Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Ahoj holky, nemůžu pořád najít nějaký dobrý systém na archivaci fotek, videí. Hodně fotíme mobilem, každý má v mobilu strašně moc fotek. Jak to doma děláte? Máte na to nějaký dobrý systém - jak často stahujete fotky z mobilu na disk, stahuje si každý svůj mobil, jak ty fotky třídíte v počítači - podle data nebo podle události? Budu ráda za radu a za dobrý nápad. Díky moc

avatar
apacheeeAMBASADORKA
1. led 2021    

Vím, že většina lidí bilancuje spíš na konci roku, ale já si to nechávám až na Nový rok🍀

Taky vím, že pro mnohé lidi je rok 2020 zapsaný černým písmem. Kdyby nepřišel Covid, tak by se tenhle rok možná stal tím mým úplně nejoblíbenějším rokem za celý můj život, ale i tak přinesl několik důležitých momentů, za které jsem tolik vděčná ❤️

✔️ z absolutní neřidičky jsem se stala poměrně sebevědomou holkou za volantem, která si řízení zamilovala a na každou jízdu se těší
✔️ splnil se mi obrovský životní sen a podstoupila jsem úspěšně laserovou operaci, která mi umožnila vidět svět tak, jak jsem si vždy tolik přála
✔️ 2020 je pro mě prvním rokem, který jsem celý prožila jako podnikatelka a plním si svůj 📸 sen - díky práci jsem poznala ohromné množství úžasných lidí a vím, že tahle práce mě maximálně naplňuje, i když občas padám na hubu a v tomhle roce jsem poznala i tu negativní stránku toho být sama sobě svým pánem bez jistoty stálého příjmu
✔️ no a mám kolem sebe úžasnou rodinu, která mě podporuje a miluje, a také několik přátel, kteří opravdu moc stojí za to a já jsem strašně ráda, že se máme❤️

Doufám, že ten letošní rok bude v některých oblastech lepší, ale myslím, že z osobního pohledu budu i na rok 2020 vzpomínat v dobrém 🍀🍀🍀

Co nejlepšího přinesl uplynulý rok vám?

Bilance letos není na místě, ohlížet se není příliš na co... Ale přát si do nového roku je rozhodně na místě!

https://www.maleradosti.net/2020/12/31/silvestr...

(3 fotky)

Předsevzetí si nedávám, ale myslím si, že je dobré se zamyslet nad tím, co by chtěl člověk v daném roce dokázat a kam by se chtěl posunout. Dávám si spíš cíle a tady je pár z nich.

1. Jíst lépe: Jo, já vím, že je to trapný a říkají to všichni. Nicméně fakt vidím, jak se mi už po týdnu obrovský zlepšila pleť po vysazení mléčných výrobků a omezení cukrů. A zatím mi to nijak neschází.
2. Rozmyslet si co dál pracovně: Jak možná víte, tak v srpnu jsem začala dělat na mini úvazek. Cítím, že to ale není ono. Chtěla bych se realizovat, využít VŠ diplom. Také zvažuji studovat on-line na MBA.
3. Vypořádat se se vztahy v rozšířené rodině: Bohužel to je něco, co mi stále ukradá energii a asi to nikam nevede. Ráda bych se dostala do stavu, kdy je mi to všechno “jedno” a beru to tak, jak to je. Vidím, že je to ale proces.

A jaké jsou vaše cíle?

Holky, mám doma domškoláka, ne teď, ale pořád 🙂 a teď potřebuje atlas světa. A já nevím který vybrat, nevyfotila byste mi některá, jaký mají Vaše děti prosím 🙂

Kuchařinky, poradíte recept? Mají přijít na oběd naši, tak se chci vycajchnovat, ale i kvůli přebytečným kilum nás všech nechci žádnou těžkou klasiku. Měla jsem v plánu lososa nebo pstruha, ale předevčírem k večeru to vypadalo na apokalypsu a sehnala jsem jen řízky z kýty. Co z toho, aby se to hodilo ke šťouchaným bramborám?

Pojďme ukončit tento rok zábavně. Znáte hru “nepopulární názor”? Prostě řeknete něco, s čím si myslíte, že většina lidi nesouhlasí a vy jste v tom menšina. Např. “Ananas nepatří na pizzu”.

A prosím, žádné hádaní, vyvrácení názorů a napadání. Nechejme to v odlehčeném duchu 🙂.

Tak já začnu... Kečup není rajčatová omáčka a nikdy asi nepochopím těstoviny s kečupem :D

Holky, všem vám přeji ten nejkrásnější Silvestr a aby byl ten další rok lepší, hezčí a normálnější než rok 2020. 😘😘😘

Skúsim ešte raz 🙂
Dievčatá prosím ak máte kód, ktorý je na krabičke z inunoglukanu. Chcem odtiaľ mlieko pre atopikov vyskúšať synovi. Budem moc vďačná ak nevyužijete mňa poteší. Poprosím do ip a vopred pekne dakujem.
A keď nič tak aspoň krásneho Silvestra prajem a hlavne Nový Rok nech už je lepší ako tento starý 🙂

Poslední letošní šicí projekt ;) Kluci dostali pod stromeček látku a dopis,tak první část hotová ;)
Šťastný nový rok 🍀

(4 fotky)
avatar
88petule
Zpráva byla změněna    31. pro 2020    

Z celého srdce vám přejeme, ať je nový rok lepší, krásnější, klidnější... Abychom zase mohli žít ten normální život se vším všudy, jak jsme bývali zvyklí. ❤
Spoustu zdraví, radosti a smíchu v roce 2021 pro všechny! 🙏🥂

Petra s holčičkami
a #nestle

avatar
petuliiik01
Zpráva byla změněna    31. pro 2020    

Přejeme vám všem krásně prožitý Silvestr a vše nejlepší v novém roce 2021 ❤
❤ Peťa, Nelinka a #fisherprice

A kdo má chuť SOUTĚŽIT - zapojte se do dnešní půlnoci do naší Silvestrovské soutěže o krásný tučňáčí nočník - link k soutěži je zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/silvestrovska-soutez-ve-skupine-fisher-p-te3p6p/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
31. pro 2020    

Za celou moji rodinu bych vám všem chtěla popřát všechno nejlepší do nového roku 2021 a zcela (ne)skromně bych nám všem hlavně přála, abychom zase mohli žít ten úplně obyčejný a normální život se vším, co k němu patří!

