Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

brundik
2. pro 2009

Ahojda 🙂
Jajko a mas s ovu testy zkusenost? Ja ne, ale prislo mi, ze holky, ktere je pouzivaji, psaly, ze stanoveni ovu nemusi byt jednoznacne.
Mao, ty chodis na kurz liceni? 🙂 To je super. Jak te to napadlo? Svicky uz mam, nakonec jsem vzala bile metalicke, ale vypada to dobre.
K peceni jsem se taky nedokopala, ale co je horsi, jeste jsem se nedokopala ani k vylouskani orechu a ja je cpu skoro do vseho, takze zatim vlastne nemuzu zacit 😅
Petul, preju, aby jsi se z hematologie dozvedela dobre zpravy 😉
Zejm, moc dekuju. Tak takovy kurz je urcite prinosny, setkat se s lidma, kteri maji bohate zkusenosti a pro partnery to muze byt velice zajimave, protoze se vzajemne poznaji daleko vic.

skrizanova
2. pro 2009

Ahojky. Tak jsme byli ústní formou shledáni vhodnými osvojiteli. Teď už budeme jen čekat, až nám to přijde písemně. S paní na úřadě jsme ještě jednou probrali naše požadavky na dítko a bylo HOTOVO. Aspon tak to řekl manža, no paní psycholožku to málem strhlo 😀 😀 . A teď už bude před námi jen to nekonečné čekání na telefon 😅 .
Zejm: no vidíš, měla jsi takový strach a nakonec pěješ taky jen chválu. Aspon vidíš, že jsem nepřeháněla. V pondělí jsme se o tom s paní psycholožkou taky bavili a vychvalovali jí to, tak jsem si zase všechny ty zážitky osvětlila a vážně to bylo fajn a velmi přínosné. Jen s tou adoptivní maminkou se u nás sekli: My tam měli rodiče s dítkama kolem dvou let věku - takže pro nás to byla jen ztráta času, neb ty rodiče byli ještě takoví ti šťastní lidičky co dostali dítko, ale prakticky nic moc s ním ještě neprožili. Tak jsme to taky té psycholožce tak podali, že by bylo lepší, kdyby to byli lidé se staršími dítky - kde už to není jen o mazlení a hýčkání miminka.

Holky, mě taky nějak vůbec nedochází, že za tři týdny jsou tu vánoce. A letos jsem se zařekla, že nepeču. Tak doufám, že to vydržím a nepustím se do toho. Já vyhrožuju každý rok, ale pak se do toho nakonec pustím a upeču cca 12 druhů a pak než to všechno sníme, tak jsme jak kuličky. Takže letos bude prostě dieta a budem mít jen to, co nám dají na návštěvách 😀 😀 jestli nám tedy něco dají.

zejm
2. pro 2009

No tak to gratulujeme!!! Tak teď už jen se brzy dočkat, ale Ty jsi říkala, že se u Vás nečeká příliš dlouho, že? Takž hezkého posledního Ježíška s jen manželem, příští rok už to bude jiný cvrkot!

brundik
3. pro 2009

Skrizanova, ta to je super 🙂 Tak at na kouzelny telefon necekate dlouho 😉

jajkaz
3. pro 2009

Ahojky všem,
Zejm, to je fajn, že jste se měli dobře 😉 Podle tvého vyprávění už se těším, až pozvou i nás. Doufám, že to bude taky tak super 😀
Skrizanová, gratuluji a držím palečky, aby telefon zvonil hodně brzy 😉

jajkaz
5. pro 2009

Ahojky, kde je kdo 😀

zejm
7. pro 2009

Tak jsme jeli na druhý přípravný víkend, první večer - super. V šest ráno nám volala babička, že malá má skoro 40˚C horečky, takže jsme se sbalili a jeli se starat o holčičku. Už se cítí lépe. Ale asi budeme muset na přípravu znovu - my budeme tak dokonale připravení!!!

jajkaz
7. pro 2009

To je někdy takový zákon schválnosti... Ale důležité je, že malé už je líp. Opatrujte se. 😉

maova
7. pro 2009

Ahoj holky,
já už mám hotový kurz a mám certifikát 🙂 A fakt mě to bavilo, dlouho jsem si tak hezky neužila týden a když jsem dneska měla jít do práce, tak hrůza, ještě máme nového šéfa a tak se tam nějak netěším.

