Těhotenské příznaky. Mohla bych být těhotná?

lenka1809
10. dub 2020

Ahoj potrebovala bych poradit.
Moje MS byla 19. - 23.3.
S pritelem jsme meli sex 25.3
Od te doby mam velke bolesti v podbrisku a v kríži a bolesti hlavy. Prsa me vubec neboli.
Boli me to kazdy den pravidelne a najednou jako bych mela dostat MS. Citim se takova nafoukla.
Cekam do dalsi MS která by mela prijit 19.4.
Mohla bych byt těhotná? Test se chystam udělat, ale chtela bych vedet jestli jste to take meli tak? Prsa zatím necitim a myslím si ze sance k oplodneni byla nizka kdyz jsme to dělali hned 2 dny po skonceni MS.

jjasmina
10. dub 2020

@lenka1809 já měla příznaky až skoro v 10tt

majsina
11. dub 2020

Otěhotnět 2 dny po MS mi přijde víc než nepravděpodobné. A příznaky jsem měla tak v 7.tt

farka
11. dub 2020

@majsina to bych se hádala, záleží jak dlouhý má cyklus...já sama to tak mám, kvůli krátkému cyklu je vše dřív...
@lenka1809 ale na nějaké dohady je brzo, počkat na test...u prvního jsem do 12tt o ničem nevěděla a u druhého jsem už před MS věděla, že jsme těhu jak mi bylo zle...

majsina
11. dub 2020

@farka taky mám krátký cyklus...ovulaci tedy nemám 13.-14.den...ale 10.-11.... i tak mi to přijde velmi nereálné nehledě na to, že prvním příznakem je obvykle pozitivní test...

vendelinka08
11. dub 2020

@lenka1809 a není možné, že jsi otěhotněla a přesto měla menstruaci? Test bych udělala hned.

mischelv
17. srp 2021

Ahojky, tak jsem jako na trní, i co tady čtu kdo jaké příznaky a kdy... já mivám cyklus teda tak 30-31dni a ovu pozitivním testem vždy k 18-19.dni a v plodných dnech zkoušíme obden, už půl roku. No a včera jsem měla dostat MS, test negativní, už týden mě bolí prsa (nikdy nebolela), podbřišek občas píchne, záda jak v bedrech tak v kříži, nespavost...no krom nevolností a pachů bych to tipla na těhotenství (už bych ráda) je mi 31 let 🙂
Dnes teda test jiný, MS opět nepřišla, příznaky stejné a ejhle je to tam 🙂 prsa zřejmě prozradí vše 🙂 teď už jen aby to vydrželo za bylo vše v pořádku a nevymizelo to. Držím palce ostatním 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru