Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

avatar
leiladelly
Zpráva byla změněna    6. bře 2021    

V ockovacim centru. Dychlo na me baroko.

(5 fotek)
avatar
matkakatka93
Zpráva byla změněna    6. bře 2021    

• Lockdown aktivity 6.den •
Pro vás mám připravenou inspiraci do dalších jarních dní (doufáme, že se brzy oteplí): https://www.kuncicka.cz/hry/jarni-inspirace-na-...
A my dnes takto:
- překážková dráha, trénování rovnováhy na laťce
- modelování ze samo-tvrdnoucí hmoty
- deskovky (člověče nezlob se, panenka na plese)
- výlet na kolech
#cosdetmi #aktivityprodeti #karantena #sdetmidoma #modraskolka #prodeti #jaro #jarniaktivity

Chci se zeptat co letos budete dávat do truhlíku na okna a balkony?Já vždy petunie , ale moc se jim tam nedaří.Na okna svítí celé odpoledne slunce.

pro maminky, co se u žehlení rádi zaposlouchají 🙂 hezký večer 🍀

A tahle česká videa znáte? Kromě super pokusů pro děti mají i různé učení, poznávání, písničky a pohádky. #video #pokusy #pohadky #pisnicky

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. bře 2021    

Tohleto antibakteriální mýdlo privátní #dm značky Balea jsem vám tu už párkrát doporučovala, ale pak jsem díky @tridetiaja objevila Ameriku, takže se o ni musím podělit i s vámi 😇

Mýdlo si můžete koupit buď v klasické variantě dávkovače s pumpičkou (cena 29,90 Kč/300 ml), nebo ve variantě náhradního balení (29,90 Kč/500 ml) 🛒

Používáme ho doma už hodně dlouho a za poslední rok, co si člověk myje ruce tak nějak vlastně FURT a bez přestávky, obrovsky oceňuju jeho jemné složení s Panthenolem, díky kterému nedochází k vysušování rukou. A miluju jeho vůni - těžko se mi k něčemu přirovnává, ale je fakt TOP. A hlásí mi to i návštěvy (ne samozřejmě teď 😀)

Takže Markét, ještě jednou moc děkuju, žes mi prozradila existenci náhradního balení, které vychází cenově naprosto suprově 👏 a věřím, že tuhle informací ocení i další uživatelky 😉

Na naši rodinu bych už potřebovala ruku jako Saxána. 😁 Selfie z posledního výletu.

Strasne debilni dotaz. Susite obleceni bile i cerne dohromady? Neobarvi se? Neperu dohromady tak jsem na vazkach. Diky

Pojďte nám dnes prozradit do komentáře, jaké sušenky jsou vaše nejoblíbenější. Vzpomenete si i na nějaké vaše oblíbené sušenky třeba z dětství?

🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍪

Ve skupince (odkaz níže) bylo několikrát zmíněno, že máslové sušenky pro děti (vhodné od 1 roku) od Nestlé jsou jedny z vašich nejoblíbenějších sušenek vůbec. Já se přiznám, že i já je moc ráda zobu ke kávě a i holky je mají v oblibě. 🍪☕🥛

https://www.modrykonik.cz/group/8769/

#nestle

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. bře 2021    

Přesně na tuhle chvíli jsem se těšila už několik měsíců 😍

Tenhke víkend trávím v hlavě Edwarda Cullena ❤️ v nové knize ze série Stmívání

SDÍLÍM PROSBU VČELAŘE
Prosím všechny zahrádkáře, aby aplikovali postřiky na stromy až k večeru, kdy už nelétají včelky!!! 😥
#vcely #priroda #ochrana #zahrada
Toto se stalo našemu dědovi :( umřely potom, co letěly na květy postříkaného stromu.

avatar
matkakatka93
Zpráva byla změněna    5. bře 2021    

• Lockdown 5. den •
- Ráno si dáme si dáme taneční rozcvičku s Míšou Růžičkovou.
- Zahrajeme si pexeso na téma stromy (z levných knih mají krásné ilustrace)
- A děti mají slíbenou hru na restauraci. K té si můžete stáhnout nebo vyrobit jídelní a objednávací lístek: https://www.kuncicka.cz/hry/hrajeme-si-na-resta...
#cosdetmi #aktivityprodeti #karantena #sdetmidoma #modraskolka #prodeti #hranarestauraci #detskakuchynka #kuchynka

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    5. bře 2021    

Moje dítě objevilo Instagram v mém mobilu. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Asi mi tu roste příští influencer.

Leilinka vystihla, co je ted potreba. Takze Hakuna Matata!🍀❤️

Někdo zkušenost s hormonální jógou? Dovedete objektivně posoudit, zda měla pozitivní vliv a na co? Mám nějakou dobu (nejspíš o narušeného mikrobiomu po silńych atb) nepravidelný cyklus (na můj vkus) a celkově tak nějak divný. Špinění před MS kolikrát i dva tři dny. Nejspíš hormonální nerovnováha. Začalo se mi dělat i akné na zadech, co se mi nikdy v zivotě nedělalo. Řikala jsem si, že bych ji mohla zkusit😉

Přichází jaro, je potřeba obnovit "vozový park". 😍😍 Vybírali si sami a já jsem nadšená. Šedé Jonap, modré DD Step.

Shanim patro na spaní rozmer 90x200, s mistem dole - priblizne takoveho vzhledu https://images.app.goo.gl/u4LZhdqGbXFvSrHm9.

Já vůbec nevím, co malymu koupit k prvním narozeninám ... babička s dedou mají houpacku, tatínek koupil tatrovku a volant na kočárek ... já nic nemám ☹ na odrazedlo to ještě není, ještě nechodí ... mluvícího pejska má, ale moc si s nim nehraje... poraďte prosím 🙏

avatar
matkakatka93
Zpráva byla změněna    4. bře 2021    

Holky, co vy a domácí lázně? Relaxujete v téhle době a jak? Mám v plánu vyzkoušet nějakou domácí pleťovou masku, nezkoušela jste některá z těchto receptů? Přece jenom ta pleť v náhubcích trpí...
https://lifestyle.cz/6-receptu-na-domaci-vyrobu...
#spa #domacispa #lazne #domacilazne #domacimaska #maskanaoblicej #domacikosmetika #relax #diy

Naši se budou stěhovat a snažím se jim pomoct, když teď nikam nemůžou.. 🤦
Doporučili byste prosím nějakou rozkládací sedačku do 25.000,-, ( nejlíp do U), která něco vydrží?

A pak manželskou postel do cca 6000,- postel +rošt ( matrace mají). Jestli je to teda reálný ta cena.

Bohužel v novém musejí být v dubnu..to znamená.. jestli by si stihli jet "osahat", byl by zázrak. 🤦😱

Tohle jsou opravdu ty nejlepší houbičky. Vydrží, krásně s nimi jde odstranit připečené, připálené. S klidným srdcem ji používám na sklokeramickou varnou desku. Na mytí dřezu ideální. Můžete použít i na sklo.

#vileda

Krásné ráno všem, mám dotaz na mobilní domy. Bydlíte v něm někdo, nebo uvažujete o koupi? Já to beru jako jednu z levnějších možnosti, než koupit byt. Zajímalo by mne jak realita odpovídá fotkám a hlavně zda vybavení, ať už linka se spotřebiči či koupelna nejsou jen z levných výprodeju, nebo něco vydrží?

Vyhlášení únorové soutěže o lenochoda a losa Linkimals

Máme tu vyhlášení soutěže ze skupiny Fisher-Price, která probíhala do konce února 🎁 

😉 Všem vám děkuji za účast, vaše příspěvky ve skupině a správně zodpovězenou soutěžní otázku 😉 Výhra lenochoda a losa byla velmi lákavá, ale vyhrát mohli jen dva z vás 🎁🎁

Jste jistě už zvědaví, jak to dnešní losování dopadlo!

🍀 Na koho se tentokrát usmálo štěstí?🍀

Moc gratuluji @janulitko k výhře lenochoda a @verca5505 k výhře losa 🏆 🎁 😍

Sledujte i nadále můj blog a skupinu Fisher-Price 🤗 Už brzo budeme soutěžit o další krásné hračky 🤩

avatar
ondul
Zpráva byla změněna    3. bře 2021    

Dobry vecer, ahoj!
Prosim, meli byste tip na detske ucici karticky? Pripadne nejake ukazovaci aktivity pro nejmensi - syn ma 13 mesicu. Zvladne treba najit kocku nebo prase mezi ostatnimi kartickami, ukazuje kde je kombajn, motorka atp., udela brm brm na auto, ccc na kocku. Rada bych treba ovoce a zelenina a lidske telo. Dopravu mame v peknem leporelu a zvirata na kartickovem pexesu. Nebranim se tisku z fleru, aliexpressu, hrackarne...
Mockrat dekuji!

Strana