Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

brundik
20. bře 2010

Petul, zitra budu volat nekdy dopoledne. Tobe taky drzim palcaky 😉 A dnesek vidim tak, ze zustanu pelechu a vylezu jen na jidlo 😀 Jsem docela unavena.

frenkina
20. bře 2010

klaraemma:moc děkuji za gratulaci 😉

frenkina
20. bře 2010

brundik:moc držím pěstičky aby všech pět bylo dobrých a zejtra dej určitě vědět 😉

maova
20. bře 2010

Děkuju holky, všem, já vím, že čas všechno zahojí, dneska už je to i zase trochu lepší.

brundi, tobě držím strašně moc pěsti, aby se všechno uchytilo tak jak má a za chvíli jsi měla miminka v bříšku 😵

petul, tobě taky držím pěsti, aby se IUI povedlo 🙂

petula82
21. bře 2010

Moc děkuju holky. Brundik,tak co,volala jsi? Jak to vypadá? Držím palečky,hodně štěstí. 😉 🙂
Mao,to je dobře,že je ti už trochu líp.Mě to trvalo,tentokrát docela dlouho než jsem se z toho dostala.Měj se moc hezky a odpočívej.pá

brundik
21. bře 2010

Holky, dekuju, ze na me myslite, 😵 Do Podoli jsem volala uz dopoledne, ale pak jsem litala, nakupovali jsme a delali podobny blbosti.
Dnesek je krasny den, z nasich 5 vajec se podarilo oplodnit 4, 2x ICSI a 2x IVF Zitra budu volat, jak se jim dari, ale tohle jsem necekala. Mam strasnou radost, uzivam si to, protoze zitra se to muze otocit o 180 stupnu. Je to adrenalin. Ale nejtezsi bude, aby je moje teo udrzelo, teda pokud dojde na tranfer.
Dneska jsme si prinesli zrcadlo do predsine, konecne uz nemusim splhat na vanu, kdyz se potrebuju videt od pasu dolu 😀
A copak jste dneska provadely?

frenkina
21. bře 2010

brundik:tak velká gratulace a moc držím pěstičky ať se krásně všechny 4 vyvíjejí a ty jdeš co nevidět na transfer a pak už jen 2 krásné čárečky na testíku 😉

petula82
22. bře 2010

Ahoj holky.
Brundik: Tak co,jak to s tebou vypadá? 😉 Já jsem dneska po IUI,tak snad se zadaří.Teď jsem jela ještě z kontroly na alergol.,tak jsem si jen tak koupila ovul.test,nikdy jsem ho ještě neměla,dneska poprvní a to jen ze zvědavosti,jestli jsme trefili správný den.Ta test.čárka tam byla hnedka a je o dost tmavší,než ta druhá.Tak to vypadá nadějně.
Frenklinko,jak se má Tomášek,máte nové fotečky? Moc vás zdravím 😉

frenkina
22. bře 2010

Petula82:ahojky Tomášek se má dobře,ale pěkně začíná zlobit 🙂 Zkouší to na nás mazánek náš.Fotečky dodám na profílek až bude chvilka času,asík o víkend to jde malej spinkat v sobotu k babičce 😉 mooc držim pěstičky aby ti iui vyšlo 😉 🙂

petula82
23. bře 2010

Moc děkuju, frenklinko.Tak snad to výjde.Ovul.trefily určitě,teď ještě aby se pořádně spojili a nepustili.Už se těším na fotečky.pá

maova
23. bře 2010

petul, držím moc palce, aby IUI vyšlo 😵
A taky na brundik myslím 🙂

frenki, musí to být krásný pocit mít už miminko u sebe 😵 i když trochu zlobí 😉

frenkina
23. bře 2010

Ahojky holky tak fotečky jsem přidala 😉
petula82:stále na tebe myslíme a držíme pěstičky
maova:je to nádherný,a ať si klidně zlobí hlavně že už ho máme doma 🙂 a ty se určo brzy taky dočkáš čas vše zahojí ikdyž vzpomínky zůstanou,drž se myslíme na tebe 😉 🙂

maova
23. bře 2010

frenki, děkuju 🙂
A dlouho tady nebyla jajka, snad se má dobře a ukáže se taky 🙂 Myslím na ní, jestli už jim přišla nějaká pozvánka.

