prej jsou dnes nějak obrovské slevy na aliexpress. tak co jste si tam koupili?

Jak jsme testovali Hami 6+

Možná jste si všimli - nedávno byla na koníku možnost přihlásit se do testování mlíčka Hami 6+.  Jelikož je malá na UM prakticky od narození a pár mlíček už vyzkoušela,  některá úspěšně, některá méně, rozhodli jsme to zkusit a přihlásit se, s Hami jsme zkušenosti totiž neměli.

Přiznám se, že mě mlíčko ještě nedávno nijak moc neoslovilo, navíc mě maličko odrazovala cena. Až pár týdnů před vyhlášením testování, byl v jednom nejmenovaném časopise zveřejněn test batolecích mlék a Hami dopadlo víc než dobře. V tu chvíli jsem se o něj začala docela zajímat a když bylo testování na koníkovi, nešlo odolat 🙂 A právě díky tomu testu zvěřejněném v časopise jsem měla na mlíčko poměrně velké nároky. Zajímalo mě, jestli je to nafouknutá bublina a nebo je mlíčko skutečně tak TOP 🙂

Obal

Když mlíčko dorazilo, byla jsem mile překvapená praktickým balením. Žádné sáčky, žádné přesypávání, prášení apod. Stačilo odtrhnout plastovou pojistku na víku, stáhnout horní obal a mlíčko bylo připraveno k servírování!

Takže co se týče prvního dojmu, pratičnost balení předčila očekávání. Ideálně použitelné i na cesty, opradu není nutné nic chystat dopředu. Doma je to samozřejmě o to jednodušší.

Balení mlíčka má navíc 800 g (většinou mají UM 600 g) takže pokud je někdo překvapen cenou, jako jsem byla kdysi já, není to vždy úplně tak, jak to vypadá 😉

Krásnou dobrou noc a ještě zítra se zde potkáme .
Dětem pohádku a šup do postýlek.
Míša

Jakou byste doporucily vahu pro miminko?
Potrebuji sledovat kolik maly vypil mlicka.

Holky prosim Vas,poradte mi,kde sehnat nejaky pekny adventni kalendar...ale nalepky,ktere si kluci budou sami lepit,treba do nejakych okynek a budou se tak tesit na Jeziska😉Predem moc dekuji...

holky,co budete letos vyrábět na vánoční jarmarky nebo pro učitelky?

Dobrý večer, na Fóru je vyhlášena soutěž na dnešní podvečer, tzv. Bleskovka.
Budete soutěžit s námi?
Krásný večer.
Míša

(2 fotky)

Dobrý večer,
dovolím si pozvat maminky a budoucí maminky do skupiny "Recepty pro kojící maminky"

https://www.modrykonik.cz/group/6713/

kde ráda zodpovím Vaše dotazy ohledně stravování při kojení a chtěla bych připomenout, že jsou Vám k dispozici i webové stránky s touto tematikou

www.kojicimaminky.cz

Těší se na Vás
Viera

Dívala jsem se, že zatím nepřibyl žádný příspěvek s receptem z dýně. Chtěla jsem se inspirovat a taky rozdat slíbená srdíčka 🙂
Pojďte se podělit o recepty z této zdravé zeleniny, která se řadí mezi léčivé rostliny, označte je #dyne_na_taliri a přiletí vám tři srdíčka.
Já se příští týden chystám vyzkoušet např. lívanečky z máslové dýně. Malý totiž dýni miluje a klidně se láduje jen tak uvařenou 🙂
#phyteneo

Chystáme se obědvat králíka a puberťák volá: já chci křídlo😀!

Holky koupila sem Agavovy a Datlovy sirup. Muzu s nima prislazovat Adelce? (9 mesicu). Nebo mate jiny tip. Traba kdyz povarim jablicko ktere neni uplne sladke jestli muzu malinko prisladit.

🙈Ten pocit, když nadávam, že už fakt potřebuji novou žehličku protože vůbec nežehlí 🙈 .... A pak zjistím že jsem ji vlastně vůbec nezapojila do elektriky 🔌😂 Ať žije #materskademence 👍😅

Maminky, monitor dechu ANO či NE ?

Všem rodičům a dětem přejeme s pejskem a pejsinkou dobrouc chuť k obědu a všem máváme.
Míša

Ženy poraďte jaké hračky děti bavi nejvice od 6mesicu například nod Fisher Price. 😊 Teď jsme koupili toho mluvícího pejska, ale chteli by jsme koupit ještě něco k Ježíšku 😊

AHOJ chci se zeptat kde kupujete nebo kupovaly jste dětem holčičkám naušnice nejaké doporučení děkuji

Maminky prosim o radu co 6ti letym holkam na vanoce,dochazi mi nápady,dekuji

Dobré dopoledne,
ještě jednou vám vkládám link, kde se můžete podívat na různé recenze, fotky a komenáře těch, kteří v rámci dnů se značkou Fisher Price jednotlivé hračky testují.
Moc zdravím,
Míša🐭

https://www.modrykonik.cz/blogs/?h=test_fisherp...

Prosím o pomoc...chtěla bych dětem udělat advetní kalendář doma. Můžete mě poradit kdo jste ho už dělal jak na to kde jste koupili pytlíčky, čísla apod. a co jste tam potom dávali za hračky.

holky, mají v pepco košile na kluky velikost 128? máte některá foto? díky

Krásné ráno Koníkovky,
včera jsem byla na krásné benefiční akci pořádané organizací Nedoklubko. Jednalo se o akci související s mezinárodním dnem nedonošených dětí. Bylo to moc krásné a emotivní. Vzpomněla jsem si na ty všechny malinké předčasně narozené dětičky, které jsem držela v ruce a přemýšlela, jak to s nima vlastně dopadlo. To, že miminka přežijí a po několika měsících intenizvní péče našich neonatologů, odcházejí domů neznamená, že mají vyhráno. Některé dětičky si následky svého ,,nedopečení´´ nesou celý život. Nicméně jsou to často nadaní a výjimeční lidé. Třeba věděly jste, že předčasně narozený byl třeba Einstein a Newton? A u nás geniální režisér pan Jiří Menzel?
17. listopadu je právě ten den, kdy si připomínáme předčasně narozené dětičky a já bych tady chtěla tento den také ,,oslavit´´.
Poprosila bych proto moc maminky, které mají osobní zkušenost s předčasným porodem, jestli by mi nenapsaly zprávu a nepodělily se semnou o svou zkušenost. Popřípadě mi pošlete fotku miminka po porodu a děťátka teď. Pokud je tu i maminka, která nezažila šťastný konec a byla by ochotná se podělit o své pocity, byla bych opravdu velmi vděčná. Po domluvě bych příběhy zveřejnila - anonymně či neanonymně...
Budu také celý následující týden přidávat aktuální fotky z našeho neonatologického oddělení a rozhovory s lékaři a sestřičkami, které se o nedonošená miminka starají.
A protože prekoncepční užívání kyseliny listové velmi zásadně snižuje riziko předčasného porodu, tak budou i soutěže s Femibionem 🙂
A nakonec jedna fotečka ze Žofína....

Je tam, je tam???
Nejlepší zpráva za roky? :D Kéž by, na dnešek jsem radostí nemohla ani dospat :D
Jen poznámka, že anovulační graf nemusí být vždy anovulační. Ještě dva dny zpátky jsem byla přesvědčená o tom, že ani ovulace neproběhla.
Mám radost <3 ještě víc jak radost, to se nedá popsat to, co mám 🙂

(2 fotky)

Dobré ráno, chci se zeptat, v pátek odpoledne jsem dceři v puse našla prožezaný druhý zub ale mléčný je stále v puse, roste to v další ředě za mléčnýma, je jasný že ten mléčný musí okamžitě pryč, tak vikláme vikláme v pondělí jdeme k zubařce ale stalo se to některé z vás ?? bojim se aby ty zuby pak jí nenarostly křivě ??

Strana