Nepovedlo se sex přerušit pře ejakulací, jaké je riziko těhotenství?

kikizi
3. únor 2019

Měla bych dotaz. Mám kamaráda s vyhodama a jednou se do mě malinko udělal je riziko těhotenství ?

hankaviki
3. únor 2019

ne..vůbec

chumlee71
3. únor 2019

Malinký riziko.....

irena1111
3. únor 2019

ano je

lisianne
3. únor 2019

to jsi fakt tak blba nebo trol?

misicka1988
3. únor 2019

@kikizi Tak pokud je to kamarád, tak ne 😁

leniczka23
3. únor 2019

Jestli to bylo jen malinko, tak je to jenom malinka sance ze z toho bude malinky miminko a pak mate malinkej problem😁

sudylichozrout
3. únor 2019

@leniczka23 😀 Hehe

sudylichozrout
3. únor 2019

@kikizi kolik ti je, proboha? Fakt dotaz jak do Bravicka...

irena1111
3. únor 2019

Hoky sorry, alejako nechápu proč jste některé tak ironické a nepříjemné. Co když se ptá mladá nezkušená holka, která nemá ve svém okolí nikoho koho by se na takovou věc mohla zeptat?
jasně, dá se najít info na internetu ale myslím že i pro takové dotazy MK je a pokud vám ta otázka tak vadí tak prostě neodpovídejte a hotovo, není potřeba hned útočit.
Mimochodem dle mě je to dotaz na stejné úrovni jako každodenní nesčetné dotazy ohledně těhu testů, které tu každá druhá dělá pomalu den po styku asi v domění že tam tu druhou čárku vytlačí očima.

sudylichozrout
3. únor 2019

@irena1111 protoze ten dotaz je jak ze treti tridy ZS. Proste uplne nejapny.
Pokud provoziuje sex bez ochrany a dojde k ejakulaci do pochvy, je preci vzdy riziko, ze muze dojit k otehotneni. Nezlezi na mnozstvi ejakulatu, k otehotneni staci jedna jedina spermie.

bayt
3. únor 2019

@irena1111 ehm......ne

misicka1988
3. únor 2019

@irena1111 Promiň, ale není doba jako před 70 lety kdy si moje babička myslela že otehotni z pusy...

kikizi
autor
3. únor 2019

@irena1111 dekuju takže ta možnost otěhotnění je že ano ?

irena1111
3. únor 2019

@sudylichozrout já to samozřejmě vím ale jsou i tací, kteří to neví tak se zeptají. mimochodem napsat jedno slovo ANO jako odpověď tazatelce by bylo daleko jednodušší a kratší než tu ironicky útočit

irena1111
3. únor 2019

@kikizi ano možnost tu určitě je

chumlee71
3. únor 2019

@kikizi ano možnost otěhotnění je

irena1111
3. únor 2019

@misicka1988 ano doba je jiná ale to neznamená že někteří lidé prostě nevědí tak se zeptají.

tulikiss
3. únor 2019

@irena1111 hele je rozdil zeptat se mela jsem sex nechranili jsme se a jednou mu to malinko ujelo , muzu byt v tom. a je rozdil rozebirat tu ze ma kamarada s vyhodama a bla bla...

sudylichozrout
3. únor 2019

@irena1111 jestli je dost stara na to, aby soulozila, tak by mela byt dostatecne stara i na to, aby zvladla otevrit ucebnici biologie pro stredni skoly. Tam to ma. Si tady nekdy fakt pripadam jak v blazinci. Jedny baby curaji na papirky dve hodiny po sexu, druhe vubec netusi, k cemu sex primarne slouzi. A pak se tu svorne handrkuji o tom, kdo je lepsi matka 😃 (ve zkratce receno).
Ooooj, zdravy rozume, prijd mezi nas! 🙂

kikizi
autor
3. únor 2019

@sudylichozrout jeee tak sorry ze jsem se vůbec ptala twl

kikizi
autor
3. únor 2019

@sudylichozrout mě to nikdy nikdo nevysvětlil protože jsem přišla o rodiče a kdo jinej by my to neviscětlil bylo mi 2 roky jdyz jsem o ne přišla

kikizi
autor
3. únor 2019

@irena1111 kdy bych si měla udělat test

irena1111
3. únor 2019

@kikizi pockej jestli dorazí MS a pokud ne, udělej test

irena1111
3. únor 2019

@sudylichozrout ano někdy je to tu opravdu jak v pomocné škole a když se tu můžou vést nekonečné debaty o tom jestli je na testu duch nebo kdy nejdřív udělat test aby tam už konečně bylo něco vidět tak nevidím důvod proč by se tu nemohl řešit dotaz jako napsala zadavatelka. Někdo hledá v knihách a na internetu a někdo se holt rovnou zeptá - to tu ale dělá 90% uživatelek.

sudylichozrout
3. únor 2019

@kikizi to, ze ze sexu vznikaji deti, neni preci zadne tajemstvi rodu, ktere by se dedilo ustni tradici z matky na dceru. To je zkratka prirodopis ZS. Nemusis se mi omlouvat, jen priste vic mysli, nez polozis nejaky dotaz. Staci i treba jina (lepsi) formulace a hned by to treba vypadalo jinak.
Zkratka a dobre, otazka, ktera je od dospele zeny postavena stylem "mela jsem sex, muzu otehotnet?" budi usmev na rtech.

sudylichozrout
3. únor 2019

@irena1111 no... A kdyby nejprve hledaly v knihach ci na webu, udelaly by lepe. Za tim si stojim.

biedronka10
3. únor 2019

@sudylichozrout no a me pak desi zase myslenka po precteni takovych dotazu, ze se tu pravdepodobne pak objevi navazujici dotaz stejne autorky ci radsi podobneho nicku... Jsem tehotna, ale dite nechci co s tim. To uz pak fakt usmev ztuhne....protoze z jaloveho uvazovani se pak najednou resi bum celkem slusny prusvih.

odula
3. únor 2019

@leniczka23 😀😀😀 mno.... protože tam bylo jenom malinko malinkých spermií co malinko mohly natrefit na malinký vajíčko

sudylichozrout
3. únor 2019

@biedronka10 presne tak. Aaaaaaach jo! ☹

sudylichozrout
3. únor 2019

@odula ja te zeru, Odulo! 😀