Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #konik_testuje

  Zruš hledání

  #nestle_testovani #nestle #konik_testuje #test_nestle
  dnes měl miláček na večeři Nestlé mléčnou obilnou bio kašičku banánovou a ta mu taky chutnala 🙂
  přesnídávky měl zase na snídani,taky mu chutnali a na obídek měl zase skleničku,která mu nadmíru chutnala 🙂 asi nejvíc ze všech značek,které jsme vyzkoušeli ♥

  juliemichal
  Zpráva byla změněna    29. čer 2021    

  #nestle_testovani #nestle #konik_testuje #test_nestle
  dnes na večeři Tobínek dostal ,,bio sladké brambory s paprikou,rajčaty a kuřecím masíčkem,a takto mu to chutnalo 🙂
  papkal i dnes ty keksíky,i bráškové si dali 😀 a taky jim všem chutnali 🙂
  bio přesnídávku dnes dostal na snídani,akorát jsem nefotila 🙂
  zítra zkusíme na večeři ,,bio banánovou krupičku´´ 🙂

  (2 fotky)

  #nestle#konik_testuje
  Dneska dorazily obědy na příští dny. Krásné léto a žádné vaření 😁

  michalelka
  6. pro 2020    Čtené 179x

  ⭐️📷⭐️ Co je malé, to je milé... Ale platí to i pro tiskárnu Canon SELPHY QX10? ⭐️📷⭐️

  Vytáhnout fotoalbum, uvařit si dobrou kávu, listovat si a vzpomínat. Ideální program na sychravé odpoledne, co říkáte? Představa je to pěkná, ale realita u mě lehce pokulhává. Ale nemyslete si, fotek mám k tomu přehršel, focení miluji. Zaznamenávám doslova každý prd a pak si fotky se slzou v oku procházím... V telefonu. Jeho paměť už je přehlcená, bez mála v něm mám k dnešnímu dni 44 000 fotek... 🤭😅Možná i díky tomu jsem byla neskutečně nadšená z možnosti otestovat tiskárnu Canon SELPHY SQUARE QX10, jak jich co nejvíc roztřídím, ty nejmilejší vytisknu.. A jak to všechno dopadlo?

  Po rozbalení balíčku jsem byla nadšená ještě o kousek víc, pokud to je vůbec možné.  Přiznávám se bez mučení, že první dojem u mě většinou hraje velkou roli. A v krabici na mě čekala neskutečně roztomilá růžová roztomilost. Tiskárna je maličká (přibližně 102x143x31mm), takže nezabere moc místa a je ideální na cesty, na párty, oslavy... V balení na mě čekala nejen tiskárna, ale i tři sady fotografického papíru.

  Tiskárnu jsem připojila pomocí USB kabelu do napájení a nemohla jsem se dočkat, až ji spustím. Součástí balení není koncová nabíječka, ale lze použít jakoukoliv z domova nebo ji můžete připojit k PC, když se vám doma zrovna žádná přebytečná neválí. Nabíjení netrvá dlouho, což je fajn, tiskárna vydrží nabitá na vytisknutí cca 20 fotek.

  Pro samotné spuštění a využití je potřeba si do telefonu stáhnout aplikaci SELPHY Photo Layout, pomocí které přidáte různá ohraničení, razítka, texty a další. Ale k tomu se ještě za chvilku vrátím. Aby jste se dostali dovnitř uživatelského prostředí, musíte naskenovat QR kód, který má tiskárna schovaný u vstupu pro toner. Na jednu stranu to má nádech jedinečnosti, na druhou si ji dopředu neprohlídnete.

  Hotovo, aplikace nainstalována (pro Android ji najdete zde a pro iOS zde), toner vložený, můžeme se spolu konečně kouknout, jak to tedy “uvnitř” vypadá. 

  No, abych byla upřímná. Nic moc. S ohledem na vyšší pořizovací cenu zařízení a fotografického papíru bych očekávala mnohem propracovanější prostředí. Uživatelsky je velmi jednoduché, možná až moc. Jako první si vybere fotku či fotky, které chcete upravit a pak už je jen na vás, jak je doladíte k dokonalosti.

  Na výběr máte z:

  - devíti filtrů

  - deseti rámečků

  - šesti vodotisků

  - čtyř druhů textů ve třinácti barvách s kurzívou, tučným 

  - deseti samolepek

  - čtyř druhů okrajů (volba směru)

  - ručně kreslený popisek. 

  A to je vše, víc ani ťuk (snad jsem na nic nezapomněla 😶🙃)... V jednoduchosti je sice krása, ale osobně mi to přijde velmi málo a volila jsem úpravu fotek v jiném programu. 

  Abych vás jen nenudila fakty, přidávám vám pár fešáků s náhledy na zmíněné prostředí. 🤭

  Nejspíše je chyba na mé straně, ale nepřišla jsem na to, jak při vložení více fotek docílím jejich oddělení rámečkem každé zvlášť. Na výsledný efekt to nemělo žádný vliv, ale přijde mi to škoda.

  Vykompenzovala mi to možnost sloupnutí zadní strany a nalepení fotky kam jen chci. U jedné z dalších testerek jsem viděla využití na magnetickou fólii a to mi přijde super. Objednala jsem ji, ale do sepsání článku mi nestihla přijít, tak informace o ní doplním později.
  Tak, fotka je upravená, jde se tisknout. Telefon je potřeba mít připojeno k WI-FI, aby se spojil s tiskárnou. A pak už to jde ráz na ráz. Během chvilinky (přibližně 43 vteřin) máte vytisknuto. Ideální pro lenochy, kteří si nejsou schopni nic vytisknout přes web nebo ve fotolabu. Nebo na již zmíněnou společenskou událost, třeba na svatbu či návštěvu babičky, které necháte doma rovnou krásnou vzpomínku na odpoledne s vnoučaty. Na fotku o velikosti 72x85mm si najde místo každý a jistě rád. A co víc, Canon uvádí, že kvalita fotky vydrží až sto let. To vám sice teď nijak nepotvrdím, ale při srovnání klasického polaroidu a tiskárny jsou fotky z ní na první dobrou mnohem sytější.

  Abych nebyla až moc přísná, je to efektivní, vybírání a tisknutí fotek nás doma bavilo všechny všechny. Ač je v popisu jasně psáno, že musí tiskárna ležet na rovném povrchu, při jednom z útoků Jonáše jsem ji musela rychle zvednout do vzduchu a přežila to tiskárna i fotka. Byla by škoda, kdyby ne, jedna fotografie vyjde cca na 20Kč. Hledala jsem na webu co nejvýhodnější cenu, ale nenašla jsem levnější jak 389Kč za 20 kusů. V balení najdete nejen fotopapír, ale toner, který je určený na právě zmíněných dvacet kousků. A je potřeba jej pokaždé vyměnit, což není nijak eko friendly.

  Jako první jsem KONEČNĚ vytiskla fotky do Jonášovi knihy od narození od tří let 😅👶🏻. Už bylo na čase, když má třetí narozeniny už za pět měsíců... Jednoduchost vytisknutí mi v tomto vynahradila i menší ostrost fotografie - není to nijak zásadní, možná jsem jen trochu víc kritická. Ale hlavně co je skvělé, tak již jednou zmíněná možnost nalepení. Nejsou potřeba žádná lepidla, izolepa nebo růžky. Odlepit a je to. Jako správný kolenovrt jsem některé fotky rozdělila na čtyři malé a vložila je rovnou k textu.

  Na blogu jsem vám ukazovala mou snahu o rozlišení krabic na hračky podle jejich druhu... A kupodivu to funguje. Ještě chci poladit upevnění, protože mi je někdo (podezření padlo na manžela, Jony kolíčky dvakrát neovládá) schválně pomíchal, ale to musím ještě pořádně promyslet.

  U jedné z dalších testerek jsem viděla využití na magnetickou fólii a to mi přijde super. Kdo by neměl rád magnety na lednici a navíc hotové mrknutím oka. Objednala jsem ji, ale do sepsání článku mi nestihla přijít, tak informace o ní doplním později.

  Určitě se ještě chystám vyzkoušet letos označení dárků fotografiemi členů rodiny a bude rozdávat Jonda. V naší rodině se drží  zvyk, že to má na starosti nejmladší člen rodiny a jsem si jistá, že mu to švagr moc rád přenechá 🎄🎁.

  Týden s tiskárnou utekl jako voda. Doma máme spoustu nových fotografií a já mám konečně (skoro) hotové album na kochání. Pod stromeček jsem si přála další balení fotopapíru, abych měla prostor na další kreativní chvilky... 

  Děkuji @konik_testuje za vybrání k testování a samozřejmě i firmě Canon #test_canon4 za poskytnutí produktů. Snad jsem nebyla v hodnocení moc přísná 🤭, snažila jsem se co nejvíc o upřímnost a prozkoumání detailů. Přeci jen nejde o věc za pár korun. Pevně věřím tomu, že si tiskárna najde spousty využití v kreativních rodinách, u cestovatelů či obrážečů večírků stejně jako u nás doma... 🤍📷👨‍👩‍👦

  Mějte se krásně a kdyby vás cokoliv zajímalo, pište. Co nevím, zjistím nebo najdete zde

  Míša.

  #test_canon4 #recezne #canon_selphy_zkusenosti

  michaelllas
  25. lis 2020    Čtené 277x

  Štěstí přeje připraveným...

  Nejhorší představa je pro mě ta, že by se někdy mé děti dostaly do situace, kdy by byl ohrožen jejich život. Určitě se všechny shodneme na tom, že nejlepší je umět takovým situcím předcházet, ale bohužel, ne vždy můžeme nastalé okolnosti ovlivnit. Být v tu chvíli připravená a umět takovou situaci řešit, je pro mě k nezaplacení. 

  Díky online kurzu ,,První pomoc dítěti", který jsem absolvovala u MUDr. Knězkové, jsem získala pocit jistoty, že dokážu svým dětem pomoci. I když pevně doufám, že celý kurz mi bude nakonec úplně k ničemu a první pomoc nebudu muset nikdy v životě nikomu dát. 😉

  Jak kurz probíhá?

  Kurz je postavený tak, aby byl pro nás maximálně praktický a užitečný nám, maminkám. Celý kurz je situovaný tak, abychom zvládly první pomoc samy doma s dítětem. Kurz je rozdělen do samostatných modulů, které si pak můžete kdykoliv znovu přehrát:

  Ukázka z části ,,První pomoc dítěti" -  celkem 14 videolekcí. V této části se dozvíte nejen důležité kontakty, které je dobré mít uložené v telefonu. Ale především to,  jak postupovat při úrazech, otravách a ,,nehodách", které se u dětí nejčastěji stávají. Včetně resuscitace dětí...

  Ukázka z části ,,O miminku " -  celkem 12 videolekcí.  V této části se nastávající i   zkušené maminky dozví spoustu užitečných informací. Paní doktorka se zde věnuje například výběru pediatra a porodnice, motorickému vývoji dětí, monitoru dechu a SIDS, očkování, febrilním křečím, teplotám i resuscitaci kojenců...

  Celý kurz je podaný srozumitelně, jednoduše, bez zbytečného povídání. Zároveň jsem se v něm dozvěděla mnoho zajímavých informací.  Pro mě, jako mámu bez zdravotnického vzdělání, byly všechny rady a postupy pochopitelné.

  Po absolvování kurzu vám zůstane přístup do členské sekce trvale, takže se budete moct k lekcím kdykoliv vrátit. Na webu www.comamdelat.com, kde kurz probíhá, jsou také pravidelně zveřejňovány novinky.

  Tímto moc děkuji paní doktorce Knězkové  a #konik_testuje  za možnost tento kurz absolvovat. Velmi ráda  tento kurz doporučím i ostatním rodičům.

  #test_comamdelat #recenze #muj_tip #tip #zkusenosti_online_kurz_prvni_pomoc_detem

  martaskaaa
  29. zář 2020    Čtené 328x

  Baby Dove Derma Care - testování

  Protože jsem díky koníku dostala možnost otestovat dva produkty značky DOVE z řady Derma Care, podělím se s Vámi o naše naše dojmy.

  Náš Kubík právě slaví 2 roky a od miminka má citlivou pokožku. Především v zimním období má suché fleky a vyrážku hlavně na nožičkách. Vyzkoušela jsem už několik produktů, které ale vždy pomohly jen dočasně. Pak svitla naděje vyzkoušet Dove.

  Sprchový gel - neurazí, ani nenadchne

  + Dávkování v pumpičce, 

  + možnost s ním umývat i vlásky, 

  + extra nepění a dobře se pak smývá.

  Vím, že tato řada je bez parfemace, ale bohužel vůně mi moc příjemná nebyla 🙄 (ale dětem je to nejspíš jedno, že jo).

  Hydratační krém - u nás dobrý

  + Dobře se vsákne, hydratuje pokožku a přestože je také bez parfémace, vůně je o něco lepší než u sprcháče. 🙂 Kubík byl po namazání i takový heboučký.

  - Hůř se vymačkává z tuby a rozmazává kvůli tužší konzistenci (na druhou stranu toho alespoň syn nezneužije, protože rád krémy mačká). 😁

  Shrnutí

  Během dvou týdnů se stav pokožky někdy lepšil, že neměl téměř žádná ložiska, pak zase se najednou postupně objevily. Takže pro nás nejspíš další produkt s dočasným efektem. I když zhoršení přišlo opět se špatným počasím a ochlazením. Budeme ale používat dál a uvidí se. 🙂

  P.S. Tento článek se mi podařilo napsat až na potřetí. S aktivním dvouleťákem to není moc reálné sepsat jedním tahem, po chvilce nečinnosti se mi vždy vše smazalo a musela jsem psát vše znovu. 😁🙏🏼

  Poděkování týmu Modrého koníka, za umožnění testování a firmě Dove, která své produkty bezplatně k testování poskytla.

  Mějte se fajn, Martina a Kubík ❤️

  #test_babydove3 #recenze #konik_testuje #zkusenosti_babydove_dermacare

  Testovací okénko🥰

  Dneska bych se zaměřila na krém od Dove, který díky modrému koníkovi můžeme testovat. Na malého jsem do doby, než nám přišel balíček od Dove, používala na pokožku olejíčky,ale co máme doba tento krém mažu jim zarudla místa, a jsem spokojená 😌 jen mi trošku vadí, že se hůře roztírá, ale to je malá věc. Sama mám velmi suché ruce 👐, takže ho používám i já 🙈

  #konik_testuje #test_babydove3

  Koupeme, mažeme 😊 zatím skopojeni, vlasky jsou potom krásné jemné lesklé 😊 no moc se rozepisovat nechci at vám to pak všechno krásně zhrnu v jednom příspěvků 😊

  #babydove
  #test_babydove3
  #konik_testuje

  martaskaaa
  Zpráva byla změněna    16. zář 2020    

  #test_babydove3 #konik_testuje
  Dnes byl z venku špinavý od hlavy k patě a vlasy plné písku 🙏🏼 Protože si nerad myje vlasy, tak jsem ho musela "nalákat" na pěnu a pak vydrhnout Dove sprcháčem.
  No nebudu lhát, vůbec se koupat nechtěl, sprcháč házel z vany, došlo i na slzičky, ale stejně ho vždycky přeperu 😁

  (2 fotky)

  Taky jsem musela samozřejmě zkusit 😂 krém je za mě fakt výborný měla jsem z kojení tvrdé a popraskane lokty a konečně se mi vrací do normálu 😍
  Takze na výlet musel s námi 🤣