skrizanova, taky moc gratuluju a ať máte miminko co nejdřív 🙂

zejm, tak hlavně ať je holčička zdravá a kurz si ještě jednou zopakujete 😉 Sice už jste to mohli mít za sebou, ale snad vás pozvou zase co nejdřív 🙂

brundi, jj, dělala jsem si vizážistícký kurz 🙂 Já už mám manikúru a tak nějak mě tohle všechno baví, tak ještě udělám vlasy a uvidím, jak to půjde 🙂

maova
9. pro 2009

Kde se touláte? 😉 Já vždycky večer nakouknu a tady nikdo, tak snad se zase ukážete 🙂

jajkaz
10. pro 2009

Ahojky děvčata, já jsem od úterka na nemocenské... Ne, že by to bylo tak hrozné. Už v pondělí mi nebylo dobře, v úterý v práci teplota. Ne velká, jenže já čekám, že už se konečně nedostaví ta mrcha hnusná. Tak jsem vlítla k dr. a ta mi hned napsala neschopenku. Před rokem v tento čas to bylo podobné - bacil mě bacil a já zjistila, že jsem těhu... No ale jen do 6. týdne.... Takže jsem to znovu nechtěla riskovat a radši zůstala doma... Dnes mám 30.DC, minulé 2 cykly byly 27. Ale rozdíl je v tom, že jsem tentokrát měla ovulku cca o 3 dny později. Takže držte pěsti. Myslím že zítra už snad budu vědět... buď se objeví aspoň malý duch na testu nebo mrcha....

Zejm, co malá, už je líp?

Maova, gratuluji k certifikátu 😀

zejm
10. pro 2009

Jo, dík, už zase začínají řádit, ale kašle jak černá ovce. Moc držím palečky na zítřejší testík! Určitě dej vědět!!!

jajkaz
11. pro 2009

Ahoj holky,
tak test jsem dnes nezkoušela. Mám jen jeden, tak jsem to nechala na zítra - mám trochu strach, že tam nic nebude... Ale mrcha taky nikde 😉 (honem to zaťukat) . Tak zítra čerstvé zprávičky. 🙂 snad dobré

maova
11. pro 2009

jajko, bezva, držím palečky strašně moc 🙂 A je dobře, že jsi zůstala doma, hlavně v téhle době chřipek. Jen hezky odpočívej, ať máš síly i pro miminko 😉

maova
11. pro 2009

Já jsem si dneska nakoupila věci na líčení a mám z toho děsnou radost 😀 A taky jsem zase dokoupila nějaké dárečky, tak to jsem taky ráda. Původně jsem si říkala, jak dárky nenechám až na prosinec a zase to tak dopadlo 😠

jajkaz
12. pro 2009

Ahojky Mao, tak palečky můžeš pustit. ☹ BT klesla, test ani stíneček což při 32.DC už by mělo aspň malinko (jindy mívám 27,28). Už ji čekám 😝 ☹

jajkaz
12. pro 2009

Ale dík 😢

maova
12. pro 2009

jajko, to je mi moc líto ☹ Doufám, že bude zase brzy líp, třeba si zkuste udělat nějaký hezký den, jestli to pomůže 🙂

jajkaz
12. pro 2009

Trošku jsem se rozptýlila - stahuju mp3 V pondělí 21. máme mít závěrečnou z tanečních, tak ať můžeme trénovat. 🙂 Hudba je prostě úžasný lék...

petula82
12. pro 2009

Ahoj holky,tak jsem se vrátila z výpomoci ve čtvrtek.V úterý jsem si volala na tu hematologii,tak jsem se dozvěděla,že jsem úplně zdraví člověk,veškerý hodnoty byly prý ukázkový.Já furt tak nějak doufala,že mě konečně na něco příjdou a ono nic.Jajkaz neboj,ono to výjde.Maova moc ti gratuluju k certif.

