• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

22. března 2017 
Tak dnes mi přišel od kamarádky balíček se šátkem na nošení a posílá mi i růžové dupačky!!! Ty jsou sladké! :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě hodnoty klesly,tak bude jen ta adopce
13. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je mi líto, já jsem ti tak moc držela palečky :frowning2: Drž se!
13. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo, to mě strašně mrzí. Máš teď těžké období, moc dobře to znám... :frowning2: Opatruj se a mysli na to, že na Tebe někde čeká nějaké úžasné mimátko :wink:
13. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, občas vás tu čtu, je mi to moc líto, držela jsem ti palce. :frowning2: Přeju ať je brzo líp :wink:
13. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul je mi to moc líto :cry: . Drž se holka.

JInak nám holky dnes přišel mai z magistrátu kde máme na příští měsíc dva termíny na kurzy v Praze, to je jeden víkend a v červnu máme psychotesty, oboje dvoje je cca v půlce měsíce. Takže se to hnulo jako blázen a jsem moc ráda, pže to teď všechno hezky pěkne pojede..včetně mě a IVF.Teda aspoň doufám.
Jo a jsem ráda, že ty kurzy jsou v Praze, že nikam kvůli tomu nemusíme jezdit.
13. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo, super :wink: ....mě to pak hned rychleji utíkalo, když se něco dělo a měli jsme tu přípravku.
13. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě už se to stalo po tolikáté,asi to fakt nemá cenu.Stejně mě to přijde takový divný,já pokaždý krvácela a teď zatím ještě ne,ale to přijde.Tak doufám,že nám zavolají do konce roku a nebo začátkem toho příštího.Mějte se moc hezky.
13. dub 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď jsem si přečetla pořádně ty přihlášky na kurzy a ten závěrečný kurz, prý není vhodný pro ženy v procesu umělého oplodnění a gravidní ženy. Nevíte proč?
toto tam máme u té 3 části napsané :

Tato závěrečná část kurzů náhradní rodinné péče navazuje na část teoretickou. Směřuje k tomu, aby teoreticky pojatá témata postupně přecházela do osobního prožitku žadatelů. Program je závislý na potřebách a přáních zájemců/zájemkyň o náhradní rodinnou péči. Většinou se dotýkáme těchto témat:

* sdělení faktu o osvojení
* etnikum
* rodiny a děti budoucích osvojitelů/pěstounů
* příběhy z ambulancí vztahující se k náhradní rodinné péči
13. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo, tak tomu nějak nerozumím...proč? :confused:
My jsme dostali jen termíny a až pak nám na prvním sezení psycholožka řekla, co ty přípravy budou obsahovat. Ale všude je to jinak.
13. dub 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik, no taky nevím proč, ale pokud jsem v procesu IVF, tak se mám telefonicky ozvat, takže tam zítra zavolám a zeptám se.
Nám v tom mailu přesně popsali, co který ten kurz bude obsahovat a právě ten závěrečný obsahuje to co jsem vám sem zkopírovala..no uvidíme.. :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, moc me mrzi, ze to nedopadlo :frowning2: Clovek uz vidi jiskricku nadeje a pak je to zklamani o to tezsi :frowning2: Myslim na tebe a preju, aby jsi se timhle smutnym casem co nejdrive prokousala k veselejsim zitrkum, ktere cekaji :wink:
Milo, to mam radost, ze to u vas takhle krasne frci :slight_smile: Jinak ten 3. kurz jsem taky resila, protoze jsem nevedela co bude, ale mam od Mao zprostredkovanou informac, ze se to az tak moc neresi a problem zucastnit se by nebyl.
13. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brundik díky za odpověď, no zítra tam cinknu a zeptám se :slight_smile: . Ale taky doufám, že se to až tak řešit nebude, pže nechápu co na tom jako vadí :confused: .
13. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, mrzi me to, sice se moc nezname, jsem tu kratce, ale je mi to lito. Znam to podle sebe, clovek doufa, porad doufa a pak to zklamani je obrovske. Ja jsem sice nebyla na IUI , ale mela jsem 4x embryo-transfer a z toho jsem 2 krat potratila. A to zklamani je obrovske.
Jinak jsem byla dneska za kamaradkou v porodnici, ma mimco po 3 letech snazeni z IUI, malej se narodil predcasne ve 30 t, ale je v pohode a povidala, ze proti malemu lezi v inkubatoru dite cikanky a ze pujde mala do kojenaku, ze ho ona nechce, ze ma doma uz 6 deti. To je ten svet nespravedlivej.
Jsem zvedava Milo, co ti reknou, protoze mi chceme zkusit dalsi umele i po odevzdani zadosti na adopci.
Jeste jsem se chtela holky zeptat, jak umistite za sebe do zavorky (snazime se)??, nejak se mi to nedari. :frowning2:
14. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo, tak koukám, že toho máš taky za sebou dost :frowning2: .
A jinak co se týče toho IVF a závěrečného kurzu, tak jsem tam volala a paní, která byla moc příjemná mi říkala, že jde jen o ten čas, kdy stimuluješ nebo si vyloženě po ET a je to kvůli za a) hormonálním hladinám, které se ti díky stimulce změní a pak to hodně změní i tvé postoje a taky že jste v tu chvíli naladění na jinou vlnu a oni se snaží v tom kruhu uchazečů, aby opravdu všichni spolupracovali 100% a to jen směrem k té adopci. Ten prožitek je tam asi opravdu tak velký, že když se setkali s někým kdo byl právě v cyklu IVF tak pak tu skupinu rušil tím,že se tomu 100% neodevzdal..nebo jak bych správně řekla :sweat_smile: .
Takže jsme domluvení, že pokud v ten termín bude u mě IVF, tak jí zavolám a oni nám dají hned termín náhradní, který vlastně následuje. Že v tom není absolutně problém. :slight_smile:
14. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem tu jen v rychlosti, protože dneska nestíhám. Máme za sebou už poslední zážitkové kurzy a spokojenost :slight_smile: Jak jsem se toho trochu bála, tak nakonec všechno bez problému a příjemné dva dny :slight_smile: Potom napíšu víc.
14. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jste moc hodný.Leo,zdravím tě,máš pravdu,já doufala že tentokrát to bude dobrý,to už je po čtvrtý a to po prvním a třetím ivfku mě dělali i revizi dělohy.Teď bych se měla snad sama vyčistit,ale zatím nekrvácím. Dneska jsem vezla mý doktorce nějaký papíry,tak jsem se stavila vedle v obchůdku a koupila pár věcí (oblečků)pro adopčátko,zase jsem neodolala.Tak snad už nám zavolají do konce roku.Jinak nám taky řekli,že když budem podstupovat ivf,tak ať jim dáme vědět,šlo jen o to,aby nám kdyžtak přesunuly datumy těch psychot....Zkoušet to můžete klidně,vůbec nemusíte mít strach,že by vás kvůli tomu nějak odsunuli.Nám řekli,že kdyby jsme otěhotněli,tak v tom6.měs.máme zavolat a že to pozastaví.No ale jak vidíte,tak dál se asi nedostanem.Ale asi se v úterý na kontrole v Brně domluvím,že zkusím ještě jednu IUI.No uvidím,třeba si to ještě rozmyslím
14. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maova: ahoj kočko,to jsem ráda,že se vám tam líbilo.Pro nás to byl taky super zážitek.Můžu se zeptat,teda jestli ti to nevadí.Ty jak si přišla teďka o to mimčo,museli tě čistit,nebo si se sama nějak vyčistila.Já totiž ještě ani nekrvácím a včera už jsem měla prý dost kleslý hodnoty.
14. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hlásím se k vám do klubu :slight_smile:

Dneska jsme si s manžou vyzvedli papíry a chvilku si popovídali s naší paní "zubatou". Už po telefonu na mě uděla dobrý dojem a osobní setkání to jen potvrdilo. Máme strašně příjemnou paní, taková ta hodná teta na svém místě.
Papírů je sice spousta, ale snad se s tím nějak prokoušeme.
A podle ní, budeme mít nejpozději do tří let doma malého prcka. Aspoň taková je ve středočeském kraji čekací doba na mimčo.
14. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul, je mi moc líto, že to nevypadá dobře :frowning2: Ty už sis tím taky prošla tolikrát :frowning2: , máte už všechna vyšetření, že by třeba mohli přijít na příčinu?
Já jsem musela na revizi. I když byl pořád vidět jen gestační váček, tak se čekalo do 8tt a nekrvácela jsem vůbec, ani nic jiného mi nebylo. Snad na ní nebudeš muset a vyčistíš se sama, to by bylo určitě lepší.
Ach jo, je to smutný, ale musíme pořád věřit a jednou se prostě dočkáme, to je jasný :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivko, vítáme tě :slight_smile: a ať máte až do konce procesu s adopcí pořád dobré zkušenosti :slight_smile:

Nestíhám všechno dočíst, ale pak to napravím :slight_smile:

A nám říkali, že čekací doba v Praze se o něco zkrátila a jsou to tak dva roky :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejste některá z Plzeňského kraje? Vůbec netuším, jak se čeká dlouho tady. Jdeme tam s manželem v pondělí odevzdat vyplněné papíry ,tak se na to zeptám.
14. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mao ahooooj, to jsem moc ráda, že se vám zážitkové kurzy líbili. Nás první víkend čeká za měsíc, od toho za 14 dní ten závěrečný kurz a pak psychotesty a pak asi přijde na řadu ten kojenecký ústav a tak. Dnes jsem mluvila s paní, která nám posílala info ohledně termínu a ta byla strašně moooc fajn, tak doufám, že budou všichni takový. :slight_smile:

