (rozlišujeme čtyři barevné zóny - červená, zelená, žlutá a modrá)
  • podlahové plochy vždy čistíme naposledy a před závěrečným vytíráním je pečlivě vysajeme. Na stírání podlahovin používáme mopy s teleskopickou tyčí s návlekem z mikrovlákna. Vytíráme vhodným přípravkem rozpuštěným ve vlažné vodě

  Odstraňování skvrn - tipy:

  • Vosk ze svíček: Opakovaně žehlit přes savý papír, nakonec potřít žlučovým mýdlem a na závěr vyprat.
  • Rez: Doporučuje se pokapat horkou citronovou šťávou.
  • Razítková barva: Pokapat citronovou šťávou.
  • Žvýkačka: Dejte do mrazničky nebo na ni položte kousky ledu. Když ztvrdne, tak ji opatrně odstraňte nožem.
  • Skvrny od vody na dřevěném nábytku: Jednou z účinných metod je dát několik kapek olivového oleje a trochu soli na měkkou tkaninu a skvrny od vody tím ošetřit.
  • Čáry a kresby na podlaze a zdi: Vygumovat bezbarvou nebo bílou gumou. 

  Úklízečky mohou používat specializované vybavení:

  • koště
  • lopatku a smetáček
  • čisticí prostředky
  • pojízdné vozíky s košem na odpad a držáky pro umývání podlah (pro použití ve větších prostorách)
  • prachovku
  • utěrku z mikrovláken
  • mop
  • vysavač

  Úklid od profíků:

  Specializované úklidové firmy pravidelně školí profesionální hospodyně a mají je prověřené. Firmy jsou pojištěny proti případným škodám na majetku tzv. pojistkou odpovědnosti, nabízejí i profesionální úklidové přípravky.

  Cena za běžný úklid se pohybuje od 150 Kč/hod.

  Většina z nás se na úklid příliš netěší, ale pokud sáhnete po těch správných pomocnících, může být snadný a rychlý.

  A nezapomeňe, že už zítra spustí jedna z ambasadorek další soutěž. Nápovědu k její otázce najdete právě tady, v tomto článku. 

  mummy88AMBASADORKA
  31. srp 2018    Čtené 471x

  Páteční soutěž s Joie! 😊

  Další soutěž je tu a i když mám tento týden trochu "bojové" podmínky, i Joie na vás myslelo a na akci Dny s ambasadorkami nesmí chybět! 😉

  O co tedy soutěžíme?

  Vylosovaná maminka vyhraje dva multifunkční šátky v designu Twister Kids Graffiti 😎

     A soutěžní otázka zní:

  Kdy a kde se koná veletrh For Babies?

      Správnou odpověď najdete ve včerejším článku Tipy na výlety od @apacheee.

  Pro účast v soutěži je potřeba splnit tři podmínky:

  Harmonogram soutěže

      Do soutěže se můžete zapojit pouze do dnešních 20ti hodin.

  Výherce bude po ukončení soutěže vylosován pomocí generátoru náhodných čísel a já poté zkontroluji, zda splnil všechny podmínky. Pokud by náhodou podmínky splněny nebyly, bude vybráno další číslo. Výherce bude vyhlášen na mém blogu.

  Všichni soutěžící navíc jako poděkování obdrží 10 srdíček, která rozešlu během příštího týdne, až se vrátím ke kompjůtru 😉.

  Tak tfuj tfuj a během příštího týdne se můžete těšit na soutěž o další dva šátky u mě ve skupině Joie! 😉

  Marcela

  kristinandbabyAMBASADORKA
  31. srp 2018    Čtené 472x

  Když bacily útočí aneb jak zatočit s rýmičkou

  Léto je pomalu u konce a dětičky nám budou nastupovat do kolektivů.

  První bacilonosičskou branou je asi školka, kde si děti budují imunitu a tak asi nikoho nepřekvapí kdejaká nudle 🙂

  Jako preventivní opatření je efektivní pravidelné podávání mořské vody do nosu, například Stérimar pro každodenní používání, ale také vyvážená strava plná vitaminů a zvlhčování suchého vzduchu, jakmile začne topná sezóna (teda doufám, že ještě dobu nepřijde 😀).

  Tentokrát bych se ale chtěla spíš zaměřit na přírodní “babské“ rady, jak s takovou nudlí zatočit 🙂

  Máte nějaké osvědčené tipy, které rádi při rýmě praktikujete? Já jich pár „vypíchnu“.

  Místo kapek cibule

  Osvědčeným domácím lékem je obyčejná cibule. Talíř s čerstvě nakrájenou cibulí postavte poblíž postele. Éterické oleje pročistí nos a působí dezinfekčně na sliznici. Užívat ji můžete ale i coby šťávu: cibuli pokrájejte, promíchejte se lžící medu a nechte stát. Vylouhovanou šťávu polykejte po lžičkách, případně si ji dejte do vlažného čaje.

  Solná sprcha

  Tři lžíce soli zalijte zhruba 4 dcl vlažné vody, zamíchejte a nalijte do mističky. Do ní ponořte svůj nos, zacpěte si jednu nosní dírku, druhou natáhněte solný roztok. Totéž opakujte na druhou dírku. Slaná voda vám skvěle uvolní hlen nahromaděný v nosních dutinách.

  Uvařte si vývar

  Šálek horkého kuřecího vývaru je posilující pro vaši imunitu a stoupající pára krásně uvolní ucpaný nos. Dejte mu tedy trochu času a dopřejte si kvalitu.

  Nezapomeňte ale, že rýma nemusí být legrace a ne vždy, zvláště u dětí, ji jde zvládnout bez návštěvy lékaře a bez léků. Taková zadní rýma, co se dostane do oušek i očí způsobí dětem ale i dospělým zbytečné trápení. Jak se říká, všeho s mírou a to platí i u zaručených “babských“ rad. 

  Takže jakmile nepoleví zadní rýma do tří dnů, utíkejte raději k lékaři 🙂

  Přeji krásný zbytek léta a mimo jiné také to, ať se vás všechny bacily drží dál 🙂

  Kristýna

  ———————————————

  Pravidla Dnů s ambasadorkami:


  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:


  - dát like soutěžnímu článku
  - odpovědět v komentáři na soutěžní otázku
  - dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

  Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

  Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

  Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

  ivakalinovaAMBASADORKA
  30. srp 2018    Čtené 565x

  Čtvrteční soutěž s Viledou

  Celý týden se nese v duchu soutěží s Ambasadorkami. I dnes je pro Vás připravena další soutěž a bude to soutěž se mnou a s firmou Vileda. Trhneme rekord a budeme mít nejvíc soutěžících? Pojďme se o to alespoň pokusit 🙂

  Dávali jste včera pozor a četli článek od úžasné Irči @vanea

  Pokud ne, tak si ho určitě přečtěte, protože se v něm ukrývá odpověď na dnešní soutěžní otázku (https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/hola-hola-skola-vola-cas-na-odpocine-0m29wb/)

  A jaká je dnešní soutěžní otázka?

  Co není cílem života?

  O co budeme dnes soutěžit?

  O skvělý a úžasný mop EWC Turbo od Viledy.  

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  - dát like soutěžnímu článku (tedy tomuto článku se soutěžní otázkou)

  - odpovědět zde v komentáři na soutěžní otázku

  - dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

  Zapojit se můžete jen dnes do 22:00 hod. Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel. A vyhlášen bude ještě dnes. Každý navíc obdrží 10 srdíček jako poděkování. 

  Vím, že spousta z Vás mop má (nebo jiný). Výhrou můžete potěšit někoho z rodiny, kamarádku nebo i někoho přímo tady z koníka. Co Vy na to? 

  Těším se na soutěžní příspěvky a přeji krásný čtvrteční den!

  Iva s Viledou

  vaneaAMBASADORKA
  29. srp 2018    Čtené 404x

  Hola hola, škola volá! - Čas na odpočinek

  Krásné dobré ráno maminky!

  Chvilku jsem přemýšlela, jak článek správně pojmout, aby donesl své "poselství" tam, kam by měl. Hodně z nás "to" totiž nezvládá. Hodně z nás neví, jak na "to". Hodně z nás si říká, že "to" je zbytečné, a že se "to" přeceňuje. A že "to" počká. A potom jednoho krásného dne spadne drobek na podlahu, což v daný moment vnímáme jako apokalypsu, vybouchneme. A vlastně naprosto zbytečně.

  Jen proto, že jsme "to" odkládali až moc dlouho. A co "to" je? 

  Odpočinek.

