Clostilbegyt, máte zkušenost s užíváním?

danca94
5. srp 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat pokud některá z vas mate zkušenosti s užíváním clostilbegyt? Doktor mi ho předepsal s Proverou. Protože mám nepravidelně menstruaci. Třeba 3 měsíce se nedostaví. S přítelem se téměř 2 roky snažíme o miminko a stále marně. Dnes jsem byla na kontrole a předepsal mi tyto léky. Chtěla jsem se zeptat jak to chodí. Mám ho brát 3 den cyklu az 7 den cyklu. A chtěla jsem se zeptat jak to vlastně funguje.. Trochu jsem pana doktora nepochopila ☹ řekl mi,ze mám brát hned od toho dne co jsem u něho byla proveru a az se dostaví menstruace,tak 3 den cyklu začít s clostikem. Nevím jak to chápat.. Žena co chce při tehletech praskach otěhotnět musí mit sex při menstruaci? :-/ zda se mi to trochu přehnané a nelidské. Jestli jsem to pochopila špatně to nevím,ale snad ano.
Mohla by jste mi nějaká z vas poradit? Jsem zmatená a téměř bez naděje otěhotnět.

23363
5. srp 2016

Nejsem sice lékárník, doktor a ani si toho moc nepamatuji, ale sex mějte normálně kolem plodných dnů. Já měla Clostilbegyt na podporu ovulace (taky tak nějak na čtyři dny jako vy) a hned druhý měsíc se zadařilo. Tak budu držet pěsti i vám.

sofinka84
6. srp 2016

@danca94 Taky jsem od doktora dostala Clostik, brala jsem ho 5-9 DC, ted jsem ho měla druhý měsíc. První měsíc ovu kolem 15 DC, tenhle měsíc byla už 13 DC. Doktor mi říkal od nějakého 8. dne do cca 16. dne mít styk ob den 🙂 já ale déle než ten 15 DC ovu nemívám. Zkus ovu testy, sice ti stoprocentně ovulaci nezaručí, ale budeš mít přehled.

salenas
6. srp 2016

@danca94 při měsíčkách se začíná brát 🙂 , je na podporu zrání a dozrávání folikulů. správně by kolem 12 dne měla být ultrazvuková kontrola, aby se vědělo, kolik folikulů dozrálo a správně načasovat milování. dobré je i to podpořit pregnylem, to pak přesně budeš vědět, kdy je ovulace a kdy na to vlítnout 🙂

emma244
6. srp 2016

přesně jak píše @salenas ! 🙂 Já brala jen clostík 3-7, folikulometrie byla 12dc a vyšlo nám to hned první měsíc 🙂 Hodně štěstí!!

salenas
6. srp 2016

a taky si říkám, jestli se pokoušíte dva roky, byl přítel alespoň na spermiogramu ? nebo kontroloval tebe doktor v době ovulace, jestli máš ovulaci, krevní test ? protože hned tak od rány začít s clostíkem taky není nic moc, přítel může mát špatné sperma a pak budeš clostík brát úplně zbytečně ..a že je to pěknej humáč do těla

danca94
autor
7. srp 2016

@salenas děkuji moc 🙂 5.8. Jsem začala brát proveru a právě az dostanu mesicky,tak mám vysadit a začít brát clostik a hned mu volat a objednat se na 12-14 dni. S přítelem se snažíme o miminko,tak snad to vyjde 🙂

danca94
autor
7. srp 2016

@salenas ahoj 🙂 pan doktor kontroloval nejdřív me,protože mám do toho všeho ještě leidenskou mutaci :( az dostanu mesicky,tak se budu objednávat a bude mi kontrolovat ovulaci. Tak snad bude všechno v pořádku 🙂 děkuji

zuzatrhal
18. srp 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

ahojky, zkušenost s tímhle nemám, ale za mě doporučuji Fertility blend na podporu otěhotnění 😉 řekla mi o něm přímo doktorka, takže jsem neváhala. a nelituju. zadařilo se 🙂

annakona
30. zář 2016
Uživatel annakona je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od annakona.

Já mám teda zkušenost (hned 2x) s Fertility Blend. Upravil mi cyklus a po 6 měsících jsem díky bohu otěhotněla.

danahrom
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bibinka489
2. bře 2019

Dobrý den, prosím pěkně mám problém nevím kdy začít brát closik. Mám ho brát 2 až 9 den cyklu dneska je to druhý den co spinim mám si brát dneska prášek ? Moje menses není pravidelná a nebo vůbec. Dekuji za odpověď.

nikagsxr
25. kvě 2019

Ahoj holčičky, prosím vás mám takové dilema. Když čtu všude ty bubaky ohledně Clostíka tak se mi do toho ani nechce. Ale vy tu máte docela fajn názory. Můj Gyndar mi řekl že mám brát 2 denně hned od prvního dne menstruace ale v pribalovem letáku a všude na netu píšou něco jiného. Jak jste to měly vy? Snažíme se cca rok a moje menstruace není pravidelná tudíž asi ani ovulace.

danca94
autor
25. kvě 2019

@nikagsxr Ahojky 🙂 no hele já když jsem ho brala, tak vždy od 3dne menstruace.. někdy 2x denně někdy i 3x.. pokus se snažíte o miminko, zeptejte se svého gyndare jestli by vám mohl místo clostiku napsat femaru 😊 nám pomohla hned druhy cyklus 🙂 po více než 2letech snažení z toho 5x IUI 1x IVF a nekonečnokrat clostik..... zabrala krasne až femara 🙂

danca94
autor
25. kvě 2019

@nikagsxr také jsem melaa nepravidelnou menstruaci tudíž i ovulaci.. ta nechodila vůbec.. 😞 1x jsem byla i na laparoskopii kde zjistili ze je da se říct vše v pořádku. Za femaru si sice kolem 500kc priplatite, ale stojí to za to 😊🙏 bere se stejně jako clostik a je na ni daleko větší spoléh. Dneska už jsme 22tt, tak držím pesticky i vám 🙂

nikagsxr
27. kvě 2019

@danca94 ahojky. Děkuji mockrat🙂 já se obávám že budu muset Gyndare změnit. Pac jsem řekla že se jen snažíme ani ne rok a on mi hned narval tohle bez jaké koli otázky Bo vyšetření a když jsem si přečetla příbalový letáček tak jsem se docela zděsila co to je za masakr.

danca94
autor
29. kvě 2019

@nikagsxr u mě to bylo stejný.. Zeptal se mě zda chceme mít dítě, což ne v te době bylo 22, tak jsem odpověděla, ze ano. Přece každý chce mít dítě jednou.. A on mi začal cpát samé sra*ky.. pak mě hned poslal do pronatalu a tam to šlo taky s lekama atd.... až po více jak dvou letech se zadarilo. Samozřejmě jsem za to moc rada, ale vím ze by to možná šlo o bez těch všech léku.. stačila opravdu ta femara a ne všechny okolo.. zbytečný! Naštěstí mě to nijak nepozaznamenalo.. jako třeba známe dost pribrali nebo byli strašně naladove.. atd.. Tak snad se vám zadari co nejdříve, když už vám dává léky.. :/

snazilka301
5. srp 2019

Dobrý den, neví někdo o někom kdo užívá clostilbegyt a měl by zájem o koupi několika balení ještě nepoužity ale již nevyužiji, v lékárně jedno balení na recept je za 200-300kč , když by to někomu pomohlo ráda ponechám a na ceně se domluvíme.

danca94
autor
5. srp 2019

@snazilka301 já na recept doplacela 15,- 😳😳😳 kde kupujete??

snazilka301
7. srp 2019

@danca94 dobry den no nevím jak to je teď, je pravda že já to kupovala v prosinci on tam byl výpadek léku skoro půl roku tak možná ze začátku a nebo to je lékárnou nevím.

danca94
autor
7. srp 2019

@snazilka301 já ho brala dlooooouho, ted ho neberu jsem v 8m.. pořad jsem platila maly doplatek 🤷🏻‍♀️😑

danca94
autor
7. srp 2019

@snazilka301 tohle je dotaz z roku 2016 🙂

nikagsxr
15. zář 2019

@danca94 🤣🙈🙈🙈🙈 pěkný..ja platila necelých 500,- za jedno balení a myslím že jsem šla i s receptem....

danca94
autor
16. zář 2019

@nikagsxr tak kolem 500,- jsem platila za femaru, která nam pomohla hned druhy cyklus 😊😁 ted mám dva týdny do termínu. Clostik nepomohl vůbec a takový doplatek u vás teda nechápu 🤔🤷🏻‍♀️😁

denimarie
20. říj 2019

@snazilka301
@snazilka301 dobryden mate ještě

saja13
6. črc 2020

@danca94 ta femara je na co prosím?

danca94
autor
7. črc 2020

@saja13 femara je víceméně stejná jako clostilbegyt.. 🙂 na podporu ovulace 🙂

saja13
7. črc 2020

@danca94 já četla a zjistila že clostik není jen na ovulaci ale taky na dozrávání vajíček nebo něco podobného