avatar
svetlanalana
Zpráva byla změněna    21. bře 2019    

Evoluce slova "počítač" u našeho dvouleťaka: 1. pipač - 2. pičipač 😅

Chtěla bych pořídit podložku do kočárku, která má z jedné strany froté. Kde jste kupovaly? Když přidáte fotku nebo odkaz budu ráda.❤️

Jaké máte zkušenosti s čistírnou oděvů v Brněnské Vaňkovce? Potřebuji vyčistit můj oblíbený kabát a nerada bych k něj přišla🙂.

avatar
svetlanalana
Zpráva byla změněna    21. bře 2019    

Tak my dneska takhle 🧦. O světovém dni Downova syndromu jsem se dozvěděla jen tento rok, ale podívat se do hloubky duše jednoho skvělého kluka s tímto syndromem, sledovat jeho vývoj, jsem měla možnost od svého dětství. Vyrůstali jsme spolu. Můj synovec Eugen je čistá, milá a krásná osoba, která má v sobě tolik opravdové bezpodmínečné lásky ❤️ Je moc inteligentní, štědrý, miluje knihy, zabývá se řeckou a egyptskou mytologii, rád čte Bibli, má dobrou paměť, kdysi mě zarazil tím, že vyjmenoval celý Ježíšův rodokmen🙀... Na rodinných oslavách má vždy nejhezčí a nejdelší proslovy 🙂 Snad od mých patnácti mi vyká, říká, že je to projev úcty. Je to člověk, který moc touží mít přátelé, sní o vlastní rodině a vypráví, jak bude jednou slavný spisovatel... Umí se radovat z maličkosti. Je tak trochu ve svém světě, ale myslím si, že je šťastný člověk. Má velkou podporu a oporu rodičů, kteří ho vnímají jako požehnání a nestěžují si, že třeba k ním byl osud nepříznivý. Jsme za Eugena vděční a máme ho moc rádi. ❤️ #downsyndrome #worddownsyndromeday #ilovesomeonewithdownsyndrome #ponožkovýden

Dnes má naše láska 😍 4 měsíce, váží 7400g a měří 64cm.Ráno jsme spěchaly na preventivkou, jenže malé se to pospichani nelíbilo... Plně kojíme a očkování zatím odloženo 😉

(4 fotky)

Neera detox.. znáte? Zkušenosti?

Slecna prdelkova spinka❤️ , táta nam dnes po mesicni dovolene odesel do prace, pšék je vyvenceny, pred okny se dela nova ulice takze stroje drnci a vrci, obed se dovaruje a mamka ma v ramci moznosti chvili klid

Dnes ponožky v akci. Pro nás to znamená, že když je někdo jiný neznamená to ,že je snad špatný člověk.

Kabinet českého jazyka na našem gymnáziu, já a moje kolegyně 🙂.

I vy si pamatujete, jak vám v dětství natírali líčka krémem z modrého kulatého obalu? NIVEA patří k ověřené značce, které důvěřuje už několik generací. Víte, v jakém roce se začal psát její příběh? Odpověď odměníme 3 srdíčky 💙

A) 1911
B) 1951
C) 1991

Odpověď najdete v textu naší výzvy k testování balíčků NIVEA Baby produktů pro naše nejmenší: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar....

#test_nivea

Na blog jsem napsala další recept pro celou rodinu s ještě jednou variantou 🙂 https://www.mylifeblog.cz/2019/02/dynove-risott...

Happy Mother’s Day 🌸🥰🌸

Holky kdo miluje barbie,akce na karavan!🙂nam zrovna prisel🙂

Milovnice dobré kávy, poraďte, prosím, eShop s dobrou zrnkovou kávou. Cenově rozumně,ne nic extra drahého. Teď kupuji z Lidlu a není špatná,jen chceme zkusit i jinou 🙂

Ponožkový den kdo nezapomněl? ❤️👣👣

avatar
barca1996
Zpráva byla změněna    21. bře 2019    

Podpoř taky děti s tímto onemocněním.
Určitě každý z nás nemá jen jeden pár ponožek doma a má jich víc. Stačí když si na nohu každý dá jinou ponožku. Zabere to pár minut a uděláte dobrý skutek pro tyto nemocné děti‼️❤️
#ponozkovyden

(2 fotky)
Image title

Jak jsme testovali balíček The Wrr

Měli jsme možnost otestovat s dětmi balíček The Wrr. Testovací tým ve složení já, syn Tomáš (8), dcerky Terezka (4) a Emička (1 měsíc).

Plyšák: Je super, zabavil ho starší syn, protože dřív přišel ze školy. Má své hrdé místo na poličce nad Tomovou postelí.

Kniha: Opravdu krásná, jedna z nejhezčích knih pro začínající čtenáře, kterou jsem zatím viděla. A hlavně je opravdu zábavná a napínavá. Mě samotnou zajímalo, jak to dopadne. Má líbivý design, na krásném, voňavém, křídovém papíře. Není moc obsáhlá a na stránce nemá hodně textu, což je pro začínající čtenáře motivující a neodradí je to hned od začátku. Syn nečte úplně rád, ale tuhle knihu si hned zamiloval.

Karetní hra: Krásně se doplňuje s knihou, prolíná se příběhem i postavami. Rozhodně je pro starší děti, je už trochu složitější. Dost jsme bojovali s pochopením pravidel, ale když jsme do toho pronikli, je to opravdu zábavná hra, která bude bavit i dospěláky.

Kniha Prckův deník: Ta je úplně úžasná. Není moc obsáhlá, pro mě tak akorát, abych ještě měla nápady, co psát. Obsahuje místo na fotky, zápisky, časové plány s možností zapsání milníků a vlepení samolepek s důležitými momenty (samolepky jsou vzadu přiložené). U starší dcery jsem měla jinou knihu k zapisování deníku miminka a popravdě, naprostá většina knihy je prázdná. Tato kniha mi rozhodně vyhovuje víc, je tak akorát, aby to nebyla nuda a současně obsáhla všechny důležité momenty miminka.

Pexeso: Krásné obrázky a se super krabičkou, která se sestaví a slepí. Vystřihování šestiúhelníků bylo ale o nervy a taky nejsou na moc tvrdém papíře, takže se obávám, že se brzy budou ohýbat.

Asi jsem jedina, která jede podle infa, které se učila na prvním stupni ZŠ. Chtěla jsem vám poprat k prvnímu jarnimu dni a zjistím, ze byl už včera!?! 😂 trapas... ale fakt jsem to nevěděla a asi to šlo mimo me... každopádně pro nás je dnešní den taky zlomovy a sice otevíráme poslední krabici s dvojkou a už nám mává trojka... jooo holt moje mala Karin už bude příští týden velká holka!!! 🤔

Btw. Vy jste věděli, ze jarní rovnodennost nemá fixní datum? Ze za par let to bude už 19. března a pak zase 21. března (to až od roku 2102).


#sunar

https://polar.cz/zpravy/novojicinsko/novy-jicin...

Nepochopím 😞 a to ma jeste novorozence. Pry kojila a ten malý 18ti měsíční chlapeček si otevřel sam okno a následně vypadl.(říkali to rodiče)
Nechápu jak to 18ti měsíční miminko zvládne.
Byla ještě jedna prvotni verze, ale nebudu to psát. Stejně to policie vyšetřuje.
Hlavně ať to malý přežije 😞🍀

Pridavame jse, jen děti dostáli ráno punčocháče, tak snad až na rok.🙂 Mám dve zdravé děti, za co jsem moc vděčná..

#ponozkovavyzva #downsyndrom my jsme dnes vybaveni ☺

Strana