Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Holky není tu nějaká z vás mzdová účetní nebo někdo kdo tomu rozumí. Chci jít pracovat na dohodu (to jak můžu mít 300hod ročně) ale jsem na rodicaku tak potřebuji jen s něčím poradit.. děkuji moc 🙂
Jak dlouho, ze ten skolni rok trva? Par dni? Starsi uz stihla ztratit pracovni sesit... zaplati si novej sama, jen kdyby si aspon pamatovala jak vypadal.😀😀😀
Všimla jsem si, že naši motýlci vás docela zajímají, tak dneska vám ukážu něco fantastickýho, co hned tak člověk nemá možnost vidět. I spousta z vás, které jste motýlí zahrádku měly také, mi psala, že jsem neměly to štěstí vidět, jak se motýlek vykuklí...
Já včera při práci číhala jak blázen, abych to stihla zachytit pro moje kluky, kteří byli tou dobou samozřejmě ve škole a školce... A mám obrovskou radost, že se poštěstilo 😍
Takže tedy máte jeden dokonalý zázrak přírody a můžu vám prozradit, že to byl pěkně hlasitý proces 😂
Sháním pro syna náramek. 🤩 13let
Nic stříbrného ani zlatého ani žádná cetka. Napada mě kůže + třeba chirurgicka ocel? Nebo něco dalšího? Nevím .. 🤷
Nemate někdo tip? 🙏🙏🙏
Hledá se DOKONALÝ DIÁŘ 🛒
Možná si vzpomenete, jak jsem vám tu poslední roky několikrát pěla chválu na #dm diář, který mi absolutně vyhovoval. Těšila jsem se, že letos si jej pořídím znovu, ale na žádost holek ze skupiny jsem začala sondovat v "déemku", kdy letos bude ke koupi. A bohužel jsem se dozvěděla, že nebude:(
Takže nutně potřebuju najít nástupce - a mám tyto požadavky:
- dostatek místa u každého dne
- dostatek místa na poznámky všude kolem (ideálně mezi každým týdnem prázdná dvoustrana)
- hezký design
- velikost A5 (rozhodně ne nic menšího)
- výdrž - tahám ho všude
- budu ráda, když bude kroužková vazba, ale nutně na tom netrvám
- hlavně fakt spousta spousta místa na poznámky, protože ho používám při práci a potřebuju si tam všude zapisovat věci, které chci mít pořád u sebe
Prosím, zachraňte mě nějakými super tipy, kde koupit, protože začínám být lehce zoufalá 😂

Multifunkční kuchyňský robot - kterého vybrat?
Ahoj koníkovky,
v dnešní hektické době, kdy většina z nás musí zvládat těžkou roli matky, manželky a pracující ženy, oceníme my ženy každou vychytávku a nového pomocníka do domácnosti. Dnes jsem se proto rozhodla věnovat svůj článek VELKÝM pomocníkům do kuchyně - kuchyňským robotům. Upřímně nechápu, jak jsem mohla žít takovou dobu bez kuchyňského robota vzhledem k tomu, že miluji pečení a peču docela často. Pro mě to je opravdu skvělý pomocník a nedám na něj dopustit. Šetří mi čas i síly, které jako matka raději věnuji péči o dceru, a protože většina z nás nechce investovat do spotřebičů desítky tisíc korun, ostatně ani já ne, a co si budeme povídat, multifunkční kuchyňští roboti patří mezi relativně drahé srandy, tak jsem se rozhodla zaměřit se na roboty v cenové relaci do 6000,-. Udělají skvělou službu a nezruinují vaši peněženku.
To byly slova na úvod a teď se na to pojďme vrhnout!
SENCOR kuchyňský robot STM 3620WH-EUE3
Holky, pokud potřebujete, aby váš robot hlavně hnětl, míchal a šlehal, tak si myslím, že mám pro vás toho pravého favorita. Tento kuchyňský robot nabízí výkon 600 W, má 6 nastavitelných stupňů rychlosti a také nerezovou mísou o objemu až 4 l s krytem proti stříkání.
Výhody
- cena
- snadné ovládaní
- bezpečnostní pojistka
Ženy příspěvek na bydlení při střídavé péči 😩😩😩 Pozor,máme ji týden a týden,a není soudně určena. Prostě sme si to tak rozhodli my dva. Fungujeme tak asi dva roly,neli dýl,a nikdy jsme si neplatily žádné výživné 🙄 Proboha prosím řekněte mi,že si nemusíme platit žádné výživné 😬 Problém pro mě je,že v té žádosti o příspěvek na bydlení nejsou patřičné kolonky 🙄 Prostě podle paní musíme mít stanovené výživné,musíme si ho platit,musím to doložit 😵 Jak jako? Že nemusím? 😬
Zítra jdu asi domu.dnes jsme se o tom bavily z doktorkou,když mám doma miminko,budu jen častěji chodit na kontroly 🙂 porod bude v rozmezí 35-37tt 😍
Soutěž o balíček dekorativní kosmetiky - Krásná s dm...
Přeji krásné dobré ráno a přináším slíbenou soutěž 🙂
Tentokrát se můžete těšit na balíček pro radost a krásu - najdete v něm totiž různé produkty dekorativní kosmetiky privátních #dm značek Trend IT UP a alverde 🎁
V balíčku najdete:
🍀 odličovací pleťový olej alverde NATURKOSMETIK
🍀 paletku očních stínů Color Circuit - trend IT UP
🍀 řasenku Volumen dlouhotrvající alverde NATURKOSMETIK
🍀 podkladovou bázi pod make-up Expert Perfection - trend IT UP
🍀 rtěnku High Shine - trend IT UP
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě 🙏
2)Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi odpovězte na otázku:
Který z produktů ve výherním balíčku by vám momentálně udělal největší radost a PROČ?
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 21. září (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat. Výherce/výherkyni oznámím na svém blogu i ve skupině v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Hezký den, prosím kolik máte spotřebu za rok kubíků vody děkuji,my jsme 3 dospělí a 2 děti ,2 pračky a my máme myčku a máme cca130 kubíků za rok tak jestli je to moc nebo ne děkuji
Nemáte prosím někdo tyto boxy? Zajímala by mě spokojenost. Jsou mega drahý, nicméně jsem byla rozhodnutá, že nějaký objednám. Našla jsem ale dvě stránky, co je prodávají, evidentně nějak spřátelené, ale na té jedné jich prodávají se skevou i hodně rozbalených. Tak teď jenom přemýšlím z jakého důvodu jich tolik rozbalených mají. Zda to není z důvodů vrácení kvůli nesplňeným očekáváním🤷♀️
dm představilo další novinku - EXPRESNÍ VYZVEDNUTÍ V PRODEJNĚ 🛒
Nakupte z pohodlí domova, zaplaťte online a vyzvedněte už za 3 hodiny ve vámi vybrané prodejně #dm 🔝
🌞 pro zaregistrované zákazníky, kteří mají založené dm zákaznické konto, je služba zdarma
🌞 ostatním je účtován servisní poplatek 29 Kč
🌞 produkty musí být dostupné ve zvolené dm prodejně
🌞 objednávku je možné vyzvednout pouze během otevírací doby
Více informací najdete na webu:
https://www.dm.cz/services/onlineshop/expresni-...
A můžete si pustit i krátké video, které vás s touto novinkou přehledně a ve stručnosti seznámí:
Čaute tetyyyyy!!! Poslední dny jsem v jednom kole a tak nějak nestíhám ani Koníka otevřít. Polepším se. 🤗😋 Tak vás alespoň takhle ve dvou zdravíme.
A hned se vás i zeptám... Jak jste si jistě všimly, fotka vznikla v autě a Ben je na předním sedadle. Jo, no, jinak jsme se do auta nevešli. Dodržali jsme všechna pravidla, která platí, když dítě vezete vepředu. Moje otázka zní: Víte, za jakých okolností se dítě smí vézt v autě na předním sedadle? Co všechno musí být dodrženo? A vozíte tak děti?
PS: Nejspíš to bude kontrovezní téma, tak prosím, hlavně v kliduuuuu 😘
Jen jedno ráno jsem si vychutnala tu výbornou domácí kávu. 🤗
Zítra již vyrážíme s přáteli na pár dní pryč. 🚙
Tentokrát však bez dětí! 🤭
Je to poprvé co budu od kluků více než den. (A to bylo jen jednou).
Je mi z toho zvláštně, ale už jsem potřebovala tento krok udělat. Chvilku myslet na něco jiného. Pořádně se nadechnout a opět se těšit na ty společné dny doma. 🤎
👉Kokořínsko
Těším se na tebe. 😊
Už jste postřehli novou #dm akci? Tentokrát se vše točí okolo dekorativní kosmetiky 😍
Přijďte do dm od 9. do 19. 9. a získejte 50x více bodů za nákup 3 a více kusů dekorativní kosmetiky💄 🥰
Více informací se dozvíte na webu 👉https://www.dm.cz/inspirace-a-poradenstvi/make-...
A aby té krásy nebylo málo, tak pro vás chystám i jednu moc krásnou soutěž o balík dekorativní kosmetiky privátních dm značek 🎁 Tak číhejte 😎

Kukuřičné bezlepkové křupky pro děti od pana Křupky
Křehké a nadýchané kukuřičné křupky bez soli REJ od pana Křupky – výrobek z přirozeně bezlepkových surovin vhodný jako alternativa různých snacků, vhodný pro děti již od kojeneckého věku jako svačinka, která je zasytí i zabaví např. při cestách autem, v kočárku apod. A složení? Jednoduché, jen kvalitní kukuřičná krupice a pár kapek řepkového oleje!
Skvělou alternativou křupek jsou i dlouhé kukuřičné tyčky stejné receptury. Dětem se výborně drží a ještě lépe papají. Výrobky jsou vhodné pro děti již od 6. měsíce věku.
Novinkou podzimu jsou originální křupky s mrkví a ananasem nebo banánové. Tyto křupky pro děti od jednoho ruku, mohou tedy mlsat ovocné křupky s chutí a bez starostí se složením.
Pro větší děti je v nabídce řada zajímavých chutí – jahodové, pomerančové, banánové s čokoládou a nebo jen lehce solené. Celý sortiment společnosti obsahující i cereální sušenky a další zajímavé produkty najdete na eshopu www.rejfood.cz .
KUKUŘIČNÉ KŘUPKY PANA KŘUPKY ZÍSKALY BRONZ V SOUTĚŽI MAMA VOLBA 2019 A ZLATO V ROCE 2020!
Nyní můžete s křupkami vyhrát skvělé ceny ve velké soutěži, která trvá až do poloviny září. Hrajeme o koloběžky a odrážedla Yedoo, celodenní rodinné vstupenky do Aquapalace Praha, plyšáky pan Křupka a hlavní cenou je úžasný rodinný pomocník do kuchyně Thermomix od Vorwerk. Tak neváhejte a pusťte se do soutěžení.
Holky, prosím o radu, monitor dechu koupit raději deskový nebo ten na plenku? Máte někdo zkušenosti? Potřebuji pro a proti. U první dcerky jsme měli půjčený deskový Nanny a ten když začal v noci řvát, tak já měla málem infarkt. Dcerka si pak v pohodě spala v postýlce. Není nějaký, co nedělá takový kravál, že zbudí půlku paneláku? 🙂 Jinak ještě otázka, stojí kurzy první pomoci pro děti za to? Přeci jen, je super, že monitor začne řvát, ale já třeba nevím, co v takové situaci s dítětem hned dělat. Samozřejmě volám 112, ale taková ta první pomoc, co v první chvíli s tím mimčem, že by to člověk dostal trochu ruky.
Krásné ráno maminky. 🌞
U nás se zrovna vstávalo po 12ti hodinách a mladý pán si hned poručil oblíbenou malinovo-banánovou kašičku. 😊
Také snídají vaše děti nejraději to samé, nebo to střídají? ♥️













































