prej jsou dnes nějak obrovské slevy na aliexpress. tak co jste si tam koupili?

Jak jsme testovali Hami 6+
Možná jste si všimli - nedávno byla na koníku možnost přihlásit se do testování mlíčka Hami 6+. Jelikož je malá na UM prakticky od narození a pár mlíček už vyzkoušela, některá úspěšně, některá méně, rozhodli jsme to zkusit a přihlásit se, s Hami jsme zkušenosti totiž neměli.
Přiznám se, že mě mlíčko ještě nedávno nijak moc neoslovilo, navíc mě maličko odrazovala cena. Až pár týdnů před vyhlášením testování, byl v jednom nejmenovaném časopise zveřejněn test batolecích mlék a Hami dopadlo víc než dobře. V tu chvíli jsem se o něj začala docela zajímat a když bylo testování na koníkovi, nešlo odolat 🙂 A právě díky tomu testu zvěřejněném v časopise jsem měla na mlíčko poměrně velké nároky. Zajímalo mě, jestli je to nafouknutá bublina a nebo je mlíčko skutečně tak TOP 🙂
Obal
Když mlíčko dorazilo, byla jsem mile překvapená praktickým balením. Žádné sáčky, žádné přesypávání, prášení apod. Stačilo odtrhnout plastovou pojistku na víku, stáhnout horní obal a mlíčko bylo připraveno k servírování!
Takže co se týče prvního dojmu, pratičnost balení předčila očekávání. Ideálně použitelné i na cesty, opradu není nutné nic chystat dopředu. Doma je to samozřejmě o to jednodušší.
Balení mlíčka má navíc 800 g (většinou mají UM 600 g) takže pokud je někdo překvapen cenou, jako jsem byla kdysi já, není to vždy úplně tak, jak to vypadá 😉
Jakou byste doporucily vahu pro miminko?
Potrebuji sledovat kolik maly vypil mlicka.
Holky prosim Vas,poradte mi,kde sehnat nejaky pekny adventni kalendar...ale nalepky,ktere si kluci budou sami lepit,treba do nejakych okynek a budou se tak tesit na Jeziska😉Predem moc dekuji...
holky,co budete letos vyrábět na vánoční jarmarky nebo pro učitelky?
Dobrý večer,
dovolím si pozvat maminky a budoucí maminky do skupiny "Recepty pro kojící maminky"
https://www.modrykonik.cz/group/6713/
kde ráda zodpovím Vaše dotazy ohledně stravování při kojení a chtěla bych připomenout, že jsou Vám k dispozici i webové stránky s touto tematikou
Těší se na Vás
Viera
Dívala jsem se, že zatím nepřibyl žádný příspěvek s receptem z dýně. Chtěla jsem se inspirovat a taky rozdat slíbená srdíčka 🙂
Pojďte se podělit o recepty z této zdravé zeleniny, která se řadí mezi léčivé rostliny, označte je #dyne_na_taliri a přiletí vám tři srdíčka.
Já se příští týden chystám vyzkoušet např. lívanečky z máslové dýně. Malý totiž dýni miluje a klidně se láduje jen tak uvařenou 🙂
#phyteneo
Chystáme se obědvat králíka a puberťák volá: já chci křídlo😀!
Holky koupila sem Agavovy a Datlovy sirup. Muzu s nima prislazovat Adelce? (9 mesicu). Nebo mate jiny tip. Traba kdyz povarim jablicko ktere neni uplne sladke jestli muzu malinko prisladit.
🙈Ten pocit, když nadávam, že už fakt potřebuji novou žehličku protože vůbec nežehlí 🙈 .... A pak zjistím že jsem ji vlastně vůbec nezapojila do elektriky 🔌😂 Ať žije #materskademence 👍😅
Maminky, monitor dechu ANO či NE ?
Ženy poraďte jaké hračky děti bavi nejvice od 6mesicu například nod Fisher Price. 😊 Teď jsme koupili toho mluvícího pejska, ale chteli by jsme koupit ještě něco k Ježíšku 😊
AHOJ chci se zeptat kde kupujete nebo kupovaly jste dětem holčičkám naušnice nejaké doporučení děkuji
Maminky prosim o radu co 6ti letym holkam na vanoce,dochazi mi nápady,dekuji
Dobré dopoledne,
ještě jednou vám vkládám link, kde se můžete podívat na různé recenze, fotky a komenáře těch, kteří v rámci dnů se značkou Fisher Price jednotlivé hračky testují.
Moc zdravím,
Míša🐭
Prosím o pomoc...chtěla bych dětem udělat advetní kalendář doma. Můžete mě poradit kdo jste ho už dělal jak na to kde jste koupili pytlíčky, čísla apod. a co jste tam potom dávali za hračky.
holky, mají v pepco košile na kluky velikost 128? máte některá foto? díky
Krásné ráno Koníkovky,
včera jsem byla na krásné benefiční akci pořádané organizací Nedoklubko. Jednalo se o akci související s mezinárodním dnem nedonošených dětí. Bylo to moc krásné a emotivní. Vzpomněla jsem si na ty všechny malinké předčasně narozené dětičky, které jsem držela v ruce a přemýšlela, jak to s nima vlastně dopadlo. To, že miminka přežijí a po několika měsících intenizvní péče našich neonatologů, odcházejí domů neznamená, že mají vyhráno. Některé dětičky si následky svého ,,nedopečení´´ nesou celý život. Nicméně jsou to často nadaní a výjimeční lidé. Třeba věděly jste, že předčasně narozený byl třeba Einstein a Newton? A u nás geniální režisér pan Jiří Menzel?
17. listopadu je právě ten den, kdy si připomínáme předčasně narozené dětičky a já bych tady chtěla tento den také ,,oslavit´´.
Poprosila bych proto moc maminky, které mají osobní zkušenost s předčasným porodem, jestli by mi nenapsaly zprávu a nepodělily se semnou o svou zkušenost. Popřípadě mi pošlete fotku miminka po porodu a děťátka teď. Pokud je tu i maminka, která nezažila šťastný konec a byla by ochotná se podělit o své pocity, byla bych opravdu velmi vděčná. Po domluvě bych příběhy zveřejnila - anonymně či neanonymně...
Budu také celý následující týden přidávat aktuální fotky z našeho neonatologického oddělení a rozhovory s lékaři a sestřičkami, které se o nedonošená miminka starají.
A protože prekoncepční užívání kyseliny listové velmi zásadně snižuje riziko předčasného porodu, tak budou i soutěže s Femibionem 🙂
A nakonec jedna fotečka ze Žofína....
Je tam, je tam???
Nejlepší zpráva za roky? :D Kéž by, na dnešek jsem radostí nemohla ani dospat :D
Jen poznámka, že anovulační graf nemusí být vždy anovulační. Ještě dva dny zpátky jsem byla přesvědčená o tom, že ani ovulace neproběhla.
Mám radost <3 ještě víc jak radost, to se nedá popsat to, co mám 🙂
Dobré ráno, chci se zeptat, v pátek odpoledne jsem dceři v puse našla prožezaný druhý zub ale mléčný je stále v puse, roste to v další ředě za mléčnýma, je jasný že ten mléčný musí okamžitě pryč, tak vikláme vikláme v pondělí jdeme k zubařce ale stalo se to některé z vás ?? bojim se aby ty zuby pak jí nenarostly křivě ??





























































