Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

brundik
28. čer 2010

Megynko, no jo, to ona by Megy chtela nejakyho paradniho psiho pana 😀 Ale taky mi bylo lito nasi Betky, dava to fenkam urcite zabrat.
Misando, je jedno kam se kaktusy ulozej, ale teplota kolem 10 stupnu je super. Tak se tesim pristi rok na vase fota kvetu 😉
Leo, tak aspon tohle jsme meli stejne, malovali jsme strom, ja mela koreny vetsi snad nez korunu a manzel nemel zase zadny koreny. A dobre a spatne vlastnosti jsme taky psali a taky jsem nenapsala 3, fakt me nic nenapadlo.

@lea296 a ten vikend v prirode je organizovany, nebo jste se tam domluvili mezi sebou? To jsem zvedava, jake to bude.

megynka
28. čer 2010

@brundik to áno, nejakého psieho fešáka by to chcelo 😀 ale ona sa nám hára ešte len prvýkrát, tak to jej ešte ťuťumuťu nedovolíme 😀

misanda
28. čer 2010

ha, mišanda bude taky malovat strom? 😀 no to se těšim 😀

zejm
28. čer 2010

Ahoj holky,
po dlouhé době u nás nějaké změny 😉 Strávili jsme víkend organizovaný pro náhradní rodiče a žadatele. Bylo to moc prima, spousta nových informací, zkušeností postřehů...
Taky jsem volala na kraj, jak to s námi vypadá a prý!!!...teď se podržte! PRÝ o nás několikrát mluvili a už měli naši složku několikrát v ruce, jen neodpovídalo pohlaví (chceme holčičku). A PRÝ bychom se měli dočkat velmi BRZOÓÓÓ!!!

brundik
28. čer 2010

No Zejmi, to je uzasny 😵 A pak ze se nic nedeje. To mam radost velikou 😵

misanda
28. čer 2010

zejm, parááááádaaa!!! 😵

skrizanova
28. čer 2010

zejm: ahojky, no to je úžasný. Já taky už každým dnem čekám, se by se zase mohli ozvat. Jsem napnutá jak kšandy, manža je ze mě už na prášky, neslyší nic jiného. Tak mě teď o víkendu zaměstnal, abych prý nemyslela pořád na to jedno. Tak jsem dostala do ruky lopatu a betonovali jsme. Je pravda, že mě to přivedlo na jiné myšlenky, ale když jsme to včera dodělali a sedli si, tak jsem zase spustila tu svou píšničku 😀 😀 . No musí se manža smířit s tím, že jiné už to nebude 😝

frenkina
28. čer 2010

zejm:supeeer tak at se brzy dočkáte myslíme na Vás 😉 🙂

mila30
29. čer 2010

Ahoj holky,

Brundik paráda, že máš tak pěkné vycházky, to se teď hodí když je venku tak krásně. Nám snad konečně vyjde pěkná dovolená, v sobotu odjíždíme na Orlík.
A s tím 2.IVF bych počkala, jsi v pořádku, krásně pročištěná, tak proč to nezkusit přirozeně 😉 .
Leo, fajn, že jste psychotesty zvládly a nebuď smutná, taky se toho miminečka dočkáme a je jedno jestli bude adoptované..ono až ti ho dají do ruky, tak na všechno zapomeneš a budeš ta nejlepší máma 😵 .
Megynko, tak já od začátku píchala 225j a teď naposled jsem pak měla 150 a 75j a dnes píchám Ovitrelle a ve čtvrtek jdu snést nějaká ta vajca...snad nějaká budou... 😉.
Misando, tak šup pro papíry, ať to můžete rozjet..strašně ten pocit, že se něco ohledně toho děje je fajn a člověka to tak nějak zklidní. 🙂

mila30
29. čer 2010

pokračování 😀 :

Zejm, supééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrr 😀 .
Skrizanova, dost často na vás myslím a říkám si, že každým dnem je to tady. Držím palce a tfuj tfuj pro štěstí 😵 .

ferdice
29. čer 2010

Zejm, paradaaaaa, tak snad o vas budou mluvit casto az vam nejakou holcicku privolaji 🙂
Skrizanova snad se vam taky brzicko ozvou a tentokrate uz si daji lepsi pozor. to ti verim, ze musis byt napnuta jak ksandy. nemaji to s nami ti chlapi nekdy lehke.
Brundik u mne na okne asi zadna kaktusova krasa nebude, mam kytky moc rada, ale jsem na ne lempl, hlavne na zalivani. i kdyz to by kaktusum mohlo svedcit. Vychazky mas fakt moc pekne naplanovane, tak si uzivej.
Misando, fakt pro tu zadost zabehni, je to super pocit uz jen to mit ji doma a vyplnovat. Mi uz chybi jen potvrzeni od lekare a to snad ziskam zitra. manza je pomalejsi, ale taky to snad brzy zvladne.

brundik
29. čer 2010

@skrizanova A jak vam jde prestavba? Uz jste hotovi? Zamestnat si hlavu asi pomuze, ale zase si clovek potrebuje i vydechnout, ze jo. Tak se drzte, at vas pak ta zprava nepovali 😉
@mila30 Milo, to se mate 🙂 Pocasi ma byt krasny, takze to bude dovca, jak se patri 😉
Jinak uz jsem se v Podoli objednala na konzultaci, 15. 7, jdu k Dar. Tak to vsechno probereme 🙂
@ferdice Jj, vychazky se doktorovi povedli, mam ho rada, je to takovej rozumnej, starostlivej pan 🙂 Mozna, ze se pujdu i placnout na koupalko, ale tak, abych si neopalila jizvy. Ikdyz program mam hodne nabity, same navstevy a srazy a to jsem chtela delat veci do prace, ale nejak to zkoulim.

lea296
29. čer 2010

Brundiku, bude to organizovany vikend od nich, rikali tak 5-6 paru. JInak nam rekli, ze loni bylo 18 deti umistenych k adopci malinkatych a ze zadatelu je rocne tak 50-60. Cekaci doba 2-4 roky. Nejvic je rpy zadatelu na podzim, ze pry spousta lidi jede na dovolenou a kdyz se nezadari opet, tak pak podavaji zadosti.

megynka
29. čer 2010

@zejm paráda, super tak dievčatko je už na ceste 😉 😵

alex001
29. čer 2010

ahoj holky můžu se přidat 😀

alex001
29. čer 2010

právě mám za sebou nepodařné 5.IVF a s manžou chceme jít do adopce, už toho máme dost za sebou a já už nemám sílu ani nervy na další

mila30
29. čer 2010

Alex, vítej mezi námi 🙂 .

lea296
29. čer 2010

Alex, taky tě vítám.

brundik
29. čer 2010

Alex, to je krok spravnym smerem 😉 Uvidis, ze to bude jak balzam na dusi, ktera je bolava a potrebuje oddych. Vitam te tady. A odkud jsi?

alex001
29. čer 2010

holky díky moc jsem z OV

ferdice
29. čer 2010

Alex vitam te, i kdyz jsem tady taky teprve chvili. tak adopce na mne pusobi uplne blahodarne. jsem taky z Ostravy, tak treba budeme pak prochazet nejakymi kurzy spolecne 🙂 teprve vyplnujeme zadosti.

alex001
29. čer 2010

ferdice: můžu se zeptat kde jste byli pro formuláře?

alex001
29. čer 2010

ferdice: to by bylo fajn 😉

juvik
29. čer 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit a popřát vám krásné sluníčkové dny.
Celkem nestíhám, v práci šrumec a doma taky pořád nějaká práce na zahradě, tak na koňa skoro nechodím.
Na prodloužený víkend jedem do Znojma a okolí, tak už se těším jak malé děcko 😀
Vítám Alex i všechny další holky 😉
Zejm, teda, to jsou skvělé zprávy....tak ať se brzičko dočkáte 😵

megynka
29. čer 2010

alex ahoooooj 😉 🙂

misanda
29. čer 2010

ahoooj alex 🙂

ferdice
29. čer 2010

alex pro formulare jsem byla v centru jak je husuv sad, tak za tim kostelem, vlastne kdyz pujdes od nove radnice smerem k nadrazni pres kruhac a dale kolem zakladky, tak pak je to po leve strane, ulici si nepamatuji ale na strankach magistratu to maji. jinde ti ty papiry v ove nedaji, byla jsem puvodne i u nas na umobu. a uz pri tom vyzvedavani papiru byli moc mili. asi chapu proc, kdyz jsem videla ty lidi co tam sedeli po chodbach a resili sve socialni problemy, tak my jsme pro ne asi prijemna zmena.

lea296
29. čer 2010

Holky, já mám nějakej splín na duši, nějak to na mě padá. Včera jsme byli na tom magistrátu a já jsem si nějak uvědomila, že je před námi ještě dlouhá cesta. Když si uvědomím, že někdo otěhotní na první pokus a už třeba za měsíc čeká mimčo a před námi jsou roky čekání, tak je mi z toho smutno. ☹ ☹ ☹

klaraemma
29. čer 2010

zejm - moc držím palce aby ten telefon zazvonil co nejdříve a tobě skrizanova také, moc na tebe myslím 😉 Holky, určo si užijete ještě krásný léto s miminkem. 😎

ferdice
29. čer 2010

Leusko hlavu vzhuru, bude zase lepe. Taky se dockame. Na mne to taky vsechno pada, kdyz to okolo sebe vidim. ale proste kazdemu je nam nadeleno tolik kolik uneseme a my toho proste uneseme vice. a jeste treba pomuzeme detickam, ktere by jinak svou rodinu nemely. vim zni to jako fraze a tobe to nepomuze, ale nejsi v tom sama, je nas vic kdo se v tom placame.