  Umět si správně a hlavně včas odpočinout je základem pro to, aby mohla být maminka spokojená, aby byla na děti připravená, čilá a mohla jim předávat svoji radost a energii, aby jim mohla být parťákem a stačila jim v nekonečných hrách "kdo z koho". Aby nemuselo docházet k tomu, že ji pak vytočí kdejaká maličkost, kterou by normálně přešla mávnutím ruky. A víte co? Odchod našich malých školáků i školkáčků do onoho zařízení by mohl být ten pravý okamžik pro to, abyste si alespoň občas našly tu správnou chvilku pro sebe. 

  Jasně. Většina z nás "volno", kdy větší děti odejou do školy a školky, věnuje úklidu, práci, pochůzkám po úřadech, starosti o domácnost a třeba ještě péči o miminko. 

  Ale ono to neuteče. A ruku na srdce, opravdu nenajdete hodinu času? Fakt ne?;) Ten nepořádek počká, miminko taky bude někdy spát, případně někdo pomůže. A pokud si opravdu nemůžete pomoct, tak ukliďte, běžte na nákup. Ale hoďte si alespoň potom nohy nahoru a nic nedělejte. Chvilku vám bude cukat ruka a přesně 5-10 minut budete hypnotizovat hadr, a říkat si, že tu chvilku "zevlení" můžete trávit nějak smysluplněji. 

  Ale pak jednou možná začnete být podrážděná a protivná. (anoo, jsou i světlé výjimky, které ne, ale moc jsem jich nepotkala) A až přijdou děti domů, pes vám pošlape naleštěnou podlahu a manžel se po příchodu z práce vrhne radši do ledničky, než do vaší nevrlé náruče, možná přehodnotíte své celodenní úsilí a řeknete si, že dneska, dneska jsem si měla radši odpočinout. 

  Takže milé dámy! Vezměte si knížku, časopis, pusťte si seriál, běžte na kafe, lehněte si do trávy na zahradě, vyvalte se na balkóně a opalte si tvarohově bílé nohy, běžte si zasportovat, nebo si třeba dejte pořádně dlouhou, horkou sprchu či vanu (jen vy, vana a mýdlo, žádní malí šotci, kteří se vytrvale dobývají do koupelny) a vypněte. A mějte se rády! Není cílem života se zřídit na oknech a každý večer padnout v kómatu do postele.

  Mějte se krásně, nezapomeňte číhat na další články a soutěže od holek (už dnes vás čeká dalšíí!) sledujte  #dny_s_ambasadorkami a #zpatky_do_skoly a vyhlížejte taky tu zítřejší soutěž, která bude skrývat svoji odpověď někde v tomto článku;)

  Tak čau! Irča a #babydove #skutecnemamy

  kristinandbabyAMBASADORKA
  28. srp 2018    Čtené 562x

  Další soutěž ve dnech s ambasodarkami je tu!!!

  Je tu úterý a to znamená jediné! Máme tu další soutěž!

  Jak jste si mohli všimnout, tento celý týden probíhají dny s ambasadorkami a celý týden můžete soutěžit 🙂 Včerejší soutěž už našla svoji šťastnou výherkyni a dnes je tady nová šance a nová výhra!

  Byli jste včera pozorní a četli jste zajímavý článek o svačinkách pro děti od @pipetulaaa? Pokud ne nebo si ho chcete jen připomenout, zde máte odkaz 🙂

  https://www.modrykonik.cz/blog/pipetulaa/article/skolni-svacinky-blbost-nebo-nutnost-v9h9qv/

  Právě v něm totiž naleznete odpověď na následující soutěžní otázku:

  Co by měla obsahovat každá zdravá svačina? 

  A o co že soutěžíme?

  Výherce nebo výherkyně může vyhrát mořskou vodu do nosu Stérimar pro každodenní hygienu, která se bude v nastávajícím období nástupu do kolektivu a rýmiček rozhodně hodit 🙂

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  - dát like soutěžnímu článku (tedy tomuto článku se soutěžní otázkou)

  - odpovědět zde v komentáři na soutěžní otázku

  - dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

  Zapojit se můžete jen dnes do 22:00 ! Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a doufám, že se k vyhlášení dostanu ještě dnes do půlnoci! Nejdéle ovšem zítra ráno 🙂

  Každý soutěžní komentář bude odměněn 10ti srdíčky.

  Tak soutěžte, už se těším na výherce!