Ať je ten nový rok prostě lepší než ten letošní 🍀

Ahoj holky, znáte někdo stránku lbshop.cz ? Vyhlídla jsem si tam sukni, ale nemůžu najít na tento obchod žádný recenze
https://www.lbshop.cz/sukne-london/ Tak nevím jestli objednat nebo hledat jinde

Mám tu zbytek předvařene červené řepy a potřebují to zpracovat. Nějaký dobrý, osvědčeny recept by nebyl? 😅💪

Silvestrovská soutěž ve skupině Fisher-Price

Přeji vám krásný středeční večer, 

jsem tu pro vás s další SOUTĚŽÍ ve skupině Fisher-Price o krásnou výhru 🎁 - nočník s motivem tučňáka!!!

Za chvíli je tu nový rok 2021 a všichni jsme plní očekávání jaký bude. Vždy doufáme, že v něčem bude zase o něco lepší. Já osobně vím, že nás v novém roce čeká mnoho nového. Pro naši rodinu to bude rok, kdy k nám přibude další člen rodiny 🥰 Nelinka bude mít brášku a my to společně budeme muset zvládnout jak jen nejlíp budeme umět. Bude to rok plný výzev a očekávání. Všichni už se moc těšíme ❤️

Na novoroční předsevzetí jsem nikdy nebyla. Věřím, že chtít na sobě zapracovat může člověk i bez předsevzetí a je to něco, co musíme chtít sami - ať už jde o hubnutí, kvalifikaci, vzdělání, chování. Avšak myslím si, že je dobré mít nějaké cíle a přání. Cíle by měly být dosažitelné a raději doporučuji nějaké mezicíle, kterých můžete dosáhnout během roku postupně více, než se dopracujete k tomu konkrétnímu velkému cíli.

Své cíle a přání vám zde vypisovat nebudu - věřte, to by vás nebavilo 😃 Avšak jeden cíl máme všichni rodiče nejspíš společný. Dát našim dětem dobrý vzor a vést je k dobrému životu. Naučit je dobrým zvykům, samostatnosti a pomoci jim podpořit jejich rozvoj. Mimo jiné nás čeká příští rok i odložení dětských plen a naučit Nelču vnímat chození na nočník/záchod jako každodenní věc v našem životě. Tedy, ona si na něj chce sedat už teď, ale zřejmě ještě nenastal ten čas, aby pochopila, jak ten proces "spustit". Bude to jedna z výzev našeho roku 2021! A nočník s kukučem tučňáka nám snad pomůže našeho cíle dosáhnout. Jsem zvědavá, kdo z vás má tuto výzvu také před sebou ...

❗️Pravidla soutěže ❗️

avatar
apacheeeAMBASADORKA
31. pro 2020    

Poslední snídaně roku 2020 😍

A moje nejoblíbenější cukroví:
✔️ Masarykovo cukroví
✔️ medovníkové kuličky
✔️ šlehačkove cukroví
✔️ oříškove trubičky
✔️ čokoládová kolečka
✔️ hvězdičky z vaječného koňaku

Jaké cukroví nesmí nikdy chybět u vás?

Ahoj maminky, ráda bych darovala oblečení pro holčičku mamince, která je ve finanční nouzi. Oblečení je od velikosti 80 do 92 a je jak nové. Vše vyprané viz. Foto ( jsou toho dvě tašky).

(3 fotky)

Maminky, máte některá zkušenost s tříselnou kýlou u malého miminka? Děkuji 💙

Rok 2020 trval tak asi deset let. Alespoň mně to tak přišlo. Krásné období Vánoc zase proletělo jako jedna hodina.

Ačkoliv datum 1.ledna 2021 automaticky neznamená nějakou změnu, tak i tak věřím, že to bude pro nás příjemný reset a krok do lepšího roku. Přeji vám, aby se vám dnešní silvestrovská oslava podařila a také vám přeji mnoho štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v novém roce.

A abych vás navnadila na ten nový rok - očekávejte další soutěže Dr.Brown's a také Jamieson. A jednu soutěž "odpálím" hned po Novém roce. Mám pro vás teké rozepsané nějaké články a doufám, že se vám budou líbit. Tak, snad je nač se těšit

KRÁSNÝ NOVÝ ROK!!

S láskou,

Marie a #drbrowns

avatar
mayarengie
Zpráva byla změněna    30. pro 2020    

Se zpožděním, ale o to upřímněji přejeme všem tetám koníkovkám krásné svátky a zítra vykročte do nového roku tou správnou nohou ať je ten příští rok veselejší a klidnější. M+E

Dnes de zeptam takhle jednoduse...Zajimal by vas clanek o Disneyworld? Kdybych treba predstavila ty parky, co se tam da tak delat a atd?

Doporučíte pánský strojek na vlasy + na vousy. Tedy 2v1? Vloni manžel dostal od Braun. Na vousy dobrý, ale vlasy hrůza.

Strana