frenkina
23. bře 2010

maoma:nemáš zač děkovat 😉 jdu dát malému obídek dnes bude mít mrkvičku s bramborem a pak půjdeme na zahrádku 🙂

jajkaz
23. bře 2010

Ahojky
Frenkina, teda je to kluk jako buk 😉 Vypadáte společně moc spokojeně, to je dobře.
Mao, já tu občas mrknu, ale nemám žádné novinky. Z úřadu stále nic. Tak nevím, jestli mají tolik žádostí, že nestíhají, nebo co... Pořád ale strašně doufám, že úžasná paní Mojžíšová (měli by ji prohlásit za svatou, kolik už je díky ní radostí...) pomůže i mě a dočkáme se... Věřím tomu, snažím se cvičit poctivě 😉

maova
23. bře 2010

jajko, ráda tě vidím 🙂 A už se můžete snažit? U vás si dávají na těch úřadech na čas, ale pak to třeba půjde hodně rychle 🙂

jajkaz
23. bře 2010

Minule jsem dostala pochvalu a říkala, že příště, kdyby to byl zase takový pokrok, tak už bychom se připravili na ovulku, jenže to pitomé objednání mi nevyšlo dříve než týden po ovulce, je tam strašný nával... Takže bychom prošvihli tuhle i tu další... Tak už jsme si pozor nedávali... Snad to bude ok. Když jsem v půlce ledna potkala paní ze sociálky, říkala, že v únorových kurzech určitě nebudeme, máme s tím počítat spíše až v červnu...... ☹ Třeba už to potřebovat ani nebudeme 😵

maova
23. bře 2010

jajko, to mám radost, že snažení zase začíná 🙂 A moc bych vám přála, abyste ke kurzům už vůbec nedošli 😵

brundik
23. bře 2010

Holky, dneska jsem byla prvni den v praci, takze se resily resty a to znamena, ze tady budu hodne malo 😒
ET zatim neprobehl, 2 embryjka se deli pomalejc a 2 jsou snad norme, zitra zase budu volat. Takze tolik u nas.
Jajko, ja si myslim, ze Mojziska je opravdu zazracny cviceni, kez by vam to dopomohlo k zazraku 😉

maova
23. bře 2010

brundi, tak dál držím moc a moc palečky 😵 A tě v práci pak nechají trochu odpočívat 😉

brundik
23. bře 2010

Mao, moc dekuju, jsi zlata 🙂 No s tim odpocinkem to v praci asi neklapne, ale nastesti po mem marodeni mam praci v sede u pc a tim, ze resim neco pro mne mnohem dulezitejsi, tak jsem si vsimla, ze me ta prace ted nejak nebere 😀
Dneska jsem presazovala kytky, byla jsem cele odpoledne na balkone, pocasi uz je opravdu paradni. Mam nakoupene, primule, narcisky i hyacint, az to vykvete, to bude nadhera 😵
Preju, Mao, aby ti tohle prijemne jarni pocasi pomohlo zahnat chmury a bolistky 😉
Ted me doslo, ze my by jsme se meli v dubnu dozvedet neco blizsiho k adopci, aspon nam to rikala pani ze socialky a kdyby se nic nedelo, tak mame volat. Tak jsem zvedava.