  Krásné úterý,

  Kristýna

  vaneaAMBASADORKA
  27. srp 2018    Čtené 286x

  Hola hola, škola volá! Výherkyně první soutěže!

  Sláva nazdar výletu! :D 

  To mi dalo...Do naší první soutěže tohoto týdne, v rámci #dny_s_ambasadorkami , se vás zapojilo neskutečné množství!!! Některé teda bohužel zapomněly splnit některou z podmínek, některé neuvedly v soutěžní odpovědi to, že je nutno si nechat slzičky na "cestu do práce", jak bylo psáno v článku:X A tak se stalo....že výherkyní se po generování stala...tramtadadáááá

  ...maminka s číslem 12!!! Což znamená (po splnění všech těch detailů), že vyhrála maminka @pet16 !!! Moc gratuluju a jdu psát zprávu🙂 Všem ostatním ještě jednou moc děkuju za zapojení se do soutěže, těště se v dalších dnech na další a další! Ještě vás toho hodně čeká;) Sledujte naše profily i nadále!

  Irča a #babydove #dove

  vaneaAMBASADORKA
  27. srp 2018    Čtené 509x

  Hola hola, škola volá! První soutěž je tady!

  Krásné pondělí! 

  Jestli jste byli pozorní, určitě jste si v předešlých dnech všimli, že se tady na koníku něco děje! A tušíte správně, probíhají dny s ambasadorkami🙂! S tím jsou samozřejmě spojené i články a taky soutěže! (....jo a taky fotky, ke kterým se v následujících letech nebudu hlásit a budu vytrvale tvrdit, že to nejsem já)

  A jelikož už první článek proběhl, tak je čas na první soutěžní otázku! A jaká že je?

  Odpověď najdete ve včerejším článku od @mummy88 https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/pustit-se-maminy-sukne-a-hura-do-skolky-oymnz8/ 

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  - dát like soutěžnímu článku (tedy tomuto článku se soutěžní otázkou)

  - odpovědět zde v komentáři na soutěžní otázku

  - dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

  Zapojit se můžete jen dnes do 22:00 ! Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a upřímně doufám, že se k vyhlášení dostanu ještě dnes do půlnoci!

  Každý soutěžní komentář bude odměněn 10ti srdíčky.

  A na co že se dnes můžete těšit?! Jelikož je tento týden věnován nejen dětem, ale samozřejmě maminkám, tak si pro vás Baby Dove připravil překvapení! A sice, že se spolčil se svojí "velkou mamkou" Dove, a věnoval do soutěže rovnou dva super sprcháče, abyste si mohly milé maminky užít nějaký ten čas pro sebe a věnovaly jej třeba odpočinku ve sprše ;) 

  Tak šup, stačí okomentoval, olajkovat...a můžou být vaše! ;) 

  Krásné pondělí! 

  Irča a #babydove

  mummy88AMBASADORKA
  26. srp 2018    Čtené 715x

  Pustit se máminy sukně a hurá do školky! 🙂

  Milé maminky, 

  některé z vás už to mají za sebou, pro jiné je to daleká budoucnost, ale mnoho z vás to čeká zrovna letos! Mluvím o odchodu vašich dětí z rodinného hnízda a začátku předškolní docházky. 

  Sama jsem učitelkou v MŠ a mám doma ani ne dvouletého syna.. I když vím, že ve školkách pracují většinou hodné paní se srdcem na pravém místě, i tak mám slzu v oku, když si představím, že ten můj drobeček bude trávit den co den beze mě- resp. já bez něj. 🙂

  Dělala jsem před pár lety v rámci diplomové práce výzkum na téma adaptace dětí v mateřské škole a velkým zjištěním mi bylo to, že existuje výrazná souvislost mezi prožíváním maminek a dětí. A často je začátek předškolní docházky mnohem náročnější pro mámu, než pro dítě. 🙂 Některé děti adaptaci zvládají lépe, jiné hůře, dobrá zpráva ale je, že většinou se všichni brzy aklimatizují a do školky chodí rádi! 🙂

  Vy svým přístupem a několika činnostmi můžete dětem ale na začátku školního roku lecos usnadnit. 

  Tady je pár bodů, které se mi za roky praxe zdály nejdůležitější, nebo které se osvědčily maminkám z výzkumu:

  • Co slíbíte, dodržte. Pokud řeknu, že přijdu po obědě, opravdu přijít. Děti se na to upínají, je to pro ně záchytný bod, který když není dodržet, ztrácí důvěru a zhoršuje se chuť chodit do školky.
  • Loučení zkraťte na minimum. I když se často píše, že rodiče mohou jít s dětmi do třídy a zůstat s nimi chvíli ve třídě, ze zkušenosti musím říct, že je to spíše kontraproduktivní. Akorát se tím loučení oddálí a leckdy je to pak ještě horší. Ideálně si s dětmi vypěstuje svůj rituál- např. sdělit kdy ho vyzvednete, popřát si pěkný den, pusinku, zamávat a odejít. Dítě i učitelka to společně zvládnou.  
  • Méně citových projevů je někdy více. Děti vycítí, kdy je maminka povolnější a zase zkouší. Navíc dlouhé loučení a „psí oči“ budí dojem, že školka je něco špatného. Naopak – obraťte to! Školka je přeci super! Hromada hraček, nových kamarádů, hodná paní učitelka, celé dopoledne venku, no paráda! Kdopak by si nechtěl celý den hrát a ještě k tomu mít navařeno? 
  • Důslednost. Dětem hezky a férově vysvětlete, proč chodí do školky, že vy chodíte do práce, apod. ale rozhodně je neuplácejte, neproste a nepřemlouvejte. Adaptaci tím spíš zhoršíte a VY jste přece rodič. I když se možná některé z vás nad tímto bodem pozastaví, divily byste se, co je někdy v MŠ k vidění.
  • Úsměv a komunikace při vyzvednutí. Při vyzvedávání dětí se spíše ptejte, co dělalo a jak se mělo, s čím si hrálo, kde byli na procházce, apod. Poproste jej třeba, aby vám nakreslilo příště obrázek. Vyzdvihněte to pozitivní. Nejlépe opět vynechte přehnané emocionální projevy, jak vám dítě strašně moc chybělo, apod. Bude příště chtít být raději s vámi, aby vám to nebylo líto. 
  • Uklidněte samy sebe. Ptejte se učitelky při vyzvedávání, jak dítě den zvládlo, nebo pokud ranní loučení neproběhlo, jak jste si přály, zavolejte si do školky a ujistěte se, že již dítě v klidu. V 99% případů vám slibuji, že bude. 
  • Vaše slzičky si nechte až na cestu do práce. 

  V článku je ukryta odpověď na soutěží otázku, takže čtěte pozorně, brzy některá z ambasadorek soutěžní otázku položí a vaším úkolem bude najít zde správnou odpověď. 🙂

  Kompletní původní článek i s doplňujícími komentáři maminek z MK najdete zde.

  Pravidla soutěže: 

  https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/hola-hola-skola-vola-a-ambasadorky-ta-xgcdb3/

  ivakalinovaAMBASADORKA
  25. srp 2018    Čtené 251x

  Hola, hola, škola volá. A ambasadorky z 1.A taky!

  Léto je pryč, škola za dveřmi. Pojďme si ty přípravy trochu zpříjemnit. Jsou tu další DNY S AMBASADORKAMI! 🙂

  Protože minule to byl úspěch. Protože se to líbilo nám, ale hlavně vám. Protože soutěží není nikdy dost. A protože léto bylo sice fajn, ale taky dost náročné. Děti doma, dny dlouhé, noci krátké, vedro, vedro, vedro. A tak jsme se zase spojily a vymyslely pro vás společné překvapení. Každá jsme poprosila „svou“ firmu o menší či větší dáreček, a o ně si teď zahrajeme.

  Od neděle vždy jedna z nás, ambasadorek, vydá jeden článek. Proč? Abyste se taky něco dozvěděli. Čekají vás tipy na uklízení, svačinky, pro boj s rýmičkou i cestování. A na každý tenhle článek naváže soutěž. Na vás tak v podstatě jen je sledovat pečlivě naše blogy, lajkovat a komentovat.

  Podrobná pravidla jsou níž v článku a budou vždycky i u každé soutěže. Možná si je pamatujete už z Velikonoc. Tehdy se osvědčily, a tak jsme po nich sáhly i nyní. A popravdě taky proto, že se nám nechtělo vymýšlet nic nového. 🙂

  Kromě dárečků se můžete těšit i na srdíčka, protože i ty budeme rozdávat ve velkém!