zejm
12. pro 2009

Holky, tak Vám nevím. Ty chřipky jsou nějak prapodivné. Obě moje holky teď byly nemocné, už jsou úplně v pohodě, nevypadají, jako že jim něco chybí, ale mají pořád zvýšenou teplotu. No nic, v pondělí poklušou do školy a do školky, ale trochu mi to dělá starosti, snad teď ty bacily všechny zmrznou. Já jdu ve středu na kyretáž, vůbec se mi tam nechce, ani nevím, jak mi potom bude... Mám nějakou poťapanou děl. sliznici a polypy. Nevíte, jestli se přitom holí? Radši bych si to udělala doma, než aby mě holila sestra v nemocnici, brrr. Ach jo.
Jinak na další přípravu rodičů půjdeme už v lednu, tak se to zase o tolik neprodlouží. Síla je, že těch žadatelů teda musí být mraky, když mají přípravu co měsíc... Nic moc povzbuzení
Jajko, nechci vzbuzovat falešné naděje, ale u mojí první dcerky jsem měla test pořád negativní (i u doktorky) i při úplně pravidelném cyklu. Zjistilo se to až z krve. Tak třeba? Mimuško určitě ví, kdy k Vám přijít. Nepochybuju, že už se na Vás někde ze shora těší 🙂

jajkaz
13. pro 2009

Ahojky,
Zejm, tak naděje dnes zhasla. Ale upřímně řečeno jsem tomu ráda. Už jsem nervačila, co se děje... Minulý cyklus 27, teď 32... Vím, že to není žádná hrůza, ale mě se to ještě nikdy nestalo...
My pořád čekáme na pozvání na psychotesty. Zubatá hned říkala, že to bude až po vánocích... Teď se hodit do klidu, na nic nemyslet a v pohodě prožít vánoce. Pak se toho snad už konečně dočkáme.
Ve středu půjdu do práce, to zas bude záhul...

Peti, je fajn, že vám to dobře dopadlo - i když jak říkáš, člověk čeká, že kdyby něco našli, aspoň by se začalo něco řešit a dalo by to novou naději. Dobře to znám.

petula82
13. pro 2009

Jajkaz,taky jsem na jednu stranu ráda,že jsem zdravá,ale škoda,že nic neodhalili,třeba do toho jednou vlítnu a ani nebudu vědět jak 😉 ,to by bylo super.Já taky čekám kdy to dostanu,protože ten minulý měsíc to byla ta první ms po revizi a přišla až 36.den a teď jsem 26.den.tak doufám,že se mě to konečně urovná.
Zejm,z kyretáže nemusíš mít strach,nic to není.Necháš si zdát nějaký pěkný sny a bude to fajn.Hodně štěstí.pá holky

skrizanova
14. pro 2009

Ahojky všem. Tak nám dnes přišel dopis z kraje a že prý můžeme podat námitku nebo doplnění našeho spisu, který se pro nás připravuje ohledně adopce. Pokud se prý neozveme do 7.-mi dnů, tak to považují jako že se vším souhlasíme a uzavřou náš případ a zařazují nás do evidence žadatelů..........huráááááááááááááááááááááá...........tak už to máme za sebou a fakt už budeme jen čekat. 🙂 🙂

Tak a jinak očekávám MS. Zase marně. Dnes jsem 33DC, dnes jen náznak čehosi růžového na spodním prádle, ale mrcha nikde. Ta mi dává........zase jsem trochu doufala, že by to mohlo vyjít, ale včera jsem testila a výsledek je negativní, tak jsem zmatená. Ale co, počkám do pátku, jedu k doktorovi, tak o tom s ním promluvím, páč už mě to připravuje o zdravý rozum. Je to měsíc co měsíc, co s tou mrchou takhle zápasím, dělá si co chce a už mě to fakt nebaví.

Jinak Vám všem tady přeji co nejpříjemnější předvánoční shon, abyste vše ve zdraví přežily, sehnaly ty nejkrásnější dárečky pro vaše nejbližší a pak se už jen těšily na přicházející svátky. Pa

zejm
14. pro 2009

Holky, vím, že je to blbé, ale fakt některá nevíte, jestli se před tou kyretáží holí? Opravdu bych nerada, aby mě holila sestřička.
A holit se zbytečně nechci, 😝 nesnáším to 😝 😝 😝

jajkaz
15. pro 2009

Čauky,
Skrizanová, ÓÓÓÓÓÓÓBROVSKÁÁÁÁÁÁÁ GRATULACE 😀 A už ať to zvoní... 😀
Zejm, netuším.

maova
15. pro 2009

Ahoj holky, jen prolítávám, protože vůbec nestíhám a jsem nějak bez nálady ☹ Už aby byl leden, tohle období je pro mě v posledních letech smutný a cítím na sobě, jak jsem podrážděná ☹¨

skrizanova, moc moc moc gratuluju.

jajko, škoda, že to nevyšlo, mrzí mě to.

zejm, myslím, že se holit nemusíš, já jsem byla na hysteroskopii a potřeba to nebylo, ale na sto procent ti to nepovím. Asi záleží i na doktorovi, jednou když jsem měla jít na cerkláž, tak jsem byla v nemocnici a oholit jsem se musela a podruhé když jsem na ní šla, tak jsem nemusela.

petul, je super, že jsi zdravá, ale rozumím ti, taky bych byla ráda, kdyby na něco přišli a ono pořád nic. Teď mám zase jednu malou naději, v lednu jdu k dalšímu doktorovi. Sice už vždycky říkám, že poslední, ale zase se někdo objevil, tak to zkusím, nemáme co ztratit.

Pa a hezky dokupte všechny dárky a ať máte tohle období co nejklidnější 🙂

zejm
15. pro 2009

Skrizanova, promiň, jsem tak popletená a ustrašená z toho zítřejšího hloupého minizákroku, že jsem Ti ani nepoblahopřála. Věř, že mám opravdu upřímnou radost, že už to máte za sebou, že se okamžik Vašeho vytouženého děťátka o takový skok přiblížil!!! A navíc mě velice potěšilo, jak úžasně rychle to šlo. Tak se držte a vydržte! A úplně nejlépe, kdyby Vám vyšla přirozená cesta a vy jste mohli krásně celou žádost zrušit jako před nedávnem čarodějnice, která tohle téma založila. Přeju vše nej a krásné poslední předvánoční dny!!!

Maova - nezoufej, na Vánoce má i chumelit!!!

brundik
16. pro 2009

Ahojda holky, musim se s vama podelit o prijemnou zpravu, ikdyz ted jak v tom stouram, tak jsem z toho celkem na vetvi.
Dneska jsem si vyzvedla vysledky na imunologii v Podoli. Bohuzel nemam srovnani, protoze prvni zprava mi neprosla ruka a ta hromada cisel mi nic moc nerika, ale v zaveru je napsane, ze bunecna imunita je zlepsena, davku Prednisonu mi snizi na polovinu a kondom budeme moct v dobe ovulace vynechat
Manzel mel pak trosku horsi spermio, ale tak to posledni rok mame. No a me zjistili autoprotilatky proti urcitemu glykoproteinu, ktery ovlivnuje srazlivost krve takze bych mela zacit uzivat anopyrin.
No a protilatky proti spemiim mel ted manzel v poradku.
Jen abych vas uvedla do obrazu, minule byly vysledky tragicke, me zjistili protilatky proti spermiim a proti trofoblastu a manzelovi i protilatky proti vlastnim spermiim. Takze posun k lepsimu je 🙂
12.1. jsem objednana do CARu, tak mi to snad pani doktorka vysvetli nejak lip.
Kvuli praci nestiham, doufam, ze se to brzo sklidni.
Skrizanova obr gratulace 😵
Zejm, s holenim nevim, ja jsem se pred laparkou oholit mela, udelala jsem to doma sama.
Mao, mate za sebou hodne smutneho a clovek se tomu neubrani a nekdy to proste dolehne ☹ Nejedete s manzelem treba nekam na hory, tam je ta zima mnohem hezci a naladu by to mohlo pozvednout. Udelej si necim radost. Ja jsem koupila jako darecky kamaradkam hyacinty, pry by mohly vykvest na stedry den, tak jsem si taky vzala pro sebe, je to drobnost, ale clovek se bude mit na co tesit. Tak se nejak taky potes 😉 Preju, aby tvu splin brzo odesel 😉

petula82
17. pro 2009

Ahoj holky.Jdu vás všechny moc pozdravit.Tak jak jsem šla včera do práce,tak mě volala sestřička z hematologie.Tak mě objednala na10.2.,prý se mnou chce doktor mluvit.Jo a taky mě říkala,že kdybych otěhotněla,tak musím hned přijít a něco mě dají.Vůbec netuším,protože když jsem si tam volala před týdnem na ty výsledky,tak bylo vše v pořádku,no asi je tam neměli ještě všechny.No ale v tom případě je škoda,že mě to neudělali hned po prvním potratu.No teď už s tím nic nenadělám.
Brundíku,tak to je super,že je tam zlepšení.Skřižanova,moc gratuluju.Tak teď budem jen čekat.Jak dlouho vám řekli? Nám řekli,že do září2011,ale doufám,že to bude dřív.Mao,tak si udělejte nějakej pěknej výlet