  #babydove
  #test_babydove3
  #konik_testuje

  (2 fotky)
  martaskaaa
  Zpráva byla změněna    14. zář 2020    

  #test_babydove3 #konik_testuje
  Kubík se dnes vrátil z víkendu u babičky, takže jsem mu kosmetiku přibalila s sebou. Prý každý den koupali i mazali. Nožky(krom odřených kolen😀) vypadají čisté bez exemu 👍🏻🙂

  Už pár dní s Tobíkem, Teda vlastně i s manželem testujeme produkty od Dove. Musím říct, že sprchový gel je vážně super, hlavně tím, že ho můžete použít jak na tělo i na vlasy a je bez jakékoliv parfémace, což je pro kůži u miminka určitě plus 🙂 Našemu malému byl teď teprve měsíc, a popravdě jsem měla už v těhotenství obavy, jak mu budou mycí gely, oleje a krémy vyhovovat a tento od Dove se zatím zda jako skvělá volba, což bude velká zásluha toho, že je kosmetika vhodná pro kůži se sklonem k ekzému.

  Budeme nadále testovat a v dalším příspěvku vám něco napíšu o krému 🥰

  #test_babydove3 #konik_testuje

  Krém je teda fakt boží 😍 ten jsem si vážně zamilovala 😊 mažu se i já tak pomalu dochází 🤣

  #babydove
  #test_babydove3
  #konik_testuje

  (2 fotky)
  martaskaaa
  Zpráva byla změněna    8. zář 2020    

  #test_babydove3 #konik_testuje
  Jak jsem psala v úvodním příspěvku, Kuba má citlivou kůži (na jedné z fotek můžete vidět vyrážku na nožičkách na začátku koupání).
  Super je, že se sprchový gel dá použít zároveň i na vlasy místo šamponu 👍🏻
  Po koupání jsem druhým produktem, hydratačním krémem, především ty podrážděná místa pořádně promazala. To má rád 😂
  Uvidíme, jak to bude vypadat ráno... 😊

  (4 fotky)
  verka619
  Zpráva byla změněna    8. zář 2020    

  Moc by jsme chtěli poděkovat, že se můžeme S Tobiáškem zapojit do testování, je pro mě velmi důležité, vybrat pro malého to nejlepší, přeci jen dětská pokožka, hlavně u miminka je velmi citlivá.. tak se těšíme na testování, Budeme postupně informovat 🙂 #test_babydove3 #konik_testuje

  (2 fotky)

  Tak nám přišel balíček od #babydove na testování 😊😍
  Už se těšíme až vyzkoušíme tuto novinku

  #test_babydove3
  #konik_testuje

  martaskaaa
  Zpráva byla změněna    7. zář 2020    

  Ahooj, tak i my jsme zapojeni do testování kosmetiky DOVE pro citlivou pokožku 🙂 #test_babydove3
  Náš Kubík zanedlouho oslaví 2 roky a od miminka se potýká s podrážděnou pokožkou, především v zimě má hrubá ložiska (viz.foto), někdy víc, někdy míň.
  Občas, když je nejhůř, ho namažu kortikoidovou mastí, avšak tudy cesta nevede a hlavně - není to zdravé.
  Proto vkládám naději do těchto produktů, které by ho neměly dráždit. Tak uvidíme, co nám testování přinese 🙂
  P.S.: Polystyren máme všude, radost veliká 😂
  #konik_testuje

  (3 fotky)

  #test_mollers2
  #konik_testuje
  Doplnek pro tehotne se jak uz jsem v drivejsim prispevku psala, sklada z kapsli a tablet. Kapsle obsahuji prospesny rybi olej napomahajici k normalni cinnosti srdce a mozku. Tablety krome dulezite kyseliny listovne nasemu telu dodavaji prospesne vitaminy, jako je vitamin D, B6, jod, horcik, zelezo.

  #test_mollers2
  #konik_testuje
  U doplnku Möller's me prekvapilo, ze jsou tablety v platicku na sedm dni, coz u konkurencniho vyrobku, který jsem uzivala pred tim, neni. Maminka si tak lepe pohlida, ze si tabletky bere denne a nezapomina. Navic je to vhodne ted v lete take na dovolenou. Zabalite jedno platicko a jedete 🙂 Dost me prekvapila velikost kapsli s rybim tukem. Myslela jsem, ze pujdou spatne polikat, ale jsou krasne mekke a neni problem spolknout celou kapsli. Nektere tablety maji takovou "pachut", coz u tabletek od Möller's neni a ja to moc ocenuji 👍🙂
  Tento doplnek nepouzivam jeste ani tyden a uz pozoruji v urcitych smerech zlepseni. Pred tim, jako spousta maminek skoro v pulce tehotenstvi, jsem mela problem s vyprazdnenim. Po techto par dnech se to mnohem zlepsilo a jedine, co jsem zmenila, byl prave doplnek pro tehotne 👍

  #konik_testuje
  #test_mollers2
  Minulý týden jsem se dozvěděla, že mě tým Modrého koníka vybral na testování vitamínů pro ženy panující těhotenství, těhotné a kojící od Möller's. Dnes dorazil balíček, který mi hned chtěla zabavit dcerka, ale po vysvětlení, že to je vlastně pro brášku nebo ségru, co je ještě v bříšku, mi balíček vrátila 👍 Takže od zítřka se do toho pustím a jsem zvědavá, jak mi budou tyto vitamíny vyhovovat. Testování zdar 🙋‍♀️

  konik_testuje
  15. kvě 2020    Čtené 4453x

  Vaše zkušenosti s Manufaktura Baby Friendly

  Není nic jemnějšího a voňavějšího, než je pokožka děťátka. Nezáleží na tom, zda máte doma miminko, batole nebo malého předškoláka, který si plnými doušky užívá objevování světa, citlivá dětská pokožka si zaslouží pouze tu nejkvalitnější a nejjemnější péči. Postarejte se o pokožku své ratolesti od hlavy až k patě díky testování dětské kosmetiky Manufaktura. Tak co, vydáte se s námi na dobrodružnou cestu s veselými zvířátky?

  Co budeme testovat

  Nová dětská kosmetika Manufaktura Baby Friendly je specifická svým extra jemným složením, které bylo vyvinuto s ohledem na citlivou a křehkou pokožku našich nejmenších. Díky jejímu složení je vhodná i pro novorozence a děti s obzvlášť citlivou pokožkou. 

  Manufaktura je výrobce tradiční české kosmetiky s vysokým podílem přírodních ingrediencí, proto je samozřejmostí kvalita a mimořádně jemné přírodní složení bez obsahu sulfátů, parabenů, ropných olejů či alergenních parfémů. Tato kosmetika je dermatologicky testována a obohacená o poctivé rostlinné oleje či o účinný ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu.

  Nová dětská kosmetika, vytvořená s láskou k dětem, maminkám a přírodě, se postará o příjemné chvíle, které můžete strávit společně s vaší ratolestí. Abyste měli během testování úsměv na rtech a zažili množství zábavy, doprovázet vás budou veselá zvířátka, která jsou součástí designu obalů. Každé z nich vám předvede jinou aktivitu, kterou se můžete inspirovat a užít si tak dětské radovánky plnými doušky.

  Balíček, který můžete otestovat, bude obsahovat tyto přípravky:

  Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem se postará, aby byla pokožka po koupeli pečlivě umytá, vyživená a chráněná. Samozřejmostí je pH 5,5, jemná bezalergenní parfemace a šetrnost k očím.

  Pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem se stane skvělým pomocníkem při výjimečných chvilkách s vašimi nejmilovanějšími. Neobsahuje barviva, konzervanty, ani minerální oleje. Má regenerační a zklidňující účinky, pomáhá v pokožce udržovat potřebnou vlhkost, změkčuje ji, zvlhčuje a zjemňuje.

  Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem obsahuje velmi šetrné hypoalergenní látky rostlinného původu pro pečlivé umytí jemných vlasů a citlivé pokožky hlavy bez vysoušení a podráždění.

  Jemný dětský výživný krém na obličej a tělo s mandlovým a ovesným olejem díky výjimečným ingrediencím dokonale regeneruje, vyživuje a zvláčňuje citlivou pokožku nejmenších. Udržuje ji jemnou a dlouhodobě ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Je vhodný k okamžitému vyživení vysušené pokožky, jako závěrečná pečující tečka po koupeli, nebo jako ochrana kůže a tváří před chladným a větrným počasím.

  Koho hledáme 

  K tomuto testování hledáme 10 maminek s dětmi do 6 let, které si potrpí na kvalitní kosmetiku pro své ratolesti. Pokud se zajímáš o kosmetiku a jsi připravena podělit se s ostatními o průběh testování nejen slovně, ale i prostřednictvím fotek, hledáme právě tebe a tvé dítě.

  Jak se zapojit

  Chceš se zapojit a společně se svým malým "parťákem" zažít toto jemné a hravé testování? Napiš nám do komentáře, jak vypadá péče o pokožku tvého dítěte a doplň i jeho věk. Nezapomeň zmínit, podle jakých kritérií jsi zvyklá vybírat dětskou kosmetiku a co je pro tebe při výběru nejdůležitější.

  Čas na zapojení máš do neděle 17.5.2020 a v průběhu týdne vybereme 10 maminek, které potěšíme a oslovíme interní poštou.

  Budeme držet palce všem maminkám 🙂

  konik_testuje

  jitulkabobulka
  29. bře 2020    Čtené 535x

  Recenze Nivea

  Co se mi vybaví, když se řekne NIVEA? Je to dětství, modrá plechovka s bílým nápisem. Používala ji nejen moje maminka, ale i babičky. A nás jako děti s ní pravidelně promazávaly.

  A když jsem se já stala mámou sáhla jsem po kosmetice Nivea. Tuto kosmetiku používám již u třetího dítěte. A proto jsem naší modrou rodinu s radotí obohatila o nové produkty. 

  Všichni synové, i já, jsme atopici s velmi citlivou pokožkou. Dávám velký pozor na jakoukoliv novou kosmetiku a málo co se nám osvědčí.

  Byla jsem velmi zvědavá na tyto novinky. Náš tester byl roční Jonášek, ale namazala jsem i prostředního. Ten má pusinku jak struhadýlko a tak to byla hodně velká výzva. A Nivea obstála.

  Co se testovalo?

  NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL

  - velmi jemný k dětské pokožce, nedráždí a neobsahuje ethylalkohol

  - moc nepění

  - příjemná vůne

  Prodává se v láhvi s punpičkou o obsahu 500 ml za průměrnou cenu 109 ,-.

  Oceňuji, že se dá použít na tělo i vlasy.

  NIVEA BABY MY FIRST CREAM 

  - vhodný na celé tělo

  - obsahuje mandlový a slunečnicový olej

  - hutnější, ale velmi dobře roztíratelný

  - příjemná vůně

  Prodává se v pleché krabičce o obsahu 150 ml za průměrnou cenu 79,- Kč.

  Osobně velmi oceňuji plechovou krabičku, která se dá vymazat úplně. 🙂 Velmi dobře promazává.

  S produkty NIVEA jsem byla velmi spokojena a značka NIVEA mě opět nezklamala. 

  Produkty můžu jen doporučit a u nás si své místo udělaly.

  denny27
  27. bře 2020    Čtené 774x

  Kosmetiku NIVEA, zná i moje rodina

  Co se Vám vybaví, když se řekne NIVEA? Mně rozhodně tmavě modrá plechová dózička, ve které se skrývá krém na celé tělo. Používaly ho nejen naše maminky, ale i naše babičky, ba dokonce i prababičky.

  Nenechte se však zmást, tato plechová dózička původně nebyla vůbec modrá, ale žlutá se zelenými lístky. Až někdy kolem roku 1925 se její podoba změnila a získala modrý design, který přetrvává i teď, ve 21.století.

  Historie kosmetiky NIVEA sahá až do roku 1911, kdy farmaceut a vizionářský podnikatel Dr. Oscar Troplowitz objevil možné využití Euceritu, emulgátoru vyvinutého chemikem Dr. Isaacem Lifschützem.

  Dnes má NIVEA na trhu více než 500 produktů pro všechny věkové kategorie. Jak pro ženy a děti, tak i pro muže.

  Můj syn Tobiasek měl tu možnost otestovat NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL a NIVEA BABY MY FIRST CREAM.

  NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL

  • k pokožce děťátka je velmi šetrný, protože neobsahuje ethylalkohol a byl vyvinut ve spolupráci s dermatology a pediatry.
  • má moc příjemnou vůni
  • má mýdlovou konzistenci a tolik nepění
  • díky pumpičce si můžeme nadávkovat, kolik potřebujeme
  • obsah 500ml
  • cena ā 109 Kč

  O Tobiaskovi je známo, že je to vodní živel. Zbožňuje vodu. Od narození ho myji každý den. NIVEA BABY MICELÁRNÍ GEL je vhodný na tělo i vlásky. Vlásky po něm zůstávají voňavé, hebké a tím, jak se Tobiaskovi vlásky vlní, tak po koupání má nádherné kudrlinky. Žádná alergická reakce se u něj neprojevila.

  NIVEA BABY MY FIRST CREAM

  • vhodný na tvář, tělo, i zadeček
  • inspirován tím nejlepším z prvního NIVEA CREME
  • obsahuje přírodní mandlový a slunečnicový olej.
  • obsah 150ml
  • cena ā 79 Kč
  • příjemně voní
  • lehce se roztírá

  Děti a krémy. Asi to zná téměř každá maminka. Necháte někde omylem dózičku s krémem a Vaše ratolest už v ní boří prsty a maluje. Maluje po zemi, po sobě, po zdi, občas i po televizi, kdo má doma zvířátko, tak třeba i po něm.

  Asi jedinou nevýhodu NIVEA BABY MY FIRST CREAM shledávám právě v tom, že v přítomnosti akčního batolete je použití krému dost nepraktické a riskantní. Třeba našeho Tobiaska to neustále lákalo k tomu, se v krému ,,matlat'', takže jsem ho musela usměrňovat, aby v dóze něco zbylo.

  Věřím, že většina maminek by uvítala raději krém s pumpičkou nebo v tubě.

  Každopádně, krém se dobře roztírá, rychle se vstřebává, nenechává mastný filtr, moc hezky voní a pokožka po něm zůstává hebká a jemná. Alergická reakce se neprojevila.

  S produkty jsme jinak moc spokojeni. Kromě Tobiaska je totiž používá celá moje rodina.

  Na závěr takové moto : NIVEA je jen jedna 😊

  Tímto chci poděkovat #konik_testuje za testování #test_nivea2 .

  Veškeré uvedené informace jsou dohledatelné na webu, tyto konkrétně na www.nivea.cz

  #konik_testuje
  #test_nivea2
  V pátek 13. nam doručili balíček s produkty Nivea k otestování..všechny tři naše děti miluji koupání ve vaně, mydlinky a poté namazání pokožky voňavým krémem..od miminek se jim takto věnují denně 😉 tak hurá!!! Jde se testovat 🍀 Moc děkujeme za tuto příležitost, kterou si vyzkoušíme, díky Konikovi, poprvé ️❤️

  Moc děkujeme za produkty Nivea, máme velkou radost a těšíme se na testování 😊 Moji malí vysušení testeři už jsou připraveni 👦👧
  A díky za tu bohatou zásobu těch zelených pufíků. Syn je nadšený a já mám co uklízet. 😂
  #test_nivea2
  #konik_testuje