Snažíme se téměř tři roky bez úspěchu. Co vy?

katuska23
14. zář 2008

Založila jsem tuhle diskuzi pro všechny,co se snaží delší dobu jako my,vím, že je nás hodně,ale také vím,že víc lidí víc ví a podpora navzájem je moc důležitá. Ráda si vyměním zkušenosti a pocity.Nechci,aby tahle diskuze byla o smutku,ale o naději,kterou všechny máme....
Snad nebudu ukamenována za založení téhle diskuze,ale těhulky (díkybohu) přibývají....Moc vám všem držím palečky 😵

steva
14. zář 2008

ahoj katuska.tak my sme sa snazili neuspesne 4 roky,neskor sme navstivili CAR v kosiciach,pricinou boli lenive spermie.podstupili sme IVF a neskor KET,obidve neuspesne.ja neviem preco,stale som verila ze sa dockame a nedavno sme objavili dve krasne ciarocky na teste.nevzdavaj sa,nadej je tu stale.presne viem ako sa citis,ja som to prezivala hrozne.hlavne tie neuspechy.budem ti silno drzat palce.mate uz za sebou nejake vysetrenia?

katuska23
autor
14. zář 2008

ahoj stevo tohle je pro mě vždycky naděje když se to někomu povede po delší době,gratuluju 😵
My máme spermio v pořádku,já mám PCO,vysoký prolaktin,a beru léky na cukr...před týdnem jsem dostala Pregnyl,doktorce se líbil na ultrazvuku folikul,měli jsme se snažit doma,ale včera jsem to dostala,po 14 dnech...nechápu...hodně a je mi zle 😖
Já bych zkusila alespoň IUI,ale doktorka není pro...Pořád si myslím že je možné dělat víc než děláme...V prosinci mi navíc končí smlouva a i kvůli tomu bych to ráda stihla...pak si budu muset hledat novou práci,a nebudu moct jezdit do caru...

steva
14. zář 2008

myslim si ze mas dobru lekarku,ked sa snazi skusit vsetko ostatne,u nas je to vacsinou tak,ze ked uz navstivis car tak hned ti navrhuju IVF.samozrejme by som sa na to aj ja dala znova ak by bolo treba,viem,ze ak sa to podari,urcite to stoji za to.ta tuzba po miminku je naozaj velka.

katuska23
autor
14. zář 2008

a vám se to nakonec povedlo přirozeně?

lajcikova
14. zář 2008

ahojte 😉

my se snažime desatym rokem,dva roky sme jezdily na unicu do brna,ted posledni rok sme v olomouci ve fertimedu,mam za sebou 1ivf neuspěšne,a ted sem 6den po et s darovanymi vajičky,tak doufam že se aspon jedno ujme.

katus myslim si že maš pravo si vybrat lečbu je to tva volba a ne doktorky,je to tve tělo a hlavně čas leti 😉 držim ti moc palečky aby to klaplo.

stev moc gratuluji,přeji hlavně zdravi,a opatruj te se 😉

katuska23
autor
14. zář 2008

lajci taky ti moc držím palce 😉

zaráží mě to že jsem to dostala po 14 dnech 😖

vm72
14. zář 2008

Ahojda! My se snažíme-v listopadu to budou tři roky.Mám za sebou 6x IUI a teď jedu v IVF-4tý transfer embrya.
katuska-a proč vás nechce na IUI poslat? A to je jen obvodní gyndařka,nebo už chodíš do nějakého CARu?

steva
14. zář 2008

ano prirodzene.ja som mala predtym casto cysty,bola som raz aj operovana na to.po neuspesnom ivf som navstivila aj liecitela,ten mi dal na tie cysty a take veci nejake kvapky,tie som brala mesiac,su od doktora eugena jonasa,ale presny nazov neviem uz.a teraz som brala aj anopyrin,to radili dievcata,ze pomaha na protilatky proti spermiam a este caj alchemilku a calibrumbabyplan vitaminy.neviem co s toho pomohlo,ale bol to pre nas zazrak

steva
14. zář 2008

lajci tak drzim silno palce.katuska a doktorke si nevolala ze si to dostala?

lajcikova
14. zář 2008

ono prej hodně děla psichyka,ale doktorum se to řika,když člověk na to musi pořad myslet.jsem zvědava co mi řeknou na kontrole.

přeju vam všem aby to konečně klaplo,to čekani je opravdu na palici.

vika34
14. zář 2008

ahojte ,steva mám na teba otázku ten anopirin berieš aj teraz počas tehotenstva,alebo iba predtým a v akých dávkach?

katuska23
autor
14. zář 2008

VM tak to budu silně držet palce!Už jezdíme do caru,doktorka nejdřív mluvila o IUI a teď najednou od toho upustila,ale ať se snažíme doma.Samobych byla ráda kdyby se to povedlo,ale když vidím že to nejde...

Doktorce jsem nevolala,pokud volám do caru dovolám se jen na recepci sestře a ta se mně ještě ptá proč k nim jezdím 😖

vm72
14. zář 2008

A můžu se zeptat kam chodíš?
Jinak můj Dr.v CARu mi řekl,že mám nárok na 6 IUI s doplatkem pojišťovny,takže jsme toho využili.Nevím kolik to stojí celkem,ale stálo nás to 6x 500,-Kč,což je oproti IVF pakatel...

steva
14. zář 2008

vika mala som anopyrin 100mg,ale brala som len pol tabletky denne.len do vtedy kym mi nezacala meskat ms.teraz uz neberiem

katuska23
autor
14. zář 2008

to každopádně o tom jsem slyšela a dělám v pojišťovně 😉

nedělala mi ani laparo,ani průchodnost vejcovodů což je podle mě základ 😖 minulý týden to na mě padlo a brečela jsem asi dva dny,už si přijdu jako blázen 😔
Chodím do Gennetu do Prahy,chodilajsem k doktorovi ale ten byl hrozně nepříjemnej,tak jsem přešla k doktorce ta je hrozně hodná ale přijde mi že má na všechno dost času 😔 ten doktor hned mluvil o průchodnosti že jí udělá ale ona nic...už se mi chce zase řvát přijdu si jako magor.ale tyhle stavy určitě znáte 😔

vika34
14. zář 2008

dik,prajem všetko dobré

boncusik
14. zář 2008

ahojte holky,

lajci prečo si odišla z UNICA, ja sa práve cytám na 4 IVF do UNICA, 3x IVF v BA Gyn- fiv.
Dík za odpoveď

lajcikova
14. zář 2008

boncusiku ja odešla z unici,protože je to tovarna na ždimani prachu,manža měl prej špatnej spermograf,přitom v ol mu řekli že ho ma ukazkovej,chtěli aby daroval,fakt je to tam jen o prachach ☹ jinak vybornej je v brně reprofit,ja sem z hranic na moravě,takže i časově ale to nebylo tak duležite.ale třeba maš jine zkušenosti a lepši ja bohužel ne 😒

smilers
14. zář 2008

Ahojte🙂 ivco ses taky vsude🙂 holky hlavu vzhuru , ono se podari, taky jsme se 4 roky bez vysledku snazili o mimco,letos jsme navstivili CAR s tim, ze to uz musimeresit, ze to neni mozne,verdikt byl, ze manzel ma sice hodne potvurek ale line a ja mamdiky nadbytku lutealniho hormonu PCO, podstoupili jsme IUI v brez stimulace a prasku, to se samo nepovedlo, no pak jsem prodelala hydrolaparku s hysteroskopii, pruchodnost byla nastesti ok, jen odstranili par srustu, rovnou nam nabidli IVF, ktere bylo uspesne 😉 jj sr. se to rika byt v pohode a klidu, a popravde az ted jim davam za pravdu, ale ne vzdycky to jde, takze Vam vsem, co cekate na mimco drzim moooc palce 😉

katuska23
autor
14. zář 2008

ahoj smilers já vím,pozoruji s napětím tvoje album několikrát týdně a držím palce 😉

mimusa4
14. zář 2008

smilers až trojičky? juj ... ale určite máš veľkú radosť, veľa šťastia, zdravia 🙂