Ivko vítámě tě a stejně jako Mao ti přeju, abyste vším ohledně adopce prošli v klidu a v pohodě. :slight_smile:

Petul, držím palce, aby si na revizi nemusela a tělo si poradilo samo. Myslím na tebe...
14. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, ahoj :slight_smile: Nebyla to slečna Petra? :slight_smile: Ta je potom přítomná i na těch zážitkových kurzech, má tam krátkou přednášku a je moc milá :slight_smile:

A já mám za sebou ještě i kurzy fotomakeupů :slight_smile: Bylo to super, sice první den jsem byla malinko nešťastná, že mi to nešlo tak, jak bych si představovala, ale potom už to bylo lepší, musím se prostě dál zdokonalovat :slight_smile: A mám první fotky do portfolia, další snad budou za měsíc :slight_smile: Mě to strašně baví, doufám, že mi to půjde a třeba se to do budoucna i trochu rozjede :slight_smile: Dám jednu fotku na chvíli do alba, tak jestli chcete můžete se na moje první pokusy podívat :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mao asi joooo, ta paní se jmenovala Petra a po hlase zněla mladě. Vy jste byli na těch kurzech v Krči a pak na Proseku?
Do alba jsem koukla a teda Mao to je nádhera to líčení...asi se k tobě objednám, vždycky jsem si přála, aby mě někdo krásně nalíčil a já si jednou v životě připadala krásná :grinning: .
14. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, vždyť se stejně musíme domluvit na setkání, nějak toho teď bylo hodně, ale doufám, že nám to vyjde :slight_smile: , takže to můžeme spojit i s nalíčením :wink:
A přesně jak píšeš, nejdřív v Krči, pak ještě jednou v Krči se podívat v DC, pak na Proseku, dál budou ty písemné psychotesty, pak pohovor s psycholožkou a ještě někdy mezi tím, nebo potom jsme se nahlásili na povídání s adoptivními rodiči :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Maova, jsem moc ráda, že vám tak krásně postupuje ta adopce :wink: Už si zasloužíte malinko toho štěstí :dizzy_face: Mekeup je nádhernej. Škoda, že jsi tak daleko, určitě bych se ráda svěřila do tvé péče. Děláš jen líčení, nebo celkové péči o pleť a pod.? Já jsem na tohle hrozná. Makeup použiju max. někde na ples a to si už připadám zmalovaná. Ráno nahodím řasenku, sem tam nějaký ten stíneček a pádím.
14. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Jajko, jsi na tom líp než já. Mám černé řasy, takže řasenku nepoužívám nikdy a pokud nejdu zrovna na nějaký ples, mám jen umytý obličej a vyčištěné zuby :grinning: Ale co, doma mě mají rádi aj tak a ostatní si zvyknou.
Konečně se nám ozvali z kraje, bohužel nemůžeme jít k paní doktorce Jonákové, ale k té druhé. Snad to nebude tak zlé... Doufám, že nás už konečně schválí a pak už to půjde jako na drátku. Zž vyklízím skříňku na mrňavé věcičky :dizzy_face:
14. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejak to moc nestiham v praci, doma a dalsi aktivity, tak jsem takova skoupa na slovo :sweat_smile:
Mao, to je nadherny make up. Ty jsi sikulka a kdyz te to bavi, tak je to skvela kombinace. Ja se nejak moc malovat nestiham, vstavam v 5 hodin a ono v praci na ten muj ksicht stejne neni nikdo zvedavej :grinning:
Nas taky obesilala asi slecna, v telefonu pry znela mlade, Petra. Ma takove ozdobne pismo, ze jo :wink:
Milo, tak kdyz nebude problem s presunutim, tak je lepsi zazitkovy kurz prehodit, aby si to clovek naplno vychutnal.
Leo, bohuzel, ale pani vas urcite poinformuje.
14. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak to já se teda líčím, pže kdybych šla jen tak, tak by mě asi nepustili ani do práce a rovnou by mě poslali do školy. Já i přes můj věk (33) vypadám snad pořád na 24 :grinning: i když to si asi trochu víc fandím :grinning: .
Takže určo nabídku Mao využiju a pak budu krááásnááááá :grinning: .
Brundik jsem zvědavá na tvůj první kurz a na zážitky v něm, už aby si psala a Mao taky, páč jsem zvědavá jako opice :grinning: .
15. dub 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek