avatar
kalaraka založila diskuzi
23. čer 2026    

Najde se tady nějaký náhradní či dlouhodobý pěstoun?

Zdravíčko 🙂 Najde se zde nějaký náhradní či dlouhodobý pěstoun ? S manželem přemýšlíme, že bychom se stali pěstouny, ale bohužel nemáme nikoho v našem okolí, kdo by nám o tom pověděl něco více☺️ Máme

Krásné odpoledne. Poraďte. O víkendu má být vedro. Co podniknout v Děčíně a okolí? Bude vedro i ve skalách? Třeba Tiske steny? Máte někdo zkušenost?

Ženy ,jezdí někdo do Maďarska k Balatonu ? Můžete mi prosím poradit destinaci/pláž ,kde to není hlava na hlavě. Děkuji 😉

avatar
prosincovemimi založila diskuzi
23. čer 2026    

Pomozte rodině Kristiánka

https://www.novinky.cz/clanek/dite-rodina-kristiankovi-nahle-zaskocil-velky-kus-hrusky-nyni-bojuje-o-zivot-40582905?utm_campaign=abtest302_asistent_url_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.c

avatar
kaml24 založila diskuzi
23. čer 2026    

Kde koupit kvalitní pánská trička, která vydrží?

Dámy, kde kupujete kvalitní pánská trika? Manželovi kupují bavlněná trička z různých obchodů, ale po pár praních jsou vytahana, nedrží tvar nebo se rychle vysušuje barva. Cenové rozmezí do cca 800 Kč,

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    23. čer 2026    

Hola hola, léto volá 😍☀️

A my jsme připravení 💪 v minulém týdnu jsem pořídila letní zásobu opalovacích krémů a už se celá rodina moc těšíme hlavně na trochu klidu bez povinností - žádné tréninky, žádná škola, skoro žádná práce a čas jen pro nás. Na výlety, na hry, na plavání, na relax (i když v našem případě to bude stejně spíše aktivní odpočinek).

Včera jste mi u příspěvku poradily ještě #sundance roll-on, tak ještě otestujeme ten. Kluky letos čeká hodně času bez rodičů, tak budou mít aspoň jednodušší tu sluníčkovou sebeobsluhu 🙏

#dm

Ahoj, v červenci letíme s dětmi (6 a 8 let) na Kypr. Auto tam máme zajištěné od známých, tedy ne přes autopůjčovnu. Ale nevím co se sedačkami? Předpokládám, že jsou tam pro děti povinné stejně jako všude jinde. Myslíte, že se dají někde půjčit? Myslím, že by stačily podsedáky.

avatar
roriisek založila diskuzi
23. čer 2026    

Může se dát rodina po nevěře znovu dohromady?

Zdravím. Nejdu si ani tak pro radu. Ale spíš pro zkušenosti. Pred měsícem a pul se se mnou partner rozešel stim ze mame uz to nedává ale následně jsem se dozvěděla a i pak přiznal ze jde o jinou ženu.

avatar
lejkas založila diskuzi
22. čer 2026    

Jak účinně léčit bradavice u dítěte?

Krasný den, poradíte mi prosím co účinného na bradavice u dítěte, chytla je nejspíš v bazénu. Má je na chodidle a s černými tečkami. Jen ne vypalování pokud možno. Děkuji.

avatar
jana5382 založila diskuzi
22. čer 2026    

Manželství na hraně. Je lepší společné sezení nebo každý zvlášť?

Co je podle vas lepší, když už je manželství na hraně. Společné sezení, nebo každý zvlášť?

avatar
frantiska87 založila diskuzi
22. čer 2026    

Otěhotněla jste některá po doplňcích stravy Verra?

Ahoj holky, beru komplex Plodnost & Těhotenství, a to už šest měsíců a zatím se nezadařilo. Normálně na reklamy nedám, ale u Verry mě zaháčkovalo to, že o ní píše Forbes (nevím, jestli to ale dnes ješ

Dá se prosím dobře najíst (čti chutně, levně, s dětmi a bezlepkově) v Praze poblíž divadla Broadway?

Je tady nekdo, komu byla zjistena pri preventivce snizena funkce stitne zlazy? Jsem hodne unavena, tak by me zajimalo, jestli dostanu od dr nejake prasky a budu se citit zase na 40 a ne na 70? Na nejake blizsi vysetreni mam prijit v srpnu.

legoland německo - holky prosím nemáte typ kde se cca hodinku - dvě od legolandu ubytovat ????

Přišla mi nabídka od Komerční banky na cestovní pojištění celé rodiny plus i storno dovolené.mate někdo?jste spokojeně?diky

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. čer 2026    

Pokud byste v těchto dnech měli slyšet o nějaké privátní #dm značce, měla by to být určitě a stoprocentně SUNDANCE 🌞

SUNDANCE
- tato privátní dm značka se zaměřuje na ochranu před sluncem a mezi produkty tak najdete:
🌞 opalovací kosmetiku pro dospělé
🌞 opalovací kosmetiku pro děti
🌞 sluneční brýle
🌞 kosmetiku určenou pro péči po opalování
🌞 samoopalovací kosmetiku

Pro více informací a prohlédnutí všech produktů značky mrkněte sem:
https://www.dm.cz/znacky/sundance

#sundance

Ahojky, tip na ubytko pro seniory, nemate? Plna penze, klidne bez bazénu, hezke okoli bez kopců na prochazky, nebo s nejakym programem. Hradec a +- 150 km kolem. Děkuji

avatar
dianna90 založila diskuzi
22. čer 2026    

6. tt a srdeční akce. Kdy jste poprvé viděly na ultrazvuku?

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, kdy jste viděly na ultrazvuku poprvé tlouct srdíčko? 🙂 Případně jaké máte zkušenosti, kdy je ještě brzy a kdy už by mělo být 100% vidět?

Ahojte, jen to zkusím. Není tady někdo, kdo by potřeboval něco z eshopu sportvision.cz? Boty, oblečení? Pracuji tam a mám zaměstnanecké slevy. Potřebovala bych udělat ještě pár objednávek, abychom dosáhli cíle a měly nějaký bonus do výplaty. Takže navrhuji, kdyby někdo něco chtěl a je to za plnou cenu, (nesmí u toho být ještě napsané nová nižší cena) tak Vám na to můžu dát slevu 30%, když mě necháte vytvořit Vám objednávku. Vzájemně bychom si vypomohly🙂. Na slevněné už moc slevu dát nemohu, jenom trochu. Když tak mi napište do sz i s odkazem, kdyby jste něco chtěly objednat. Děkuji.

♥ 😀

Ahoj všem🙂 dali byste mi prosím doporučení na kočárek sporťák, vhodný do letadla, skladný, polohovací a s nedrncajícími kolečky? Děkuji 🌸

Jsem po fixaci delohy nic mě nebolí ,nekrvácí potřebuji doma fungovat mám rok a půl staré dítě a domácnost bojím se aby mi nepraskli stehy jak jste to měli?
Děkuji za každou odpověď

avatar
olinkaola založila diskuzi
22. čer 2026    

Fixace dělohy a strach z prasknutí stehů. Jak jste to měly vy?

Jsem po fixaci delohy nic mě nebolí ,nekrvácí potřebuji doma fungovat mám rok a půl staré dítě a domácnost bojím se aby mi nepraskli stehy jak jste to měli? Děkuji za každou odpověď

Holky jak byste reagovaly kdyby nej kamarad vaseho syna zacal vic kamosit s nekym jinym a syn sel uplne stranou. Jeho to samozrejme mrzi i kdyz se s tim pere. Vidim ho ale i plakat. Trapi me to. Stalo se i ze chtel jit s nima ven, oni rekly, ze se mu ozvou a nic. A pak vidi na fb fotky, jak jsou spolu venku. Sondovala jsem i ve skole , je to spoluzak a bylo mi receno, ze u nas urcite chyba ani zmena nenastala, aby s nim nekdo prestal mluvit, ale je videt, ze ho to mrzi a zustal vlastne sam... i znamky jsou horsi🤷‍♀️

avatar
adr799iana založila diskuzi
22. čer 2026    

Špinění po sexu v 17. tt. Počkat nebo volat Dr.?

Dobry den, jsem 17+2 tt a je to asi 36 hodin, co jsem zacala po sexu spinit. Neobjevila se zadna jasne cervena krev, jen ruzova a pak uz jen hneda a jen na papire pri utreni. Nicmene to trva i ted po

Strana