smilers
14. zář 2008

katusko 🙂 a neboj nekdy to chce hold cas se vsim, vim o cem mluvim, pac jsme si tim taky s manzelem prosli 😒 sem tu jak sledovanec se divam 😀 😀

mimus jj trojky a vsechno holky😀 jj mame radost, ze se vubec podarilo, ted jeste dojit do konce a budeme ta nejstastnejsi rodinka 🙂

dckami
2. říj 2008

aho holky,
přidávám se do vaší diskuse maminek čekatelek. O druhé mimi se snažíme od 6/2006, tedy přes 2 a 1/4 roku. Jezdíme do Pronatalu - mám za sebou 4x IUI, laparoskopii a v září jsem začala se stimulací na IVF. Bohužel mi nesedl dlouhý protokol a 25.9. mi dr. stimulaci zastavil. Nyní čekám na menzes a potom na vyšetření krve. Doufám, že brzo vlítneme na 2.pokus. 😉

ajuskab
2. říj 2008

ahojte holky, já vám jen napíši svůj příběh, aby jsem vám zase dodala naději 🙂 vím jak vám je, protože my se snažili o miminko tři roky.... začalo to tak, že dva roky nedělal můj lékař nic, pořád říkal, že vdva roky jsou normální doba na otěhotnění, stále nechtěl nic dělat, já byla čím dál víc zoufalá :( tak jsme se s manželem objednali do centra repr. med. na spermiogram, který dopadl dobře, pak jsem se naštvala a odešla k mé současné lékařce.... ta mi řekla, že ta cysta (velká kterou jsem tam měla už několik let a ten doktor mi říkal, že to nevadí) musí ven, objednala mě hned na laparoskopii, kde mi zkontrolovali i průchodnost vejcovodů.... po laparce mi řekla, že bohužel, mám neprůchodný jeden vejcovod a mám polycystické vaječníky, takže nás doporučila na IVF
řekla jsem si, že tomu dáme čtvrt roku a když nic, tak jdeme do toho, začala jsem cvičit mojžíšovou, pravidelně dojížděla k rehabce na odblokování páteře, pila bylinkové čaje, snažila se žít zdravě, užívala kys. listovou, ale bohužel,, nic, tak jsme se objednali do cen.rep.med., tam mi vzali krve, vyšetřili, objednali na IVF, pojištovna mi to schválila už a já měla jet pro injekce, JENŽE? nedostala jsem ms, tak jsem byla zklamaná, šla pro těhotenský test,abych mohla na agolutin a už konečně začít!!! ale byly tam dvě čárky, chápete to??? prostě po třech letech se to povedlo a normánlě 🙂
TAKŽE HOLKY, NIKDY SE NEVZDÁVEJTE !!!!
jinak ted, jsem v dubnu otěhotněla, chtěli jsme druhé, ale bohužel, jsem musela v červnu na revizi, miminko se nevyvíjelo, začínáme bojovat znova, někdo to hold nemá lehké :(

dckami
21. říj 2008

Ajuskab,
krásný příběh, také doufám, že se brzo dočkáme // 😵

suvik
21. říj 2008

ahojky všechny 🙂 🙂 , hlavně katuska23 a vm72(už jsme se někde potkaly)

katuska23 možná by nebylo od věci ještě jednou gynekoložku vyměšit, připadá mi zbytečné podstupovat iui nebo ivf, pokud nemáš hotové základní vyšetření. Nebo buď neodbytná a dr přímo říekni o daná vyšetření.

katuska23
autor
31. říj 2008

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla vypadá to u nás čím dál tím hůř,jsem ráda že jsem vůbec přežila banální laparku,viz album...

myslím na vás

modena11
31. říj 2008

Ahojda Katuška,přijde zase sluníčko,uvidíš!!!!!!Bude líp,jen doufat! 🙂

katuska23
autor
31. říj 2008

Moden děkuju jsem ráda že žiju ☹ i když to bolí jako čert,chvílema si vyčítám ´že jsem šla domů...

modena11
31. říj 2008

Jo to ti věřím,však bude líp!!Třeba hnedle zííítra!!! 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru