Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

V Brně je možné osobní předání v oblasti Mendlovo náměstí, Česká, Údolní. Jinak odesílám prostřednictvím Balíkovny.

Holky, doporučili by jste mi někoho, kdo se vyzná v homeopatikách? Potřebovala bych někoho, kdo tomu rozumí a dokáže pomoct.🙏🏻
Jedná se o dítě.🩷

Tlakový hrnec
Ahoj holky, doporučíte kvalitní tlakový hrnec? Ne teflon ani podobné povrchy. Mam nerezový z orionu a po pár letech se začal na dně olupovat 🤯 což bych řekla ze by nerez dělat neměla. Potřebuji a chci něco zdravotně bezpečného. Děkuji za tipy 🌺

Hledá se Ambasadorka pro Europe IVF: Sdílej svůj příběh a my ti uhradíme polovinu nákladů na IVF

Rozhodnutí podstoupit umělé oplodnění vyžaduje obrovskou odvahu. Je to krok do neznáma, který s sebou přináší nejen záplavu emocí a naděje, ale nebudeme si nic nalhávat,  i velkou finanční zátěž. My na Modrém koníku věříme, že autenticky sdílený příběh má obrovskou sílu. Dokáže dodat odvahu těm, které se zatím bojí, a přinést útěchu tam, kde docházejí síly. Proto přicházíme s úplně novou výzvou. Hledáme ženu, která nás vezme s sebou na svou cestu za vytouženým miminkem, ukáže nám její reálnou podobu a stane se oporou pro ostatní. Jako poděkování a podporu v této životní etapě jí klinika Europe IVF uhradí 50 % z ceny IVF cyklu. 

Kdo je Europe IVF?

Europe IVF je přední evropská klinika asistované reprodukce se sídlem v Praze. Od roku 2010 pomohla tisícům párů splnit si sen o rodině. Jejich přístup není jen o špičkové vědě a laboratořích s umělou inteligencí, ale především o lidskosti, empatii a individuálním přístupu bez čekacích lhůt. Věří, že neplodnost je zdravotní výzva, která má své řešení.

Koho hledáme a co ti nabízíme?

Tento projekt je výjimečný. Nehledáme „reklamní tvář“, ale reálnou ženu, která je rozhodnutá podstoupit umělé oplodnění a je připravena svěřit se do rukou odborníků a absolvovat celou léčbu přímo na klinice Europe IVF v Praze.

Co získáš?

Ahojky, jake Boby tape koupit na vetsi drzici prsa? Staci ty z DM? Potrebuju pod saty. Děkuji

avatar
zvargova
Zpráva byla změněna    10. čer 2026    

křišťálová svatba, 15let spolu 🤩🥰 @davza

Holky, nemáte doma někdo tuhle hru? My jsme ztratili návod a bez to úplně nejde hrát. Nevyfotili byste mi ho, kdyžtak?

Dárek za vysvědčení, který děti i teenageři skutečně ocení: 3D pera AERIUM

Červen je tu a s ním přichází i každoroční dilema, co dát dětem za vysvědčení. Knížka je nudná, peníze neosobní a hračky je zase rychle omrzí. Ale 3D pero? To je něco, s čím si děti dokáží hrát hodiny a hodiny. A přitom nevědomky trénují prostorové myšlení, trpělivost i jemnou motoriku. Vzdušín.cz má v nabídce dva modely, které jsou jako dárek za vysvědčení přímo ideální. Jeden je určený primárně pro mladší děti, druhý pro starší a náročnější tvůrce.

Co 3D pero vlastně umí?

Princip je jednoduchý a ve skutečnosti velmi podobný třeba tavným pistolím. Pero roztaví speciální plastovou náplň, která po výstupu z trysky během vteřiny znovu ztuhne. Kreslíte tedy tak, že místo pouhých čar na papíře vznikají pevné 3D struktury – postavičky, šperky, ozdoby nebo třeba repliky předmětů. Omezuje vás jen vaše fantazie a trpělivost.

Na rozdíl od 3D tiskáren nepotřebuje 3D pero žádný počítač, software ani složité nastavování. Výtvor vidíte vznikat přímo před vámi v reálném čase, což je přesně ten zážitek, který děti tak baví.

AERIUM LittleArt Set: první 3D pero pro děti od 8 let

Pokud hledáte dárek pro mladšího školáka, 3D pero AERIUM LittleArt Set je ideální volbou. Pero bylo navrženo přímo s ohledem na dětské uživatele – váží pouhých 56 g, ergonomicky padne i do menší ruky a jeho ovládání je přehledné a intuitivní. Kromě toho klade zvýšený důraz na bezpečnost a pohodlné používání.

Jedno kouzelné místo, jeden les, kde je možné cestovat časem a potkat třeba i vlky..

ahoj holky,dnes jsem byla ze synem na 17 leté preventivce,a přeměřit a převážit 9 letého syna.
Mates teda od ledna přibral v lednu měl 22,5kg a dnes 25,5kg,ale v lednu měřil 126cm a dnes taky ☹ docela se bojím,co si o tom myslíte?za půl roku nevyrostl ani o cm?mám už to někde začít řešit?kdysi byl v deseti precentilu a v lednu mi spadl na ten tří precentil.
nechala jsem si zvážit i Tobiáška a ten má v 5ti letech 22kg a 120cm
jinak David má v 17 letech 177cm a 72kg

další otázka kolik měří Vaší synové v 17 letech a kolik v 5ti letech? 🙂 🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
9. čer 2026    

Léto je za dveřmi, i když dnes to tak u nás nevypadá ani náhodou 🙈

Bylo načase dokoupit oblíbené svačinky na cesty (kapsičky a tyčky), mrazem sušené ovoce a déemkovou “nutelu”, která u nás prý nikdy nesmí chybět. Pak červenou čočku a hlavně konečně doskladněnou čočku beluga. Dlouho jsem jí nemohla sehnat a už to byl trošku absťáček 😀

A ubrousky s mým oblíbeným zvířecím vzorem jsem tam samozřejmě nechat nemohla 😍

#dm #dmbio #babylove #mujnakup

Ke kterému doktorovi mám jít?
V únoru mi natekl palec plus celé chodilo, bylo mi dle RTG řečeno, že naštíplá kůstka v palci (plus počínající artróza, v naprostém pořádku, mame to tak od určitého věku všichni, řekl mladý doktor). Pak jsem docházela na chirurgii, kontrolní RTG byl v naprostém pořádku, rozbor krve vyloučil dnu (palec po cca 6 týdnech opět stejně otekl) a mela jsem nedostatek vitaminu D (což po české zimě máme údajně všichni). Jenže… palec stále bolí, pořádně ho neohnu, natéká, každá větší činnost (např. procházka) je dost bolestivá…. kam mám jít? Ortoped? Revmatologie? Nebo to časem přejde?

A pak bych se jeste chtela zeptat. Synovi se zacinaj tvorit pupinky na obliceji, spis takova krupicka na tvari a cele, mozna trochu z potu, mozna prvni znamky dospivani. Zakazala jsem mu je rypat, mackat. Ale jaka kosmetika by mu mohla pomoci? Dekuji za tipy

Ahojky, nemáte prosím někdo slevový kód na fotografie ze stránek kvalitnifotky.cz ? 🙏🙏🙏🙏

Dopamine cleaning: Proč je voňavá kuchyně po těžkém dni tou nejlepší terapií pro dospělé?

Miliony zhlédnutí u videí, kde někdo jen… myje dřez. Zvuk bohaté pěny, dokonalý, plynulý tah houbičky a detailní záběry na to, jak hrubá vrstva špíny mizí pod rukama. Algoritmy sociálních sítí nás doslova zahltily trendem #cleantok a my se od něj zkrátka nedokážeme odtrhnout. Proč nás, dospělé a zaneprázdněné lidi, tak nepochopitelně fascinuje sledovat cizí lidi při úklidu?

Odpovědí je čistá mozková chemie. Dospělácký život je často jeden velký, neuchopitelný chaos plný neviditelné mentální zátěže a povinností. Když sledujete dobře natočené uklízecí video, váš mozek dostává okamžitou dávku uspokojení. Vidíte problém, který se během pár sekund mění v dokonalý, hmatatelný pořádek. Je to vizuální terapie, úleva pro unavenou mysl. Pocit, že alespoň něco na světě máte stoprocentně pod kontrolou.

Tento digitální fenomén se velmi rychle přetavil do reálného života a dostal jméno Dopamine Cleaning. Úklid už totiž dávno není jen o tom, že „musím utřít prach“. Stala se z něj forma psychohygieny. Je to útok na smysly, od estetiky barev přes uspokojivou texturu pěny až po dokonalý výsledek. A aby tento rituál fungoval naplno a přinesl vám tu správnou dávku dopaminu, musíte zaměstnat ještě jeden klíčový smysl: čich.

Mikroodměny a aromaterapie přímo ve dřezu

Dospělý život si nevyhnutelně žádá systém mikroodměn, takzvaných „little treats“. Často hledáme způsoby, jak si zpříjemnit domov a zrelaxovat. Kupujeme si květiny, difuzéry nebo si večer s radostí zapálíme oblíbenou svíčku. Děláme to proto, že příjemné vůně mají obrovskou moc změnit naši náladu, okamžitě snížit stres a navodit pocit bezpečí a čistoty.

Proč by ale samotný úklid měl být jen otravnou nutností bez jakékoliv emoce? Ve skutečnosti se příjemný pocit může začít objevovat už v momentě, kdy pustíte horkou vodu na špinavé nádobí.

Ahoj holky, nedávno jsem vás žádala o radu s výběrem SPF. Teď bych se chtěla zeptat, jaký šampon, kondicionér, masku nebo další vlasovou péči používáte vy. Ráda bych postupně obměnila kosmetiku, kterou používám, za něco kvalitnějšího a šetrnějšího k vlasům. Budu ráda za vaše tipy a zkušenosti 😊

Ahoj, prosím poradí mi někdo znalý Facebooku, jak si změnit příjmení po svatbě, abych měla nové, ale zároveň tam za ním někde v závorce bylo uvedené i to moje za svobodna? Našla jsem kde se mění jméno, ale není tam kolonka treba “ za svobodna nebo rozená “. Děkuji moc🙏😉

27.3. kyretáž
8.5. 1.menstruace
Nyní jsem 31. den cyklu.. (klasické cykly sem dřív mela 28-32 dní). Bolesti mam v podbřišku uz asi 3 dny jako bych mela mit MS. Těhotenské testy zatím negativní.
Po kyretáži sem nasadila Femibion 1, listovku, inofolic a občas piju kontryhelovy čaj nebo čaj plodnost a početí od Ludmily Mojžíšové.

Měli jste po kyretáži cykly jiné? Změnila/posunula se Vám nějak ovulace?
Co si myslíte, že Vám pomohlo k otěhotnění? 🙏

Ahoj, potřebovala bych se poradit s nekym, kdo ma zkušenosti se silnou alergii na trávy. Sedmilety syn byl loni hospitalizovan na detske JIPce po opravdu silné reakci (kdo zna teorii velkeho tresku, vypadal dost podobně jako Howard, ktery snedl orechovou tyčinku 😁), i tenkrát nasledovala reakce těla, kdy na druhy den vystřelilo vysoko CRP a "laryngitidni" kasel ho nepoustel přibližně tyden. Otok trval 3 dny, propustili ho az po vymizeni. Tenkrát mi ke kašli řekli, že může být možná nemocny i a proto probehla velka reakce na trávy. Nicmene letos se nam opakuje scénář, kdy zacne reakce na alergen - otok, dusnost, sipot a nasleduje několikadenní opravdu hnusny laryngitidni kasel. Dnes je to třetí den. A ja tapu, je opět nemocný? Nebo prostě ta reakce ve formě kasle pretrvava? 🫣v pondělí mi ma volat alergolozka, protože se mi vůbec nelíbí, ze leky které na akutni reakci ma zabiraji treba az po 4 hodinách a to jen mirne 🤷‍♀️🤦‍♀️ pak se reakce různě vraci atp. Jedine co vymizi je otok v obliceji. Ja se z logiky věci bojim a přijde mi podmetikamentovany. Byt pravidelne bere Zenaro, a fouka Flixotide. Na reakci ma k Zenaru jeste Ventolin a Prednison. Bohužel ani toto kombo prostě neni zázrak 🤷‍♀️a pochybuju ze odyby se mi zacal opet dusit, ze to pomůže 🙁
Máte nekdo podobnou zkušenost? A jake leky na reakci mate? Děkuji 🌹💪

Liberecká ZOO - četla jsem tady od vás negativní recenze.
Ale my už lístky měli od Vánoc a končila jejich platnost, takže i přes deštivé počasí jsme vyrazili.
Užili jsme si ten společný čas jako rodina, máme nezapomenutelné zážitky. Ale zoo je opravdu slabší ☹
1 lev co nebyl vidět, jeden slon, spící šimpanzi, pul zoo v rekonstrukci…
Kluci co se Vám nejvíce líbilo na dnešním výletu??
“Že chtěl mámu sežrat tygr” a něco co budete vyprávět učitelkám co jste se dozvěděli zajímavého?? (Četla jsem jim tabule u zvířat) “ ne tohle je nejlepší to jim řekneme “
😂😂😂
Chtela jsem vyfotit tygra, hlavu, jak se krásně prochází a pak mi dal přes sklo placaka , no lekla jsem se solidně 😂

(4 fotky)

Ahoj, zkusím štěstí. Příští týden běžím Urban Challenge v Žatci (v sobotu ráno) a odpadl mi odvoz. Nejedete tam náhodou některá z Prahy (a nemáte náhodou místo v autě, budu tichá, nenápadná, zaplatím benzin 😀). Šance je malá, ale třeba budu mít štěstí.

Tak jsem si myslela že už nedojde na narážku ohledně mého věku a těhotenství. Dneska jsem se dočkala 😣 Zatím jsem se setkávala s pozitivními reakcemi, každý nadšený jak je to super že bude druhé mimi. Dneska jsem se potkala se svými známými (obě kolem 60 let). Jedna veselá že gratuluje, že věk se dneska už naštěstí neřeší, že za jejího mládí se ženy 35+ posílaly na potrat 🤦‍♀️ A druhá vykulená jako kdyby byl konec světa "Ježiš to je hrozný, v tvým věku..." Dřív bych si řekla že to jsou kr*vy a neřešila, jenže dneska (asi i vlivem hormonů) mi to je líto, že jsem teda fakt asi babka a chudák dítě...😞

Holky prosím vás,dlouhodobý stres,strach. Včera se mi poprvé stalo, zvedla jsem se a asi hodinu jsem pořádně neviděla jako bych měla periferní vidění vlnité,neuměla jsem zaostřit. Asi hodinu jsem byla mimo Dlouhodobé mě bolí záda mezi lopatky,krční. Dr mě poslal na rtg zad. Bojím se něčeho vážného. Prosím vás stalo se vám to někdy?????

Nevím zda mohu sdílet ale je to velice silný příběh… :( https://www.prozeny.cz/clanek/zdravi-a-zivotni-...

#ctivachvilka.. aneb

"Co je hezké a co ošklivé, o tom rozhoduješ jen ty"..

Kačenka se přistěhovala s maminkou do vesnice k babičce a dědovi a má trápení, které ukrývá pod různými maskami. Odhalí ho její soused Pavlík? A je možné být i v dnešní době pravým rytířem?

Laskavý příběh o malých hrdinech a velké odvaze překonávat překážky, které nám občas život přichystá.

Můžu říct že knížka je opravdu citlivě napsaná a moc se nám líbila.

Strana