petula82
24. bře 2010

Brundiku,ahojky,tak co,v kolik voláš? Dneska už bys měla vědět,kdy bude ET.Přeju hodně štěstí 🙂
Mao,jak je? Venku je krásně,to je tak na projíždku na kole,akorát,já půjdu akorát na procházku.V pátek začínám brát ultrogestan,tak uvidíme,jak dopadnem tentokrát
Všechny moc zdravím

maova
24. bře 2010

brundi, to se nedivím, že tě práce teď tolik nebere 😉 Mě vůbec, nejradši bych taky řešila úplně jiné věci 🙂 A tohle počasí, to je pro mě fakt záchrana. Jen překlenout šestinedělí, asi ho nedodržím v tom klidu celé, ale ještě třeba tak tři týdny, možná do první MS a hurá na kolo a na brusle a sportovat, to už se nemůžu dočkat 🙂
Jé a kytky na balkoně, poprvé tenhle rok bych si chtěla taky upravit balkon, máme ho pořád nedodělaný, ale teď jsme koupili konečně dlažbu, doděláme zábradlí, tak se těším i na truhlíky. Už bych se měla po nějakých kytkách taky podívat 🙂
A dneska se těším na nové zprávy, jak se miminka hezky vyvíjejí 🙂

petul, to jo, radši jen procházka, ale kolo určitě ráda odložíš pro miminko 🙂 Kdy budeš poprvé testovat? 😉

brundik
24. bře 2010

Holky, nevypada to moc dobre ☹ Embryjka stagnujou, zitra je posledni den, kdy se ET muze provest, ale embryolozka me pripravovala na variantu, ze ET vubec neprobehne. Jsou tam tak hodni a laskavi 🙂

maova
24. bře 2010

brundi, 😢 Strašně moc na tebe dál myslím, aby se aspoň jedno, nejlíp dvě podařilo vypiplat a ET mohl proběhnout. Ach jo ☹

brundik
24. bře 2010

Mao, moc dekuju. Ted jsem taky moc rada, ze uz mame prvni krok k adopci za sebou, protoze se vsechny nezdary snasi mnohem lip.
Uz abych byla doma, vytahnu nejakej obrovskej kapesnik, dame si s manzelem stamprdli a budem spolu 🙂

maova
24. bře 2010

brundi, přesně tak, s tou adopcí se to snáší tak nějak líp, i když to stejně hodně bolí a člověk to pak obrečí. Ještě škoda, že ta adopce netrvá třeba jenom rok, to by bylo úplně nejlepší, takhle se mi to zdá pořád všechno dost daleko.
A je dobře, že budete s manželem spolu, pro mě je taky manžel opora největší 😵

zejm
24. bře 2010

Vstala jsem z mrtvých, moc Vám mávám! Operace byla opět pěkné vzrůšo s tou mojí srážlivostí. Nejdřív všechno proběhlo bez komplikací. Ale pár hodin po operaci se zjistilo, že mi zase krev crčí dovnitř do břicha, museli mě otevřít znovu, ztratila jsem přes litr a půl. Ale po druhé operaci už to bylo lepší, i jsem se líp cítila. Dostala jsem pár transfuzí a zase je dobře. Jen se děsím toho, až se někdy dostanu do pracek nějakému doktorovi, který mě nezná nebo nebude tak rychlý. Holt bude konečná, no. O to víc teď užívám každé chvilky, kterou jsem ještě dostala, abych se radovala z těch mých miláčků. Prožívám takovou hezkou novou fázi zamilovanosti do svých dětí i do manžela. Pokaždé se zatetelím radostí, že se jich můžu dotýkat, že na ně můžu koukat...a připadají mi nad zázraky krásní
Na adopčátko se pořád hrozně těšíme, ale znovu jsem si uvědomila, jak musím být vděčná, za to, co mám.
Myslím na Vás, holčičky milé, aby Vaše jaro nebylo krásné jen sluníčkem. Miminkům zdar!

maova
24. bře 2010

zejm, vítám tě zpátky 🙂 Koukám, že sis teda užila ☹, hlavně, že všechno dobře dopadlo a jsi zase tady 🙂 A je to krásný, jak píšeš o svojí rodině 😵

brundik
24. bře 2010

Jj, Mao, manzel je poklad 🙂
Zejm, ty sis teda uzila ☹ Hlavne, ze uz to mas za sebou a muzes byt s rodinou 😉 A s nama 😉 Uzij si fazi zamilovanosti, prece jen, to clovek neproziva kazdy den 😉
Uz aby bylo odpoledne, nejak me to dneska v parci neba 😒