  Pravidla Dnů s ambasadorkami:

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  - dát like soutěžnímu článku

  - odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

  - dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

  Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si vždy určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky. Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce. Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

  Doufám, že se vám budou Dny s ambasadorkami i tentokrát líbit. Můžu vás ubezpečit, že my se těšíme moc! První článek vyhlížejte v neděli a první soutěž v pondělí!

  S láskou,

  Ivuška a #vileda

  vaneaAMBASADORKA
  25. srp 2018    Čtené 95x

  Hola, hola, škola volá...a ambasadorky taky! Oslavte začátek školy s námi!

  Léto je pryč, škola za dveřmi. Pojďme si ty přípravy trochu zpříjemnit. Jsou tu další DNY S AMBASADORKAMI! 🙂

  Protože minule to byl úspěch. Protože se to líbilo nám, ale hlavně vám. Protože soutěží není nikdy dost. A protože léto bylo sice fajn, ale taky dost náročné. Děti doma, dny dlouhé, noci krátké, vedro, vedro, vedro. A tak jsme se zase spojily a vymyslely pro vás společné překvapení. Každá jsme poprosila „svou“ firmu o menší či větší dáreček, a o ně si teď zahrajeme.

  Od neděle vždy jedna z nás, ambasadorek, vydá jeden článek. Proč? Abyste se taky něco dozvěděli. Čekají vás tipy na uklízení, svačinky, pro boj s rýmičkou i cestování. A na každý tenhle článek naváže soutěž. Na vás tak v podstatě zůstává jen sledovat pečlivě naše blogy, lajkovat a komentovat.

  Podrobná pravidla jsou níže v článku a budou vždycky i u každé soutěže. Možná si je pamatujete už z Velikonoc. Tehdy se osvědčily, a tak jsme po nich sáhly i nyní. A popravdě taky proto, že se nám nechtělo vymýšlet nic nového. 🙂

  A kromě dárečků se můžete těšit i na srdíčka, protože i ty budeme rozdávat ve velkém!

  Pravidla Dnů s ambasadorkami:

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  - dát like soutěžnímu článku

  - odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

  - dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

  Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

  Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

  Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

  Doufám, že se vám budou Dny s ambasadorkami i tentokrát líbit. Můžu vás ubezpečit, že my se těšíme moc!

  První článek vyhlížejte v neděli a první soutěž v pondělí!

  Mějte se krásně,

  Irča a #babydove

  kristinandbabyAMBASADORKA
  25. srp 2018    Čtené 206x

  Hola, hola, škola volá. A ambasadorky taky!

  Léto je pryč, škola za dveřmi. Pojďme si ty přípravy trochu zpříjemnit. Jsou tu další DNY S AMBASADORKAMI! 🙂

  Protože minule to byl úspěch. Protože se to líbilo nám, ale hlavně vám. Protože soutěží není nikdy dost. A protože léto bylo sice fajn, ale taky dost náročné. Děti doma, dny dlouhé, noci krátké, vedro, vedro, vedro. A tak jsme se zase spojily a vymyslely pro vás společné překvapení. Každá jsme poprosila „svou“ firmu o menší či větší dáreček, a o ně si teď zahrajeme.

  Od neděle vždy jedna z nás, ambasadorek, vydá jeden článek. Proč? Abyste se taky něco dozvěděli. Čekají vás tipy na uklízení, svačinky, pro boj s rýmičkou i cestování. A na každý tenhle článek naváže soutěž. Na vás tak v podstatě jen je sledovat pečlivě naše blogy, lajkovat a komentovat.

  Podrobná pravidla jsou níž v článku a budou vždycky i u každé soutěže. Možná si je pamatujete už z Velikonoc. Tehdy se osvědčily, a tak jsme po nich sáhly i nyní. A popravdě taky proto, že se nám nechtělo vymýšlet nic nového. 🙂

  A kromě dárečků se můžete těšit i na srdíčka, protože i ty budeme rozdávat ve velkém!

  Pravidla Dnů s ambasadorkami:

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  - dát like soutěžnímu článku

  - odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

  - dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

  Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

  Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

  Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

  Doufám, že se vám budou Dny s ambasadorkami i tentokrát líbit. Můžu vás ubezpečit, že my se těšíme moc! První článek vyhlížejte v neděli a první soutěž v pondělí!

  Kristýna a #sterimar